Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) sheep válasza Piotrus (#6450) üzenetére


sheep
addikt

ja így már értem, azt hittem nálad semmi sem magyar.
Azt sajnos nem tudom megmondani hogy minek kellene magyarnak lennie, nekem egy nvidiás kuponom volt csak.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6452) Televan74 válasza Piotrus (#6450) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam a PC-s verzióban minden magyarul van a dobozban(Kézikönyv,térkép..).

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6453) Piotrus válasza Televan74 (#6452) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Nagyon köszönöm a válaszod, sejtettem , hogy így van. Ma visszaviszem és megpróbálom kicseréltetni/vissza kérni a pénzt ,mert nem tartom korrektnek ,hogy angol nyelvű kiadást sóztak rám magyar helyett ,miközben magyar felirattal hirdették (,ami tudomásom szerint alapban csak a magyar kiadásnál van, de az biztos,hogy az enyémben alapból nincs).

Úgy gondolom, hogy a kereskedőnek nincs joga elvárni tőlem ,hogy én rendelkezzek internet előfizetéssel,majd töltsek le egy patch-et és akkor majd már az ő általa hirdetett nyelvezettel játszhatok. Ezt csak akkor tudnám elfogadni, ha ő jelezné előre,hogy a kiadás és a szoftver angol nyelvű ,angol nyelvű tartalommal,ami esetleges frissítés után magyarul is elérhetővé válik.

(#6454) ingalls


ingalls
senior tag

Nekem /pill nem állítható a nyelv a menüben, pedig eddig magyar felirattal nyomtam. Ilyen bugom volt már 4-5 alkalommal.

(#6455) Wlac válasza genndy (#6446) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz, akkor marad a vadászat. Az a néhány nyüves papírlap nem fog közém és a trófea közé állni. :D

Dark Archon: kösz, de egyrészt nem szeretek ilyenekkel "segíteni", másrészt pedig PS4-en játszok, úgyhogy az opció sincs meg.

“The wha-"

(#6456) Wlac válasza genndy (#6446) üzenetére


Wlac
Ármester

Mielőtt elfelejtem, kösz a "szürkés" tippet, nem tűnt fel, hogy a párbeszédek színe változik annak függvényében, hogy rányomtunk-e már (pedig 4 napom van már a játékban). Végül Novigradban és Oxenfurtban találtam egy-két eldugott árust (direkt olyan helyeken futkároztam, ahol tudtam, hogy korábban nem nagyon jártam), és így meglett a trófea! ;)

“The wha-"

(#6457) genndy válasza Wlac (#6456) üzenetére


genndy
addikt

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6458) Televan74


Televan74
nagyúr

NG+ valójában egy új játék csak magasabb szinten? Jobb tárgyakkal(páncél plusz fegyver és potik,stb.)?
Most újra kezdtem,találtam egy save gamet(1+2) az egyik mappámban.
Cirit ha elviszem a császárhoz akkor uralkodónő lesz a végén belőle? Ha nem akkor meg a vadon leánya.
Tetszeni fog az NG+,az első végigjátszásban yent választom,a másodikban trisst.

Az expansion pass árából kiindulva a második kiegészítő gondolom hosszabb és tartalmasabb lesz? Bár még az elsővel sem játszottam.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6459) Anubris válasza Televan74 (#6458) üzenetére


Anubris
őstag

Azt hiszem kétszer olyan hosszúra írták a játékidőt a második kieghez, mint a hearts of stone esetében, de a hos is teljesen korrekt lett szerintem.

(#6460) FireKeeper válasza Televan74 (#6458) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Igen, az NG+ ugyanaz mint az alapjáték, csak magasabb szinten, illetve tovább tudod vinni a felszerelésed. de a döntési helyzetekben tiszta lappal indulsz és újrakezdheted a gwent pakli gyűjtést is :D

spileres rész:
én úgy tudom igen. illetve ugye vannak bizonyos döntési helyzetek amik beleszámolnak abba hogy hepiend lesz vagy sem, de az, hogy Ciriből a hepiendnél Witcher lesz végül vagy Uralkodó, az dönti el hogy találkozol-e Emhyr-rel vagy sem.

a második kieg Blood and Wine néven fog érkezni, tartalmazni fog egy teljesen új régiót (Toussaint), és a fejlesztők szerint 20-25 óra tiszta játékidőt fog nyújtani, ami abból kiindulva hogy mennyit mondtak a Hearts of Stone-ra (kb 10 óra) és én mennyit csesztem el vele (kb 15 óra) reális :) viszont az csak valamikor jövőre érkezik.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6461) genndy válasza FireKeeper (#6460) üzenetére


genndy
addikt

Spoilerre: igen, az csak attól függ.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6462) Jorus


Jorus
nagyúr

No, vége. Hihetetlen jó volt a gáma. :) 178 óra lett végül az első végigjátszás, 35. szinten fejeztem be. Ami a befejezést illeti... asszem hepiend lett, én legalábbis elégedett vagyok - Ciri witcher lett, a fehér fagyot megakadályoztuk (asszem), Triss-szel pedig letelepedtünk Kovirban.

Elképzelésem sincs, hogy tudná mindezt überelni a Fallout 4, de tekintve, hogy mindjárt neki is kezdek, adok neki egy esélyt. :D

HoS-t elteszem FO4 utánra asszem, és akkor a két Witcher 3 DLC-t egyben tolom le.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6463) sheep válasza Jorus (#6462) üzenetére


sheep
addikt

Én nyomom egy ideje a F4-et, nagyon jó játék a W3 jobb :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6464) Jorus válasza sheep (#6463) üzenetére


Jorus
nagyúr

FO4-ben ez a kőkorszaki grafika ez komoly, vagy vmit rosszul állítottam be vajon? :) Oké-oké, nem offolok.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6465) brumi1024 válasza Jorus (#6462) üzenetére


brumi1024
veterán

Jó a Fallout 4, nekem bejön, de a Witchert nálam sem übereli, de még meg sem közelíti. Az ottani párbeszédek kifejezetten gyengék hozzá képest.

[ Szerkesztve ]

(#6466) sheep válasza Jorus (#6464) üzenetére


sheep
addikt

Hát, gáz egy kicsit szerintem is. Néha gyönyörű ahogy kel fel a nap és a sugarak átvilágítanak a fákon, néhol meg olyan mintha egy 10 évvel ezelőtti játék lenne (ultrán nyomom).
De a hangulat azért ott van :)
Majd jer át a F4 totyikba én is minden nap olvasom, sok hasznos infó van.

@brumi1024,
jaja, többen is panaszkodtak hogy a párbeszédek elég egyszerűek. Hát nem egy W3 mélység az biztos.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6467) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Egy kis segítség kéne. Van Skelligén ez a Morkvarg-féle küldetés (Farkasbőrben).
Kinyomoztam mi történt, elolvastam a naplót, elvettem Morkvarg korábbi társától az átkozott agyart, pontosabban a hullájától vettem fel. Talán ez lehet a gond (nem beszéltem vele előtte az agyarról, támadtam, amikor a párbeszédablakban lehetőség adódott rá), de amikor legyőzöm Morkvargot, nem adja fel azt a lehetőséget, hogy "átkozott agyar átadása" a párbszédablakban. Az agyar a küldetéstárgyak rekeszében van. Ennek ellenére csak megetethetem (egyszer már megtettem), kinyírhatom (ami nem vezet sehova), vagy magára hagyhatom. Ez valami bug, vagy van erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6468) Montesantos válasza GypsFulvus2 (#6467) üzenetére


Montesantos
senior tag

kinyírod... összeszeded a cuccokat tőle.... majd megint legyőződ és megeteted a saját húsával a párbeszéd végén

Gabi

(#6469) CriticalHit válasza Jorus (#6464) üzenetére


CriticalHit
őstag

Míg a TW3 óriási fejlődés az előző részekhez képest, addig az F4 -mint szerepjáték- csak visszalépés az F3-hoz és NV-hez képes. Csalódás.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#6470) brumi1024 válasza GypsFulvus2 (#6467) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem beszéltél vele, az a gond, igen. De felettem leírták a másik megoldást, ekkor nem visszaváltozni, hanem meghal, én mondjuk egyébként is ezt választottam a visszaváltoztatás után is.

(#6471) GypsFulvus2 válasza brumi1024 (#6470) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akkor így járok el. Köszi a válaszokat mindkettőtöknek!

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6472) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Aki játszott a Hearts of Stone-nal, azoktól kérdezném, hogy vannak-e utalások a dialógusokban erre a kis kalandra a többi szereplőtől? Triss-nél és Yen-nél van elvileg(Geralt arcán lévő jelre reagálnak, ha rákérdezel náluk), kíváncsi vagyok, hogy a fejlesztők ennyinél megálltak vagy továbbmentek-e még. Mondjuk Kaer Morhen-ben, mikor felidézik, ki merre járt például.

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#6473) Wlac válasza zegi_norbi (#6472) üzenetére


Wlac
Ármester

Elvileg a HoS-t az alapjáték után kellene játszani (már csak a nehézsége miatt is), szóval jó kérdés, hogy mennyire figyeltek erre a készítők, mivel az utalások a világ eseményeire elég furák a játékban. Például egyes szörnyekre, vagy Skellige új urára vonatkozólag mindig hallana megjegyzéseket, de Radovid halála mintha meg sem történt volna, továbbra is élteti a nép.

“The wha-"

(#6474) brumi1024 válasza Wlac (#6473) üzenetére


brumi1024
veterán

Ha végeztél írja is a játék, hogy a legutolsó chapter előtti állapot lép újra életbe, tehát Radovid a döntésedtől függetlenül él. De az nekem is tetszene, ha az akkori háború utáni állapot lépne életbe (esetleg havas tájjal, bár ez minimálisan spoiler, ha valaki nem csinálta meg ezt a jó véget), esetleg néhány új egyszerűbb fetchelős questtel, és a korábbi főbb karakterek is megtalálhatóak lennének itt-ott, pár új párbeszédopcióval.

[ Szerkesztve ]

(#6475) JJazon válasza CriticalHit (#6469) üzenetére


JJazon
tag

végre valaki kimondta :R

(#6476) brumi1024 válasza JJazon (#6475) üzenetére


brumi1024
veterán

Kimondtuk többször is, de amint valahol felhoztuk a Witchert példának, megkaptuk, hogy az összehasonlítás sablonos és unalmas. :U

(#6477) Wlac válasza brumi1024 (#6474) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, ez megvolt, de én úgy vettem le, hogy a legutolsó küldetés előtti állapot, ahol viszont már halott volt. Vagy a legutolsó fejezet alatt a Kaer Morhen előtti részt érted? De mindegy is, mert amikor már megöltük, de még nem mentünk neki Eredinnek is járkáltam a városban, és olyankor is élőként kezelték. Vagy lehet, hogy a halála titokban maradt? Elvégre éjszaka volt, zárt(abb) téren történt.

“The wha-"

(#6478) elektrotank


elektrotank
tag

Egy-két kép :P

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6479) brumi1024 válasza elektrotank (#6478) üzenetére


brumi1024
veterán

Jók, nekem továbbra is a 6. a kedvenc. :K

A mobilnetesek örülni fognak. ;]

(#6480) Ted_Beneky válasza elektrotank (#6478) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nagyon jók! :R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6481) elektrotank válasza brumi1024 (#6479) üzenetére


elektrotank
tag

Nekem most az 1. :D

Bevallom, a mobilnetesekre nem gondoltam! :( ;]

Ted_Beneky: Örülök, hogy tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6482) JJazon válasza elektrotank (#6481) üzenetére


JJazon
tag

Beraktam én is az elsőt, nagyon jó art :D

köszönöm :R

(#6483) Televan74 válasza elektrotank (#6478) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én is köszönöm a képeket.Leszedtem jó párat.Mennek wallpappernek. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6484) genndy válasza elektrotank (#6478) üzenetére


genndy
addikt

Nagyon jók!

DE: miért kék Ciri szeme, miért? :O Ződződződ!
Illetve a 2. kép a Witcher 2-ből van :P
A pipázó örömlányt meg megtaláltam valahol valami nyers renderként, elképesztően nagy felbontásban, csak háttér nélkül.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6485) Anubris válasza genndy (#6484) üzenetére


Anubris
őstag

Oda is van írva, a második kép bal alsó sarkában, hogy Witcher 2.

Amúgy a HOS kiegészítő képen meg a kard markolatának a vége hibás. De amúgy jók a képek, köszi!

(#6486) Wlac


Wlac
Ármester

A képek valóban nagyon jók, egy kivételével: az utolsó előttin mi történt Geralt fejével? Mármint komolyan... tényleg mi folyik itt? :D

Szerk: plusz Yennefer lili szeme is bezöldült.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#6487) genndy válasza Anubris (#6485) üzenetére


genndy
addikt

Tudom, de ez akkor is a W3 topik :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6488) FireKeeper válasza Wlac (#6486) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Yen olyan nem-kék szemmel mint a citromos sör - nem az igazi :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6489) elektrotank


elektrotank
tag

Örülök, hogy tetszenek a képek. :R Igen, a másodikat benéztem, de ha már egyszer kikerült... ott is marad, nézzétek el nekem! :) Ennél a festett képnél (utolsó előtti) én is néztem kicsit Geralt fejére, de a többiek szépek lettek szerintem.

UI: ha esetleg lesznek még újabb képek, artok bepakolok párat.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6490) westcoastog


westcoastog
veterán

Valakinek van ilyen eladó posztere? :D

(#6491) JJazon válasza westcoastog (#6490) üzenetére


JJazon
tag

ez érdekelne engem is :DD

(#6492) westcoastog válasza JJazon (#6491) üzenetére


westcoastog
veterán

Hajrá akkor, legyen valakinek. :))

(#6493) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

ha nem vettem meg az öregasszonytól az árverésen a vipera set részeit amit ő árul akkor buktam a szetet?

(#6494) alratar válasza Wlac (#6486) üzenetére


alratar
addikt

Továbbá Yen haja fekete! Ott pedig,. akárhogy hunyorítok is, barna. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6495) genndy válasza Zlcsi (#6493) üzenetére


genndy
addikt

Bezony. És a kardok is csak egy-egy küldetés közben szerezhetők meg, az acél simán otthagyható ha nem nézel körbe, és az ezüst is bukható ha rosszfiú vagy.

alratar: egyébként meg tökmindegy, mivel a háttérben közelítő griffre senki sem figyel csak verik a blattot, lecsap az egész díszes társaságra aztán reszeltek a bandának :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6496) Zlcsi válasza genndy (#6495) üzenetére


Zlcsi
senior tag

hát ez remek, a kardok megvannak, de nem volt pénzem a cuccra amikor a nyanya eladta volna...

(#6497) alratar válasza genndy (#6495) üzenetére


alratar
addikt

:D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6498) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Lenne pár kérdésem a Hearts of Stone-al kapcsolatban. Azon a szinten lehet majd folytatni, ahol az alapjátékot befejeztem? Ha a PS Store-ból töltöm le, akkor is magyar feliratos lesz? Mért 6.500 Forint a Konzolvilágnal amikot PS Store-ban csak 3.000? :D Talán a doboz meg a benne lévő dolgok miatt?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6499) gainwardgs válasza westcoastog (#6490) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nekem van :D

(#6500) Ted_Beneky válasza genndy (#6495) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ráadásul a képen Yennek nincs is orgona&egres szaga! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.