Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) pilóta


pilóta
nagyúr

Kellene egy kis segítség.
Ott tartok, hogy össze kell gyűjteni a népeket Kaer Morhenbe. Keirával nem tudom mi legyen. Az a feladat, hogy segítsek neki elintézni a Veleni ügyeket. De nincs olyan párbeszéd, amiben elmondaná, hogy mit akar elintézni, a célpontnak meg ő van kijelölve a térképen, és rá mutat a nyíl, hogy hol a küldetés. Mit kell csinálni, hogy rávegyem, jöjjön el segíteni?
Gondoltam hátha bug, úgyhogy elmentem másoknak szólni közben, de ha visszamegyek hozzá, akkor ugynaz a helyzet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6952) pilóta válasza pilóta (#6951) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na meglett közben, egy száz évvel korábbi beszürkült küldetést nem fejeztem be, valami csomagot kellett neki megtalálni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6953) Ted_Beneky válasza pilóta (#6952) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Beszippantott a játék vagy éccakás voltál? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6954) pilóta válasza Ted_Beneky (#6953) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nincs más dolgom hirtelen így ünnepek alatt :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6955) Qru


Qru
MODERÁTOR

A blur effektet ki lehet kapcsolni? Borzasztóan idegesít ha forgatom a kamerát akkor így behomályosodik minden. A DAI éles képvilága jobban bejött.

#nincsbennetarcsi

(#6956) Anubris válasza Qru (#6955) üzenetére


Anubris
őstag

Igen ki lehet a beállításokban.

(#6957) Qru válasza Anubris (#6956) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi, tegnap csak addig jutottam, hogy felraktam meg a tutorialt végignyomtam. Majd akkor beletúrok a beállításokba.

#nincsbennetarcsi

(#6958) Raidon


Raidon
őstag

Az eltunt fiver c kuldit ujralehet valahogyan kezdeni? Sajnos meg az adott szint elott odakerultem es a tojasokat nem tudtam szetzuzni de mivel nem volt meg a szintem ezert az arakaszt otthagytam de a tojasost eddig bepirosozta.

Mentesem sajnos nincs....

Valaszaitokat koszonom.

:R

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6959) Raidon


Raidon
őstag

Kicsit boki a csoromet hogy abba az egy kuldiben nem lett fullos a tema....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6960) genndy válasza Raidon (#6958) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet újrakezdeni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6961) Raidon válasza genndy (#6960) üzenetére


Raidon
őstag

Nem baj ujrakezdtem eleg gyorsan lehet meg az elejen haladni :) de most semmi mentest nem torlok ki az fix xD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6962) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nem túl meglepő hír, de úgy látszik a Gamepod olvasóközönsége szerint is a Witcher 3 lett az idei év legjobb játéka! [link]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6963) Brucki


Brucki
csendes tag

Sziasztok

Egy érdekes problémával fordulnék hozzátok. Gondoltam, összegyűjtöm az összes farkas iskola felszerelést az összes fejlesztéssel együtt. Már meg van az összes ábra, kivétel a 3. szint. És itt lesz érdekes a dolog. Sehol sem találom. Puskáztam a youtube-ról és az ottani videók szerint a Skelligei Kaer Muire erődben a kovácsnál lehetne megvenni, de nála nincs. Megnéztem a Kaer Muire-ba mindkét kovácsot, mert ugye van egy fegyver, meg egy páncélkovács is, de egyiknél sem volt. Valahol máshol is előfordulhat, vagy valami bug lehet?

(#6964) Bibgr0 válasza Brucki (#6963) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

(#6965) pilóta válasza Brucki (#6963) üzenetére


pilóta
nagyúr

Csak nehogy úgy járj, mint én a griffpáncéllal. Végre megvan mind a négy szint, gyorsan legyártattam mindent, csakhogy a legjobbhoz 34 vagy 36 szint kell, én meg csak 31 vagyok. A régi nadrágot felhasználta a kovács, és most ott van a hátizsákban a remek nadrág. Nagyon vicces, mert páncélom van másik, de nadrág meg csizma nincsen :D Geralt meg ott áll egy szál klottgatyában :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6966) tibee77 válasza pilóta (#6965) üzenetére


tibee77
őstag

Nälam detto ugyanez volt, kenytelen voltam magamra aggatni vmi gagyi gatyät amig el nem ertem a szintet ami kellett hozzä. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#6967) Because


Because
őstag

ti gamepaddel játszotok? mert valahogy nekem nem áll a kezemre máshogy a dolog

(#6968) westcoastog válasza Because (#6967) üzenetére


westcoastog
veterán

Játszanék ha nem 22-es monitorom lenne. :(
Ágyban elfeküdve pedig az igazi. :D

(#6969) Because válasza westcoastog (#6968) üzenetére


Because
őstag

holnap elmegyek tescozni, hátha van valami leszázalékolt darab. nem tudok egyszerűen játszani billentyűzetről... legutoljára a gyűrűk ura volt hasonló játék amivel xbox-on tudtam élvezhetőt is produkálni :D

(#6970) saen válasza Because (#6967) üzenetére


saen
veterán

igen

(#6971) westcoastog válasza Because (#6969) üzenetére


westcoastog
veterán

Én azért játszanék ágyban fekve, mert utálok a gép előtt görnyedni, na meg nem túl kényelmes a forgószékem.
Kéne egy jó xbox360 controller, de amellé egy 40-es tv-s, bő 2 méterről már nem lehet elolvasni semmit olyan apro minden. :(

(#6972) Wlac válasza westcoastog (#6971) üzenetére


Wlac
Ármester

Mivel nem ismerem a szobád elrendezését, ezért ez csak egy tipp, de haverom úgy oldotta meg, hogy a monitorját egy mindenfelé forgatható állványra tette, és ha nem a gép előtt akar ülni, hanem a kanapéján elfeküdve játszani, akkor csak fordít egyet a monitoron, és már nyomhatja is. Igaz, ott nagyjából másfélszer olyan távolságra van a feje a képernyőtől, mintha ülne előtte, szóval nem vészes a távolság. Mindenesetre egy próbát megérhet az ilyesmi megoldás, mert amúgy meg rohadt kényelmes.

“The wha-"

(#6973) Because válasza westcoastog (#6971) üzenetére


Because
őstag

1-2 óra után az ágyban is csak mocorogsz, tapasztalat :)

(#6974) westcoastog válasza Wlac (#6972) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez nálam kivitelezhetetlen. :N
Ez az amit az ágyból látok
Egy 40"-es tv, meg egy vezetéknélküli x360 gamepad isteni lenne. :D

(#6973) Because
Azért csak-csak felkelnék onnan is mászkálni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6975) pilóta


pilóta
nagyúr

Amikor a medve cuccok tervrajzait kell összegyűjteni, és van egy barlang, ahol cellaajtókat kell kinyitni és pár kísértetet leverni, majd lemenni az egyik cellában mélyebbre, ott van egy terem, ahol egy ládában benne van a medve cuccok leírása. Ott hogy lehet kijönni? Van egy kapcsoló a falon, amit ha lekapcsolok, akkor nem történik semmi, nem tudok kimenni a teremből. Logikusan a rácsot kellene kinyitnia, de nem nyílik. Ha visszamegyek a cellák felé, akkor ott sem lehet kijönni, mert az is bezáródott. Ez valami bug, vagy nem vettem észre valamit?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6976) JJazon


JJazon
tag

(#6977) Nuada herceg válasza Because (#6967) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Én igen. Bár nem xbox controller, logitech f710, de xboxénak van felismertetve.
Nagyon kényelmes gamepaddal az irányítása. Nekem kézre áll és egyszerű.
Pedig nem sok játékot játszok azzal, még a batman-eket, meg a fifát. De ezt el nem tudnám képzelni billentyűzettel.

Értem a csíziót.

(#6978) Because válasza Nuada herceg (#6977) üzenetére


Because
őstag

trust gxt 24-et néztem ki ( már ki is adtam bérmunkába a beszerzését :D )legalább van nálunk a tescoban és többet nem is igazán szánnék rá... jól fog jönni a dark souls 3-hoz is

[ Szerkesztve ]

(#6979) Nuada herceg válasza Because (#6978) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Teljesen jó lesz hozzá szerintem. :) A lényeg a 2 analóg kar.
A gombkiosztás ugyanaz...
Milyen durva, hogy rákerestem erre a típusra a google-n.
Aztán visszaléptem fészbúkra, és már ott tolta az arcomba ezt a típust, hogy vegyem meg, mert itt olcsóbb, meg ott. Kemény! :D

Értem a csíziót.

(#6980) Xeper válasza pilóta (#6975) üzenetére


Xeper
csendes tag

Arra emlékszem, hogy egy picit kerestem én is a kijáratot, csak a megoldásra nem emlékszem :W
Rákerestem, és több helyen azt találtam, hogy a 11-es patch óta az egyik helyről nem mindig működik a kijárat (Tuirsearch Castle, nem tudom ezt keresed/erre emlékszem), viszont van egy glitch, amivel mégis ki lehet jutni: https://www.youtube.com/watch?v=yCWj6vhHgaI. Remélem ez kell neked :)

Szerk: igen, ez az a hely amire emlékszem, itt egy részletesebb videó: https://www.youtube.com/watch?v=H6akHkNiFto

[ Szerkesztve ]

(#6981) Because válasza Nuada herceg (#6979) üzenetére


Because
őstag

na szuper így maga a játék nem ismeri fel majd ki kell googleznom..

(#6982) pilóta válasza Xeper (#6980) üzenetére


pilóta
nagyúr

Igen, ez az. Közben én is megtaláltam youtubeon, hogy ki kell ugrani a semmibe :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6983) Frod válasza Because (#6967) üzenetére


Frod
addikt

igen.
hasonló típusú játékot nem is vagyok már hajlandó máshogyan.
bár ha most jól látom, kicsit felmentek az árak (valszeg az erős $ miatt) ~10e körül van a vezetékes x360.
részemről az egér/bill az rts, meg multi/coop lövölde (megy ugye moba, de azokat nem élem)

Do you see the white shadow?

(#6984) Because válasza Frod (#6983) üzenetére


Because
őstag

sikerült beállítani, így már újra is kezdtem a játékot :)

(#6985) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Megköszönném, ha segítenétek abban, hogy jelenleg PS stor-ból januári akcióban a Witcher 3 (9,245 ft)
tartalmaz e magyar feliratot, esetleg letölthető hozzá patch formájában?

Válaszaitokat előre is köszönöm :R

Zolka

(#6986) pilóta válasza Cruzolka (#6985) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem bármelyik Médeamárktban vagy 576-ban megkapod a dobozosat 7000-ért...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6987) Because válasza pilóta (#6986) üzenetére


Because
őstag

ps4-re a witcher 3-at 7000-ért?

így az elején találtam egy ládát a víz alatt amihez kulcs kellene, az merre leledzik?
(elnézést ha már írtátok, de jobb többször mint egyszer se :) )

[ Szerkesztve ]

(#6988) xenom0rph válasza Cruzolka (#6985) üzenetére


xenom0rph
őstag

ha eu-ban veszed akkor lesz magyar benne

halahala

(#6989) Wlac válasza Because (#6987) üzenetére


Wlac
Ármester

Biztosan valami random hullánál a közelben. A játék alatt elég sokszor lesz az, hogy találsz egy testet, és meg kell találnod a hozzá tartozó ládát, amiben egy teljesen értékelhetetlen valami van. Ezek a Treasure Huntok.

“The wha-"

(#6990) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

A válaszokat köszönöm, csak az zavar, hogy a PsStore-ban a Magyar nyelv Nincs feltüntetve... :(

Zolka

(#6991) xenom0rph válasza Cruzolka (#6990) üzenetére


xenom0rph
őstag

Akkor ne vedd meg. Utánanézhetsz melyik patch-csel került be az összes nyelv kiválasztásának lehetőség. Keress rá akár ps topicban is. De inkább ne vedd meg tényleg

halahala

(#6992) Qru válasza Because (#6987) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A parton fekszik egy hulla a ládától nem messze, annál van a kulcs.

#nincsbennetarcsi

(#6993) Because válasza Qru (#6992) üzenetére


Because
őstag

köszi! így legalább már mindkét kardom és a mellvértem is zöld... szuper vagyok :D

(#6994) Because


Because
őstag

na a griff megölése 11 órát vett el az életemből, valóban nem az a játék amit 2 nap alatt kitol az ember :)

(#6995) Nuada herceg válasza Cruzolka (#6985) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Szerintem van benne magyar felirat. Azért nincs feltüntetve, mert azon a nyelven nincs szinkron. Például a GoG-ban is csak 7 nyelvet jelez, a magyar nincs benne. De a játékban meg be lehet állítani a feliratok nyelvét magyarra. Először angolul kezdtem el játszani pont emiatt. :D
Bár ez egyéni vélemény, de szerintem lesz benne magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#6996) genndy válasza Nuada herceg (#6995) üzenetére


genndy
addikt

GOG-on csodálatosan írja a magyar nyelvet. "Text only: ..., magyar, ..."

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6997) Qru válasza Because (#6993) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem már zöld kesztyűm is van (tnap este nyírtam le én is a griffet) de még csak az egyik kardom zöld, bár baltát használok most helyette mert azzal 5-el nagyobb a sebzésem mint a zöld karddal.

mod:

Nem találtam még olyan kovácsot aki az ezüst kard upgrade-et meg tudná csinálni, pedig minden cuccom megvan hozzá. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#6998) Nuada herceg válasza genndy (#6996) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Akkor balfasz voltam, elnézést!

Értem a csíziót.

(#6999) genndy válasza Qru (#6997) üzenetére


genndy
addikt

Városban vannak magasabb szintű kovácsok. A falusiak lópatkolók.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7000) Qru válasza genndy (#6999) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hmm, akkor majd Vizimában. :K

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.