Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) TheSoloenOne válasza velizare (#17049) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Igen, felemas. Mert en ugy tudtam lehet resetelni, es nekem a DC-sek kozul nehanyat be is resetel a nehezseg valtas. Szoval biztos igaz amit ir, de nem mukodik. Viszont a valos problema az , hogy az NPC-k nem foglaljak vissza a CP-ket.
En megcsinaltam minden CP-t szintezes kozben, es NYC-ben azota zold mind. A CP farm, nekem mint solo player az egyik legjobb pve buli. Ez most meg nem megy :(

Kozben alakitgatom a solo buildem. CHC 59.7 CHD 116.7%
Az igazi az lett volna ha rate of fire va a health dmg helyett. :)

Na meg egy szerk.
Amugy szerintem a DC es NYC freeroam nehezseg kozott is van valami geba.
DC-ben a lenti buildel Challange-en siman jatszhato. NYC, one shot kb. Bar lehet csak bekepzelem.

[ Szerkesztve ]

(#17052) BT86 válasza arnikusz (#17048) üzenetére


BT86
tag

Köszi a segítséget!

(#17053) pzstm válasza TheSoloenOne (#17051) üzenetére


pzstm
titán

az a P416 gusztustalan, ha csak strained-et kellett rárakni :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17054) s4hu|SyD^ válasza TheSoloenOne (#17051) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lesz még itt sok változás. Vizsgálják a nehézségeket is. Mivel PTS nélkül lett "bedobva" egy nagy update 3-4 hét csak a csiszolására fog elmenni. Lehet keveset is mondtam.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17055) Habugi válasza TheSoloenOne (#17051) üzenetére


Habugi
addikt

Elég hasonlóval tolom:

(#17053) pzstm:

Tezsvírek :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#17056) Hublot válasza Habugi (#17055) üzenetére


Hublot
senior tag

Sukár a szetted MORE! :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#17057) #75376384


#75376384
törölt tag

itt az overhreal-es cucc:

"When groups of enemies spawn, some of them will sometimes be lieutenants who give a health buff to those around them.
You can tell there is a lieutenant around because all of the other enemies will have an extra green health bar. Lieutenants have a double chevron icon and are typically gold or purple. By killing them, it will reduce the health of the other enemies receiving their buff.
Knowing this and exploiting it will make a dramatic difference in your time to kill on groups of enemies.
I think many of the bullet sponge complaints are related to this mechanic, and not knowing about it. It doesn't make harder difficulties a pushover, but it will dramatically change the spongy feel of things."

forras

(#17058) TheSoloenOne válasza Habugi (#17055) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Noice ! :)
Hogy birsz eletben maradni 670K armoral, meg armor on kill nelkul ? Semmi cinizmus, en fekszem kelek annyival. :(
Olyan 900K es 1 milla kozott erzem magam biztonsagban.

Valaki probalkozott mar HW set-el ? En osszepakoltam egyet gyorsan.
2 milla seeker 25 sec cd-vel, 816 hive dmg ,de nem volt valami megnyero. Allitolag recalib utan be bugolnak a setek es nem mennek a set bonusok.

[ Szerkesztve ]

(#17059) arnikusz válasza TheSoloenOne (#17058) üzenetére


arnikusz
veterán

Magas a DPS és CHC/CHD a játék továbbra is a DPS-t részesíti előnyben. Plussz 40 SHD szinten már szépen halad a karakterépítéssel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17060) TheSoloenOne válasza arnikusz (#17059) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Igen, sajnos a CHC/CHD eleg egy siku . De mondjuk pl en sem vagyok elmardva hozza kepest. Viszont HC-n ha nem figyelek,pik pak szetvagnak.

[ Szerkesztve ]

(#17061) i@lex


i@lex
őstag

A héten már a sokadik ugyanilyen buildet látom. Tegnap is dz-ben egy srác velem volt, csak neki 1,8m armorja volt. Gyakorlatilag halhatatlanok voltunk.

Protector talent táska, és kill után armor visszatöltös shoti, most így nem tudom hirtelen mi volt az a perk.

Egyfolytában bónusz armorba rohangáltunk. Brutál jó cucc.

(#17062) TheSoloenOne válasza i@lex (#17061) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Miyen nehezsegen volt ez ?

(#17063) i@lex válasza TheSoloenOne (#17062) üzenetére


i@lex
őstag

Hát ez az 1,2 milliós palival egy challenging bountyn találkoztam, a tegnapi 1,8m-os dz landmarkozás volt. (Hard, challenging, heroic).

Az 1,8m-os srácnak természetesen 170.000 armor volt minden cuccán majdnem.

(#17064) TheSoloenOne válasza i@lex (#17063) üzenetére


TheSoloenOne
tag

koszi !

(#17065) modflow


modflow
veterán

Ha van Year 1 pass-om, akkor nekem ingyenes a Warlords Of New York?

Vagy ez mindenkinek ingyenes?

(#17066) vvega30


vvega30
senior tag

Ha átmegyek NY-ba akkor nem is tudok visszamenni csak ha megcsinálom a DLC-t?
Mert átmentem lvl24-en és most nem enged vissza...

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17067) LeonAran válasza modflow (#17065) üzenetére


LeonAran
tag

:) Senkinek sem ingyenes.

Uplay: Repityu15

(#17068) s4hu|SyD^ válasza i@lex (#17063) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó, de tud is megölni valamit vagy csak rohangál?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17069) s4hu|SyD^ válasza vvega30 (#17066) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem tudsz visszamenni míg be nem fejezed. Írja is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17070) vvega30 válasza s4hu|SyD^ (#17069) üzenetére


vvega30
senior tag

oh... ki olvassa azt amit ír a game :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17071) TheSoloenOne válasza s4hu|SyD^ (#17068) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Igen,ez a kerdes bennem is felmerult :K

(#17072) i@lex válasza s4hu|SyD^ (#17068) üzenetére


i@lex
őstag

Hát ahogy elnéztem pusztított is.
Egyszer lehet kipróbálom.

Bár én most nagyon élem a strikert, annak ellenére, hogy minden streamer szerint “trash”.

[ Szerkesztve ]

(#17073) Habugi válasza Hublot (#17056) üzenetére


Habugi
addikt

..csak egy száááázasz!!

(#17058) TheSoloenOne:

Főleg Heroicon játszom másod-harmad magammal, ott alapból olyan a bejövő dmg, hogy nem számít.
Ezzel a hp & armor mennyiséggel bekapok annyi damaget ~1.5mp alatt, h miliméter marad a HP-ból, na most ha 700K armor helyett van 1.2M, akkor nem 1.5mp alatt lőnek halál közelibe hanem ~2-2.5mp alatt (kipróbáltam második este), kvázi marhára mindegy, akkor már inkább a DPS.

Elmondták ők is párszor, direkt olyanra csinálták a balanceot, hogy nincs többé olyan h masszív dps mellé masszív tank (lásd pl Clutch az update előtt). Választani kell. :)

Amivel nagyon észnél kell lenni az sokkal inkább a Health management, mivel te is GC-vel tolod chesten nyilván tudod, miszerint vérzés & tűz egyenlő a halállal az 50% miatt.
Szóval ezért a Firewall, ott a 30%-os health on kill, ha van elég damage elég jól véd, gyak. dps tank. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#17074) arnikusz


arnikusz
veterán

Köszönöm Warzoz :R :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17075) TheSoloenOne válasza Habugi (#17073) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Kosszonom szepen, ez igy teljesen ertheto. Hasonlo dolgokat tapasztalok en is.
Vsizont en egyedul jatszom, nincsenek barataim sajnos :( :DDD
Ennek ellenere kivancsi lennek, milyenek a HC kuldetesek stb.
Firewall nagyon jo tipp, lehet valtok a gunner-rol emiatt, koszi.
Nekem ugye mas a prio picit a stat-okon, pl: AOK vagy HOK teren a solo-zas miatt.
Viszont megint attol felek, az lesz mint patch elott. Solo-kent max Challange, ami tul konnyu.
A HC meg tul nehez egyedul. Ezzel kezdhetnenek valamit...
#soloplayerlifematters ! :B

[ Szerkesztve ]

(#17076) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Alapjátékban elértem a 30as szintet.Van vissza 2 fő ill 20 mellékküldetés.
Ha ezekkel végeztem vagy már akár most is, mik azok a lehetőségek, ahol dobhat jobb geart?Bounty?Újrázom a küldetéseket nehezebb fokozaton?
:R

(#17077) velizare válasza Habugi (#17073) üzenetére


velizare
nagyúr

nincs többé olyan h masszív dps mellé masszív tank
fixed for ya! :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17078) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Sziasztok!

Hát tavaly augusztus óta sokminden változott, jó irányban :) Nagyon tetszik eddig az új DLC.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy most a régi 30-as cuccokat lehet betörni? Illetve ha végzek a DLC-vel, Waashingtonban is 40-es leszek, vagy ott 30 a plafon.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#17079) Joccc07 válasza ProEvoFan (#17076) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is így gondoltam. De... A 2 fő küldetés után kifordul a játék önmagából. Megjelennek a Black Tusk katonák és elfoglalnak mindent. Onnan kezdesz gearelődni.

Fel lehet úgyis fogni, hogy a 30. Szintig tart a tutorial. Utána kezdődik el csak a game.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#17080) ProEvoFan válasza Joccc07 (#17079) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor addig ne is maxoljam ki a térképet, mert úgy is vissza kell foglalni mindent? :F

[ Szerkesztve ]

(#17081) Nagus


Nagus
senior tag

Az én eddigi véleményem maradt a játékról kiegészítve azzal, hogy mint ha megcsappant volna a játékosbázis. A DLC előtt mindig jött a segélykérésre agent most meg (tesztelve) órákat kell várni rá. Annak ellenére, hogy jól szét cseszték a játékot a shotgun 5 km-ről 1 lövés vagyok megmaradt (500k hp, 1,2M armor)... hát kurvára nem reális egy olyan fegyvernél ami közelre van.

A DPS-em DLC előtt 6-7 millió volt nevesítettre. Ez most elitre majd 10 millió, nevesítettre meg 2,1 millió ennek ellenére szinte semmit nem ér mert másodpercek alatt darálják le a sokkal nagyobb páncélt és hp-t, mint ami DLC előtt volt. Ja és még azt hozzá kell tenni, hogy azoknak még nagyobb szívás az egész akik nem vették meg a DLC-t!!!

Ja és persze az apparel ládát, kulcsot sem ad olyan sűrűn, mint DLC előtt, meg persze a textil rewardot is szépen visszavették a hiányzó pár ruha textil árát meg szépen fölfelé...

[elit dps] [nevesített dps]

[ Szerkesztve ]

(#17082) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Van valami opció amivel nem kell mindig space-t nyomni ha a fedezéknek a sarkán átakarok fordulni? Boxon elég csak hosszan nyomni a joyt abba az irányba és át megy nem kell mindig A-t nyomogatni hozzá. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17083) Maxxy10 válasza Micsurin (#17082) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nyomd kontival. En is azzal játszok.

(#17084) Micsurin válasza Maxxy10 (#17083) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi lehet az lesz! R6-ot leszámítva a játékok többségét pcn is kontival szoktam nyomni egy ideje. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17085) pzstm válasza i@lex (#17072) üzenetére


pzstm
titán

Szerintem meg a legtobb streamer trash :DDD ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17086) s4hu|SyD^ válasza Micsurin (#17082) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Van rá beállítás. Én sosem nyomtam space-t.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17087) arnikusz


arnikusz
veterán

Technikus robbangató szórakozni jó, a Turret 100.000-et sebez, a szétváló Seeker most 1,9 millió az új exo zsákot ehhez találták ki. Ez induló szett megy még feljebb.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17088) rollervaz


rollervaz
csendes tag

Helló. tudnátok segíteni h mi a fene lehet ez? Belépek a div 2-be és 2-3másodpercenkét betölt, azt írja: connecting to div2 online services. (betölt)Oda szaladok a dz ajtóhoz ott azt írja: resticred:scanning in progress......(megint tölt) látom az ajtó mögött h valaki belép a dz-be. Elakartam utazni 1 másik safe houseba de nincs annyi idő mert megint tölt. pc,media box újra indít ugyanaz.Mi lehet ez? :W :o :W :( :W

(#17089) soo277 válasza arnikusz (#17087) üzenetére


soo277
őstag

exo szatyor hol esik? :B

BT: wersoo#21211

(#17090) velizare válasza soo277 (#17089) üzenetére


velizare
nagyúr

bárhol.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17091) arnikusz válasza soo277 (#17089) üzenetére


arnikusz
veterán

Hyena chest, eddig 3 egyet kaptam 2 meg láda pl. Mkl library cp mögött.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17092) T0rnad0 válasza rollervaz (#17088) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szia!

Nekem tegnap ugyanez volt. Az ubi programjában, ahol a játékot indítod, van egy olyan menü, hogy fájlok ellenőrzése vagy hasonló. Nekem az megoldotta. Este vagyok gép előtt, akkor meg tudom pontosan mondani.

Z Fold 4

(#17093) soo277 válasza arnikusz (#17091) üzenetére


soo277
őstag

Ty

BT: wersoo#21211

(#17094) rollervaz válasza T0rnad0 (#17092) üzenetére


rollervaz
csendes tag

Köszi a gyors választ.Megtaláltam: tulajdonságok-fájlok ellenőrzése ha erre gondoltál, lefuttattam de ugyanaz,remélem az újra telepítés segíteni fog,de azért köszönöm h segíteni próbáltál. :)

(#17095) sith7


sith7
nagyúr

Tudom mindenki már 40 - es szedi a jó cuccokat, csak annyi a kérdésem, hogy a dlc - ben lévő shd ládákat Ti simán megtaláltátok ?
Nekem Youtube videót kellett néznem , hogy 1-2 -t megtaláljak. :F

(#17096) arnikusz válasza sith7 (#17095) üzenetére


arnikusz
veterán

Battery Park 2 darabbal meggyűlt a bajom. 40. szinten nyisd csak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17097) s4hu|SyD^ válasza sith7 (#17095) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én 31-es vagyok. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17098) sith7 válasza arnikusz (#17096) üzenetére


sith7
nagyúr

értem

mit ?
Az SHD ládákat nyissam ki lvl 40 - en ? :F

(#17099) dvd24 válasza sith7 (#17098) üzenetére


dvd24
senior tag

A 4 safe houseban lévő ládára gondolt, amikhez fejenként 5 shd tech kell hogy kinyithasd.

De amúgy az SHD tech cache-ek nyitogatását is hagyhatod 40-re mert mindig van mellette egy csomó láda így amikor gyűjtögeted őket felszedhetsz egy rakatnyi 40-es cuccot is.

[ Szerkesztve ]

(#17100) regener válasza rollervaz (#17094) üzenetére


regener
veterán

Nem segít... neki se fogj, próbálj valakire csatlakozni inkább úgy hogy előre felhozod az Uplay-t (Shift+F2) és mikor abbahagyta az egyik töltést rögtön csatlakozz valakihez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.