Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) sheep válasza zegi_norbi (#6747) üzenetére


sheep
addikt

Nekem a Loire völgyi kastélyok jutnak az eszembe erről. Biztos szuperjó lesz ez a kieg is.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6752) brumi1024 válasza zegi_norbi (#6747) üzenetére


brumi1024
veterán

Nagyon-nagyon bejövős. :K

(#6753) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Este/éjjel elkezdtem. :C

Egyből jönnék is egy gonddal: az elején, mikor először szállok lóra, és beleütközünk a társammal egy lovat(?) zabáló Griffbe(?) és elkezdődik egy animáció, amikor a Griff támad, egyszerűen kidob a játék, és be is záródik. Mindig ugyanannál a pontnál. Megint csak keresgéltem a neten, mi lehet a baj, de semmit nem találtam.

Valakinek valami okosság? :F

(#6754) Wlac válasza ¤Envy¤ (#6753) üzenetére


Wlac
Ármester

A szokásos körök. Legfrissebb javítás fent van?

“The wha-"

(#6760) FireKeeper válasza Wlac (#6754) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kolléga problémája megoldódott, nem releváns hsz-eket utólagos engedelmetekkel töröltem

dicsértessék!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6762) TBT


TBT
addikt

Ez a jelenet törölve lett az alapjátékból - vagy csak én nem találkoztam vele?

Emellett a 2014-es buildben még tök szexin nézett ki Ciri bőrnacija is, a végleges változatra már azon is módosítottak - de a grafikus motor is némileg butítva lett, szóval lehet amiatt lett olyan, amilyen.

Itt viszont milyen jól nézett már ki a karakter:

Fene ebbe a félrevezető marketingbe!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6763) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Moddolásban járatos kollégák figyelem! Érdekes karácsonyi versennyel álltak elő a srácok a CDPR-nél! Téli ruhát kell készíteni valamelyik szereplőnek, és azt a megfelelő hashtagekkel ellátva feltölteni a játék oldalára január 5-ig. A nyeremény egy egyedi witcher kard! Igen, jól olvastátok egy igaz, IRL, badass witcher kard! Ahogy olvasom a zsűrizést a CDPR végzi majd, szóval nem kinek-van-több-ismerőse-a-facebookon-bullshit-szavaztatással dől el a győztes.

Részletek itt

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6764) Lenry válasza TBT (#6762) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az út Tor Ziraelbe.
a játék legvége itt játszódik, Ciri is eljut ide, bár most konkrétan csak Geralt és Yennefer lovas vágtájára emlékszem, mint gameplay...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6765) zegi_norbi válasza FireKeeper (#6763) üzenetére


zegi_norbi
tag

Azta k*rva :Y Ha értenék valamicskét hozzá, biztos megpróbálnám :)

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#6766) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

működik már az a mód amiben végigjátszás után elölről lehet kezdeni a meglévő szinttel és fegyverekkel?

(#6767) Lenry válasza Zlcsi (#6766) üzenetére


Lenry
Topikgazda

hónapok óta.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6768) genndy válasza Zlcsi (#6766) üzenetére


genndy
addikt

Nem mod, az utolsó DLC volt. NG+

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6769) Zlcsi válasza genndy (#6768) üzenetére


Zlcsi
senior tag

és hogy lehet "aktiválni"?

(#6770) Lenry válasza Zlcsi (#6769) üzenetére


Lenry
Topikgazda

végigjátszod a játékot, majd indítasz egy újat, ott lesz, hogy New Game+, azt választod
meg persze először Steamből/Gogról letöltöd.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6771) marilllyo


marilllyo
veterán

Elkezdtem olvasni a könyvet. Kökörcsin = Dandelion?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6772) Wlac válasza marilllyo (#6771) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, a könyvben minden le lett fordítva.

“The wha-"

(#6773) brumi1024 válasza marilllyo (#6771) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen. Pont az ilyenek miatt tértem át az angol változatokra. Meg az utolsó 2 könyv ha jól tudom nem is érhető el magyarul.

(#6774) Wlac válasza brumi1024 (#6773) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, azok még nem jöttek ki, de szerintem a Kökörcsinnel nincs semmi probléma. A fantasy-khoz hozzátartozik a teljes magyar fordítás. Ha rossz fordítást akartok olvasni, akkor ajánlom a Varjak lakomáját.

“The wha-"

(#6775) Pipó


Pipó
őstag

Van egy küldetésem: nyomozzam ki ki öldösi Árokmély lakóit. 6-os szint, én 11-es vagyok, ezért szeretném mielőbb letudni. Az erdő asszonyai részküldetése. Irányjelző nincs hozzá. Voltam egy barlangban egy nagy beszélő fa alatt, ott volt egy csapdába ejtett csúnyaság, aki azt állítja, megmenti a gyerekeket, ha kiszabadítom. Egyelőre nem döntöttem mit csinálok, attól tartok, ha azt választom nem hiszek neki, akkor le kell gyilkolni. Hogy kell teljesíteni ezt a nyomozós feladatot?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6776) TBT válasza TBT (#6762) üzenetére


TBT
addikt

Hmm, a grafikát leszámítva, csak nekem tűnik fel, hogy Ciri lábai vékonyabbak a 2014-es verzióhoz képest? :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6777) Wlac válasza Pipó (#6775) üzenetére


Wlac
Ármester

Vagy segítesz neki, vagy nem. Döntsd el, hogy hiszel-e a szellemnek, vagy inkább megteszed, amit a boszorkák mondanak. Hallgass a szívedre, és készülj a következményekre.

“The wha-"

(#6778) FireKeeper válasza TBT (#6776) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem vagy kicsit túlzottan ráizgulva a kérdésre? :P

de amúgy első blikkre igazad van, tényleg vékonyabbnak tűnik. lehet úgy voltak vele ez jobban bejövős a célközönségnek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6779) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Miért nem kapom meg a "Can Quit Any Time I Want" trófeát? Nem mintha életbevágó lenne, de volt, hogy 11 főzetet is benyeltem egyszerre, de semmi.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6780) micafighter válasza FireKeeper (#6778) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem a kérdésre.. >:] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6781) TBT válasza FireKeeper (#6778) üzenetére


TBT
addikt

Imádom őt, így érthető. Zseniális karakter. :D
De az alternatív rucijában pedig mégsincsenek vékonyka lábai, úgyhogy wtf :DDD

Még mindig várom, hogy az alternatív ruci DLC-t átdolgozzák (a szoknyaszerűség nélkül) a Modderek.

Ez viszont nem rossz:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6782) milkabrams


milkabrams
őstag

Meg merjek próbálkozni a játékkal egy i5 660 és Gigabyte AMD HD7770 társaságában, menne minimum grafikán?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6783) FireKeeper válasza milkabrams (#6782) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy próbát megér. nekem erősebb vga-val, de gyengébb procival futott high-on full hdben.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6784) ingalls válasza FireKeeper (#6783) üzenetére


ingalls
senior tag

Érdekes, nekem 980-ig húzott Black-kel és 4790k-val sem fut tökéletesen FHD és High setup-pal. Ezért inkább közepesre állítottam... Így már megvan a 110 fps, ami ugye kell, hogy egy játékot játszani lehessen.

[ Szerkesztve ]

(#6785) FireKeeper válasza ingalls (#6784) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor ott a difi mert én 30 felett simán elvagyok. :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6786) ingalls válasza FireKeeper (#6785) üzenetére


ingalls
senior tag

Nem tagadom. Csak érzékeltetni akartam, hogy erre a kérdésre nincs egyszerű igen-nem kód. Egyszer próbáltam 60 fps-sel nyomni, azt hittem kifutok a világból, tiszta diavetítés volt. Soha többé.
Ennél a játéknál nekem, ha nem akarok full butított grafikával játszani, minimum a gtx 970/r9 390.
Persze vannak, akik élvezik 30-cal is, őszintén irigylem őket.

(#6787) atainprison válasza ingalls (#6784) üzenetére


atainprison
senior tag

"Így már megvan a 110 fps, ami ugye kell, hogy egy játékot játszani lehessen."

He ? :F

(#6788) S1M0N válasza atainprison (#6787) üzenetére


S1M0N
senior tag

Gondolom a BenQ XL2411Z monitor miatt kell neki a 100+ fps, mert 144Hz-es.

Nekem a 60Hz-es monitoron simán élvezhető volt a játék 40fps körül, mindent minimumra véve. Nálam a VGA a gyenge pont, de ahogy elnézem nem mostanában fogok váltani, mert igen elszálltak a 970-esek ára.

(#6789) saen válasza S1M0N (#6788) üzenetére


saen
veterán

Én 960-assal játszok high-on, persze nincs 120+ fps, 60 se, de teljesen jó, én nem látom, hogy diafilm lenne.

(#6790) milkabrams


milkabrams
őstag

ha i5 660 éd hd7770-val alacsony-közepes grafikán meglenne a 35-40 fps már boldog lennék

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6791) Bibgr0 válasza milkabrams (#6790) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

kb ilyesmire számíthatsz:

https://www.youtube.com/watch?v=4tTrccm4DWM

https://www.youtube.com/watch?v=QZxgd9gmPdk

Szerintem 30 FPS alatt azért már akadozni fog.
Én hd 6950el próbáltam korábban és túl darabos volt.

[ Szerkesztve ]

(#6792) ingalls válasza saen (#6789) üzenetére


ingalls
senior tag

Volt 960-am, azzal kb 75-80 fps volt medium fhd beállítással. Az már azért egye fene kategória volt. De nem sokáig bírtam. Ti-jal is próbálkoztam, az annyit tudott kezdeni Ultrán a játékkal, mint a 970 High-on. Csakhogy a látvány különbsége nem volt látható (talán azért, mert csak fhd a képernyőm), ezért inkább visszaváltottam.
Ez a 26 fps, ami a videóban van, ez már borzalmas. Szinte irányíthatatlan a játék.

S1M0N: igen, a 144 hz miatt. Megszoktam, hogy minden fps-em 144 f/s-re van fixálva. De fps játékokon kívül hajlandó vagyok 100 f/s-es kompromisszumot kötni.

[ Szerkesztve ]

(#6793) milkabrams válasza Bibgr0 (#6791) üzenetére


milkabrams
őstag

Egy próbát megér 768p-ben, elképesztő hogy egyáltalán elindul ilyen áru videokártyán.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6794) Bibgr0 válasza milkabrams (#6793) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Én annó elővételben vettem meg, de nem játszottam vele most szeptemberig, mert a 6950-en nem volt élvezhető és mostanra lett meg a 390. Ha tervezel bővíteni valamikor, megéri várni. Nagyon szép a játék.

(#6795) milkabrams válasza Bibgr0 (#6794) üzenetére


milkabrams
őstag

közeljövőben 75k vga és 60k proci

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6796) ingalls válasza milkabrams (#6795) üzenetére


ingalls
senior tag

Szvsz vard meg az uj szettet a jatekkal. Szep grafikaval es sima futassal sokkal elvezetesebb. Es nem hagyod ki a mar elvegzett kuldetesek szepsegeit.

(#6797) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Ez szerintem szuper hír. Én örülnék még egy pár kiegészítő kalandnak :)

[link]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#6798) milkabrams válasza ingalls (#6796) üzenetére


milkabrams
őstag

lesz egy kis optimalizálás?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6799) milkabrams


milkabrams
őstag

A game debate szerint kb 37-38 átlag fps várható 8gb rammal, számít hogy nekem csak 4 van? Egyáltalán megbízható ez az oldal?

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6800) Ted_Beneky válasza zegi_norbi (#6797) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Szuper, jöhet!

Csillagkaput a Csillag térre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.