Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5861) S1M0N válasza FireKeeper (#5857) üzenetére


S1M0N
senior tag

De pont azt írtam, hogy nincs bekapcsolva a hairworks, de én így is elégedett vagyok Geralt hajával, jól néz ki. Nálam minden lowon van, vagy kikapcsolva a játék beállításainál. Maga a táj így is jól néz ki, egyedül az átvezetőknél látszanak az alacsony textúrák a ruhákon/páncélokon és a tárgyakon, de az arcok meg teljes pompájukban vannak, azok jól is néznek ki. De játék közben ezekkel sem volt különösebb gondom.

(#5858) ingalls

Minden tiszteletem a Tiéd, hogy még nem kaptál agyérgörcsöt a 40 fps miatt.

60Hz-es monitorom van, szeretem a 60+ fps-t a folyamatosság miatt, de játék közben nem igazán volt gondom a 40 körüli értékkel sem.
Persze a nagyobb városokban lement 30 körülire is, de pl. amikor a ládába/ládából szervíroztam az összegyűjtött holmikat, akkor már leesett 0-ra is egy pillanatra, bár hozzáteszem, hogy elég sok holmit összeszedtem már (1000+ súlyúak), az eladásukból lett is 35-40.000 bevételem. :K

Plusz a kivégzéses animációknál van egy érezhető megröccenés.
Hozzáteszem, hogy eléggé belakott HDD-n van a játék (2TB-os Black).

De ezek összességében nem voltak olyan zavaróak.

Mondjuk lehet jót tenne már egy rendszer újrarakás, meg gépház takarítás, mert előbbi utoljára két éve volt, utóbbi meg az összerakás óta (2012 november) egyszer sem... :B :DDD
Lusta vagyok szétszedni a gépet...
Plusz tervezek már pár hónapja egy új VGA-t (+8GB RAM) venni, amivel a mostani konfigom még kihúzna 2-3 évet, és akkorra időzíteném a nagytakarítást is. De mivel minden csak egyre húzódik, így nincs igazán előrelépés...

(#5860) saen

Fraps, Mirillis Action (nekem ez van), meg még kismillió ilyen program van, de pl. Steamnek is van már beépített "műszere" erre a célra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.