Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) Habugi válasza Winnie The P (#17450) üzenetére


Habugi
addikt

Ismét kiemelném h nem szándékozom védeni őket, de a kieg & NY update óta többet foglalkoztak a játék lábon-tartásával mint az elmúlt évben összesen.

Van bármi kisebb-nagyobb gikszer és egyből nyomoznak majd jön a maintenance ami javítja.., persze "mókás" amikor a maintenance által okozott hiba miatt jön a kövi maintenance deeeee, szóval na, inkább ez mint hogy lese szarják. _Szerintem_ :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#17452) dvd24


dvd24
senior tag

Csak nem akar esni a Bullet King, hát be kellett érnem a svédelt változattal: egy IWI Negev steady hands talenttel :)

Oké, nincs rajta fancy DPS talent mint mondjuk a strained de kárpótol a nagyjából kifogyhatatlan lőszerrel, az újratárazás nélküli folyamatos lövéssel és az extrém jó stabilitással és pontossággal. Próbáljátok majd ki ha van rá lehetőség.

(#17453) Ryne


Ryne
újonc

Sziasztok!

Összefoglalóban nem találtam róla semmi, nemrég kezdtük 1-2 barátommal a játékot.

Jól vettem észre, hogy a DZ az komolyan arról szól, hogy melyik csapat mely sarokba campel be, majd amikor 12 attoszekundumra nem figyel a másik akkor gyorsan nyomnak egy roguet, hátbalövik őket, majd azzal a lendülettel mennek is vissza non-rogueba?
Illetve van valami spéci dolog a DZ-ben, vagy tényleg ilyen szinten nem létező a balance és a matchmaking? Kb. kivétel nélkül oneshottal ölt meg mindig minden más játékos minket. Láttam is, hogy fel vannak skálázva a statjaink, de ezek szerint közel sem elegendően.
20-21-es szintűek vagyunk, gondoltuk megnézzük mi ez, és a gépek ellen egész fun is volt pedig...

És akkor innen jön a másik kérdésem is: (Egyelőre nincs meg a NY kieg), meg tudom, hogy az endgame is még messze van, de meg lehet szerezni a legjobb geart a DZ-s mizérián kívül is? PvE játékot szeretnék, nem gankfestet, tegnap 3x próbáltuk meg különböző időkben, lootot soha nem sikerült kivinnem, mert mindig jöttek a maxgearesek aztán szétszedtek.
Ha viszont csak onnan lehetne megszerezni a legjobb cuccokat akkor inkább már most ennyiben is hagyom az egészet.

(#17454) #75376384 válasza Ryne (#17453) üzenetére


#75376384
törölt tag

a dz olyan, amilyen. par kiveteltol eltekintve (egyik se nelkulozhetetlen) siman ossze tudsz rakni fullos buildet, ha csak lz-ben jatszotok.

az pedig kb alapszabaly, hogy dz-be teljesen felesleges menni alacsonyabb szinten.

(#17455) velizare válasza Winnie The P (#17450) üzenetére


velizare
nagyúr

az agilis fejlesztői módszertan egyik alapelve, hogy a sok kis release alacsonyabb rizikó, mint egy nagy. mivel a piac hozzászokott ahhoz, hogy nem on-the-fly patchelnek, ezért a sok kis release sok kisebb-nagyobb leállással jár.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17456) velizare válasza Ryne (#17453) üzenetére


velizare
nagyúr

néhány tárgy dz only jelenleg, főleg a sárga nevesítettek közül, és 1 vagy 2 exo. volt korábban belinkelve egy google táblázat, ott ezek fel vannak sorolva. szerintem jelenleg nagyon jó szetteket lehet összerakni dz-n kívül is.

a dz-ben lévő ttk jelenleg extrém alacsony, ezt elrontották a balanszolás során, vagy már nem jutott rá idő, hogy foglalkozzanak vele kiadás előtt - igazából mindegy. nem ilyennek szánták, emiatt előbb-utóbb jönnek olyan patchek, amelyek kifejezetten a pvp rulesetet változtatják. jelenleg az extrém alacsony ttk miatt a meglepetés előnye fokozottan érvényesül. aki nem akarja, hogy lelőjjék, az ne menjen be a dz-be.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17457) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Szeretnék par dologban segítséget kérni. Elmagyarazna nekem valaki hogyan kell craftolni, mert a frissítés óta ezt nem látom át?Az exo fegyvereket hol lehet ki farmolni? Valaki felvenne és el magyarázná ha lenne felesleges pár perce. Este 7 után leszek.
Psn id: manoman_hun
Köszönöm.

(#17458) Nagus válasza arnikusz (#17446) üzenetére


Nagus
senior tag

Nincs mit csodálkozni, nagyon régóta úgy megy ez... tudnák mesélni. Én gyakorlatilag semmit nem olvasok el, mert fölösleges, magam eldöntöm nekem mi a jobb.

(#17459) vvega30


vvega30
senior tag

Specializáció pontokat hogyan kapok leggyorsabban?
Illetve még mindig LF Klán!

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17460) NemMo


NemMo
őstag

Milyen ez a New York dlc? Mekkora a terület és milyenek a küldik? A grafika?

(#17461) s4hu|SyD^ válasza vvega30 (#17459) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Bounty-k, napi Challenge küldetések illetve ha szintet lépsz. Van más módja is, de ezek voltak a leggyorsabbak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17462) vvega30 válasza s4hu|SyD^ (#17461) üzenetére


vvega30
senior tag

Köszi.
Még egy kérdés, hogy most akkor megszűntek a world tier szintek és helyette van a normál hard stb? Kicsit le vagyok maradva... :)

Illetve még mindig LF Klán! :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17463) Rayner


Rayner
őstag

jujj de tele van a fszom mára a deltákból

(#17464) s4hu|SyD^ válasza vvega30 (#17462) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha van kiegészítőd akkor nincs world tier már 30 fölött és 31-től 40-ig vannak a szintek. 40 után SHD szintek és pontok vannak. Ha nincs csak az alap játék akkor WT5 a max és GS 515.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17465) need


need
addikt

Estét..

Az SHD szint az mennyi az annyi..? hol van a vége tudja valaki..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#17466) velizare válasza need (#17465) üzenetére


velizare
nagyúr

afaik 1000

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17467) Hector_23V2


Hector_23V2
újonc

Sziasztok!

Egy lehet buta kérdés, itt lehet shield mellé smg-t használni mint anno div1-ben? Ha igen, akkor mi a módja?

Köszönöm.

(#17468) Mr.Franczy válasza Hector_23V2 (#17467) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Olyan típusú pajzsot válassz, s akár még, durvább fegyver is mehet! :)

Gazember

(#17469) TheSoloenOne


TheSoloenOne
tag

Valaki emlitett regebben rifle buildet, hogy mennyire jo.
Hat nagyon igaza volt :K

(#17470) Joccc07 válasza Lgabor007 (#17429) üzenetére


Joccc07
addikt

Sajnos nem nyert. :(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#17471) need válasza velizare (#17466) üzenetére


need
addikt

thx :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#17472) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

random skill buildes csávóval megcsináltam az első lvl4 CP-met. nem úgy volt amúgy hogy rugók is jönni fognak??

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17473) s4hu|SyD^ válasza FireKeeper (#17472) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az random ha jól tudom és bárhol megjelenhetnek szerintem. Javítsatok ki ha tévedek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17474) Nagus


Nagus
senior tag

Megnyugodtam, hogy a tegnapi patch nem hozott változást semmiben ami engem érintett volna! :DD

(#17475) Gubu0101 válasza s4hu|SyD^ (#17473) üzenetére


Gubu0101
veterán

Bárhol,kijöttem védett házból szaladtam pár métert és megjelentek ketten :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17476) i@lex válasza TheSoloenOne (#17469) üzenetére


i@lex
őstag

Jelenleg ezt használom.

A lényeg, chesten owerwatch, táskán vigilance. Mivel pc-én nem tudom mennyire kell weapon handling, én konzolon 50%-ig toltam, plusz kismillió headshot damage. Természetesen hozzá a baker’s dozen - szerintem meta rifle. Kivétel nélkül mindig enyém a legtöbb kill és dmg ennek köszönhetően.

Egy hete használom, szerintem az lmg buildeken kívül az egyetlen életképes build. A legendary kívül mindenhova jó soloba is, rogue-ok sem kedvelték a minap.

Egy hét után erre a nagy widdz is rájött és megtalálta ezt a fegyvert ő is... [link]

Gyakorlatilag csak rifle targeting területen élek jelenleg, hátha esik belőle még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#17477) arnikusz válasza i@lex (#17476) üzenetére


arnikusz
veterán

Tetszetős.
A Mercilesst honnan sikerült?
Az Overlord térdvédő nevesített?
Köszönöm.


Gondolkoztam és a Strikert elindítottam a CHC/CHD irányába.
A Strikerre fogom a következőt összerakni a Mellény megy jön a Badger a perfekt talenntel, a zsák megy jön egy Bloodsucker. LMG beraktam egy Strained 95%-os M249-et felstacckelve 330.000. per shot, az AR 282.000 per shot. A sárga pajzsos cleanert kettécsapta seperc a nagy lángszórósról nem is szólva.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17478) i@lex válasza arnikusz (#17477) üzenetére


i@lex
őstag

A térdvédő sima, ott még szeretnék egy kis weapon handling, headshot dmg párost, azon jelenleg csak 15% weapon dmg van.

Merciless, az pont most a héten esett a tidal challengen.

(#17479) velizare válasza i@lex (#17476) üzenetére


velizare
nagyúr

op. nerf inc.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17480) i@lex válasza velizare (#17479) üzenetére


i@lex
őstag

Sajnos mivel elkezdte pár streamer is felfedezni, és hát persze rögtön videót készíteni róla, ettől félek én is.

(#17481) TheSoloenOne válasza i@lex (#17476) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Szep, nagyon szep ! Baker absolute meta, foleg ugy, hogy en nagyon nem celzok jol :DDD .Nekem tegnap esett ki vegre.
Remelem nem nerfelik, mert csak szigoruan az LMG build-el elni unalmas.
Mar osszeraktam ket fajta tankot is, healer-t is, pont a fenti miatt.

En meg mindig vacilalok a lenti ket build kozott, neha egyik jobb, neha masik.
Rifle-el headshot kell, es jobb a GS miatt mert kevesbe kell aggresszivnak lenni mint LMG-vel. Annak ellenere jo a dmg, hogy en eleg keves headshot-ot lovok. /bena

LMG viszont a lenti build-el valami brutal dmg-et tud kitolni. Tolok par HC-t. es link-elek majd dmg-et, mert eddig csak olyan screen-em van ahol minusz a dmg :DDD
Perfect Glass Canon + Clutch, utobbi mert a zsak roll-jai nagyon jok.
Se a neves Petrov kezes nem esett meg, se a neves rifle kneepad olyan roll-al ami jo lenne.

------------- Rifle : ( szerk,: itt megvan a 60% crit, csak most nezem a rifle nincs fel momdolva )


-------------LMG :

LMG dmg :

[ Szerkesztve ]

(#17482) Anonymus23 válasza i@lex (#17476) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egy hete használom, szerintem az lmg buildeken kívül az egyetlen életképes build.

LOL, mesélj még mester :DDD :U

;) - The Power of the Light Side

(#17483) i@lex válasza Anonymus23 (#17482) üzenetére


i@lex
őstag

Köszönjük az értékes hozzászólást. Menjél írd meg a házit, fiam.

(#17484) MarkusSchulz válasza i@lex (#17476) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Én is kb más félhete használom, nagyon veszett az a rifle, 3+ millát szoktam critelni vele, 12X társul mellé, mellényen "focus" talent + nego szett: 60% CHC, 120% CHD

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#17485) i@lex válasza MarkusSchulz (#17484) üzenetére


i@lex
őstag

Most nézem season pass 57-es szintnèl is esik majd, kérdés milyen statokkal.

(#17486) Armatura válasza i@lex (#17476) üzenetére


Armatura
tag

Ezzel a csoda buildel mégis mennyi idő egy 4 es cp?1 óra? :U

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#17487) i@lex válasza Armatura (#17486) üzenetére


i@lex
őstag

Majd master anonimusz megmondja. A veterán.

(#17488) Anonymus23 válasza i@lex (#17487) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mi fáj ennyire? :DDD
Hogy ugyanúgy adod elő magad mint az általad sztárolt jútúberek?

Egyetlen dologra reagáltam, az EGYETLEN-re.
OMG akkor te 10 nap alatt kipróbáltál mindent lehetséges buildet, kifarmoltad a maxos dolgokat, és ezek alapján autentikusan kijelented, hogy bár az LMG build használható, de szerinted a non plus ultra egy rifle build. OK, amúgy lehet OP és lehet nagyon jó, de ettől még kissé erős kijelentés, hogy az egyetlen élhető build.
Vicces egy srác vagy te :K

Kár, hogy nem érted miről írok, de mindegy is...

;) - The Power of the Light Side

(#17489) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#17488) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Teljesen mindegy, mert hetente fog jönni az EGYETLEN build ami mindent visz. :DDD Youtube majd csak úgy okádja őket.

A másik meg az, hogy várható volt, hogy a magas DPS mindent vinni fog. Ha halottak nem tudnak megölni. ;]

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17490) i@lex válasza Anonymus23 (#17488) üzenetére


i@lex
őstag

Akkor mutass nekünk végre valamit, nagymester, mert a dumán és a raid speedrun-on kívül mást nem igen mutattál a nagyérdeműnek, apa.

(#17491) #75376384


#75376384
törölt tag

aki esetleg probalta. a liberty 40-es szinten ugyanugy osszerakhato, mint korabban? ez a pisztoly farm legutobb zsakutca volt, igy lehet egyszerubb lenne vegigfutni a szukseges kuldetesen.

amugy targeted loot: egy teruleten set, ket teruleten provi. :D raadasul 1-1 terulet resetelheto. hosszu ejszaka lesz.

(#17492) -=Jam=- válasza i@lex (#17490) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Pont nem speedrun-oltuk a RAID-et, kicsit mellélőttél, apa... :DDD

Amúgy meg nem érted, hogy Anonymus mit akar mondani...

Jelenleg nagyon sok életképes build van, úgyhogy hülyeséget beszélsz, hogy ez az általad használt az élhető csak az LMG mellett. Én konkrétan nem szeretek pl. rifle-lel puttyogtatni, úgyhogy nekem ez egyáltalán nem élhető build.

(#17491) vzarmo: Akkor este farm :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17493) arnikusz válasza #75376384 (#17491) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát én ha befejeztem a Manhuntot (Roosevelt jön) lehet megyek Raidre EB vadászatra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17494) MarkusSchulz válasza #75376384 (#17491) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

én úgy láttam igen, talán pont amit korábban linkeltem a pajzsos szettben a fickó azt írta ő lekraftolta

kb 14től elérhető leszek, szóval benne vagyok a zöld farmba, illetve a pisztoly alkatrészek összeszedésében

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#17495) Nemo1


Nemo1
tag

Na, hogy milyenek az emberek...

Tegnap éjjeli bounty, persze a legnehezebb nehézségi fokon.
Akikkel oda mentem(mellém sorsolta a program őket), csak addig maradtak mellettem, amíg meg nem jelent egy NPC "rogue agents". Onnantól kezdve, aki meghalt, már lépet is le... Hiába hívtam be új társakat, mindenki ezt csinálta. Több mit egy óráig próbálkoztam, aztán amikor éjfél után már senki sem jött kénytelen voltam feladni, buktam is bounty-t :W

Értem én, hogy nehéz...na de hol marad a küzdő szellem?

Nem vagyok profi, de a klánomban a minden nap a második legtöbb pontszámot elérő tag vagyok...
Ennek ellenére még a többi klán tag se jön segíteni, hiába hívom őket.
Ha ehhez hozzá teszem, a program fa*ságait, nagyon kezd tele lenni a hó cipőm.
Amit lehetett egyedül már végig toltam, most meg ha ez így megy tovább... :F

Gondoltam vissza megyek a Division 1-be ott is van még vagy két küldetésem amit még egyedül nem sikerült megcsinálnom (szerintem egyedül nem is lehet) de alig van ember, akivel társulni lehetne, és azok is ugyan így álltak a küldetéshez.
A második, harmadik "újrakezdés", halál után, mind lelépet... :O

Dehogy valami pozitívat is írjak, dx 11-re vissza térve(pedig ellentétben a Division 1-el, ezt már úgy reklámozták, hogy ez első sorban dx12-es játék!) ha nem kiabálom el, megszűntek a fagyások, hirtelen program kilépések.

(#17496) BenSopra válasza #75376384 (#17491) üzenetére


BenSopra
tag

Nekem 4 napja csak ennek és a holsternek a darabjait dobálja.. Van olyan hogy egy CP-n 3 esett.. Teljesen kiölte belőlem hogy örülök ha piros esik, mert már tudom hogy csak alkatrész lesz.. :D

(#17497) Anonymus23 válasza i@lex (#17490) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tényleg ennyire nehezen megy a szövegértés??? :U De Jam leírta neked, hátha úgy megérted.

Speedrun? Ez is mellément, remélem jobban lősz a játékban mint ahogy engem próbálsz itt megtalálni :DDD

Nem fogok buildeket osztani itt, mert mindenkinek más a meta. Olyat meg végképp nem írok majd egyikre sem, hogy az egyetlen életképes, mert mindig lesz másik is.

Egyébként köszönjük, hogy megosztottad, mert tényleg erős build (vagyis az elképzelés, a konkrét értékek nem látszanak), nekem is csak az "egyetlennel" van gondom, csak hogy egyértelművé tegyem újra. Vágod már?

;) - The Power of the Light Side

(#17498) TheSoloenOne válasza #75376384 (#17491) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Ha volt alapanyagod igen, egyebkent "fixen" eshet Challange/HC-ban. 5% / 8%, ha jol emlekszem. Van egy exo lista, hogy mik eshetnek mission kozben.
Plusz a targeted loot-nal. Ennyi infom van.

Heroic invaded Strongholds have a flat 8% drop chance for Liberty, Merciless, Diamondback, Sweet Dreams, Nemesis, Chatterbox, Pestilence, Dodge City Gunslinger's Holster, BTSU Gloves, Sawyer's Kneepads, Chameleon.

Heroic Missions and Strongholds have a flat 8% Drop Chance for Liberty, Merciless, Diamondback, Sweet Dreams, Nemesis, Chatterbox, Pestilence, Dodge City Gunslinger's Holster, BTSU Gloves, Sawyer's Kneepads, Chameleon.

Legendary Missions and Strongholds have a flat 10% Drop Chance for Liberty, Merciless, Diamondback, Sweet Dreams, Nemesis, Chatterbox, Pestilence, Dodge City Gunslinger's Holster, BTSU Gloves, Sawyer's Kneepads, Chameleon."

(#17499) TheSoloenOne válasza Nemo1 (#17495) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Ha PC-s vagy akkor vegyel fel, szivesen mennek vegre magyarokkal.
Tag : Soloenone

(#17500) Anonymus23 válasza #75376384 (#17491) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akinek megvoltak a DLC előtti időkről az alapanyag, az le tudta craftolni a korábban gyűjtött alapanyagból.
Nekem is már a 3. tok gyűlik kifelé, meg a második Liberty.
Csak azt sajnálom, hogy a Nemesist nem farmoltam ki előtte :)

De ha már farm:
Nem tudom másnak mi tűnt fel, de ha küldetésben van a targeted loot, akkor én már nem is nagyon megyek, mivel pl volt olyan küldetés, ahol konkrétan 1 db targeted loot esett a boss lootján kívül. Mígnem ami területhez kötődik, ott ugye ha még van el nem foglalt CP, az máris jóval több, illetve a random eventek is dobálják rendesen.
Pl a múltkor 2 küldetés Space AHQ, összesen esett 4-5 targeted loot, mígnem egy területet elkezdtem farmolni, és ugyanannyi idő alatt esett 12 targeted loot.
Más is hasonlókat tapasztalt?

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.