Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) Lenry válasza noxon (#6400) üzenetére


Lenry
Topikgazda

csak azzal érdemes foglalkozni, ami nagyobb papír, pecsétes. a többi csak lore :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6402) Lenry


Lenry
Topikgazda

95 óra után kb kifogyott a világ. nincs már csak a rúnaművesség, ami getszisokba kerül, és nem is érzem, hogy igényelném a termékeket, a verekedések, meg a gwynt, amivel sajnos nagyon le vagyok maradva, most már hiába próbálom elkezdeni, már a legfaluszélibb NPC-nek is olyan paklija van, hogy esélytelen vagyok. (vagy még mindig én vagyok totál hülye hozzá, de komolyan úgy érzem, hogy pár megmagyarázhatatlan lépést leszámítva értem a dolgot)

erősen gondolkodom az NG+-on, csak nem tudom mennyire érezném repetitívnek így 1-2 héttel azután, hogy befejeztem az alapsztorit, plusz az összes nagyobb küldetést a saját szájízemnek megfelelően csináltam*, úgyhogy nem hiszem, hogy egy második alkalommal másfelé kanyarítanám a játékot, kivéve talán, hogy nem bénáznám el a nőügyeimet.

* elolvastam előre, hogy mi mit fog eredményezni, kiválasztottam a nekem tetsző befejezést és aszerint csináltam a küldetéseket

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6403) Xerxész válasza Lenry (#6402) üzenetére


Xerxész
őstag

Az miért jó, ha úgy játszol, hogy előre elolvasod/megnézed, hogy mi történhet a sztoriban?

(#6404) Lenry válasza Xerxész (#6403) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mert nem szeretem a meglepetéseket, a happy endeket cserébe igen. ez van, a könyveknek is el szoktam előre olvasni az utolsó pár oldalát.
soha nem éreztem, hogy kevesebbet nyújtott volna egy könyv, film, játék, csak mert 1-1 kulcsmomentumról tudtam előre.
(a Vörös Nász pl még így is képes volt sokkolni)

tudtam, hogy a Witcher 3-nak többféle befejezése van, és igyekeztem azt elérni, aminek a végén nem keserű szájízzel nézem a stáblistát

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6405) Ted_Beneky válasza noxon (#6400) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Egyszer az elején olvastam egy olyat, hogy valakinek elveszett a fekete-fehér tarka kutyája és keresi. Persze nem adott küldit, de én minden tarka kutyához odamentem, hátha :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6406) ingalls válasza Lenry (#6402) üzenetére


ingalls
senior tag

Nekem 2 hónap volt a sima es az ng+ között. Es bizony volt, ahol siettettem a dialogusokat es igyekeztem mielobb végezni. Egyebkent igy is elvezem nagyon, viszont hamarabb fel tudok allni a gep elol. A donteseimen eroszakkal nem tudok valtoztatni. Akkor is meg most is valahogy kifejezodik a sajat attitud.

(#6407) mvik


mvik
csendes tag

üdv. segítség kellene, nem tudom más is találkozott-e már ezzel a problémával, de az a gondom hogy ha lebukok a víz alá és utána a feljövetelnél mindig kifagy a játék (semmi hibaüzenet, meg semmi csak simán kifagy). mit tegyek mert így nem tudok tovább haladni a főküldetéssel mert olyan a megbízásom hogy a víz alá kell mennem. egyébként 1.10 patch van fent (1.11-est meg sehol nem találok). előre is köszönöm a segítséget.

(#6408) FireKeeper válasza mvik (#6407) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondjuk vedd meg eredetiben és akkor találsz? :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6409) Dark Archon válasza FireKeeper (#6408) üzenetére


Dark Archon
addikt

LOL ;]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6410) Lenry válasza FireKeeper (#6408) üzenetére


Lenry
Topikgazda

bár ki tudja, lehet, hogy ettől is lefagy meg kilép ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6411) sheep válasza Jorus (#6388) üzenetére


sheep
addikt

Hogy ne fájjon annyira az átállás :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6412) ingalls válasza sheep (#6411) üzenetére


ingalls
senior tag

Szép! Az arcát is Geraltosítsd majd meg egy kicsit! Gratula! :R

(#6413) Jorus válasza sheep (#6411) üzenetére


Jorus
nagyúr

Gyilok! :R

Épp csak bele fogok kukkantani. Introt megnézem. Esetleg legenerálom a karit, aztán kikapcsolom... :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6414) Lenry válasza Jorus (#6413) üzenetére


Lenry
Topikgazda

legenerálom a karit

egy komolyabb RPG-ben ez 3 óra :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6415) sheep válasza ingalls (#6412) üzenetére


sheep
addikt

nem én csináltam sajnos, a neten láttam
nem vagyok annyira pro még :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6416) brumi1024 válasza sheep (#6411) üzenetére


brumi1024
veterán

:DDD

(#6417) maszi99


maszi99
őstag

Van 1 küldi: a sikoltó ... ha a barlangba bemegyek... a bent levő sziklaszírtre nem lehet feljutni...
Bombával kellene kizavarnom... de azt hogyan?

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6418) BladeHero válasza maszi99 (#6417) üzenetére


BladeHero
tag

Ott a barlangban kell a falhoz dobnod a bombát lehetőleg oda ahonnan hallod(látod jobb klikkel) majd pár másodperc és kis is repül onnan.

RPCJ

(#6419) maszi99 válasza BladeHero (#6418) üzenetére


maszi99
őstag

van bombám ...csak nem tudom eldobni...
van valami bill kombináció rá...

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6420) FireKeeper válasza maszi99 (#6419) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kiválasztod és nyomod a görgőt. ha csak rányomsz, akkor eldobja amerre nézel, ha nyomva tartod, tudsz célozni, ugyanúgy mint a számszeríjjal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6421) maszi99 válasza FireKeeper (#6420) üzenetére


maszi99
őstag

számszeríjjal leszedtem a fojtólidérceket a víz alatt... gond nélkül..
itt hiába jelölöm ki, és nyomom a görgőt... semmi :W
pedig a számium bombát is bekészítettem a felszerelésbe.. hallok 2 gyors puffanást.. de semmi..
se célzási irányjelölés... se az E betű mint a szörnyfészkeknél a kijelölt robbantási hely...

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6422) genndy válasza maszi99 (#6421) üzenetére


genndy
addikt

És ugye a Tab-os menüben is kiválasztottad a bombát? Szerintem most csak a számszeríjjal lövöldözöl.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6423) Ted_Beneky válasza genndy (#6422) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

:)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6424) Jorus


Jorus
nagyúr

Minden melléküldit megcsináltam a lóversenyes és kártyás témákon kívül, illetve két szörnyvadászat maradt, egy 33. és egy 35. szintű - mivel lvl27 vagyok, ezekre majd később visszatérek. Az összes szárazföldi kérdőjelet felderítettem, és kvázi gyalog/hajón bejártam mindent az elmúlt 151 órában. A kérdésem, hogy mennyi lehet még a játékból, ha most értem Kaer Morhenbe.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6425) genndy válasza Jorus (#6424) üzenetére


genndy
addikt

Kb. főszál fele, 40%-a van még vissza. Te tempódban akkor legalább 20-25 óra.
De lehet hogy még több is. Ha figyelsz a szürkülős küldetésekre akkor legalább 35-36. szinten fejezed be a játékot, már csak ezért is gondolom.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6426) Jorus válasza genndy (#6425) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi! Már kezdtem aggódni, hogy mindjárt vége. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6427) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
A játék elején vagyok még, de elakadtam.
A báró lányát és feleségét kell megtalálni.
A lánya már megvan, de most jönne a feleség, de a térképen nem jelenik meg, hogy hol kell keresni.
Csak a quest van kint a térkép alatt és más semmi.

#KeepFightingMichael

(#6428) xEon1337 válasza guftabi96 (#6427) üzenetére


xEon1337
őstag

Haladj a többi küldetéssel, aztán meglesz ő is.

"Less but better" - Dieter Rams

(#6429) Dark Archon válasza genndy (#6425) üzenetére


Dark Archon
addikt

Többen is felhozták, most már áruld el, miért kell figyelni a szürke küldetésekre? Én legalábbis nem figyeltem, mentem, amerre gondoltam. Pl. a Novigradi Álmok küldetést vagy 9 szinttel feljebb kezdtem el. Nem is tudtam, hogy szürkék lesznek ugye, amíg egy el nem szürkült. Csak arra figyelmeztetett a játék, hogy a piros küldetés kihívás, a koponyás meg biztos halál.

Egyébként találkoztam már olyan ellenséggel, hogy a szint helyén két kérdőjel van. Ez mi? A játék nem tudja megállapítani, hanyas szintű?

Amúgy másnak is volt olyan grafikai hiba, hogy a tűzpatak effektje nem jelent meg? Maga a hatása meg volt, csak nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6430) brumi1024 válasza Dark Archon (#6429) üzenetére


brumi1024
veterán

Szürke küldetésért nem kapsz XP-t.

(#6431) genndy válasza brumi1024 (#6430) üzenetére


genndy
addikt

Egészen pontosan kapsz, csak elhanyagolható pár pontot a(z akár) néhány száz helyett.

Dark Archon: nem kell rá figyelni, úgy játszol ahogy akarsz. Csak ha XP-maximalizálásra mész, akkor érdemes azokat csinálni amik még éppen zöldek, hogy megkapd érte a rendes értéket. Több XP - több skillpont, jobb képességek, könnyebb játék (főleg a főszál vége, amit olyan 30-32-re lőttek be, és sok a csata tömérdek ellenséggel azt 35-36-on megcsinálni nagyon élvezetes, mert erős vagy).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6432) Dark Archon válasza genndy (#6431) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ja, értem. Bizony élvezetes 4-5 szinttel alacsonyabb ellenfeleket egy vágással elintézni :) Olyan sok szürkém mondjuk nincs, talán 2.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6433) D5


D5
aktív tag

Segítsetek, mert tényleg nem tudok rájönni, hogy most akkor melyiket is kéne megvenni:
- Expansion pass 26 EUR
- Hearts of Stone 9,99 EUR

Vagy az expansion pass mindenféleképpen kell, mert csak akkor működik a kieg?

(#6434) guftabi96 válasza xEon1337 (#6428) üzenetére


guftabi96
addikt

ja, hogy ennyi az egész :D
Le se tagadhatnám, hogy nem ilyen játékokon nőttem fel :B

#KeepFightingMichael

(#6435) Ted_Beneky válasza guftabi96 (#6434) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ebbe mindenki belefut, mert hülyén van megoldva

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6436) genndy válasza D5 (#6433) üzenetére


genndy
addikt

Expansion pass: mindkét kiegészítő
Hearts of Stone: csak az első kiegészítő

(nem mintha nem lenne tök egyértelmű a leírás mindkettőhöz... :U )

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6437) D5 válasza genndy (#6436) üzenetére


D5
aktív tag

Jól van na :)
Amúgy köszi!

(#6438) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok! Lehet volt már róla szó, de nem találtam erre vonatkozó kérdést feljebb. Végigjátszottam a játékot, csekkoltam több listát is a neten, és 4-5 darab gwent kártya még hiányzik, amelyeket random kellene megkapnom. Viszont bárkivel játszok, csak random tárgyakat kapok, nem kártyákat már. A random kapandó gwent kártyákat egy közös poolból adja a játék bármelyik ellenfelen keresztül, vagy pedig egy-egy ellenfelet egyszer lehet csak megverni? Csak azért kérdezem, mert nincs kedvem a térképen balról jobbra haladva végigverni mindenkit, hátha korábban kimaradtak, viszont jó lenne megszerezni a platinát, és már nagyon közel vagyok hozzá. Kösz előre is!

“The wha-"

(#6439) Ted_Beneky válasza Wlac (#6438) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Szia!

Olvastad már ezt a hasznos összefoglalót?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6440) FireKeeper válasza Wlac (#6438) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha a random boltosoktól nem tudsz kártyát nyerni, akkor
-vagy kihagytál párat a sztori során
-vagy nem vettél meg minden kártyát a boltosoktól

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6441) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha jól láttam még Android alkalmazás is van arra, hogy melyik kártyát hol leled. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6442) Wlac


Wlac
Ármester

Igen, megvolt az összefoglaló (az alapján nem hagytam ki egy fontos sztori kártyát sem). Amúgy olyan lapok hiányoznak, mint a Torrental Rain, vagy a Ghoul, amelyek a netes leírások alapján random nyerhetőek. Viszont az nem tiszta, hogy hogyan tudnék tájékozódni, hogy melyik árusokat hagytam ki esetleg az elverésben, mivel elég nagy a térkép ahhoz, hogy szenvedés legyen területről területre haladva újra elverni mindenkit.

“The wha-"

(#6443) Ted_Beneky válasza marilllyo (#6441) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A Witcher3 nincs meg androidra? :DDD

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6444) marilllyo válasza Ted_Beneky (#6443) üzenetére


marilllyo
veterán

Nincs. Bár egy androidos gwent-nek tudnék örülni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6445) Dark Archon válasza Wlac (#6442) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ha már ennyit szenvedtél a kártyák összegyűjtésében, de még több időt nem akarsz beleölni, akkor mindig jól jönnek a konzol parancsok ;)

A konzolt egy letölthető mod aktiválja, aztán F2-vel működik. Fontos, hogy ne írj felül semmit, csak a dll-eket kell bemásolni. Nekem esik így pénz, respec ital, összetevő, amiért nincs kedvem órákat mászkálni. Ha nem viszi túlzásba az ember, nem megy a játék rovására.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6446) genndy válasza Wlac (#6442) üzenetére


genndy
addikt

Random kártyákat nem tudsz követni. Végig kell mászkálnod az összes kereskedőt, kovácsot és kocsmárost újra. Irányadó lehet ha már szürke nálunk a gwentes párbeszéd-lehetőség, de az a biztos ha játszol velük. Mindenkitől csak egy kártya nyerhető, úgyhogy ha nyersanyagot ad akkor azt már megverted.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6447) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok!

Azoktól kérdezném,akik dobozosan vették meg PS4-re (gondolom a PC verzió is hasonló tartalommal bír) a Witcher 3-at,azoknak a benne lévő kiegészítők közül mi a magyar nyelvű ?

...mert nekem sajna minden angol :( ...magyar felirattal volt hirdetve a boltban a játék, de otthon derült csak ki ,hogy ez az angol kiadás...

(#6448) sheep válasza Piotrus (#6447) üzenetére


sheep
addikt

nem szóltam, szt hittem le lehet külön tölteni a nyevvi packot

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6449) Dark Archon válasza Piotrus (#6447) üzenetére


Dark Archon
addikt

PC-n magyar minden. Biztos, hogy nem lehet átállítani a nyelvet?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6450) Piotrus válasza sheep (#6448) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Lehet,hogy félreérthető vagyok...a játék patch után megkapta a magyar feliratot (eredetileg nem volt) ,de a doboz tartalma (kézikönyv,térkép, Kompendium a The Witcher univerzumához, köszönőlevél) angol nyelvű, amit ha jól tudom a hazai kiadásban mind magyar nyelven vannak.

Ha neked magyar dobozos verziód van ,leírnád,hogy pontosan melyik kiadványok magyar nyelvűek benne ?

...vagy van valahol lehetőség magyarul letölteni a manual-t ill. többi kiadványt ?

PS4-es verzióról van szó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.