Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#714) Jorus válasza Parci (#709) üzenetére


Jorus
nagyúr

A gázreakció, a forsulatszám, a vezérlés, stb. az nyilván teljesen más, ha S-ben vagy S#-ben van a kar, de attól még a váltó lassan vált és nem feltétlenül elektronikus szempontból, hiszen, ha manuálisan váltasz, akkor is komótosan pakolja a fogaskerekeket. :) De nekem nem zavaró különösebben a váltó sem, nyilván nem rallys a fíling, de az autó sem olyan, tehát nekem ezzel nincs gondom. Mással sem. :D

Qru: ez ugyanannyi kb. Mármint 10% plusz, ami nálad 17 és 20, az nálam ~25 és 30 ugye. Valszeg ez az a növekmény, amit minimális belenyúlással, szoftveresen megoldanak simán. Persze nyilván sokkal egyszerűbb turbós autókat húzni, csak ott is célszerű utánamenni a többi alkatrésszel, ha nagyobb mértékű az emelés. Karaj lett az összefoglaló! :R

Carr: a videón nem Zoltán Erika szám szól :) aki énekel, Csepregi Éva és a Neoton. Mármint eredetileg ők éneklik a YoYo-t, a felvételen meg ugye az Irigy Hónalj Mirigy.
Az alkatrészeket az amcsi Subaruparts.com-ról rendeltem, egészen pontosan az Ebay-es oldalukról, itt találod őket: Subarupartsdirect. Csak eredeti alkatrészekkel foglalkoznak, és meglepően hamar ideér a cuccuk, kb. másfél hét volt mindkét rendelés.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.