Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Jorus válasza Raidon (#6900) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ezt olvastad?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6902) Montesantos válasza Raidon (#6900) üzenetére


Montesantos
senior tag

olvasd el fent az összefoglalót

Gabi

(#6903) Raidon válasza Jorus (#6901) üzenetére


Raidon
őstag

Koszike megprobalom kibogaraszni :R egyszer mar kitoltam de ez teljesen kimaradt :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6904) Raidon


Raidon
őstag

Most olvasom hogy a griff megolese elott kellett volna kartyat venni a csaposasszonytol.... de keson kapcsoltam :S Mennyire lenyeges ez a resz? kesobb is vhogy meg lehet szerezni? Tapasztalatok?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6905) Wlac válasza Raidon (#6904) üzenetére


Wlac
Ármester

Már meg lehet venni a csapos kártyáit is később a híd melletti árustól.

“The wha-"

(#6906) Ted_Beneky válasza sheep (#6899) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6907) Raidon válasza Wlac (#6905) üzenetére


Raidon
őstag

Koszi mar megtalaltam azonban a barot akkor sem tudom hogy kell lenyomni :S

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6908) genndy válasza Raidon (#6907) üzenetére


genndy
addikt

Menj vissza később, elég jó Északi paklija van. Addig ne csináld tovább az ő részét (a feleségeset), aztán majd visszamész és lenyomod.
Vagy pont hogy tovább csinálod ezt a mellékküldetést... mert bizonyos esetben megszerezheted simán a kártyát.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6909) Raidon válasza genndy (#6908) üzenetére


Raidon
őstag

Es ha igy kezdenem a dolgot?

A kerdes az ha ugy csinalom hogy a baro tuleleje. Magyaran a fa toveben megolom a szellemet es nem vegzi ki a falut elvileg ugy a feleseget meg lehet menteni es kesobb lehet talalkozni vele....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6910) Wlac válasza Raidon (#6909) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem az működne. De egyébként lehet állítani a gwent nehézségét is.

“The wha-"

(#6911) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Valaki pár 100 hsz-szel korábban linkelt nagyon jól rendezett W1 mentéseket. Megtenné, hogy megismétli? Nem találom sem a fórumon, sem a neten. Köszi!

Semmi, tudtam, hogy ahogy leírom, meg lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6912) Raidon válasza Wlac (#6910) üzenetére


Raidon
őstag

Azt hol? :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6913) Wlac válasza Raidon (#6912) üzenetére


Wlac
Ármester

Simán a beállításokban, ahol a játék nehézségét is tudod állítani.

“The wha-"

(#6914) Raidon válasza Wlac (#6913) üzenetére


Raidon
őstag

Lehet en vagyok a hulye hozza de nem talalok semmi ilyet xD Lehet utolag mar nem lehet allitani a nehezsegi szinten? :(

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6915) marilllyo válasza Raidon (#6914) üzenetére


marilllyo
veterán

1.10 hozta be. Nem?! Fel van patchelve?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6916) Raidon válasza marilllyo (#6915) üzenetére


Raidon
őstag

Felvan de shol nem talalom :S

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6917) Raidon válasza Raidon (#6916) üzenetére


Raidon
őstag

Mar megvan de ugy elmentem mellette vagy 50x huh :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6918) marilllyo válasza Raidon (#6917) üzenetére


marilllyo
veterán

Na én ugyanígy voltam a "hány órát játszottál a játékkal" kérdésnél...Tudtam, hogy valahol meg lehet nézni...de mire megtaláltam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6919) Raidon válasza marilllyo (#6918) üzenetére


Raidon
őstag

Nemreg jott meg a GTX 970 szoval most allok ujra neki :) csak megmaradt egy korabbi mentesem.
Imadom ezt a jatekot :)

xD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6920) Wlac válasza marilllyo (#6918) üzenetére


Wlac
Ármester

Az egy ördögi funkció, nem szabad megnézni. Én véletlenül csekkoltam, aztán percekig csak meredtem magam elé, hogy miért tékozlom el így az életem... aztán rohantam megölni a lesit. :D

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#6921) elektrotank


elektrotank
tag

308 hsz, mióta nem néztem rá a topicra :O Azt hiszem történt itt egy-két dolog, ahogy nálam is. Új szoba, új ajtó, ideje volt végre felavatni :P :

[link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6922) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Na, hát lemaradva ugyan, de végre én is végigjátszottam a kieget.
Már előrendelve megvettem, el is kezdtem mihelyt lehetett. De aztán valahogy jöttek más játékok, lankadt az érdeklődésem. De tegnap visszatértem, újra elkapott a hév, végig is toltam még a maradék pár órát! :D hát b@szott jó volt! :D
A tükörmester jól bekeményedet a végére, kicsit ijesztő is lett. Előző küldetésekben a gondnok is tökre tetszett. Csak kicsit nehéz volt. Utána a festményben lévő küldi is nagyon szimpatikus volt, tetszett a grafika, a színvilág. Az utolsó küldetésnél, amikor a tükörmestert hívom ki, és időre kell tolni, ott egyszer el is kapott. Viszont azt bánom, hogy először megtaláltam egy witcher kardot, valami vipera nevű volt. De akkor ugye meghaltam, aztán újrakezdtem, akkor mg nagyon siettem, akkor a küldetést sikerült befejezni, de a kard nem lett meg. :( Gondolom az már feledésbe merült akkor.
Az mekkora kemény volt már, hogy a paktumban az állt, ha teljesíti a 3 kívánságát, és a holdon állnak. És tényleg ott álltak! :D ;]

Értem a csíziót.

(#6923) S1M0N válasza Nuada herceg (#6922) üzenetére


S1M0N
senior tag

Simán van idő megszerezni a kardot, sőt van egy pénzes barlang is, én azt is kifosztottam, plusz még a kastélyban (vagy mi az, ahová bemegyünk) is összelopkodtam mindent az előtérben. Igaz, 2-3 alkalommal kellett megcsinálnom, mire ezeket mind sikerült egyszerre begyűjteni, de simán megérte.

(#6924) Pipó


Pipó
őstag

Az miért van, hogy képességfejlesztés feloldásához szükséges pl. 8 pont, amit megszerzek, mégse oldja fel, vagyis nem lehet fejleszteni.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6925) FireKeeper válasza Pipó (#6924) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mármint abban az ágban elköltött pont. így érted és így sem oldja fel?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6926) Pipó válasza FireKeeper (#6925) üzenetére


Pipó
őstag

Ez a problémám: összegyűjtöttem 8 pontot, hogy fejlesztem a gyors csapásokat, de nem oldja fel.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6927) saen válasza Pipó (#6926) üzenetére


saen
veterán

Elköltve kell a 8 pont ezen az oldalon, nem összesen kell ennyi.

(#6928) Wlac válasza Pipó (#6926) üzenetére


Wlac
Ármester

Az adott képességfán kell annyi pontnak elköltve lennie. Még hármat dobj rá valamire, és utána veheted is.

“The wha-"

(#6929) Pipó válasza Wlac (#6928) üzenetére


Pipó
őstag

THX, mindenkinek!

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6930) Montesantos


Montesantos
senior tag

witcherek kohója küldetésnél milyen kötelet (könyvet) kell az oltárra helyezzek mert nem találok semmit

Gabi

(#6931) S1M0N válasza Montesantos (#6930) üzenetére


S1M0N
senior tag

Kaer Morhen-ben van egy könyv, az indítja be a küldetést. Anno én is hamarabb találtam meg a barlangot, mint a könyvet. Itt van videó, hogy hol a könyv.

(#6932) Nuada herceg válasza S1M0N (#6931) üzenetére


Nuada herceg
őstag

jó kis videó, köszi.

Értem a csíziót.

(#6933) Anubris válasza S1M0N (#6931) üzenetére


Anubris
őstag

Nahát ehhez a játékhoz tényleg érdemes valami eguide-ot megvenni, vagy utánaolvasni a dolgoknak, nálam már ez a sokadik quest amit nem vettem észre. :DDD

(#6934) S1M0N válasza Anubris (#6933) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hát igen, az nem lenne rossz, én az előző két rész végigjátszásakor is használtam az útmutatókat, főleg a döntéseknél nézegettem őket, hogy a lehető "legjobb" megoldást válasszam.
Sokszor a 3. résznél hiányzott is ez, első körben el is szúrtam a befejezést, de egy mentés visszatöltéssel megkaptam a számomra legjobban tetsző befejezést.

Plusz annyi apró felfedezni való van a játékban, hogy valamit csak úgy találtam meg, hogy fórumon írtak róla, hogy van...

(#6935) Sify


Sify
senior tag

GOG-on vásárolt játékban telepítéskor nem tudom kiválasztani a magyar nyelvet. Miért? Én voltam a f.... :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#6936) sch.mila válasza noxon (#2699) üzenetére


sch.mila
újonc

Nekem is ilyen problémám van villog a kép mintha villámlana. Főleg napsütésben. Hogyan oldottad meg?

(#6937) Montesantos válasza S1M0N (#6931) üzenetére


Montesantos
senior tag

Köszi, :) harmadik végigjátszásom, azt hittem valami bug

Gabi

(#6938) westcoastog


westcoastog
veterán

Echoes of the past küldi kb hány százaléknál lehet a főszálban?
Csak a sok-sok mellék küldi mellett csinálgatnám a főszálat is, de nem szeretném hogy nagyon előre rohanjak benne, minél több melléket akarok megcsinálni a játék végéig. :D

(#6940) JJazon válasza #17954112 (#6939) üzenetére


JJazon
tag

Ha olcsón akarod megúszni, de még sem akarsz *annyira* elavulófélben lévő hardvereket használni...
AMD fx 6300
R9 270(X)
8 gb ram

Ezekkel med-high-on 35-45 fps-ed mindig lesz :)

(#6941) Pipó


Pipó
őstag

Volt egy küldi, ahol egy óriást kellett megölni, és útban odafelé egy parton lévő hajón tettem egy ígéretet egy idiótának, hogy visszajövök érte, illetve viszek neki ezt-azt. A küldi végetért, de nem mentem vissza. Lett volna értelme?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6942) Because válasza #17954112 (#6939) üzenetére


Because
őstag

jelenlegi g4400, 750ti párossal számomra játszhatatlan... minden minimumra van véve 1920x1080.
nem értem, de egy kicsit megyek a térképen és kiakad a játék (tölt vagy micsoda)... 8gb ram megvan

[ Szerkesztve ]

(#6943) genndy válasza Pipó (#6941) üzenetére


genndy
addikt

Nem. Szögeket adhattál volna neki, de nincs semmi hatása. Egyébként nem volt annyira idióta (valamelyik sziget jarlja volt (igaz közben tényleg megkattant, nem csoda).
Viszont nekem a küldetés vége után is ott volt még (asszem).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6944) FireKeeper válasza JJazon (#6940) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én inkább egy 1155-ös foglalatba való i5-öt ajánlanék (sandy-t mondjuk 2400 vagy felette), ha belefér a keretbe. vagy 1156, de csakis ha jó áron jutnál hozzá.

nekem a profilomnál lévő géppel jól futott full hd-ben, igaz, engem kevésbé zavar ha csak 30 fps felett vagyok kicsivel, van, aki szereti ha megvan a 60.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6946) Nuada herceg válasza #17954112 (#6945) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Teljesen jól szerintem! :)

Értem a csíziót.

(#6947) Raidon


Raidon
őstag

Moho istenseggel kapcsolatban lenne kerdesem

A moho istenseg megolese v megkimelese eredmenyezhet barmi pluszt a jatek vegigjatszasa szempontjabol?

Koszonom a valaszokat :R

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6948) Ted_Beneky válasza Raidon (#6947) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Semmilyet. Én megkíméltem :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6949) Raidon válasza Ted_Beneky (#6948) üzenetére


Raidon
őstag

Utanna en azert mondtam nekik hogy majd egyszer lessenek le oda :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6950) tibee77 válasza Raidon (#6949) üzenetére


tibee77
őstag

Detto... ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.