Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) -=Jam=- válasza arnikusz (#17950) üzenetére


-=Jam=-
őstag

nem tudom hogy csinálják, nekem kurvára nem megy az új DPS glitch...

(#17952) arnikusz válasza -=Jam=- (#17951) üzenetére


arnikusz
veterán

Passz, tegnap a District Legendaryn, mielőtt kiléptem volna figyeltem az egyiket-pajzs és Rifle 2 True P és 4 System C-ben volt, folyamatosan lökte, hogy a healer healelje, de miután megláttam, hogy az elején a 3 nagy Böhömre rárontott és 3e sec alatt kivégezte őket kiléptem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17953) alibiman


alibiman
aktív tag

Jó Napot az Uraknak!

Elég rég nem játszottam a DIV2-vel, mert elvesztettem a motivációmat. Most pár napja újrakezdtem, de megdöbbentő, hogy még mindig ott tartunk, hogy nyüzsögnek a bugok. Most legutoljára egymás után ezek következtek:

1. Lenyomtam egy 3-as szintű CP-t, a segítők beguggoltak a fedezékek mögé és nem mozdultak, szóval nem nyílt ki az ajtó.

2. Supply Dropnál az egyik ládát nem tudtam kinyitni. Nem volt F betű.
3. Broadcastnál, amikor beavatkozás kellett kb. a felénél, nem volt F, amit megnyomhattam volna.
4. Enemy supply convoy-nál miután leirtottam mindenkit, nem volt supply. Jelezte, hogy hol kéne lennie, de ott nem volt semmi.

Mivel a 3-4-es pontokat nem tudtam befejezni, így nem sikerült a közeli CP-t felhúzni magasabb szintre.

Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek. :((

(#17954) Alvin_ti4200 válasza alibiman (#17953) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én tegnap két Bounty-nál se találtam meg azt, akit le kellett volna vadászni, ugyanis üres volt a terület és ahova szerintem be kellett volna menni, oda nem lehetett.

(#17955) xyvalaki válasza Anonymus23 (#17940) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nem gondoltam volna hogy a nevesített rifle 4,6 milliót sebez!!! Főleg nem hogy nálad!!!

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#17956) arnikusz válasza xyvalaki (#17955) üzenetére


arnikusz
veterán

Glitchel sebez 17 milliót. Megfelelő talentekkel 60 chc és 115 chd mellett ennyit hoz egy összerakott buildben.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17957) xyvalaki válasza arnikusz (#17956) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Így?

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#17958) Alvin_ti4200 válasza xyvalaki (#17957) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Számomra felfoghatatlanok ezek a sebzések :D Tegnap lefekvés előtt még léptem egy SHD szintet és továbbra is állítom, hogy aki ilyen több száz szintet lépett már az nem tudom, mikor alszik meg dolgozik :))Vagy csak van egy jó receptetek a gyors szintezésre, az is elképzelhető :K

Egyedül érdemes bekukkantani DZ-be? Nem fűzök sok reményt ahhoz, hogy bármit ki tudnék onnan menekíteni, bár tudom, hogy van nem contaminated loot is.

[ Szerkesztve ]

(#17959) Bird válasza Alvin_ti4200 (#17958) üzenetére


Bird
addikt

No life only division a nyitja. :C :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17960) Anonymus23 válasza arnikusz (#17956) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, még mindig működik a turret mega sebzés glitch.
Annyit sebez amennyire felstackeled.
Kipróbáltuk, nem tudták megjavítani. :(
Reméljük holnap ügyesebbek lesznek.

;) - The Power of the Light Side

(#17961) xyvalaki válasza Alvin_ti4200 (#17958) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

A zöld pályákat kell nyomatni.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#17962) totig válasza xyvalaki (#17957) üzenetére


totig
tag

De ezt magyarázza már meg valaki. Ilyet hogy, honnan? Én ma ilyennel találkoztam. Nincs egy offensive cucc a gearben. Ilyen fegyver tényleg esik vagy hogy? Vagy akkor itt valami glitch van kihasználva? WTF?

[ Szerkesztve ]

(#17963) Anonymus23 válasza xyvalaki (#17955) üzenetére


Anonymus23
veterán

??? :F

;) - The Power of the Light Side

(#17964) Alvin_ti4200 válasza xyvalaki (#17961) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Noob kérdés: mik azok a zöld pályák? Ahol targeted loot van?

totig: szerintem egy nagyságrenddel el van írva annak a fegyvernek a DMG-je valahol (értsd: 230K lenne normál esetben), mert én csak ezt a rifle-t látom ilyen nevetséges sebzéssel szinte mindegyik screenshoton.

Na, már meg is lettem cáfolva :)

[ Szerkesztve ]

(#17965) TheSoloenOne válasza totig (#17962) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Mounted Machine gun + sharpshooter spec + shield glitch.
Azert nincs egy offensive statja sem szerintem, mert igy nem hal egybol, de dmg-e meg van.
Nem, nincs enyit sebzo Rifle a jatekban :)

(#17966) arnikusz


arnikusz
veterán

Csak szólok hagyjátok a damage glitchet, mert bann lesz a vége.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17967) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ha AR+R kombóval megyek jelenleg (és nem is valószínű, hogy visszaváltom a másodlagos fegyvert MR-re), érdemes lehet a Sharpshooter helyett/mellett a Gunner speckóra rámenni?

(#17968) #75376384 válasza arnikusz (#17966) üzenetére


#75376384
törölt tag

jaja, hiszen a massive arról híres. :) szinte latom magam elott, ahogy nézik visszamenőleg a statisztikákat.

[ Szerkesztve ]

(#17969) totig válasza TheSoloenOne (#17965) üzenetére


totig
tag

Köszi. A fura, hogy látod, még csak nem is sharpshooter. De valami van, mert amúgy tényleg milliós sebzéseket csinált.

(#17970) #75376384 válasza totig (#17969) üzenetére


#75376384
törölt tag

YouTube "division 2 damage glitch" es keresd a minel frissebb datumost.

(#17971) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#17967) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Érdekes, egy másik build guide-ban meg a Technician-t mondják az AR+R buildhez, érdekes. Van, aki itt AR+R builddel megy esetleg és megosztaná a tapasztalatait, hogy mennyire érdemes CHC/CHD/WD/DooC irányba elvinni teljesen a felszerelést? AR buildnél látom, hogy Skill tierekre, SKill Haste-re és Skill Repairre is nagyon odafigyelnek, mondjuk én nem Healer drónt használok, hanem assaultot (vagy mi az alap, legelső neve) meg Turrettel operálok, nem Mine-nal vagy Chem Launcherrel, ezek egyike sem ad Armort és/vagy Health-et.

[ Szerkesztve ]

(#17972) CaNNa3IS válasza arnikusz (#17966) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nem hiszem, hogy glitch miatt bannol nak max ha pvp-re használod.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17973) Nagus


Nagus
senior tag

Ilyen durva dmg-et én is láttam párszor amikor rápillantottam néha-néha valaki karakterére. Nem értettem azt hittem bugos a kiírás. Így viszont már értem hogyan viheti végig valaki a heroic main küldiket 20 perc alatt.

(#17974) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Soha nem voltam egy skill build fan, de az alábbi szerkóval úgy érzem magam, mint egy kisgyerek szilveszterkor. Zseniális, ahogy a mortar és a seeker felrobbantja a fél pályát. Heroic solo és csapatban is 1200m-1400m delta damage összejön. Úgy, hogy szotyizok a fedezék mögött :D
Minden skill hast- és skill damage-re van állítva

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#17975) Attila2003


Attila2003
tag

Hali! Hogy lehet menteni PC-n az aktuális helyzetet, vagy betölteni az aktuális helyzetet? Minden játéknál visszarak az elejére, idegesítő! Köszi!

(#17976) arnikusz


arnikusz
veterán

Mert Rambo az LMG. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17977) Alvin_ti4200 válasza Attila2003 (#17975) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Sehogy. Ha gyorsan szeretnél közlekedni, akkor a Control Centerek, Settlementek és Safe House-ok között tudsz Fast Travel-lel a térkép nézetben.

(#17978) DrJaka válasza 용 Bob (#17974) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Seeker újratöltése hány sec?
Illetve mennyit sebez?

Huawei Mate 20 prO

(#17979) 용 Bob válasza DrJaka (#17978) üzenetére


용 Bob
senior tag

Közben esett egy Hana-u kesztyű, ami a kínai párját váltotta :) így kaptam még +10% skill dmg-et
seeker: 2 573 519
Artillery turret: 3 035 152
seeker újratöltés: 23.3s (104% skillhaste-el)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#17980) #75376384 válasza 용 Bob (#17974) üzenetére


#75376384
törölt tag

probald ki a nevesitett shotgun-t. The send-off a neve (kraftolhato). illetve a masik, ami jo lehet, az a nevesitett lvoac. mindegyik skill dmg-t ad.
szerintem az exo taska sokkal jobban adja, plusz mellenyen skilled talent. elobbi eseteben a granatot eleg csak eldobni es maris megy az overcharge mindenre. barmikor tudod aktivalni, nincsen sorrend. nem szamit, hogy a skill lent van vagy sem.

illetve ma klantars javasolta, hogy skill haste helyett status effectet is meg lehetne probalni. nekem igy a buildet kb ujra kell majd farmolni. :D szerencsere eleg jol dobalja a lootot es kb minden kraftolhato, igy elindulni se nehez vele.

egyebkent valoban hatalmas fun vele a jatek. kozel se olyan eros, mint a wony elotti seeker hive paros, megis remekul hasznalhato es a mobokat is visszatartja vmennyire. kevesbe masznak az ember arcaba.

[ Szerkesztve ]

(#17981) Anonymus23


Anonymus23
veterán

;) - The Power of the Light Side

(#17982) arnikusz


arnikusz
veterán

Szép napot és jó egészséget mindenkinek.
Maintenance
The servers will shut down for maintenance on Tuesday, March 24th at
07:45 AM CET
02:45 AM EDT
11:45 PM PDT

Patch Notes
Fixed an issue that caused season ranks to reset for some players.
Important: We are continuing our work on the fix for a bug that causes players to deal an unintended amount of damage and will provide updates as we make progress towards resolving this issue.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17983) 용 Bob válasza #75376384 (#17980) üzenetére


용 Bob
senior tag

Köszi a tippet :R erre a két csúzlira ránézek.
Viszont a status effect-et ha jól tudom, csak az égés, vérzés, sokk és distrupt-hoz ad buffot.
A turretek közül így csak a lángszóróssal érdemes kombinálni. A többinél a sima skill damage adja a plusz sebzést.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#17984) pzstm válasza arnikusz (#17982) üzenetére


pzstm
titán

vagyis damage glitchet még mindig nem tudják javítani.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17985) Kiscsőke válasza arnikusz (#17976) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Az egy MAX plusszos LMG ember! Grat!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#17986) #75376384 válasza 용 Bob (#17983) üzenetére


#75376384
törölt tag

skill damage mindenkepp marad. ha jol tudom az artillery vereztet is, de lehet, hogy a seeker az. az biztos, hogy a mostani skill haste rendszer nem sokat er. vagyis nem ad akkora bonuszt (mint ez is kiderult), mint a korabbi verzio. igy egy probat mindenkepp meger szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#17987) FireKeeper válasza arnikusz (#17982) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érdekes az olyan hibákat ahol a játékosok visznek be túl sok sebzést, vagy profitálnak belőle, mindig k.va gyorsan kijavítják..

szerencsére még arról nem volt szó hogy a target practice eventek spawn timerét csökkentsék... pedig elég nevetséges hogy például Downtown east-ben ha elfoglalod az összes CP-t, az ottani négy hely szinte olyan gyorsan spawnol hogy szünet nélkül lehet farmolni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17988) Winnie The P válasza arnikusz (#17982) üzenetére


Winnie The P
őstag

Akkor ez nálunk ha jól számolok 08:45-től van? Azt lehet tudni, hogy mennyi ideig tart?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#17989) arnikusz válasza FireKeeper (#17987) üzenetére


arnikusz
veterán

Ma csak 5-6 yt video volt fent az SHD farmról, nem is csodálkozom rajta, hogy alacsony Commendation pontos játékosok 300-400-as SHD szinttel szaladgálnak, mert lássuk be az a 10% plussz egy parasztvakítás.
Én 152 SHD szinten állok, de inkább próbálom a Sniper speckós Rifle buildet tökéletesíteni, tegnap esett egy Perfekt Focus mellény, ill. egy rakat Providence zsák amiből 1 talán jó.

A kérdés mi lesz délután/este ha elindul a Global event.

Winnie The P Estimated downtime is approximately 1 hour.

Kiscsőke csak egy baj van vele, hogy nem MG5.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17990) pzstm válasza Winnie The P (#17988) üzenetére


pzstm
titán

07:45-tól volt és már készen van. Twittert érdemes követni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17991) Winnie The P válasza pzstm (#17990) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi, akkor nem jól számoltam.

arnikusz: köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#17992) velizare válasza arnikusz (#17989) üzenetére


velizare
nagyúr

csodálom, hogy ezt csak most találták ki, widdz, vagy valamelyik másik már kiadás után pár nappal említette, hogy ez a leggyorsabb módja az shd farmnak. mondjuk akkor egy idő után elfogytak a piros cp-k. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17993) #75376384 válasza FireKeeper (#17987) üzenetére


#75376384
törölt tag

jaja "szerencsere". aztan aki ezt kihasznalja es feltornazza magat kozel maxos szintre, itt fog par het mulva sirni, hogy nincs mit csinalni a jatekban.

ugyanez igaz a dmg glitch-re is. a jatek celja az lenne, hogy minel jobb buildben, csapatban probalkozzanak az emberek. erre mit csinalnak? kihasznalnak egy hibat csak azert, hogy tonkrevagjak a hosszutavu celjat a jateknak.

(#17989) arnikusz: ez igy nem teljesen korrekt megfogalmazas. a 10%-ok nagyon nincsenek balanszban, ha megnezed mennyi szazalekot adhat valamibol egy adott szett elem. pl 10% chc az nem keves, ahogy a skill dmg se. mig 10% armor vagy hp az halottnak a csok szint.

(#17994) i@lex válasza #75376384 (#17993) üzenetére


i@lex
őstag

Majd ha méltoztatnak rendbe rakni a játékukat, akkor talán az emberek sem a kiskapukat fogják keresni.

(#17995) FireKeeper válasza #75376384 (#17993) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem nem sokan fognak sírni ha ezt "javítják" (idézőjel, mert technikailag ez végülis nem hiba). annak ellenére, hogy ez a leghatékonyabb módja a szintezésnek, azért valljuk be rohadt unalmas... ergo már most se azért csinálod, mert élvezed, hanem mert jó farmolásra, ergo azért hiányozni sem nagyon fog. én azon csodálkozom redditen még nem kezdtek el mémelni ezzel.

-hú ügynök, magának 500-as szintű órája van! biztos harcedzett veterán, aki legendás missziók tucatjait csinált végig!
-nem, csak sokat jártam céllövöldébe

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17996) #75376384 válasza i@lex (#17994) üzenetére


#75376384
törölt tag

lol

amit most kihasznalnak az emberek annak nem sok koze van a hibakhoz. vagy hogy gondolod? ellensulyozza a nagyobb sebzes pl a striker bugot, a tulzoan eros tuzet, esetleg a granat pontossagat? ez egy meretes nagy fszsag, amivel probaljak relativizalni, hogy miert is "keresnek kiskapukat".

nem beszelve arrol, hogy a "majd en most jol megcsinalok mindent, mert nem tiltott a glitch" mentalitas hosszutavon csak a jatekelmenyt vagja tonkre.

[ Szerkesztve ]

(#17997) Bird


Bird
addikt

Megerte ennyit szopni az exo ladaval. Egy sweet dreams lett a jutalom. Reszemrol a hosazutavu berendezkedes a jatekban egyre tavolibba kezd valni ugy 200 shd szint kornyeken...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17998) FireKeeper válasza #75376384 (#17993) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah a második bekezdést el sem olvastam ( :B ) pedig arra is reagálnék:
a jatek celja az lenne, hogy minel jobb buildben, csapatban probalkozzanak az emberek
ami működne ha nem lenne elb.szva a skálázódás. már 3 embernél is jobban nő az enemy-k tankossága, mint amennyivel erősebbé válik a csapat, 4 embernél meg aztán főleg, ezt be is ismerték. oké hogy dolgoznak a finomításon, de addig jelenleg ez van, max a feeling miatt érdemes nagyobb csapatban menni, látszik is hogy speedrun-t is inkább solo-2-3 fős csapatban mennek az emberek.

erre mit csinalnak? kihasznalnak egy hibat csak azert, hogy tonkrevagjak a hosszutavu celjat a jateknak.
kihasználnak egy hibát hogy értelmes időben meg lehessen csinálni az elcseszett skálázódású bullet sponge NPC-s küldiket (az aki a DZ-ben használja mások ellen, nyilván elég gerinctelen, ott egyetértünk hogy elítélendő a dolog).
amúgy meg ha a hosszú távú célját nézzük a játéknak, azt talán azzal szolgálták volna a legjobban a fejlesztők, ha mondjuk nem most adják ki a WoNY-t, hanem áprilisban, úgy hogy rendesen ki van tesztelve, és nem nekünk játékosoknak kéne kvázi kipucolni ezt a bughalmazt, miután kifizettünk érte 30 eurót.
értem én hogy üzleti terv, meg timeline, de tényleg a sokadik ilyen pofon után sem esik le az ilyen játék kiadó cég CEO-nak, hogy ha a dev azt mondja, nincs kész, és félkészen kiadod a cuccot, többet ártasz mint használsz? ha már szalad az ember a f.szerdőbe, miért tátott szájjal kell?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17999) i@lex válasza FireKeeper (#17998) üzenetére


i@lex
őstag

+1

Van még remény ebben a fórumban.

(#18000) #75376384 válasza FireKeeper (#17998) üzenetére


#75376384
törölt tag

a heroic es a legendary a legnehezebb kontent a jatekban. oda nem art egy picit is egyuttmukodni kepes csapat. ha ez megvan, akkor direktivakkal se nehez. itt a klanunk ra az elo pelda, de biztos tudnanak masik klanbol is nyilatkozni. nem tagadom van jo par hulyeseg a jatekban, de ez a bullet sponge dolog nem az. ez egy rpg(szeru valami) es nem egy cod, ahol mindenkinek ket lovesbol kene halnia. talan ha nem mindenki 6 piros, glass cannon buildben rohangalna nem lenne ekkora gond.

nem tudom mennyire emlekszel, de ugyanez a sipakolas ment, amikor kijott a raid konzolra. most pedig meg lehet nezni milyen idoket futnak a jatekosok. de persze nem, nem adunk idot a jateknak kiforrni magat, nerf kell azonnal.

az pedig akarhogy szinezed nem helyes, hogy jatek hibat hasznalnak ki, mert a sajat ertekrendjuk szerint valami nem okes a jatekkal, ami amugy kikuszobolheto a fentebb leirt modszerrel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.