Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 09:58:43

LOGOUT.hu

TP-LINK routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Foose válasza hobo68 (#1150) üzenetére


Foose
addikt

A hozzászólásomban,amit linkeltem... De a lényeg most nem az lenne,hanem maga a kérdés...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1152) hobo68 válasza Foose (#1151) üzenetére


hobo68
csendes tag

Hogy megfertőzi e az egyik gép a másikat routeren keresztűl? Ez most komoly??? .:) Naná....!!
Ha valaki tüsszent egyet melletted, mondjuk 2 méterről, te nem fertőződsz meg, ha nem szedsz védelmi gyógyszert? Na ugyanez van a routerek között is... Baci megy kábelen és levegőben is

(#1153) Foose válasza hobo68 (#1152) üzenetére


Foose
addikt

Persze,miért ne kérdezhetnék ilyet?! :) Nem értek hozzá,hogy lehetséges-e az ilyen. De a válaszod nem nagyon tetszik,mert ezek szerint lehetséges :( Csak ugye itt felmerül a kérdés,hogy mi van ha az egyik vírusírtó nem vírusnak észlelni amit a másik meg igen?! Na mindegy...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1154) hobo68 válasza Foose (#1153) üzenetére


hobo68
csendes tag

Nem tudom milyen vírusírtód van. Én töredelmesen bevallom, norton 360-at használok. Úgy veszem észre, mindent megfog ami kárt okozhat.. Persze találkoztam már ilyen úgynevezett avastokkal és társaikkal, amiket még sokszor leszedni sem lehet a gépről Ha meg sikerült, akkor a norton vagy egy zsákkal kiszedett a gépből vírust. Én azt tudom javasolni, használj egységest. Talán úgy nem lesz gond

(#1155) Foose válasza hobo68 (#1154) üzenetére


Foose
addikt

Az a gond,hogy az egyik gépet nem én használom,azon KIS 2012 van,az enyémen is az volt eddig,de csak a 30 napos demo. Mivel nem akarok mindenféle módon kulcsot szerezni,ezért lepucoltam a 30 napos demot amikor lejárt,és most Eset Smart Security-t használok,persze ez is demo :DD Nincs pénzem licenszet venni,ingyenes vírusírtókkal meg nem akarok kezdeni. Jobb ötletem nem volt,ezért így oldottam meg. :))

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#1156) krealon válasza mate0314 (#1143) üzenetére


krealon
veterán

"dd-wrt-ről sima firmware updattel át tudok térni openwrt-re?"

Passz.
Ha letezik korrekt leiras a fenti muveletre, akkor meg lehet probalni.
En egyszeruen a dd-wrt --> gyari --> openwrt utat jarnam, mert minden lepesre letezik bejaratott muveletsor.

(#1157) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Elvileg holnapra lesz meg a TP-LINK TL-WDR3600 routerem. És egy kicsit bajba vagyok ezzel a dual band wifivel.

Valaki megtenné hogy elmagyarázza mire is jó ez pontosan? Mármint hogy mire jó azt tudom, tehát 5 GHz-en pl lehet streamelni HD-s tartalmat a médialejátszóra. A kissebb 2.4GHz-en meg netezni telefonról.

De ennek miért van haszna? Mert ha jól tudom ennél a routernél max 600Mbps lehet a wifi-nek a sávszélessége. 300 - 300 elosztva a 2 sávnak.

Illetve a másik dolog amivel nem vagyok tisztában hogyha telefonról wifizek, akkor a router honnan tudja hogy nekem most a 2.4 GHz-es sávot kell hogy adja nekem vagy pedig az 5 GHz-es sávot?

Köszönöm előre is a felvilágosítást :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1158) krealon válasza jozsi252 (#1157) üzenetére


krealon
veterán

A dual band annyit jelent, hogy egyszerre kepes kommunikalni a 2.4Ghz-es savban es az 5GHz-es is. Praktikusan ez olyan, mintha 2 kulonallo WiFI lenne a routerbe szerelve. Az egyik 2.4Ghz-en mukodik a masik 5GHz-en.

A 2.4GHz-es savot regebb ota lehet hasznalni, igy az ezen a frekvencian dolgozo eszozok elterjettebbek, igy egy surubben lakott helyen akar tobb tucat 2.4Ghz-es WiFi router kenytelen osztozkodni a kozos frekvenciasavon. (Az mas kerdes, hogy a teljes 2.4GHz-es sav fel van osztva 13 csatornara, de egy 300Mbites link gyakorlatilag lefedi a teljes tartomnyt, igy tul nagy jelentosege nincs a csatornavalasztasnak ebben az esetben.)

Az 5Ghz-es eszkozok szama jelenleg kevesebb, igy kisebb a zaj ebben a tartomanyban, radasul a levego csillapitasa is sokkal nagyobb 5GHz-en mint 2.4-en, igy az 5G-s eszkozok hatotavolsaga kisebb mint a 2.4G-s eszkozoke, tehat a szomszedba joval kevesebb jel jut at, mint alacsonyabb frekvencian. Ezert alkalmasabb a szoban beluli HD streamelesre az 5GHz.

A telefonos WiFi-zesnel, pedig nem adja a senkinek semelyik savot a router. A telefon azon a WiFi frekvencian csatlakozik, amin tud. (Altalaban 2.4G-n. Ritka az 5GHz kepes mobiltelefon, ha egyatlalan mar letezik.)

(#1159) jozsi252 válasza krealon (#1158) üzenetére


jozsi252
veterán

Így már érthető, köszönöm a felvilágosítást :R

Akkor ezek szerint fölösleges majd a routerbe beállítani hogy mind a 2 sáv menjen, elég az hogy csak a 2.4 GHz-es sáv menjen.

iPhone 13 Pro Max

(#1160) Fandango


Fandango
veterán

Sziasztok!

Egy TP-LINK WR941ND routernél el lehet valahogy azt érni, hogy a wifi időzítve ki illetve bekapcsoljon?

(#1161) tecus


tecus
csendes tag

Sziasztok!!
Segítséget szeretnék kérni!!Kint vagyok Németországban elhoztam magammal az otthoni routert.És nem tudom hogyan tovább mert nem kapcsolódik a gépemre gondolom át kellene állítanom az itteni netre de sajnos nagyon hülye vagyok hozzá!!Valaki el tudná nekem mondani hogy mit csináljak lépésről lépésre??Köszönöm. :R

(#1162) mate0314 válasza krealon (#1142) üzenetére


mate0314
aktív tag

szeretném felrakni az open wrt-t de teljesen összezavart az homepage (openwrt) van 800000 féle verzió, meg minden kutya füle és fogalmam sincs hogy melyiket kéne leszednem :S

v4.23 Attitude Adjustment 12.09-beta (trunk r33312) SoC: Atheros AR9330 rev 1, 400Mhz CPU, 4MB Flash/32MB RAM ez stimmel, de aletöltésekben így is eltévedek, hogy ez tudom :S

Egy dd-wrt-t fel tudok rakni, de ez nekem kicsit magas :S

(#1163) krealon válasza mate0314 (#1162) üzenetére


krealon
veterán

Innen kene indulni.

Az aktualis verzio itt talalhato:
http://downloads.openwrt.org/attitude_adjustment/12.09-rc1/ar71xx/generic/

A "-factory" verziot kell hasznalni a gyari firmware-rol frissites eseten.
openwrt-ar71xx-generic-tl-wr740n-v1-squashfs-factory.bin

A squashfs verziot erdemes hasznalni kezdesnek, mert ennel nem lehet kitorolni ugy dolgokat, hogy hasznalhatatlanna valjon a router.

dd-wrt-rol gyarira ezzel tudsz visszallni: wr740nv4_webrevert.rar

Minden firmware csere eleott es utan celszeru factory reset-et csinalni.
Frissitest mindig kabelen vegezd, se internet kapcsolat, se masik gep ne legyen kapcsolodva. :R

(#1164) mate0314 válasza krealon (#1163) üzenetére


mate0314
aktív tag

Köszönöm a választ, de még mindíg bizonytalan vagyok, mert:

Ami nekem van az:

v4.23 Attitude Adjustment 12.09-beta (trunk r33312) SoC: Atheros AR9330 rev 1, 400Mhz CPU, 4MB Flash/32MB RAM

és ebben már nem a AR7240-es cpu van mint akár a sima v4-ben.

Amit linkeltél ott pedig csak v1-v4-ig van és azok is az ar71xx-en belül. :S

Tehát a kérdés hogy vajon a v4-esé jó-e a 4.23-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#1165) krealon válasza mate0314 (#1164) üzenetére


krealon
veterán

Igazad van. Rossz linket szurtam be.
A v4.23-hoz ez az image hasznalando:
openwrt-ar71xx-generic-tl-wr740n-v4-squashfs-factory.bin

(#1166) Custer


Custer
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van a routeremmel, hogy nem tudom működésre bírni stick-el!

TL-MR3420 típusú router-em van, amit itt fent, az olasz hegyekben szeretnék mobil nettel használni. Jelenleg úgy van csak netem, hogy egy usb hosszabbító kábel segítségével az ablak párkányon van a stick (vastag falak vannak).
Pár napja megpróbáltam beüzemelni a routert, amit testvérem ugyanitt, ugyan így használt:

Stick bedugva a helyére, sticken a működést jelző led kéken világít, ami jót jelent, de sajna net nem jött a gépre, ami a routerrel kapcsolatban van.
Ma megpróbáltam ismét, és már a stick sem "kapcsol be", csak pirosan világít. 2 db stickem is van,minkettővel ugyan ez a helyzet.
Tesóm, mióta használta, frissítette a firmware-t rajta, a jelenlegi legfrissebbre.

Ez lehet a probléma vajon?

Tehát router nélkül van netem, szóval nem a szolgáltató hibája. Routeren világít a 3G-t jelző led!

Router beállításainál jelzi a sticket, azt is mutatja, h mennyire elérhető. Ez úgy 30-40% között mozog!

A válaszokat előre is köszönöm!

üdv.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#1167) Tosee válasza Custer (#1166) üzenetére


Tosee
őstag

Ha már előtte volt beállítva stick akkor reseteld a router jelenlegi beállításait, majd a másik stick-el állítsd be újra!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1168) Custer válasza Tosee (#1167) üzenetére


Custer
tag

megpróbálom.
köszönöm :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#1169) Boci_83


Boci_83
őstag

Üdv !

Van egy Wifi kártyám az asztali gépemben, 9 db.-es antennával. Létezik hozzá szoftver, amivel meg tudom nézni a wifi jel erősségét?

Fontos lenne, több hálózat közül kellene választani,hogy melyiket használjam...

**********

(#1170) Tosee válasza Boci_83 (#1169) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

inSSIDer

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1171) Boci_83 válasza Tosee (#1170) üzenetére


Boci_83
őstag

Köszi! :R

Esetleg a témával kapcsolatosan szeretném bővíteni ismereteimet, ajánlott olvasmány ebben a körben? :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#1172) AtisFace


AtisFace
csendes tag

Sziasztok!

Nem régiben vásárolt TL-WR940N típusú routerrel lenne a követező problémám(ARRIS TM602B/DM modemen kereszül kap internetet DHCP-vel):
Megfelelően működik egész nap, viszont másnap már nem töltődnek be a weboldalak, viszont a routeren található állapot jelző ledek alapján is van internet elérés, valamint a windows is ezt írja ki, valamint a hibaelhárítót futtatva sem észlel hibát. Steam-en keresztül pedig tudok játszani az interneten másokkal. A modem és a router közötti utp kábel kihúzása majd 5 mp utáni visszadugása után, megint betöltődnek a weboldalak. Mi lehet a probléma?

Kellemes Ünnepeket!

(#1173) duffbeer


duffbeer
őstag

Hali mindenki!

A segítségekre van szükségem!
Nemrég vettem szüleimnek egy WR720N típusú routert. A problémám, hogy nem hajlandó csatlakozni netre. Nálam tökéletesen működik (Digi net), szüleimnél (T-online) viszont semmi. Statusban írja, hogy "connecting", de semmi... Mindkét helyen ugye PPPoE-t használ. Próbáltam már UTP kábeleket csereberélni, de semmi. A PC gond nélkül csatlakozik, de a router nem...

Nincs valami ötletetek?

(#1174) Tompie válasza duffbeer (#1173) üzenetére


Tompie
őstag

Csak egy ötlet ha ADSL modemmel csatlakozik a T-Online akkor lehet be kell írni az ADSL modem MAC címét a routerbe.

(#1175) Custer válasza Custer (#1168) üzenetére


Custer
tag

Hali! sajnos nem működik :(
következőket csináltam:

-töröltem a stickes (szolgáltató) programot
-kicseréltem a sticket, erről feltelepítettem újra ezt a programot
-kipróbáltam, router nélkül van netem
-reseteltem a routert, majd beállítottam elvileg minden lényegeset, h legyen net

a router 61%-os jelerősséget jelez, de nem csatlakozik a netre, sőt a sticken lévő kis led pirosan világít, ami azt jelzi, h nincs kapcsolat.

Valami ötlet esetleg?

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#1176) Rakodó


Rakodó
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy ez-e a megfelelő fórum ahol ezt megkérdezhetem ha nem akkor elnézést kérek.
A problémám a következő: miközben írok vagy játszok az aktív ablak amit használok inaktívvá válik.
Már végigfuttattam néhány vírusirtót és víruskeresőt és a napokban csak egy tp-link drivert telepítettem és a minecraft legújabb frissítését. Akinek van bármi ötlete a hiba kijavításához az kérem írjon mert kezdek bedilizni ettől!

(#1177) duffbeer válasza Tompie (#1174) üzenetére


duffbeer
őstag

Köszi a gyors ötletet, sajnos próbáltam már minden MAC címet klónozni, PC, modem, de semmi... Teljesen elfogytak az ötleteim... Néhány routert beüzemeltem már, de ilyesmivel még nem találkoztam. A gond az, hogy nem garis probléma, mivel itthon müködik... Szóval még vissza se vihetem.
Ha valakinek van még valami ötlete,azt szívesen fogadom!

(#1178) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Segítséget szeretnék kérni.

Van egy TP-Link routerem. (941ND)
Sok felé megvan osztva a netem (média lejátszók + notebookok + asztali gép + telefonok)

Hogyan kell úgy beállítani a netet h ne legyen a hálózaton ip cím ütközés? De az is fontos h pl a média lejátszók mindig fix ip-t kapjanak (sőt a többinek is az lenne a legjobb)

A notebookok között van win7-es és xp-s gép is.

THX a segítséget.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1179) duffbeer válasza Predator2 (#1178) üzenetére


duffbeer
őstag

Routeren belül keress olyat, hogy dhcp reservation vagy valami ilyesmi, ahol MAC címhez tudsz kiosztandó fix ip címeket rendelni. Az eszközökön semmi dolgod nincs azon kívül, hogy auto ipt állítasz be nekik.

(#1180) nuub


nuub
csendes tag

(#1181) Predator2


Predator2
addikt

Jó lett.
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1182) RafiPool


RafiPool
csendes tag

Helló
Segítséget szeretnék kérni.
Egy TP-Link 941ND routert szeretnék repeater-ként beüzemelni (ha lehet).
dd-wrt-vel próbálkozok, de a talált útmutatók alapján nem sikerült megoldanom.
A fő problémám, hogy a "Wireless Mode" legördülő menüjében nem szerepel a Repeater opció.
[link]
Mi lehet a gond?
Ez a típus használható egyáltalán Repeaterként?
Segítsetek!
THX előre is....

(#1183) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Sziasztok!

Beszereztem egy TP-link 842ND routert. A nyomtatót sikerült hozzáadni az USB Printer Controller-rel azonban utána hogyan adjam hozzá a win 7-hez, hogy tudjak nyomtatni vele? Köszi!

FOREVER SISU!!

(#1184) Desantos77


Desantos77
csendes tag

Sikerült. :)

FOREVER SISU!!

(#1185) Tompie


Tompie
őstag

A közeljövőben akarok venni egy TP-LINK TL-WR841ND routert a szülőknek egy DIGI 20/10 nethez, hogy ha haza megyek hozzájuk akkor WIFI-n tudjak csatlakozni netre. A terméknél a hozzászólásoknál akad 1-2 net dobálós hozzászólás. Ez típushiba és csak a szerencsén múlik, hogy ne olyat fogjak ki?! Mivel a szülőknél lesz (ők nem hozzá értőek) nagyon nem lenne rossz ha stabilan menne net dobálás nélkül. Szóval ez amit kinéztem ajánlott darab??
Köszi

(#1186) Bendeguzzz


Bendeguzzz
csendes tag

Adott egy TP-Link WR740N-es router. A WAN portja elszállt egy vihar után, a többi viszont működik. Át akarnám konfigolni az egyik LAN portot, hogy azon tudja fogadni a netet, a többi pedig maradjon meg úgy, ahogy eddig volt. Felraktam rá az OpenWrt-t (OpenWrt Barrier Breaker r34892-es verzió), de sehogy sem sikerül rábírni a működésre.

Az etc/config/network állomány így néz ki:

config interface 'loopback'
option ifname 'lo'
option proto 'static'
option ipaddr '127.0.0.1'
option netmask '255.0.0.0'

config interface 'lan'
option ifname 'eth0'
option type 'bridge'
option proto 'static'
option ipaddr '192.168.1.1'
option netmask '255.255.255.0'

config interface 'wan'
option ifname 'eth1'
option proto 'dhcp'

config switch
option name 'eth0'
option reset '1'
option enable_vlan '1'

config switch_vlan
option device 'eth0'
option vlan '1'
option ports '0 1 2 3 4'

Ami ezen a linken van, már próbáltam, de újraindítás után már nem elérhető a router, és csak az itt leírt failsafe mód segít újra életre kelteni.

Plz segítsen valaki, mert a maradék hajam is kihull lassan....

(#1187) Desantos77 válasza Tompie (#1185) üzenetére


Desantos77
csendes tag

Szia!

Nekem egy évig WR841ND-m volt és nem volt vele semmi probléma, csak a nyomtató szerver miatt cseréltem le 842ND-re. Csak egy ezres a különbség.... Ráadásul szép fehér antenna van hozzá :)

FOREVER SISU!!

(#1188) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám...
Nem tudtam hová irjak,gondoltam a itt elfér.

Adsl d-link modem,szépen megy a t-online-os 15MBit.
Rádugom a routert (wr740n) és lefeleződik a sebesség. :U
Mit kellene állitanom,hogy routeren is meg legyen a teljes sávszélesség ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1189) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok, légyszi segítsetek:(( Wifin frissítettem a routert, nem tudtam, hogy ilyet nem szabad és most szór wifit, kapcsolódik, de nem látom a webes felületét és net sincs mert gyári értékekre állt be. Mit csináljak?:S

http://www.tp-link.com/en/support/download/?model=TL-WR941ND&version=V3 innen töltöttem le az fw-t. A router TL-WR941N v2/v3

(#1190) skyli válasza skyli (#1189) üzenetére


skyli
senior tag

Lanon keresztül sem érem el a 192.168.1.1-en .. a sys led villog 1 mp-enként, wan filágt, power világít, wifi sűrűbben villog. próbáltam 2x is, hogy resetelem, 30 mp-en át nyomtam a resetet, de ugyanez van.

(#1191) SüdiLaller válasza skyli (#1190) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

192.168.0.1 ezen sem éred el?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#1192) skyli válasza SüdiLaller (#1191) üzenetére


skyli
senior tag

Vááá köszönöm :D és de, itt elérem. pedig már mindenféle unbricket keresgéltem és ott láttam h valaki említette egy külföldi fórumban vmivel kapcsolatban ezt a címet.. szóval sikerült :) de köszi a gyors választ, nem számítottam ilyen gyors segítségre :R

A beállításait viszont nem engedi visszaállítani pedig elég sokminen be volt rajta lőve ://

Error code: 23000
The uploaded file is too large!

[ Szerkesztve ]

(#1193) SüdiLaller válasza skyli (#1192) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

;) mekkora a mérete?

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#1194) skyli válasza SüdiLaller (#1193) üzenetére


skyli
senior tag

3.75 MB. de hát én csak lementettem a beállításokat, mielőtt frissítettem :/

(#1195) SüdiLaller válasza skyli (#1194) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

az nem az, hanem a bin cucc ami valami firmware lesz. (szerintem) Olyat keress ami pár KB.
mod:ha nem nevezted ás akkor config.bin lesz a neve

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#1196) skyli válasza SüdiLaller (#1195) üzenetére


skyli
senior tag

hupsz.. igaz :$ nagyon benéztem ezt is
köszönöm!:))

Config file error:
command error type

nem megy ez ma nekem :/ lehet h a régi configot nem lehet visszarakni.. akkor beállítom újra. Amúgy a nem hivatalos fw-k mivel/mennyivel jobbak? azért frissítettem mert néha elmegy teljesen a net és behal a router.. (wifin még csatlakozott csak net nem volt meg elérni se lehetett)

[ Szerkesztve ]

(#1197) skyli


skyli
senior tag

Ettől függetlenül visszaállt:D na jó :D még a 192.168.1.1 is visszaállt:o
uh.. de hibásan pl a portokat újra be kell írnom.. érdekesek ezek a routerek azért:D

[ Szerkesztve ]

(#1198) SüdiLaller válasza skyli (#1197) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Azt te meg tudod változtatni, ha a 0.1 jobban tetszik. Nekem otthon a linksysem 1.1 itt csajomnál 0.1 a tplink.
Mend a kettőt ugyanarra állítottam hogy a mentett könyvjelzőmben ugyanazon a címen, és ugyanazzal a felh.név, jelszó párossal látogatni őket, ha kell.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#1199) danirobi1975


danirobi1975
csendes tag

Sziasztok.
Kellene egy kis segítség.Van egy tp link 842nd routerem és a nyomtató csak akkor megy a wifin keresztül kapcsolodó géppel aha a vezetéken keresztül rákötött gép be van kapcsolva.Egyszerübben a routerre rá van kötve egy gép(LAN) ,a router usb portján egy nyomtató és egy laptop wifin csatlakozik a routerra.A laptoppal csak akkor tudok nyomtatni,ha a vezetékes gép be van kapcsolva.Rosszul állítottam be valamit vagy ez a router csak ennyit tud?Előre is köszönöm a segítséget.

(#1200) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv!
Van egy TP-LINK TL-WR740N tipusú routerem. Tegnap este rendben volt minden vele. Ma pedig a számítógépen van rendesen net, de a telefon felismeri ugyan, de azt írja ki, hogy nincs kapcsolat. Mi lehet a baj?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.