Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-06 22:56:53

LOGOUT.hu

Ezt a topik azért került létrehozásra, hogy a fórumon megforduló elektroműszerészek és tápokkal hivatásszerűen foglalkozó szakemberek megoszthassák értékes tapasztalatukat és szakmai, valamint magánvéleményüket az ebben a témában kevésbé járatos fórumtársaikkal.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11036) envagyok válasza bot1978 (#11034) üzenetére


envagyok
veterán

Azt írtam, hogy nekem van több márkás, megbízható tápom (Enermaxok vannak), és ezért nem szívesen "kölcsönzök". Sajnos az a magyar igazság, hogy az ilyenolyan apróra feltett tápok nagy részének valami baja van már. A tulajnál elkezd fagyogatni a rendszer, stb, de azért még működik, na akkor szoktak 10k körül feldobálni a 700+ wattos tápot apróra. Már sok mindennel beszoptam itt, most utoljára egy hete aranyáron vettem egy ritka "hibátlan" alaplapot, ami már megérkezéskor látszott hogy nem hibátlan, és pár óra után ki is lehelte a lelkét. (Megbízható eladótól).
Szóval ez lenne az ok.
Tehát az idegen kitudja milyen erős táptól félek jobban, mint az én kipróbált, hibátlan tesztelt márkás tápjaimtól.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.