Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) s4hu|SyD^ válasza TheSoloenOne (#17696) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igen, de ez nem a játékosok hibája hanem aki a gameplay-t tervezte. A másik meg, hogy pl. EMP mód a sticky-hez event-be van zárva meg Exo etc. Értem én, hogy kell motiváció csinálni a játék content-et meg valami felé haladni, de kicsit kiöli a fun-t, hogy megvan mondva, hogy mit csinálj. Legyen akkor 3 CP, 3 named vagy valami. Ne külön területre, mert pl én is sok területet nem szeretek, meg sok küldetést.

A másik, hogy megint nem érték el amit akartak. Van chc/chd páros meta és kész meg az lmg. Hol a jó A&8 meg a HW+BTSU. 2 legjobb fun solo build-et kinyírták... És igen engem is rosszul érintett, hogy volt 2-3 jó build-em aztán 30-as cucc mind kuka. Értem én, hogy új power level, de legalább a library nem lenne külön és már oda be tehettem volna a cuccokat, amit gyűjtöttem. Exotic-nak meg mind ilten gyűjtögetősnek kéne lennie, mint a Nemesis csak random esnie a daraboknak innen-onnan és maxos Exo-k.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17702) Bird válasza s4hu|SyD^ (#17701) üzenetére


Bird
addikt

Ha van rajta kalap az a baj...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17703) #91166208


#91166208
törölt tag

Ettől a mocskos tetű cégtől se veszik soha többet semmit. Jött a frissítés és a season nem állt helyre. Kezdhetem elölről a 35 os szintig hogy megkapjam a maszkot. Köszi ubifos, ja nem. Rohadjon meg ez a tetü banda ezzel a bugos szarral. :W

(#17704) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

A matchmaking megint nem jó, de most más a baja.. van group, de nem rak be abba a session -ba.

Meguntam, hogy nem tudok szorakozni, egy olyan termékkel aminek az lenne a célja hogy szorakoztasson.
Törlöm a játékot.
Sziasztok.

(#17705) velizare válasza #91166208 (#17703) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem mind megértettük, hogy nem a szívesd csücske az ubisoft.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17706) TheSoloenOne válasza s4hu|SyD^ (#17701) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Jogos amit irsz,viszont a season szintet XP utan kapod, amit minden jatekon beluli "tevekenysegert" kapsz. Meg ha a CP-t eteted csavarral azert is :) Szoval, nem olyan nehez az a lvl 35 ahol az exo van. A skill miatt pedig meg lehet csinalni a manhunt-ot soloban normal modon, ami valljuk be nem egy kihivas. Ennek ellenere igaz, hogy be van zarva egy fix event moge.
A library kerdesben pedig amit eddig kifarmoltal, es mesz lvl 40 fele mar nem er semmit szoval be lehet oda torni. Mivel +10 szintet kaptunk a kieggel, egyertelmu hogy a 30-as itemek nem fognak annyit erni, mint a max szintuek. Anno GS500 vs minden mas.
Erre irtam, hogy alkalmazkodni kell. Nyilvan en sem szeretek alkalmazkodi a bugokhoz. Mert pl a CP bug az megorjit. De perpill ez van.

Orulok, hogy kihereltek a solo skill buildet. Ne a seeker olje a mobokat, mikozben ulok a fedezek mogott. Ez persze csak az en velemenyem.
szerk.:
most a Hc solo, sokkal-sokkal konnyebb mint 2.0 elott.

[ Szerkesztve ]

(#17707) TheSoloenOne


TheSoloenOne
tag

Time Trial League-et az mit takar pontosan ?

(#17708) arnikusz válasza TheSoloenOne (#17707) üzenetére


arnikusz
veterán

Minél rövidebb idő alatt teljesíted a küldiketannál nagyobb juti.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17709) TheSoloenOne válasza arnikusz (#17708) üzenetére


TheSoloenOne
tag

Koszi ! Most nezem hogy stage is vannak, csinalj meg xy-t. Azt nem tudom, hol lehet ezt megnezni. Megsasolom a season-os csokat heven-ben.

Szerk.:
ha masnak sem lenne egyertelmu. A season-os NPC-nel van minden reszlet NYC-ben Haven settlement-ben az aktualis Leauge-rol.

Szerk.2 :
Ez normalis, hogy az elso HC solo bunker utan 60 !! cache-t kaptam :Y

[ Szerkesztve ]

(#17710) Joccc07


Joccc07
addikt

Hol találom azokat az alkatrészeket amiket a fegyverek/kiegek betöréséből kapok?
Megnézném mi az amiből elértem a limitet mert folyton azt az üzenetet kapom, hogy biztos akarom-e törni mert abból a bizonyos alkatrészből már tele vagyok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#17711) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#17701) üzenetére


Gigant20
tag

Pedig te kurvára vártad ezt a TU8-at.

A loot megint egy rakat szar, Heroic-on is max 1/3-os értékeket dob, a target loot pedig hát... Talán a 4-es CP-k dobnak néha olyat amit elraksz.

De nem igaz, hogy csak a CHC-CHD-LMG build van, ott a Healer és a Pajzs-os! :D

Megint az a helyzet , hogy egy casual player napi 1-2 órával Normal és Hard fokozaton sose fog normális build-et építeni. Így mennyi esélye van ha nem csapatban farmol és ki nem dobják neki a jobb cuccokat mondjuk átmenni egy Heroic-Legendary küldin-Normal Raid-en.
Pedig ugye éljenek az egyszerűbb talent nélküli buildek.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#17712) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#17711) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Vàrtam ja, de nem a bugokat. Le akarnak sűllyedni a Wildlands szintjére?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17713) Alvin_ti4200 válasza Krissz1983 (#17698) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

PC-re 2.1GB

(#17714) Mr.Franczy válasza s4hu|SyD^ (#17712) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Na de kérem, a vájdlendsz a maga módján, egy patent játék volt! :)
Persze, ízlések és pofonok!
Ahogy ez a játék is remek, a maga módján! Persze, megértem azokat is, akiket az őrületbe kerget!!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#17715) s4hu|SyD^ válasza Mr.Franczy (#17714) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Imádom a Div1-2-őt, de ha olyan bugos, ami meggátol a haladásban az roppant idegesítő főleg ha casual vagy és csak pár órád van játszani.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17716) Nagus


Nagus
senior tag

Elsőként az engem érintő bugokat néztem meg, ismét nem lettek javítva. Aztán elkezdtem játszani és 40-50 fps mellett olyan kurva brutál lag van, hogy az már felháborító...

(#17717) Alvin_ti4200 válasza Nagus (#17716) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én tegnap véletlenül az állatkert helyett a délen lévő Dark Zone-ba repültem Fast Travellel és nekem kizárólag ott laggolt, viszont ott elég durván, azt hittem, hogy hirtelen kevés lett a gépem, ami nyilván nonszensz, miután átmentem New Yorkba, hogy megkezdjem a kiegészítőt, ott sokkal jobb volt a helyzet.

(#17718) i@lex


i@lex
őstag

Valaki erre a cheatre adjon magyarázatot, köszönöm.

+ A Nemesis alapsebzése nála 43 millió. (Konzol)

(#17719) Gubu0101 válasza arnikusz (#17708) üzenetére


Gubu0101
veterán

A jutalom egyforma,ugyan azokat a ládákat adja,csak xpben kapsz többet :D Gyorsan lehet haladni vele,még eddig egyiket se sikerült időre megcsinálni :DD Mondjuk nem is hat meg,jobban érdekel az,hogy mit dob majd az egzo láda,rem nem sweetet vagy lulat ;] :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17720) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

D-Railed Control Point eléggé bugosnak tűnik, a Friendly takeover in progress-nél állok és nézek, ahogy nem történik semmi negyed órája - ellenfél sehol, hatszor körbe jártam már a területet. Gondolom, hagyjam a fenébe és fussak neki következő loginnál.

(#17721) holczy válasza Gubu0101 (#17719) üzenetére


holczy
aktív tag

Nekünk már csak a rosevelt van vissza. De valakik valamit nagyon jól tudnak, mert az első párszáz a ranglétrán 10 perc alatt teljesítette. 6 percbe meg heroicon még futva is elég.
Vagy mi vagyunk nagyon csirkék cimbivel.

(#17722) Gubu0101 válasza holczy (#17721) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hat en szedett vedett csapattal voltam,bank vegen (challenge)keltunk fekudtunk,mivel menni kellett meloba igy ki kellett lepnem,majd ma lesz mar idom,hatha lesz egy jo team azt ledurjuk,hogy lehessem menni roseveltre.Na az meg szep lesz Heroicon ;] Jo hogy ad ugy is szepen ha nem teljesul idore,jo idohoz meg jo csapat kell,de nem fogok azert 10x nekiugrani egy resznek,lesz amilyen lesz,jo nekem az utolso hely is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17723) arnikusz válasza Gubu0101 (#17719) üzenetére


arnikusz
veterán

Tokokat dobott amit eddig néztem annyira nem izgat. Inkább egy Raidre optimalizált lmg buildet akarok hétvégére, a Pestilence mellé egy MG5-öt, ill Petrov perfekt kesztyű is kéne.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17724) Habugi


Habugi
addikt

Exotic Cache:

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#17725) arnikusz válasza Habugi (#17724) üzenetére


arnikusz
veterán

Dobod el. :C
Hergelnek itt aztán ha megcsinálom ad valami sz.....
Vzarmonak köszönöm a tegnapi majdnem maxos Chameleont. :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17726) #75376384 válasza Habugi (#17724) üzenetére


#75376384
törölt tag

ez barmit adhat kiveve a raid es legendary only cuccokat? vagy csak olyat, ami mar megvan?

(#17727) Rayner válasza Alvin_ti4200 (#17720) üzenetére


Rayner
őstag

Többször előfordult nálam is, nálam megoldás volt, hogy visszateleportálsz egy legközelebbi safezoneba, és gyalog visszamész a cphez és akkor helyrejön megy tovább

[ Szerkesztve ]

(#17728) Hublot válasza Habugi (#17724) üzenetére


Hublot
senior tag

Jujj b+ :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#17729) velizare válasza Habugi (#17724) üzenetére


velizare
nagyúr

és létezik...! :Y

btw dobott már valakinek mob olyan exo-t, amit elsőre össze kell legózni, viszont 40en még nem csinálta meg?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17730) arnikusz válasza velizare (#17729) üzenetére


arnikusz
veterán

Nálam nem a Chatteboxot legóztam össze, egy elem a Creatíve magazine hiányzot és múlt hét Vasárnapig nem akarta adni a Jeffersonon a ládából aztán kiesett.
Kérdés, ha megvan utána nekem nem engedte újra craftolni, hanem újra össze lehet szedni, de hagytam.

Cassie M. elég csórira sikerült: [link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17731) #75376384 válasza velizare (#17729) üzenetére


#75376384
törölt tag

en liberty eseten probalkoztam. amikor meg megvolt lvl30-as, akkor mentem par pisztolyos helyet. majd legyartottam a 40es szintut, jo szr lett. azota is megfordultam par pisztolyos helyen, de semmi. ez persze nem mervado, mert pici minta.

chameleon bezzeg jon annyi...

(#17732) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Szóval kicsit lenyugodva a tegnapi nap után. Újra megcsináltam a manhuntot mivel váltottam fokozatot. Az inváziót is vegigcsinaltam és jelenleg 16 os szinten van a season. Crit buildet próbálok epiteni és már csak az exo maszk kellene meg egy smg re való strained talent. Jelenleg ez a szett amit használok.

(#17733) arnikusz válasza #91166208 (#17732) üzenetére


arnikusz
veterán

Na nem kell itt aggódni ezzel jól lehet aprítani. A P416 helyett egy Famast ajánlanék.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17734) #75376384 válasza #91166208 (#17732) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem akarok beleszolni, de megis megteszem. csak valahogy el kellett kezdeni a hszt. :D

a 3 nego-nak szerintem nem sok ertelme van. akkor mar inkabb egy 3. providence, cheska es egy petrov kesztyu.

(#17733) arnikusz: ez pont az a kerdes, ahol szerintem nincs jo valasz es mindenki azt hasznal, ami neki jobban fekszik. en pl agyfszt kapnek amennyit a famast ujra kell tolteni.

[ Szerkesztve ]

(#17735) arnikusz válasza #75376384 (#17734) üzenetére


arnikusz
veterán

Okés az újratöltés, de az én szettemben sebez a Famas 500.000-et, jó az M249-többet, meg a nevesített Rifle 2.3 millió-t.

Tegnapi DCD-n elgondolkodtam és Sniper speckóra váltok és abban Rifle/scope-al fogom tolni a League 4 küldit, mellé craftolok egy MG5-öt, de kipróbálom a P416-ost ami veszett stabil scope-al.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17736) velizare válasza #75376384 (#17734) üzenetére


velizare
nagyúr

3x nego, 1x sombra, 2x providence = +15% chc, +20% chd | +15% chd | +10% hsd, +10%chc = +25% chc, + 35% chd, +10% hsd
3x prov, 1x cheska, 1x petrov = +10% hsd, +10%chc, +15% chd | +10% chc | +10 lmg = +25% chc, + 15%chd, +10 hsd, +10 lmg
szóval eddig 20% chd bukó az amit mondtál, tekintve, hogy az lmg sebzés búnusz nem hasznosul. az meg elég sok, mert nem biztos, hogy a neves petrov kesztyű ezt kompenzálja, hiába best in slot item. mivel tegnap esett egy fullos perfect glass canon, vagy a maszk, vagy a petrov kesztyű rovására szerintem én is be fogom tenni a szettbe.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17737) #75376384 válasza velizare (#17736) üzenetére


#75376384
törölt tag

ja, de kap melle egy halom dta-t.

aztan itt persze bejon, hogy hosszutavon melyik a kifizetodobb. ha a 60% chc mellett el a 20% plusz chd vagy a konstans extra sebzes, ha armorral rendelkezo mobokat lo az ember. utobbi azert eleg jellemzo, mivel kb mindennek van armorja, aminek pedig nincs, az eddig se volt akkora problema, hogy letszukseg legyen rajuk az a plusz 20% chd.

a ceska/sombra pedig szerintem varialhato annak fuggvenyeben, hogy mas cuccokbol kijon e szukseges chc. aztan ugye ott az exo maszk is.

[ Szerkesztve ]

(#17738) #91166208 válasza arnikusz (#17733) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszi. Ki próbálom. Na és az a strained talent kellene nekem smg re. De ez még fejlesztés alatt van. Estére meglesz a 25 os szint. Holnapra lesz csak meg a 35 os szint és megy be exo maszk. Remélem most nem nullaz le, ha igen felgyujtom. Folyamatosan jönnek jobb módosítom. Előbb dobott 11.5 CHD. Olyan kesztyű van 10.2 wp és 10 CHD. Melyiket maxoljam ki? Mert ahhoz még nem nyúltam. Akinek kell segíteni farmolni vegyetek fel. Nekem csak XP kell de most nagyon sok.
Psn id: manoman_hun

[ Szerkesztve ]

(#17739) velizare válasza #75376384 (#17737) üzenetére


velizare
nagyúr

11% dta vs 20% chd.
aminek nincs armorja: kalapácsos dagi, láncfűrészes dagi, gépágyús dagik, pajzsos dagi, kutyák. mondom, nekem nem egyértelmű. ha 10 vs 10 lenne, akkor az lenne, de így, hogy az egyik majdnem 2x akkora, mint a másik, nem az.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17740) sith7 válasza velizare (#17736) üzenetére


sith7
nagyúr

na, akkor most a valós számok halmazán, mennyi az "x" ? :D

(#17741) arnikusz válasza sith7 (#17740) üzenetére


arnikusz
veterán

Az xxx. :D
Csak szólék, ha megvan az Exo Coyote maszk és használja az Agent elég 50% CHC%.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17742) need válasza arnikusz (#17741) üzenetére


need
addikt

a többi meg mehet CHD-ra. re..?
ku*va ige ragozás :D

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#17743) Bird válasza need (#17742) üzenetére


Bird
addikt

Gyakorlatilag mar moat nerfrol hallani, nem gondoltak volna, hogy a magas chc es chd paros lesz az uj meta. Dte eltorlesevel ki gondolta volna?! :DD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17744) need válasza Bird (#17743) üzenetére


need
addikt

vagy akár a CHD lett az új DTE :D
persze ha van 60 % CHC-d maszkkal -10% és 130% CHD

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#17745) arnikusz válasza Bird (#17743) üzenetére


arnikusz
veterán

Ebből mi is derül ki, az hogy továbbra sem játszanak a játékukkal.

Need- no need oda CHD-mert az Agent tudja. :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#17746) #75376384 válasza Bird (#17743) üzenetére


#75376384
törölt tag

hat ha ezt nerfelik, akkor tenyleg csak az m1 marad nagyobb szinteken. most viszont dps buildben ez a sok chc/chd lehetove teszi, hogy minden fegyverfajta (aminek van jatszhato, normalisan balanszolt tipusa) jatszhato.

alapvetoen en is annak a hive vagyok, hogy ha valami kiugroan eros, akkor azt nerfeljek es ne buffoljanak minden mast. most viszont inkabb mondanam azt, hogy a kek cuccok egy pici buffot megerdemelnenek szvsz. jelen pillanatban a broken liberty verzios pajzs az egyetlen eletkepesebb build. ha az smg/exo shoti/pajzs verziot valasztja a jatekos, ott a pajzs hp-ja rohejes, vagyis inkabb azt mondanam imba. nehany mob lovese pillanatok alatt szetkapja, ahogy meglepo modon a robbanasok is, maskor pedig tok sokaig birja... egy healer szinte kotelezo melle.

tiszta sarga buildet nem probaltam, de klantarsnal lattam pl nagyon jol mukodo support (trap, pulse) buildet. olyan ne legyen, mint ami korabban is volt, hogy egy eldobott golyo megfektet egy kisebb sereget.

bar mielott balansz dolgok utan kialtunk, inkabb a bugokat javitsak. tegnap probalgattam es szerintem a clutch is bugos, mert a 100%-os heal sehogy se akart osszejonni. pedig a szoveg szerint nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#17747) dvd24 válasza velizare (#17729) üzenetére


dvd24
senior tag

Nekem esett már nemesis, liberty és chatterbox. Mindegyiknek csak a 30-as változata pihent a stashben.

(#17748) s4hu|SyD^ válasza dvd24 (#17747) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na ez jó hír.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17749) velizare válasza dvd24 (#17747) üzenetére


velizare
nagyúr

köszi!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17750) Nagus


Nagus
senior tag

Hogy lehet azt elérni, hogy a DCD és a Roosvelt Island is leauge legyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.