Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61951) Tigi válasza ruti (#61949) üzenetére


Tigi
őstag

Pedig gondolkoztam, hogy kell helyesen írni. :D
Köszi a választ. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#61952) joe-ker válasza Wolverine (#61950) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem látom hol,vagy egyik játéknál sincs (kizárt a 260-ból)

(#61953) SityiSXT


SityiSXT
őstag

(#61954) TazLeacher válasza Wolverine (#61950) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De az nem a beaktivált kulcs, hanem a CD kulcs, ami nagyon sok esetben különbözik.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#61955) djculture válasza SityiSXT (#61953) üzenetére


djculture
félisten

Betyár áron vannak még így is :)

(#61956) Assimilator


Assimilator
őstag

Steam weboldal nálatok is behalt? Kliens? Az is csak üggyel-bajjal megy nekem.

(#61957) Arkennys válasza Assimilator (#61956) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem az egész a chaten kívül kb. Piac, áruház.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61958) Assimilator válasza Arkennys (#61957) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem is csak a chat megy. :D

(#61959) genndy válasza joe-ker (#61947) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet megnézni a kulcsot már utólag.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61960) csaba951 válasza Assimilator (#61956) üzenetére


csaba951
veterán

Igen. Viszont a Market él és virul. Na, erre se volt még példa!

(#61961) Arkennys válasza csaba951 (#61960) üzenetére


Arkennys
addikt

Már akinél. Nekem sz*r az is.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61962) sagem válasza Assimilator (#61956) üzenetére


sagem
addikt

Továbbra is ez a leggyorsabb a kérdés megválaszolására.: http://www.issteamdown.com/ :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#61963) Wolverine válasza TazLeacher (#61954) üzenetére


Wolverine
félisten

Tisztában vagyok vele. A beaktivált kulcsot szerintem nem lehet megnézni; de egyes játékoknál a CD-kulcsot igen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61966) csaba951


csaba951
veterán

Ja, hogy a dlc-k is le vannak árazva! Na, ahogy elnézem, orosz barátaink rengeteg gift-et fognak venni! :)

[ Szerkesztve ]

(#61967) AxBattler válasza SityiSXT (#61953) üzenetére


AxBattler
félisten

Még így is drága - a BF4 ugyanennyi, csak normál áron.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61968) Arkennys válasza AxBattler (#61967) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nemtudom, inkább vennék BO2-őt, mint BF4 et, ha ki is adnék játékra ilyesmi összegeket :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61969) AxBattler válasza Arkennys (#61968) üzenetére


AxBattler
félisten

BF vs. COD flame-et inkább el se kezdjük... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61970) albert8 válasza csaba951 (#61966) üzenetére


albert8
addikt

Aki tudna nekem jó áron szerezni mw3-dlc-ket az irjon! :)

Nekem egész jól megy am.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#61971) Arkennys válasza AxBattler (#61969) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem akarom elkezdeni, nekem egyszerűen szimpatikusabb, másnak meg gondolom BF. Mindenkinek szíve joga, mit komál, engem nem izgat a dolog. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61972) #57919488 válasza AxBattler (#61969) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezeknel az agyonhypeolt vackoknal vannak jobb es F2P valtozatok is ;] :P

(#61973) AxBattler válasza #57919488 (#61972) üzenetére


AxBattler
félisten

Nyertél! :DD

...és mondanál is rá pár példát?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61974) Heavyrain válasza AxBattler (#61973) üzenetére


Heavyrain
őstag

Battlefield Play4Free ;]

Viccet félretéve,én a Blacklight Retribution-t ajánlanám. Esetleg még Warframe vagy Planetside 2.

[ Szerkesztve ]

(#61975) AxBattler válasza Heavyrain (#61974) üzenetére


AxBattler
félisten

De azok mind sci-fi lövöldék... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61976) #57919488 válasza AxBattler (#61975) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ja de ezek legalabb tenyleg jok annak ellenere, hogy F2P jatekok. Megnezed ingyen es vagy bejon vagy nem. Nincs az, hogy 10E HUF a start es utana vedd meg a DLC-ket 10E+ HUF-ert ha bejott a jatek (+ minden evben kezdodik elorol ugye...).
Esetleg Heroes & Generals meg II. VH vonalon amiben azert van kis P2W de kis farmolassal kiegyenlithetoek a dolgok es megis szorakoztato. Legalabbis ha van kedved bringazni a tankok kozott a celpontig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61977) szami777 válasza albert8 (#61970) üzenetére


szami777
addikt

Vigyázni kell ezekkel a dlc csomagokkal.
Nem nagyon ad játékosokat ha a játékba be van kapcsolva a dlc is. Én kidobtam több mint 3 rongyot anno és még egy meccset nem nyomtam le a + pályákon :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61978) Cheesus válasza szami777 (#61977) üzenetére


Cheesus
senior tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy (gondolom) a MW3-ról beszélsz, mivel én a BO2-nél nem tapasztaltam ilyet, még a kevésbé népszerű zombis pályákon is lehet találni játékosokat :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#61979) albert8 válasza szami777 (#61977) üzenetére


albert8
addikt

Nem nagyon érdekel már a multi, csak az achik miatt kellenének, meg hogy teljes legyen a pakk. :D :P

Egyébként orosz gift használható itthol igaz?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#61980) szami777 válasza albert8 (#61979) üzenetére


szami777
addikt

jah, akkor hajrá :)
én 2 kulcsért láttam darabját.
(#61978) Cheesus : csak mw3-ról beszélek, bo2-nek nincsenek meg a dlc-i.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61981) Źşë' válasza Cheesus (#61978) üzenetére


Źşë'
addikt

én BO2ben alig találtam nemrég mikor kipróbáltam, úgy lenne jó h 4en ismerősökkel // érezhetőn kevesebb embernek vannak meg a DLC-k,

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#61982) Cheesus válasza Źşë' (#61981) üzenetére


Cheesus
senior tag

Gondolom most a zombis mapokról beszélsz, ha a 4 főt említetted. És ebben igazat is adok abból a részből, hogy ha bemész egy pálya lobby szobájába, akkor van ahol elég sokat kell várni, míg összegyűlnek az emberek... Ha már 3-an vagyunk a többiek rögtön indulnának, én viszont mindíg várok egy esetleges 4. emberre. Viszont az alap BO2 zombis pályákon, illetve azon a pályán, ahol van az a bazi nagy 3 robot, aki sétálgat körbe (most nem jut eszembe a neve) azokon mindíg vannak emberek, és hamar össze is jön egy jó kis meccs. Csak talán pont te írtad multkor, hogy ha nem olvasol/nézel videót az adott pályáról, akkor esélyed sincs magadtól kitalálni az adott "feladatot" ha érdemben is hozzá akarsz adni a játékhoz, arra meg nincs mindíg idő/nem olyan a csapattárs, hogy ha megkérdezed válaszol is. A Pro-b emberek az elején leírják, hogy ők a tűz/villám stb staffokara mennem rá, és megy mindenki a maga dolgára...

Tehát sok embernek van meg a DLC a multiból kiindulva, csak épp zombizni nem mennek fel...

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#61983) batman91


batman91
őstag

Helló!

Az lenne a kérdésem hogy, ha most megveszem Steamen a Crysis 1-et, akkor ahhoz nem kell EA Origines acc ugye? Mert akkor inkább kihagyom.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#61984) marcusa válasza batman91 (#61983) üzenetére


marcusa
addikt

Nem kell hozzá, csak a 3 origin only.
Viszont az origin support ha kéred, átteszi neked cd kulcs alapján origin-be is. :)
Nekem steam-en volt meg először, de nem akartam külön őket, és a 3 miatt áttetettem őket originbe is :)

:-)

(#61985) batman91 válasza marcusa (#61984) üzenetére


batman91
őstag

:R

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#61986) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Most kaptam egy ilyen üzit Steamen (fogalmam nincs hogy/mikor lett az ismerősöm az illető):
hey my friend wants to trade with you but he cant add you (steam error) add him plz http://steamcommuuntiy.com/proflles/78624298879755786/

Nice try. :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61987) batman91 válasza Csapoati (#61986) üzenetére


batman91
őstag

Ez mekkora már. :D

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#61988) Źşë' válasza Cheesus (#61982) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, én írtam múltkor, örülnék annak is ha csak szimplán standalone kiegészítőként meg lehetne venni, jobban tetszenek ezek a megoldások (zombi, spec ops, extinction - utóbbi főként!)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#61989) KubanitoS válasza Csapoati (#61986) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én naponta kettesével kapom ezeket. A legemlékezetesebb valahogy így nézett ki: Hi, my friend wants to buy your trash with his premium items. Add him using the link... Ha a hülyeség fájna...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#61990) Spet válasza Csapoati (#61986) üzenetére


Spet
addikt

Én ennél az alábbi lépéseket szoktam alkalmazni:
1. Visszaírom reportolom (úgy is gyorsan töröl is a friend list-ből,de ez még belefér).
2. Kép róla, feltölés valami online helyre
3. Blokkolás majd reportolás kép linkelésével.

Mostanában igencsak elszaporodtak, remélhetőleg azért a reportok után a steam megszünteti a fiókjukat, illetve kiváncsi leszek, mikor éri el a tiltott lista a jelenlegi barátok számát (a héten már 3-al szaporodott :DDD )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#61991) Csapoati válasza Spet (#61990) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én csak töröltem. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61992) SenorGrande válasza Spet (#61990) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egy bő éve kaptam naponta pár phishing oldal linket heteken át. Jelentettem és tiltottam vagy 3 tucat embert/acc-ot. Steam semmit sem tesz velük. Általában loptt acc-ról csinálják, majd magára hagyják azt.
Nem kell hogy barátlistán legyen. Kis számú csoportokból, ahol látszódnak az online felhasználók, tudnak/lehet üzenetet küldeni olyannak, aki nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#61993) GoTReX


GoTReX
őstag

Remélem nem gond ,hogy itt kérdezem.Mennyi most egy Half Life 2 Steames CD key? Tudom régi,de én direktben sajnos nem tudom megvenni,mert nincs dombornyomott kártyám:-/

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#61994) djculture válasza GoTReX (#61993) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig lehet venni half life 2 orange boxot is dobozosban, tescoban is láttam meg az médiában is bár nem olcsó 5k körül van. Half life 2 amugy 7 euro most magában.

[ Szerkesztve ]

(#61995) eami válasza GoTReX (#61993) üzenetére


eami
Topikgazda

PayPallal lehet fizetni steamen. PayPal nem csak dombor nyomott kártyát eszik, de akár még kp is lehet tölteni rá akármelyik bankfiokban.

(#61996) Qmi


Qmi
tag

Steam mindenkinél letérdelt?

(#61997) djculture válasza Qmi (#61996) üzenetére


djculture
félisten

le, mondjuk most épp működik.
Tényleg vicc hogy 1 éve lassan naponta van ez, régen fél évente volt egy hiba nagy néha...

[ Szerkesztve ]

(#61998) morvaigaben válasza Qmi (#61996) üzenetére


morvaigaben
tag

Pontosan...

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#61999) FoxiestFox válasza Qmi (#61996) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát mikor, ha nem ebben az esti 2-3 órában, mikor játszanék kicsit.

(#62000) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Itt is le van rohadva, ráadásul ez a gyökér Steam valahogy bekapcsolta a Family mode-ot és kéri a pin-t.
Az zicher hogy én semmi ilyesmit nem kapcsoltam be... WTF???

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.