Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) N4GYs válasza FireKeeper (#17300) üzenetére


N4GYs
friss újonc

Windows 8.1 Pro 64-bit,AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 16384MB RAM,DirectX 11,NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 3993 MB

(#17302) velizare válasza noxon (#17298) üzenetére


velizare
nagyúr

közvetlenül nem is tudod, nincs ilyen gomb. ha a manhuntos területen foglalsz el cp-ket, akkor ha azt a részt a manhuntból (1 bounty, 3 cp foglalás, és 1 küldi) nem csinálod meg egészben, akkor az resetelődik, ha átállítod a world tiert. legalábbis ezt írták a linkelt reddites topicban.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17303) FireKeeper válasza N4GYs (#17301) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor ugyanaz mint nálam a Phenom-os gépen: nem támogatja a processzorod az SSE4.2 utasításkészletet, így ezzel a procival nem fog menni egyáltalán. TU7 előtt még ment az ilyen régebbi procikon is, de TU7-el jött egy új anti-cheat progi aminek szükséges ez az utasításkészlet, úgyhogy ezt is meg lehet köszönni a csalóknak. ubi munkamorálját ismerve kétlem hogy valaha megoldják-e hogy újra működjön ilyen régi procikon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17304) N4GYs válasza FireKeeper (#17303) üzenetére


N4GYs
friss újonc

Köszi a segítséget. :)

(#17305) FireKeeper válasza FireKeeper (#17303) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nahát, most nézem hogy veteránból nagyúr lettem :DDD

bocs az offért

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17306) NagyonTitok válasza FireKeeper (#17305) üzenetére


NagyonTitok
tag

:C
Én meg csak lapulok, mint sz@r a fűben, s próbálom kiokoskodni a gearsetteket.

Never ever drink and drive!

(#17307) TheSoloenOne válasza Nagus (#17296) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Amit velizare mondd. En beszivtam, lehet te nem fogod :DDD
DE az biztos, hogy a manhunt CP-ket mindig tudod resetelni a nehezseg valtassal. Szoval perpill 5-6 CP-d tuti lesz BP farmra.
Kis off, de jol nez ki :)

[ Szerkesztve ]

(#17308) VágniValó válasza NagyonTitok (#17306) üzenetére


VágniValó
addikt

Menekulunk-menekulunk az okosaktol az RDR2 topikbol?

Aterzem. Mar csak 5 szint a lvl 40 utana pedig ki kell kaparnom egy Fenris vagy Grupo Sombra szettet, hogy legalabb pici eselyem legyen a tovabbiakban.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17309) MarkusSchulz válasza Anonymus23 (#17264) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Tegnap lecseréltem a Glass Cannon talentet.. attértem Focusra, inkább 50% sebzés és 8X valamennyi fegyveren, szerintem nagyon király, PUBG-ben is mindmáig X scopet használok AR-en, így szoknom se kellett

Nem soká jön erre a Nego 4 db szett, ami ha jól emlékszem 100% sebzést hoz

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#17310) NagyonTitok válasza VágniValó (#17308) üzenetére


NagyonTitok
tag

:DDD
Ismét fellázadt a tömeg, pedig az ostobaság legyőzhetetlen!

Never ever drink and drive!

(#17311) VágniValó válasza NagyonTitok (#17310) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez még jól jöhet neked (is), ha még építkezel akárcsak én:

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17312) NagyonTitok válasza VágniValó (#17311) üzenetére


NagyonTitok
tag

Ney York?! Egyébként köszi!

Never ever drink and drive!

(#17313) Nagus válasza TheSoloenOne (#17307) üzenetére


Nagus
senior tag

Most kezdtek piros fegyveres erők indulni DC-ben a Season 1-hez elfoglalt összes CP-hez DC-ben. Remélem visszaveszik így ez leglább ott működik.

(#17314) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

jah amúgy BTW ezen meglepődtem, a Protection from Elites stat kategória megmaradt, kék skill modok eshetnek ilyennel azt hiszem 10% maximum értéken.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17315) TheSoloenOne válasza Nagus (#17313) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Dc nalam is megy, immel ammal. NYC az teljesen halott.
Szoirtok, hogy mukodjon !

(#17316) vvega30


vvega30
senior tag

LF Klán!
Prohardveres klánba esetleg?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17317) soo277


soo277
őstag

4es CP ,2 elit hullám közbe,erre jött 2 rouge,na bazz mi lesz lesz még?
1órája küzdünk ,mi lett a vége DELTA

BT: wersoo#21211

(#17318) arnikusz válasza FireKeeper (#17314) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap kaptam egy 11.9%-at és nem volt maxos, így azt is 15%-ra tippelném mert nem volt teljes a kék csík.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17319) Nagus


Nagus
senior tag

5 perce loopolok DZ East egyik bajáratánál, mert voltam olyan balga és gyorsutazáshoz akartam használni... a carbon maszk megszerzéséhez. Mennyi szokott lenni a végtelen ciklus vége 10-15 perc?
A camo maszk hunterét úgy néz ki javították, mert most engedte lehívni újra.

[ Szerkesztve ]

(#17320) DrJaka


DrJaka
aktív tag

20 perce játszanék...
2. delta.
Mást is szop@t, vagy csak engem?

Huawei Mate 20 prO

(#17321) FireKeeper válasza arnikusz (#17318) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor elég must have-nek tűnik, mivel gondolom mindenféle dmg-re vonatkozik, tehát mintha extra armort/explosive resistance-t/hazard protection-t kapnál egyben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17322) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ezek azért jók
Warzone of New York
Warzone of New York 2
hanggal nézzétek :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17323) Joccc07 válasza DrJaka (#17320) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam megy de szinkronizációs problémák vannak. Már rég halott az ellen de azért még elszalad, nem lő a karakter, lootolok és nem adja be csak pár másodpercre rá és hasonlók.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#17324) tiger10 válasza FireKeeper (#17321) üzenetére


tiger10
tag

:DD :C :DD

(#17325) VágniValó válasza Joccc07 (#17323) üzenetére


VágniValó
addikt

Vannak. Küldetés közben nem mutatta a következő lépést, vagy küldetés végén a kijáratot. Ha mapot nyitottam, vagy inventoryt és vissza a játékba utána 'egyből' szinkronizált, mikor melyik triggerelte.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17326) arnikusz válasza FireKeeper (#17322) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát igen a Hive továbbra semükszik tapasztaltuk mi is. Heroic 2 direktívás Bunker 3/4 delta kivágott mindenkit újra az elejérôl. Az előcsarnokba fent a karzaton healer mob a ládáját berakta fal mögé nagy nehezen sikerült csak leszedni. Cikasz elektromos csapdája viszont supergut. Robo kutyák se semmik ám, ja és a loot hagyjuk.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17327) FireKeeper válasza arnikusz (#17326) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem a kedvencem a revive bug, amikor hiába nyomod az F-et to pay respect hogy újraélessz, nem csinál semmit, csak a revive hive szedi fel az embert.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17328) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#17326) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gear 2.0. Kb a library-n kívül minden kaki. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17329) arnikusz


arnikusz
veterán

Striker ruha nem nagy szám, a mostani 2 kedvenc fegyver. Hol van már a 29% AR healt damage. A Negev pedig ezzel az RPM-el jól használható a 135 -ös tárral Heroic mobokra megtámogatva Seekerrel. Egyik sem maxos, de használjuk ami adatik.


[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17330) Bird


Bird
addikt

A bullet king nagyon adja. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17331) TheSoloenOne válasza arnikusz (#17329) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Striker sajnos bugos mint a dog, a hit registration miatt.
Itt szepen szemleltei a srac.

https://www.youtube.com/watch?v=-1By7n3G8bE

(#17332) TheSoloenOne válasza Bird (#17330) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Neked nem fogy ki ? Nekem nem tolti vissza az ammo-t....

(#17333) pzstm válasza TheSoloenOne (#17332) üzenetére


pzstm
titán

El kell talalni vele enemyt ;] :DDD

sosem fogyott ki es strikerrel sincs baj. PVE-ben hibatlan a hit registration, pvp-ben koran sem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17334) Bird válasza TheSoloenOne (#17332) üzenetére


Bird
addikt

Nem fogy ki, ha pontosan potyogtatod a skulot. :) És ráadásul party buffot is ad.

Az exo mellényt true sons bossokból lehet kiszedni?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17335) noxon válasza velizare (#17302) üzenetére


noxon
őstag

Hát ezt még nem nagyon értem gyakorlatban hogyan működik. Majd próbálkozom.

Ha pl az összes CP-t elfoglalom, mind zöld akkor hogyan lesznek újra pirosak, ha nem foglalkozom a manhunttal ami nekem eddig csalódás (a most indult season1 manhunt).

We live in a simulated world...

(#17336) arnikusz


arnikusz
veterán

A Foundry Raid egyik új gear setjeként azonosítják:
Foundry Bullwark
Set Bonus (2)- 10% Total Armor
Set Bonus (3)- 3% Armor / sec Regeneration
Set Bonus (4)- Makeshift Repairs
Whenever you or your shield take damage, 40% of that amount is repaired to both over 10 seconds.
Backpack Talent Process Refinery
Increases Makeshift Repairs speed from 10 seconds to 6 seconds.
Chest Talent- Improved Materials
Increases Makeshift Repairs from 40% to 60%.

A Season manhunt 35. szintjénél járó új exo maszkot tekintsék meg a DPS és PVP kedvelő Agentek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17337) TheSoloenOne válasza pzstm (#17333) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Hat, erdekes. Nekem shooting range-en ugyanazt csinalja mint a videoban a csokanak.
Latni, hogy eltalalja a dummy-t, de 0 stack.
Instaban is csak a nagy mamlaszokon tudok neha stackelni. Lehet latni a vidiben, hogy szar a hitreg. Bk meg kifogy, patch elott nem volt vele gond. Most igen.
De orulok, hogy masnak megy. En a CP-kkel is szivok...

(#17338) arnikusz válasza TheSoloenOne (#17337) üzenetére


arnikusz
veterán

CP-t csapatban érdemes csinálni, ha közben rádszakad az összes környékbeli mob akkor kínszenvedés alone.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17339) velizare válasza noxon (#17335) üzenetére


velizare
nagyúr

jött rá hivatalos kommüniké:

We had previously stated that Control Points would reset when changing the Global Difficulty but that is currently not the case. With Season 1 starting today, you will be able to reset Manhunt-related Named Zones and all Control Points in them. This will allow players to manually reset those CPs specifically, but we understand that there’s also the wish to do what we initially stated, being able to reset all CPs.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17340) TheSoloenOne válasza arnikusz (#17338) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Megvagyok mar egyedul is, de amit irsz az nagyon igy van. Valamiert az aggro-juk a moboknak gaz. CP-kkel az a bajom, hogy "beragadt" zoldre mind :(
Amugy, te probalkoztal mar pestilance build-el ? 3xNego + a szokasosak a max CHC+ CHD miatt. LMG build-em mar megvan, Tank buildem mar van( 2x named + TP ), healert szeretnek, de a HW szinten bugos nalam. Brand Set-bol meg nem esett semmi hasznalhato.

velizare:
En ezt mar nem ertem, egyszer azt mondjak a player-ek akartak hogy minden zold legyen.
Aztan azt mondjak, hogy a nehezseg valtas reseteli oket, aztan megsem.
Nem resetelni akarom, hanem hogy az NPC-k foglaljak oket vissza. A reset az megint esz nelkuli farmhoz vezet.
Nekem NYC hasznalhatatlan emiatt, es a targeted loot farm is megy az ablakon ki.
Pl Providence Defense-t nem tudok farmolni, mert area target mindig, ahol a kieg ota zold minden rohadt cp :W

(#17341) velizare válasza TheSoloenOne (#17340) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, elég sok mindent mondtak, meg annak az ellenkezőjét is. sajnos a massivenál ez jellemző, hogy néhány dolog nem teljesen úgy van, ahogy bejelentik. nagyon érződik rajtuk, hogy mikor csúsznak a határidőkkel, és akkor szkóp vágás van, hogy ki lehessen adni az update-et. vagy

a cp-k viselkedése jelenleg olyan, hogy a world difficulty állítással a három manhuntos zóna cp-i resetelődnek. ha abban a zónában még nem zártad le a manhuntot, akkor buktad azt a progressiont is.
ezen kívül a cp-k nem resetelődnek world difficulty állítással, viszont az npc-k foglalgatják őket vissza, amíg online vagy. ez a mechanizmus eltörik, amikor egy zónában kizöldíted az összes cp-t.
new yorkban én még nem láttam piros pisztolyos ikont, szóval ott nem foglalgat senki semmit.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17342) #75376384 válasza velizare (#17341) üzenetére


#75376384
törölt tag

a piros pisztoly jellemzoen strongholdbol indul, talan masik cp-bol is. ha minden zold, akkor nincs honnan tamadniuk. gondolom efelett elsiklottak, mint korabban a spec pontok felett is. :D

amit viszont nem ertek. mi a banatert csak 1 pontot ad a szintlepes es a cp foglalas? ket hete probalom kimaxolni azt a szajbacsapott firewallt.

(#17343) TheSoloenOne válasza velizare (#17341) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Hasonlokat tapasztalok en is, koszi a reszletes infokat. Csak neha mar olyan erzesem van, en kepzelem be a dolgokat. Pl a Bullet king, amin azert kicsit eltrot a mecses :DDD
Az a nagy siramom igazan, hogy en nagyon elvezem, elveztem a CP foglalasokat. De jelenleg ez nem mukodik. Plusz a NYC mob aggro meg rosszabb mint DC-ben, emiatt a solo HC freeroam es bounty-k egy remalom. Random que meg nagyon valtozo minosegu az instakra.
Van hogy HC 22 perc, van hogy 1 ora egy HC mission, szoval ez is lutri. Kellene egy rendes guild. Na sebaj.

(#17344) arnikusz válasza TheSoloenOne (#17340) üzenetére


arnikusz
veterán

Pestilance-t használtam a múlt héten, de nem adta, helyette most a Skill elsődleges csapatban 4HW, Acosta zsák( nekem bejön) 1 Chinalight, a mutatott 2 fegyverrel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17345) Rayner


Rayner
őstag

tudom noobkérdés, hol lehet átállítani a HUDon a lábat méterré?

(#17346) TheSoloenOne válasza arnikusz (#17344) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Koszi a valaszt, akkor lehet nem vacakolok vele.

(#17347) arnikusz


arnikusz
veterán

Cassie M-nál komplett 4-es HW összerakható van mellény, Hátizsák, Tok, Maszk.
Tip of the Spear 4-es adja DZ-ben a speciális ammot pl. Demolotionist Gránátvetőjébe, nem úgy volt hogy nincs speciális löszer a DZ-be?

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17348) BT86 válasza Rayner (#17345) üzenetére


BT86
tag

Gameplay/Distance Units legyen Metric-re állítva.

(#17349) persil válasza Rayner (#17345) üzenetére


persil
nagyúr

Evidens modon a beallitasokban. ;]

De tenyleg, nem is ertem a kerdest. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17350) Lgabor007


Lgabor007
csendes tag

Köszönöm a tegnapi tippeket megcsináltam a Nego szettet. Nem 100% most még csak eléggé kezdetleges atribokkal, de így is szépen működik. Most már nem olyan nagy gond a rengeteg golyószivacs MPC. Tegnap két órán keresztül teszteltem, conroll pontok is meg a küldik is hardon és challengen lassan olyanok mint két hete 😊 Van még mit csiszolni mert a CHC 54,7 % CHD 65.8 % de ha esnek nagyobbak akkor forgatom bele. Megtaláltam ezt az m1a fegyót, szépen sebez ezzel a szettel. Fejlövésre van, hogy ha minden bekapcsol akkor 1 m fölött van. Tudom a mellény lehetne Fenris vagy Overlod de mivel nem esett és a craft asztalál is hiába próbáltom ott sem esett normális atribokkal ezért egyenlőre még nem lesz jobb az marad.

UI: Tegnap klántagok kitalálták AR target lootnal menjünk egy heroikot hátha kiesik az exo. A Rifle szépen dolgozott és nem is én esetem el lőszőr. (A küldit nem tudtuk végigvinni de addig szépen szedtem a mobokat pedig 4 fős coop volt)
Hálás köszönetem még egyszer.
Ha van még hülye kérdésem jövök hozzátok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.