Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) frizso válasza S1M0N (#6845) üzenetére


frizso
senior tag

S1M0N: 1 óra meditálás alatt is újratermelődik minden

Csak akkor, ha nem a legerősebb fokozaton játszol ;] Ott egy óra alatt semmi nem termelődik újra, és még életet is csak minimálisat regenerálsz :K

(#6852) S1M0N válasza frizso (#6851) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ja, ez igaz. :R

(#6850) genndy
És Steames verziónál? Nálam mind a 3 Witcher játék eljátszotta a random kilépegetőst, mindegyik Steam-es...

(#6853) nonsen5e válasza genndy (#6850) üzenetére


nonsen5e
addikt

Overlay offal is kilép sajnos. :(

S1M0N: Nekem a 2 van még meg GoG-on, de az alt-tabtól lép ki fixen, így nem is bírtam végigjátszani (alttab mániás vagyok).

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6854) genndy válasza S1M0N (#6852) üzenetére


genndy
addikt

1+2 nekem is ott van meg, sose volt velük gondom. A 2 talán ha egyszer kivágott, amikor már vagy két órája nyomtam egyhuzamban. Alt+Tabot mondjuk tényleg utálja.

@Gertrius: akkor nyomj neki egy ellenőrzést.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6855) S1M0N válasza nonsen5e (#6853) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én nem szoktam Alt+Tabot túl gyakran használni, bár néha a Witchereknél is előfordult, de a magától kilépős hiba nálam ettől függetlenül jött elő.
Több óra folyamatos játék után fogta magát akár melyik Witcher játék, és bezárta magát, mindenféle hibaüzenet, vagy egyéb figyelmeztetés nélkül. Sokszor az volt a szerencsém, hogy nem küldetés közben volt ez, valamint gyakran használtam a gyors mentést, így kár nem ért szerencsére.

(#6856) Frod válasza frizso (#6851) üzenetére


Frod
addikt

Legerősebb fokozaton a meditálás nem is regenerál életet egyáltalán.
Ott csak a kaják használnak, nomeg a Fecske főzet a leggyorsabban.

Do you see the white shadow?

(#6857) Wlac válasza frizso (#6851) üzenetére


Wlac
Ármester

A legnehezebb fokozaton is elég egy óra meditálás ahhoz, hogy minden cuccod fel legyen töltve, az életed pedig egyáltalán nem regenerálódik.

“The wha-"

(#6858) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Szöget ütött a fejembe, mi van, ha Thaler halott az első részben, s ugye kellene a 3-ban, hogy kiszabadítsuk, illetve az Államérdek küldetéshez. Senki sem cipelte át a halott Thaler-es W1 mentését a W2-n keresztül a 3-ba? :)

Volt nekem is egy ilyen mentésem a W1-ben, amit aztán átvittem a 2-be, csak hát a franc sem emlékszik már rá melyik melyik, s nem tudom, hogy mi a büdös fészkes rohadék fenéért nem lehet kiírni az egyes mentésekre, hogy miket döntöttem benne. Tényleg elvárják a készítők, hogy 7 évvel ezelőttre emlékezzek?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6859) Televan74


Televan74
nagyúr

GoG frissítette magát és azóta a Witcher3 nem indul. :(

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6860) Wlac válasza Dark Archon (#6858) üzenetére


Wlac
Ármester

A Steam-és fórumon is felmerült ez a kérdés, és ott azt írják, hogy Thaler ugyanúgy benne van, mindenféle magyarázat nélkül (és Geraltot sem lepi meg). A CDPR ignorálta a döntést.

“The wha-"

(#6861) Montesantos válasza Televan74 (#6859) üzenetére


Montesantos
senior tag

nálam lerakja tálcára... space nyomkodására (gyorsan többször) elindul....

Gabi

(#6862) Televan74 válasza Montesantos (#6861) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam villan egyet a kép és semmi.Elegem van az egészből. Egész nap dolgoztam,mondom jöjjön egy kis game,fáradt vagyok a .....! :(((

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6863) Televan74 válasza Televan74 (#6862) üzenetére


Televan74
nagyúr

Megoldva! :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6864) Dark Archon válasza Wlac (#6860) üzenetére


Dark Archon
addikt

Értem, köszi. Nagyjából ua. akkor, mint Shanival. Se a 2-ben, se a 3-ban nem találkoztam vele. Meg van még pár igen logikátlan dolog, egy részen belül is, például ennél az Államérdek küldetésnél, amikor Dijkstra hirtelen terminátor módba kapcsol és meg akarja ölni Geraltot, Roche-t és Vest... ezt se tudtam hova tenni. Bár korábban Geralt utalt rá, hogy nem szeretne egy bökőt a bordái közé adott esetben, így végképp érthetetlen egy nyílt támadás. Nem segített Kaer Morhen-nél, mert nem érezte úgy, hogy tartozik neki, ellenben Roche-ékkal. Mégis mit hitt(ek a készítők)?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6865) Dark Archon válasza Dark Archon (#6864) üzenetére


Dark Archon
addikt

Jut eszembe, Iorveth-tel sem találkoztam, hiába választottam az ő útját a 2-ben.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6866) Frogged válasza Dark Archon (#6864) üzenetére


Frogged
aktív tag

Az állam érdek küldi sorozat vége nekem is elégé elcseszettnek tünik: egyrészt elöbb nézném ki Djikstrából hogy puhapöcs és Radovid leőlése után meg alkuszik nilfgaraddal mint Rocheból.
Más részt ha már döntenünk kell akor úgy kellet volna meg oldani hogy Rochenak vagy igazat adnunk vagy rá lehet dumálni hogy télleg ne legyen béke kötés ennyi hercehurca után.
Mert az igy vicc volt hogy meg se kérdi Djikstra hogy ez az újj terv velem tartotok? Pedig nem egy feleslegesen gyilkolós fajta .
Amugy ha meg találod a pénzét Djikstra is segit Khaer morenben egy jó zsíros összegel ,
Meg miután elszöknek a boszik újj menlevél kell novigradba akkor ő küldet ingyen az emberével mikor belénk kötnek az örök.

(#6867) Frod válasza Dark Archon (#6865) üzenetére


Frod
addikt

Ő úgy tudom fel sem tűnik ebben a részben.

Do you see the white shadow?

(#6868) Dark Archon válasza Frogged (#6866) üzenetére


Dark Archon
addikt

Dijkstrának ez a húzása abszolút karakterén kívülálló volt, noha egy kopasz seggfejnek néz ki, de nem ostoba. Annyi mesterkedés után, meg miután nem sokkal előtte Geralt levágott egy hordányi Radovid-katonát, majd nekiesik úgy, hogy még ketten mellette állnak? Politikai semlegesség ide vagy oda vagy nem tudom, mire játszott. Persze meg lehet magyarázni, hogy az akut ostobasága / hatalomvágya okozta a halálát.

Meg lehet találni a pénzét? Hmm, második végigjátszásra sem sikerült, na mindegy :)

Frod: oké, hogy nem akartak írni még egy fél játékot az ő szála miatt, de legalább egy helló vagy valami. Ugyanígy Thaler helyett is berakhattak volna akárkit, ahogy pl. a Mass Effect-ben, ha véletlenül elhaláloztattál 1-1 karaktert.

Radovid esetében, a halálának sincs semmi következménye. Ugyanúgy nagy pofájuk van a boszorkányvadászoknak, sőt, még kötözködnek is istenkáromlásért :) Ugyanúgy kint vannak a karókon a másfajúak, nem költöznek vissza a mágusok Novigradba és ugyanúgy nem segít Zoltán alkohollal, mikor Yennel ki kell szabadítani Margaritát. Tényleg, el lehet érni egyáltalán, hogy segítsen?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6869) Ted_Beneky válasza Dark Archon (#6865) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Mintha belefutottam volna egy tünde szabadcsapatba akik kereskedtek is és tudták, hogy Iorvethtel jóba voltam. Már régebben volt, de így rémlik valahogy.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6870) Televan74


Televan74
nagyúr

NG+ egy nagy bug halmaz! Toderas -tól keletre lévő barlangban nincs macska csizma. A Jelet megtaláltam,de még az sem világít. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6871) Dark Archon válasza Televan74 (#6870) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, te képes vagy másodszorra is körbejárni a fél világot az ábrák miatt? Én konzolparancsokkal megadtam magamnak, ami jár, aztán kész :)

Ted_Beneky: én annyit vettem észre, hogy Roche útján egy tünde megtámadott valamikor, Iorveth útján meg segített egy tünde (scoiatel) egy lesi ellen, de úgy ennyi.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6872) Wlac válasza Dark Archon (#6868) üzenetére


Wlac
Ármester

Csakhogy ő nem akart Geralt ellen menni. Arra számított, hogy Vajákok függetlensége ezúttal is előjön, és nem szól bele a harcba. Akkor pedig már az embereivel lenyomta volna Roche-t és Thalert, bár tényleg fura, hogy nem is akart alkudozni velük, bár arra is adott magyarázatot.

Radovid halála viszont valóban semmilyen következménnyel nem bír a játék egészére. Olyannyira nem, hogy később is mindenhol hallottam a "Long live Radovid!" szöveget, pedig már régen eltettük láb alól.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#6873) Televan74 válasza Dark Archon (#6871) üzenetére


Televan74
nagyúr

Közben rájöttem hogy már felvettem korábban,de a küldetés még mindig mutatta a helyet. :B

És még jön egy legnehezebb mód is.Ma este átlépem az 500 órát. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6874) GypsFulvus2 válasza Wlac (#6872) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Két napja fejeztem be a játékot, és nekem is feltűntek ezek a logikátlanságok és következetlenségek, amiket írtatok. Az a benyomás alakult ki bennem, hogy főszál utolsó részét kissé elkapkodták. Mintha szorította volna őket az idő, vagy mihamarabb le akarták volna tudni. (Pl. Ge'els-et is nevetségesen könnyű volt meggyőzni és átállítani.) Nagyon jó játék amúgy, de a végén még kicsit csiszolhattak volna.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6875) Ted_Beneky válasza GypsFulvus2 (#6874) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Már így is alig bírtam kivárni annak idején, hogy megjelenjen!
Ha csúszott volna még, bizony isten felégetem Novigrádot! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6876) FireKeeper válasza Wlac (#6872) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az ilyet ne offba, spoilerbe pls.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6877) Weper


Weper
tag

Kérdésem lenne a "Kis vörös" mellékküldetéssel kapcsolatban.
(Vigyázat, spoiler!)
Kipróbáltam mindkét módszert, hogy hagyom meghalni a parasztot és hogy megölöm a vérfarkast.
Később lesz jelentősége ennek a mellékküldetésnek, vissza fog térni valamelyik karakter vagy teljesen mindegy, hogy melyiket választom? Szívem szerint nem ölném meg a vérfarkast, miután elolvastam a levelét

Illetve találtam egy kis érdekességet, az egyik főküldetéshez, amit talán nem sokan vettek észre:
Arról a küldetésről beszélek, amikor a fában lévő szellemet kell kiszabadítani vagy megölni.
Vagy egy rejtett, 3. opció is (nem glitch), ha akkor szabadítod ki a szellemet, amikor még nem mentél a falubéli elöljáróhoz felvenni a küldetést, akkor később megmenekülnek a gyerekek + a Báró, Anna és Tamara is életben marad.
Ezt a videót találtam rá: https://www.youtube.com/watch?v=PCffTIYYIlc
Én most viszem végig először és én is így csináltam a videó alapján.

Meg akartam menteni a gyerekeket, a Bárót, Annát és Tamarát, szóval rákerestem neten, hátha van rá megoldás és sikerült is találnom rá egyet szerencsére. :D
Igaz a falunak annyi lett, de meg is érdemlik, ha elküldik a gyerekeket.

(#6878) Dark Archon válasza Wlac (#6872) üzenetére


Dark Archon
addikt

Valójában az egyetlen igazi függetlenség, ha nem veszel részt a dologban (ahogy tettem az első végigjátszásomban). Onnantól kezdve, hogy részt veszel benne, nem vagy pártatlan... tehát logikátlan a következtetés.

De mindegy is, így lett megírva, aztán kész.

GypsFulvus2: én annak még örültem is, hogy legalább vele nem kell pöcsölni :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6879) Xeper válasza Weper (#6877) üzenetére


Xeper
csendes tag

A báró történetének lezárásaként szerintem a kiszabadított szellem, elbúcsúzó család + akasztott báró a 'legjobb'. Legalábbis egy gyógyíthatatlanul megroppant feleséget önmarcangolásból gyógyíttatni próbáló agresszív alkoholista, aki a hibáit lényegében szerettei elvesztéséig képtelen észrevenni is -nemhogy még változtasson is rajtuk- nem nevezném jónak. A báró 'életművének' méltó megkoronázása az akasztás.

Most nézem: ha valaki erre válaszol, az csak Yeper lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6880) Ted_Beneky válasza Weper (#6877) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

És mi lesz az átváltozott lóval?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6881) Weper válasza Xeper (#6879) üzenetére


Weper
tag

Azóta már változott a báró, látszott rajta, hogy megbánta. De egyébként az asszonya is tehet róla, mivel azt mesélte, hogy amíg távol volt a báró csatázni, addig többször is megcsalta a felesége egy másik faszival.
A kiszabadított szellemről pedig annyit, hogy ha már megmenti a gyerekeket és a fúriák ellensége, akkor olyan borzasztó nem lehet.

Ted_Beneky: Túl nagy kárt nem okozhat, csak azon a falun akart bosszút állni.

(#6882) Dark Archon


Dark Archon
addikt

EZT a képességet, ami 0:24-nél van, melyik gomb PC-n? A "Q" nyomvatartása ugye, amikor több ellenfelet meg tud csapni, de ezt két végigjátszás után sem tudtam előhozni :U

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6883) zegi_norbi válasza Dark Archon (#6882) üzenetére


zegi_norbi
tag

Ehhez a space-t is kell nyomni, én is csak nemrég jöttem rá, hogy ilyet is tud Ciri :D Ha jól rémlik, akkor space(1szer v 2szer)+bal egérgomb vagy bal egérgomb+space :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#6884) Ted_Beneky válasza Dark Archon (#6882) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha arra a villámgyors oda és elugrásra gondolsz, én nem nyomtan neki külön gombot. Csak kattingattam az egérrel ide-oda-szét-összevissza és Ciri "suhant"

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6885) barnabas22 válasza zegi_norbi (#6883) üzenetére


barnabas22
tag

Üdv mindenkinek! Még Skellige elején felvettem az Álmok barlangja küldetést, de nem csináltam meg azonnal, hanem más küldetéseket csináltam, fedeztem fel a területet. Most hogy meg akarom csinálni, az lenne a feladat hogy találkozzak Kékrevert Lugossal a barlang bejárata előtt... odamegyek a hajóhoz, a barlang bejárata elé, de sehol senki:S Most akkor mi van?? Én mindenképp meg akarom csinálni a küldetést, de korábbi mentési pontra sem akarnék nagyon visszamenni, mert a legutóbbin még keress egy Skelligére tartó hajót küldetés van, miközben én már a Ronda baba főküldetésnél járok valójában:S most 23-as szintű vagyok, egy korábbi mentésnél még 17-es:S 1.08 Patch van felrakva. Előre is köszi a segítséget!

(#6886) Jorus válasza barnabas22 (#6885) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bement és meghalt, mert nem segítettél neki. Tekintve, hogy nem tudta, hogy az apja utánaküldött vkit segíteni, nem nagyon volt mire várnia.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6887) Ted_Beneky válasza barnabas22 (#6885) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A találkozós mellékküldiknél nem vár rád korlátlan ideig a másik fél.
A küldetésed nem szürkült be közben? Nem fejlődtél annyit?
Olyan is volt, hogy éjjel kellett találkozni valakivel, de reggel értem oda és várhattam estig.
De hátha valaki tud neked valami biztatóbbat mondani.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6888) barnabas22 válasza Ted_Beneky (#6887) üzenetére


barnabas22
tag

A küldetés nem szürkült be, nem jelent meg a teljesítetleneknél!

(#6889) barnabas22 válasza Ted_Beneky (#6887) üzenetére


barnabas22
tag

Akkor megszívtam sajnos... kezdhetem előlről Skelligét, 17-es szintről :((( :W

(#6890) Xeper válasza barnabas22 (#6889) üzenetére


Xeper
csendes tag

Amiatt a küldetés miatt nem érdemes annyi játékot eldobni.

(#6891) barnabas22 válasza Xeper (#6890) üzenetére


barnabas22
tag

lehet mondasz valamit, bár sokan mondták hogy jó küldetés.. csak akkor miért nem szerepel a sikertelen küldetések között? talán ha csinálom a többi küldetést akkor hátha egyszer később csak "megjavul" :)

vagy felpachelem 1.10-re (nem tudom melyik a legújabb), aztán hátha történik vmi:D

[ Szerkesztve ]

(#6892) Ted_Beneky válasza barnabas22 (#6891) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én valami kagylógyűjtögetővel beszéltem meg találkát Skelligén, később mentem és már sehol se volt, mégse lett sikertelen a küldetés.
Vernon Rochéval egy fánál kellett volna találkoznom, hogy utána egy partizáncsajjal akciózzunk, odamentem többször, de ő nem volt ott. Hónapokkal később találkoztam vele valahol, aztán együtt mentünk a fához. Az a küldi sem volt sikertelen.

Hagyd szerintem. Annyi felfedezni való van a játékban, hogy jut belőle egy második végigjátszásra is, majd akkor elmész időben.

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6893) saen válasza Ted_Beneky (#6892) üzenetére


saen
veterán

Nekem sose volt olyan, hogy nem vártak volna meg. Persze nem én vagyok a játék legnagyobb szakértője ;)

(#6894) Ted_Beneky válasza saen (#6893) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Hát az én se :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6895) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Gtx 960-at használok, miért van az, hogy a játék már a menüből kilép pár másodperc után? Legfrissebb gog verziót futtatom. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6896) genndy válasza aginor (#6895) üzenetére


genndy
addikt

#6863

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6897) aginor válasza genndy (#6896) üzenetére


aginor
addikt

:R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6898) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Próbálta már valaki, hogy w7-el elkezdte a játékot, frissített w10-re (nem tiszta telepítés, csak ráfrissítés) és azután játszott tovább gond nélkül?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6899) sheep válasza Ted_Beneky (#6898) üzenetére


sheep
addikt

igen
nem volt semmi gond vele

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6900) Raidon


Raidon
őstag

Kerlek valamelyikotok segitsen nekem valamiert nem tudom megverni a barot gwynt ben.... nem ertem egyszeruen a lenyeget :S

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.