Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) pottyoske197 válasza i@lex (#17490) üzenetére


pottyoske197
tag

En mutatok is mindenfelet, eddig 3 at probaltam es mind OP
ha rifle ha AR ha LMG t hasznalsz
magas CHC CHD legyen , ha nem akkor magad HS .. es mind jo
de ha Skill akkor is mukodik...

Egyszoval van 7-8 szett minim de szerintem 15 osszeallitas is amivel lehet menni es kepzeljetek mindegyik visz mindent, csak az adott beallitashoz minden legyen MAXON !!!!, emrt hanem egyik OP build sem jon be csak a siras.

Ezzel variacio lehetoseget megadtak mindenkinek\
Es nem kell veszodni kinek mi jobb, mert sokban fugg a programkodtol, ma ez holnap az. Hany ellenfelet dob rad random a program 4 es CP nel, milyen az input lag, tobbet tolod az egeret balra es nem jobbra, szoval ahanyszor nekifogsz ugyanannak a CP nek sosem egyforman zajlik a harc es sosem egyforman lovod fejbe a moibbokat, ergo a buildek is random hozzak a formajukat , foleg CHC sek mert random generalja az eredmenyt a program kod, de hat mindegyiket lehet varialni
van hogy 4 es CP 20 perc es van hogy 1 ora. mar most jelenlegi program verzional !! es meg semmi sem maxox, egyedul habugi AR je, azt at kellene faxolja

pottyoske

(#17502) TheSoloenOne válasza Anonymus23 (#17500) üzenetére


TheSoloenOne
tag

En ezt solo-nal tapasztalom, 1 run = 1 item. Group-al "aranyeso a szep kis hazra" :DDD
De az area targeted loot-nal valoban joval tobb item esik. CP-knel neha 5db is.
Mondjuk group HC-n atlag probalok a speedrunner-ekhez huzni, hogy max 15-20 perc legyen egy run, es tobb a loot.Meg sem probalkozok a hosszu, nyugos mission-okkel.Semmi nagykepuseg, de nem eri meg idoben a 45-60 perces run.

[ Szerkesztve ]

(#17503) #75376384 válasza TheSoloenOne (#17498) üzenetére


#75376384
törölt tag

bakker, hogy milyen orbitalisan nagy fsz vagyok. valszeg azert nem esett ki eddig semmi a bossokbol, mert mar megvan az alapanyag. :D valamiert ez eszembe se volt, hogy megnezzem ossze tudom e mar rakni. bar a tervrajz nem tudom milyen szintu vagy hogy van ez most eppen. amint lesz idom meglesem.

ez a lista nekem is megvan, de nem varnam meg mig igy kipottyan.

(#17504) pottyoske197 válasza -=Jam=- (#17492) üzenetére


pottyoske197
tag

behivtok egy 4 es herocira teszteljem a keles fekves letszamom :))

pottyoske

(#17505) pottyoske197 válasza arnikusz (#17493) üzenetére


pottyoske197
tag

cseszka lofaszka 2 szer kellett vegigmennem a hulyesegem miatt minden Hunter kuldin, 2 nap alatt meglett 2 szer.. mert hat utolso Bounty Hunterest beneztem es szintet valtottam.. de hat ez van Challangen vegittoltam 2 szer adott is sok fostalicskat de legalabb Libraryt tologatom 0.2 pontonkent

pottyoske

(#17506) Nemo1 válasza TheSoloenOne (#17499) üzenetére


Nemo1
tag

Szia!
Köszönöm, igen, PC-s vagyok felvettelek, a "barát" kérés elküldve... :)

(#17507) pottyoske197 válasza Anonymus23 (#17500) üzenetére


pottyoske197
tag

igen. kuldik hianyosan adjak igaz 2 vagy 3 an megyunk es akkor eleve kevesebb a mobb. de kint szabad koszalasban annyi mobot bedob hogy van honnan essen. 4 es CP akkor ad sokat ha kozben bedob elit patrol, nyersi hordozgatokat meg a kornyek teritory control meg miegymas mobjait is
Olyanokat tapasztaltam, a foglalsra betolt kazanajtos szaladgalos ahogy kijon a fold alol vagy honnan teszi be a program, ott vagyok mellette, cseszik ram, elmegy kilometerekre es a masik kuldi piros mobjait kezdi szapulni a sarlojaval. nem jon a CP fele sem, hanem kikezd a CP melletti osszes egyeb mobbal, hogyaztan kelljen valogassam kit kell meg megolni hogy tovabb haladjon a CP, foglalas.. ezzel szorakoztunk tegnap hogy kint rohangaltunk egyeb ellenfeleket olni mert nem akart tovabb haladni a CP foglalas mert 1-2 ilyen pajzsos mobb koricalt korbe joval tavolabb a foglalastol... mereg ol meg ilyenkor. persze ha mar ott azokat felidegesitette akkor azok meg jonnek be a CP re es kotnek bele mindenkibe.. Volt ugy hogy CP foglalas vegere meg 1 teritory control es 1 tuszmentes vagy radionatenas kuldi is meglett egyszerre es nem egyszer hanem 3-4 szer is..
Igy nem csoda ha masfel oraig rohangalsz egy 4 es CP nel

pottyoske

(#17508) arnikusz válasza pottyoske197 (#17507) üzenetére


arnikusz
veterán

Mivel gond van a loot pool-al felesleges Heroic szint a manhuntnál és CP-nél a blueprintfarmra elég a challenge.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17509) VágniValó


VágniValó
addikt

Uram irgalmazz, és ezért az SHD techért a youtubig kellett mennem...

[link]

:W

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17510) BenSopra válasza VágniValó (#17509) üzenetére


BenSopra
tag

És?

(#17511) VágniValó válasza BenSopra (#17510) üzenetére


VágniValó
addikt

Szokásom megtalálni gond nélkül, ez nagyon nem ment. Hátha másnak is jól jön a vidi.
¯\_(ツ)_/¯

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17512) sith7 válasza VágniValó (#17509) üzenetére


sith7
nagyúr

üdv a klubban, nem szégyen ez, este , egész napi hajtás/idegeskedés/rohangálás után hajlamos az ember nem észrevenni dolgokat, vagy csak dög fáradt, és nem akar ezekkel tökölni feleslegesen.

(#17513) BenSopra


BenSopra
tag

Én kérek elnézést, az eddigi kommentek alapján azt hittem neked is csíp a pisi.. :D

(#17514) BenSopra válasza sith7 (#17512) üzenetére


BenSopra
tag

Teljesen jogos, de akkor hagyd akkorra amikor tudsz vele foglalkozni, elveszed magadtól azt a jóleső érzést mikor rájössz hogy tudsz feljutni, bejutni, kinyitni stbstb. Ha csak arra mész, hogy meglegyen, akkor mehet a YT, csak úgy semmi értelme.

(#17515) sith7 válasza BenSopra (#17514) üzenetére


sith7
nagyúr

Ebben is igazad van, csak tudod ez az shd láda hajkurászás nem a játék lényegi része ... én azon vagyok ... kb. másfél hete, hogy eljussak lvl 40 - ig :)
Amikről beszéltek, amilyen képeket feltesztek , nekem egyelőre elérhetetlen álom :)
Szóval ennyi időm van csak a játékra, és igen, csak este 9 után ... nem egyszer arra riadtam fel, hogy a kontroller kiesett a kezemből ... elbólintottam

(#17516) BenSopra válasza sith7 (#17515) üzenetére


BenSopra
tag

Én pont ezért szeretem, mert kicsit kivesz a "megyünk-lövünk-lootolunk" hármasból, mégis a játékon és a játék világán belül maradsz, felfedezed a kis apróságokat. :)
Amúgy a klánban több olyan ember is van, aki minden áldott este órákat játszik, ha húzni kell a karaktered, szerintem sokan segítenének, hogy utána csak finomítani kelljen a szetteden.

(#17517) sith7 válasza BenSopra (#17516) üzenetére


sith7
nagyúr

Igazad van

Klán

Tudom ... voltam a klán tagja, csak sajnos 20 fps -sel nem élmény semmilyen játék :(

A fiam kapott karácsonyra egy Xbox - t, arra vettem meg ismét az alapjátékot, és most a kieget ... így tudok rendesen játszani, csak sajnos már nem a KPX tagjaként :((

Ha egyszer elérem a lvl 40 - et, és lesz 1-2 cuccom, akkor majd keresek Xbox - n játszótársakat, esetleg klánt is :K

(#17518) BenSopra válasza sith7 (#17517) üzenetére


BenSopra
tag

ÁMEN :)

(#17519) csabamigo válasza sith7 (#17515) üzenetére


csabamigo
aktív tag

"Szóval ennyi időm van csak a játékra, és igen, csak este 9 után ... nem egyszer arra riadtam fel, hogy a kontroller kiesett a kezemből ... elbólintottam"
Ismerős érzés,énis inkább este, éjjel nyomom(család az első) na akkor van olyan hogy már alig látok rendesen és bicsaklik le a buksi...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#17520) sith7 válasza BenSopra (#17518) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

csabamigo
igen, ez ilyen :K

(#17521) Lifer092


Lifer092
senior tag

DZ-ből hanyagolhatnák a specializációs fegyvert, mert elég szánalmas hogy valakinek az a PVP hogy beb*sz hármat grenade launcherből aztán fekszik mindenki. Wow. Igazi skill. :U

(#17522) regener válasza Lifer092 (#17521) üzenetére


regener
veterán

TU8 előtti videót nézel, már nincs 1,5 hete a DZ-ben spec lőszer.

Vagy tippre Artillery turret volt.

[ Szerkesztve ]

(#17523) holczy válasza Nemo1 (#17506) üzenetére


holczy
aktív tag

Ha gondolod 1 órán belül elérhető leszek Holczy01 néven.

(#17524) Lifer092 válasza regener (#17522) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem tudom, lehet. Igazából időm nem volt megtudni mi volt az, bár turrethez képest gyorsan pakolta egymás után a cuccot kifele, nagyon specnek tűnt de akkor biztos nem az volt. :)

(#17525) DrJaka válasza #75376384 (#17421) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Nego mellényt, és zsákot csak craftolni lehet?
Vagy eshet targeted loot-ból?

Huawei Mate 20 prO

(#17526) Anonymus23 válasza DrJaka (#17525) üzenetére


Anonymus23
veterán

Raid only.

;) - The Power of the Light Side

(#17527) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#17526) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha már megvan a tervrajz eshet bárhol, de igen raiden nagyobb eséllyel!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#17528) Nemo1 válasza holczy (#17523) üzenetére


Nemo1
tag

Szia!

Köszönöm, időközben TheSoloenOne segített, elég sok bounty-t sikerült megcsinálni.
Aztán elmentünk CP-ket foglalni heroic szinten.
Picit csodálkozott , hogy milyen kemények ;)
Mondtam is neki, nálam folyamatosan ez, van, tuti szívat a program...
Ha nem gond fel vennélek mint "barát", és ha bent vagy a játékban, akkor "odabent" találkozunk :)

(#17529) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Egy gyors kérdés: jelenleg WT2-őn járok (nincs még meg a kieg) és az lenne a kérdésem, hogy a Warlords of New York az kb hány órányi plusz kontent, ha csak a single részt nézzük? Én már most is teljesen el vagyok veszve, hogy milyen cuccokat meg pontokat lehet gyűjteni lvl30 után, addig sikerült eljutnom, hogy a sniperes classificationt elkezdtem kimaxolni és van hozzá egy signature (ha így hívják) sniperem, de megmondom őszintén, a WT-ekben fellelhető pirossal jelölt küldiken kívül fogalmam nincs, merre van az arra és mit kell/lehet/érdemes csinálni, ha egyedül játszik az ember :B Van valami, amit még a kiegészítő előtt érdemes megcsinálni az alapjátékban vagy nem származik hátrányom előle, ha fogom, megveszem és telepítem?

[ Szerkesztve ]

(#17530) holczy válasza Nemo1 (#17528) üzenetére


holczy
aktív tag

Nyugodtan vegyél fel. az esetek többségében heroicot megyünk. Szeretjük ha fáj :D

(#17531) TheSoloenOne válasza Alvin_ti4200 (#17529) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Semmi hatranyod nem lesz, csak elonyod :)
Story nem tudom mennyi jatek ora, nem figyeltem hogy oszinte legyek.

(#17532) arnikusz


arnikusz
veterán

Nálatok megy az Uplay?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17533) Maxxy10 válasza arnikusz (#17532) üzenetére


Maxxy10
addikt

igen.

(#17534) VágniValó válasza arnikusz (#17532) üzenetére


VágniValó
addikt

Valami van a serverrel megint, megy flottul, de fegyverváltásnál van hogy 2-3szor kell kiválasztanom különben a kezemben lévőnél marad...új nap új érdekesség.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17535) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#17527) üzenetére


Anonymus23
veterán

Több órán keresztül farmoltunk zöld területet senkinek sem esett Nego mellény vagy táska.
Nem vagyok benne biztos, hogy nem csak raiden esik-e.
Kraftolni persze lehet, de azok meg gyalázatosak most már.

;) - The Power of the Light Side

(#17536) FireKeeper válasza arnikusz (#17532) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

engem is kivágott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17537) TheSoloenOne válasza Anonymus23 (#17535) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Hat, a system corruption-re is azt mondtak DZ only, es esett nekem mar LZ-ben.
De az teny, hogy joval kisebb aranyban, mondjuk 1/15 ha set item drop-ot nezek. De nego mellenyt vagy taskat meg en sem lattam. ( na nem mintha ennek nagyon kellene jelentenie valamit )

Valaki HC ? vagy valami aktivitas ingame ?

[ Szerkesztve ]

(#17538) velizare válasza Alvin_ti4200 (#17529) üzenetére


velizare
nagyúr

rengeteg. legalábbis ha a heti új aktivitásokat is számolod. manhunt, league, stb.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17539) GAbre


GAbre
veterán

Agyfaxt kapok,hogy most meg a rohadt napi feladatnál nem számolja a teljesítést.
Már másodjáta csinálom meg a szigetet,de még mindíg 0... :W

Avatar

(#17540) Alvin_ti4200 válasza velizare (#17538) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Lassan valami tudásbázist kellene találnom, hogy felfogjam, miket lehet csinálni ebben a játékban a sima mezei küldetéseken és a Classified akármin (lila kör ikon) kívül :B Jelenleg azzal is bajban vagyok, hogy eldöntsem a 300 feletti tárgyaknál, hogy most melyik jó nekem és melyik kuka, meg azt se vágom, hogy miért nem tudom hozzárendelni a tök magas szintű kiegészítőket a drónomhoz (gondolom, valamilyen skill levelem nem elég magas, de vajon melyik vagy hogy?)...

(#17541) arnikusz


arnikusz
veterán

Haladok valamerre. Kell a Bulletking

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17542) Alvin_ti4200 válasza GAbre (#17539) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

FYI

Other topics and problems that are still under investigation:

- Dark Zone infinite loading screen.
- Long matchmaking queues.
- Gear-Set Talents not working properly.
- Sound issues.Issues reviving group members.
- Some Bounties in inaccessible locations.
- Bloodsucker talent working in an unintended way.
- Prime Target manhunt progress resetting despite defeating the first target.
- Season Caches being contaminated if earned in the Dark Zone.
- Issues with Seasonal XP not being earned in the DZ.

(#17543) TheSoloenOne válasza Alvin_ti4200 (#17542) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Koszi !
Van ott meg sok jo dolog, haladnak a sracok. :K

(#17544) Anonymus23 válasza TheSoloenOne (#17537) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az utóbbi 3 farm minden zöld itemét elraktam a stashbe, hogy később kiválogatom, meg fogom nézni, hogy mennyi esett, és van-e benne Nego táska/mellény.

;) - The Power of the Light Side

(#17545) Anonymus23 válasza TheSoloenOne (#17537) üzenetére


Anonymus23
veterán

11 mellény + 17 táska van elrakva egyetlen Nego sincs köztük, persze ez nem bizonyít semmit, csak inkább megerősíti számomra, hogy csak Raiden esik.
Minden más fajta cuccosból esik a Nego.

;) - The Power of the Light Side

(#17546) Gubu0101 válasza arnikusz (#17541) üzenetére


Gubu0101
veterán

2. karakter nekem is alakul :)) :D Még kicsit szedett vedett :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17547) regener válasza Anonymus23 (#17545) üzenetére


regener
veterán

Azok csak fixen raiden esnek, a többi raid szettel együtt. A tervrajz segít annyi hogy tudsz craftolni ha van E-Base alapanyagod.

TU8 óta 1db olyan zöldet kaptam eddig amin maxos érték volt, azis egy True Patriot holster a DZ-ből.

(#17548) Gubu0101 válasza regener (#17547) üzenetére


Gubu0101
veterán

pl így :D

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17549) Anonymus23 válasza regener (#17547) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt én is így tudtam, de többen állították, hogy esik open world is, ezért néztem meg, hogy amit mostanság farmolgattam zöldek, azokból esett-e.
Maxos értékekkel elég sok esett már, főleg, hogy pl tegnap is a gear set resetelhető területen volt targeted loot.
A legjobb az volt, amikor CP elfoglalása után befigyelt az 5 rogue, kb 12-13 zöld volt szétszórva csak annál a CP-nél. :C

;) - The Power of the Light Side

(#17550) Madoc válasza regener (#17547) üzenetére


Madoc
veterán

És a tervrajzot hol kapod?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.