Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5021) amargo válasza Fecdzo (#5019) üzenetére


amargo
addikt

Értem, tehát ez csak ECN-nél működhet. Olyan számlám egy jó ideig biztos nem lesz.
Igen 1,x pip-el dolgozik - elvileg nem ez a fő profilja -, de ez a spread-en felül van, mert azzal együtt köt. Ez a nyereség rajta, de ezek szerint ECN-nél még ezen felül is lenne díj.
Ha lerendezitek, akkor látható, hogy 6-36 pip között kereskedik, de eltorzítja a képet a sok 1 pip-es kereskedés.

De leírtad az elején, hogy MM-nél ezzel kinyírnak.. így értelmetlen is :) Erre voltam kíváncsi.
Azért megkérdem, hogy miért nyírnak ki? Hiszen a költség megjelenik náluk is, több esetben, nagyobb a nyeresége, mint nekem - ettől még az nálam is nyereség.
Igen, ami sok az sok. Én sem gondoltam, hogy ennyire kereskedni fog a kicsike, persze a logika ezt diktálja benne - ezért is írtam, hogy durván pozitív tesztet szerintem egyszerű csinálni, hogy a valós életben megállja-e a helyét az más kérdés.

Mindenesetre köszönöm az építő jellegű kritikát :)
De felteszem azért még a kérdésem, ha nem nyitogatna ennyit, akkor akkor is az MM elkaszálna, mert ilyen kis pip-el dolgozik?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.