Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#40151) Huma válasza maross (#40147) üzenetére


Huma
addikt

A képi világa teszik, a sztori is jónak tűnik. A játékmenet az ami nem jön be maradéktalanul.

Amúgy azért döntöttem úgy, hogy nem fogok mindenfélét összevásárolgatni mert múlt hónapban 20e-t költöttem játékokra. Nincs nekem annyi pénzem, hogy eltartsam az egész steamet. :D

Amúgy az a komoly, hogy észre sem vettem csak mikor utánaszámoltam és összeadtam. Egy 600Ft-s játék itt, egy 1000Ft-s játék ott és mire észbe kaptam már nem volt pénz a kártyámon.

Amúgy a mostani feladványod (amit leporoltál) csak azért nem fejtem meg mert januárban megvettem a komplett Deus ex sorozatot a kiegészítővel együtt. :D

szerk:
Ne dicsérjétek már az Alan Wake-t. Még a végén megveszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40152) maross válasza Huma (#40151) üzenetére


maross
veterán

jaja! vezetni kell a steam kiadasokat, kulonben kivereztet mikozben gyanutlanul mosolyogsz a jatekaidnak!!! :DDD. Egy eve es 2 honapja vezetem, 2 karacsony kozott 100e elroppent :). A kov 1 eves terv az 50-es maximum.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40153) Huma válasza maross (#40152) üzenetére


Huma
addikt

Nem rossz. Én ha folytatnám a januárit akkor 240e-nél kötnék ki. Annyiból meg rengeteg száraz kenyeret tudnék venni.
Mondjuk még mindig jobb mintha dohányoznék.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40154) Debilon válasza Potyka03 (#40150) üzenetére


Debilon
addikt

semmit, pár nap múlva a steam-re is felkerül a peccs és majd lehúzza

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#40155) Potyka03 válasza Debilon (#40154) üzenetére


Potyka03
senior tag

ááá pedig sokat javít :(
Azért köszi a segítséget!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#40156) #41133696 válasza pylon (#40090) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez a https://www.nuuvem.com.br/ hivatalos forrás?

szerk: bár https-t használ, de azért biztos ami biztos :)

[ Szerkesztve ]

(#40157) cskamacska válasza Huma (#40153) üzenetére


cskamacska
addikt

"Mondjuk még mindig jobb mintha dohányoznék."

Ehe, azt erre jön hogy a dohányzás meg jobb a drogozásnál, a füves eki meg a szerencsejátéknál, meg lehet ideologizálni bármit. :P

Én most épp azt vettem fejembe hogy csak konkrétan olyan cuccot veszek, amit vagy várhatóan később nem lesz alkalmam már megvenni, de játszani valamikor szeretnék vele(pl Cryostasis, vagy épp a karácsonyi vészbevásárlásom Avatar és Damnation zs címekkel :B , amiből Avatar el is tűnt), vagy pedig konkrétan akkor nagy hirtelen játszanék is vele, és nem csak a helyet foglalná(Solar 2, Bards Tale és Blade kitten nemsokára). Természetesen ez mind szigorúan erős akciók közepette, -50%/75% alatt semmit. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#40158) Huma válasza cskamacska (#40157) üzenetére


Huma
addikt

Én is az 50-75%-os akciókra hajtok. Másképp nem is érné meg mivel a Steam nem egy olcsó hely.
Én az Alice: Madness Returns-on akadtam ki. 50 euróba kerül steamen.

Alig győzök amúgy játszani a sok új játékommal. Pedig muszáj mindegyikkel játszanom, hogy ne érezzem kidobott pénznek a dolgot. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#40159) maross válasza Huma (#40158) üzenetére


maross
veterán

[link] :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40160) AxBattler


AxBattler
félisten

Most vettem észre, hogy ideje lenne frissíteni az első hsz. "Mítoszok..." szakaszát.

"Van Linuxos Steam kliens (olyat, amit a Valve csinált és adott ki (egyszóval „natív” - szerk.).
BUKTA"

Úgy tudom már van, szóval tessék átírni! Jó? ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#40161) mrhitoshi válasza #41133696 (#40123) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Húh ez nem is olyan rossz ár.
Melyiket lenne érdemes beszerezni ? Sleeping Dogs vs Hitman :F

PS4

(#40162) ayo válasza mrhitoshi (#40161) üzenetére


ayo
addikt

hat szerintem mind2 :) elegge jol megy a Square Enixnek mostansag

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#40163) mrhitoshi válasza ayo (#40162) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát igen, csak az a baj, hogy többet most nem akarok költeni. Szóval egyik vagy másik, esetleg valami új versenyző ?
Most nem nagyon voltak akciók, így ezt bevállalnám, mert elég jó ár.

Ja igen, ráadásul meg akarok már hajtani rendesen a 7850-et :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#40164) #41133696 válasza mrhitoshi (#40163) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor ahhoz Crysis 3... az kihajtja belőle a lelket is :D

Amúgy meg Square Enixnek minőségi játékai vannak, egy olyan láttam eddig amin ledöbbentem, a Kane & Lync 2. Az elég gáz lett szerintem.

(#40165) ayo válasza mrhitoshi (#40163) üzenetére


ayo
addikt

en nem tudok valasztani eloszor egyik utana masik:) alapvetoen 2 teljesen mas mufaj szoval amelyikhez jobban kedved van.

GoodSpeed: ugyondoltam hogy monstansag: sleeping dogs meg hitmanre, na meg ott a tomb raider amit nagyon varok:) az elso kane and lync pl nekem bejott de ami utana volt haaat az gaz, ja

http://jateknaplo.blog.hu

(#40166) mrhitoshi válasza #41133696 (#40164) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Crysis 3 kispályás. :D
Most FC3-mal játszok, High beállítások, 4xMSAA + HDAO, FHD felbontáson megvan a 60 FPS. Átlag 50.
A Deus Ex Human Revolution-nel játszottam, az nagyon megfogott, igaz PS3-on vittem végig, de nagyon ott volt az a játék, így nem sajnálom a SE.-től a pénzt.

(#40165) ayo : Akkor a stílus fog dönteni. :R

[ Szerkesztve ]

PS4

(#40167) csaba951 válasza mrhitoshi (#40163) üzenetére


csaba951
veterán

Akkor vedd meg azt amelyik most olcsóbb! Mire kijátszod addigra lemegy a másik ára is és megveszed azt is! :D

(#40156) GoodSpeed
Igen, teljesen megbízható, hivatalos bolt! Ez kb. a brazil CDGalaxis. PayPal van, ha jól emlékszem akkor a múltkori vásárlásomnál be kellett egy brazil címet állítanom, de utána ment a vásárlás gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#40168) Wolverine válasza #41133696 (#40156) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, az.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40169) #41133696


#41133696
törölt tag

és van mód Angolra állítani a nyelvet, vagy portugálul toljátok, Google fordítóval?:)

(#40170) Psychonaut válasza #41133696 (#40169) üzenetére


Psychonaut
addikt

Fordító nélkül. :D

(#40171) #41133696 válasza Psychonaut (#40170) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

(#40172) csaba951 válasza #41133696 (#40169) üzenetére


csaba951
veterán

Nyelveket tanulni soha nem késő!
Te legalább tudod, hogy a portugál a hivatalos nyelv! Volt itt olyan aki arra panaszkodott, hogy ő nem ért brazilul! :D

Egyébként nem lehet átállítani angolra!

(#40173) #41133696 válasza csaba951 (#40172) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, köszi :)

Amúgy itt foglalkoztam bővebben is Brazíliával: A Google +.

Amúgy innen is csak Steam-es játékokat érdemes venni, mert látom van külön kliensük is, mint pl G.M.G-nek is volt.

Szerk: Az viszont hátrány ha Brazil címet is kér. :(

[ Szerkesztve ]

(#40174) BomiBoogie válasza Huma (#40153) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A sok egy helyben ülés is nagyon káros ám hosszútávon. :)

(#40175) mrhitoshi válasza csaba951 (#40172) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Elég nekem a német+angol, nem hogy még brazilul is tanuljak. ;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#40176) SenorGrande válasza AxBattler (#40160) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Bizony, ráférne egy erős ráncfelvarrás az első hozzászólásra.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#40177) alratar válasza #41133696 (#40173) üzenetére


alratar
addikt

Tévedés.
A GMG-nek nem volt,, hanem VAN külön kliense!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#40178) csaba951 válasza #41133696 (#40173) üzenetére


csaba951
veterán

>Az viszont hátrány ha Brazil címet is kér.

Gondolod, hogy Brazíliában nincsenek hotelek? :D
Nekem eddig nem volt semmilyen cím rögzítve. Most viszont nem engedte a vásárlási folyamatot tovább vinni, amíg nem töltöttem ki a cím mezőt. Ott pedig kizárólag csak brazil cím rögzítésére volt lehetőség.

(#40179) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Kicsit off, de Steam! Régebben már 2-szer vásároltam a GetGames helyen Steam játékot, minden rendben volt (jött e-mail, serialt megette a Steam). Ma reggel vásároltam a 3. játékot Azóta se e-mail, se a semmi. Várjak még?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40180) KubanitoS válasza VGYke (#40179) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha a pénz elment és eddig nem reagált a Getgamesgo, akkor mindenképpen érdemes írni nekik, ártani nem fog. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#40181) VGYke válasza KubanitoS (#40180) üzenetére


VGYke
addikt

Bankártyás utalás, visszamenőleg napok múlva fogom látni hogy elment-e. Van valami szabály, hogy x időn belül küldeni kellene nekem valamit?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40182) Mardel válasza VGYke (#40179) üzenetére


Mardel
őstag

Ők, mennyire érzékenyek arra ha "kiköltözöm" angliába?
Mert most az egyik bundle ára leárazva fontban olcsóbb valamivel.

(#40184) VGYke: Nem tévesztettem el. Konkrétan Getgamesgo oldalra kérdeztem rá és mivel te említetted meg az előbb a topicban ezért neked válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#40183) kiskornel


kiskornel
addikt

Hullo!
Vettem a Steamen egy játékot. A fizetés végén feldobott egy ablakot, amin volt egy gomb, hogy kinyomtathatom a számlát. No de nincs nyomtató a gépemen. Telepítettem PDF nyomtatót, de ahhoz újra kellet indítani a gépet, és bezárta azt az ablakot.
Nem lehet előhozni újra azt a számlát?

Az E-mial fiókba nem számla, csak egy tájékoztató került... az kilőve.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#40184) VGYke válasza Mardel (#40182) üzenetére


VGYke
addikt

Ha még nem késő és lehet (nem járt le a szerkesztési idő)
, kreáld újra üzeneted a címzettnek, mert szerintem eltévesztetted!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40185) csaba951 válasza VGYke (#40179) üzenetére


csaba951
veterán

1. Spam mappában is megnézed a leveleket?

2. A másik, hogy a freemailre, citrommailre akár 1 napos késéssel érkeznek meg a levelek. Gmail vagy Yahoo Mail korrekt, ezeknél 1 percen belül ott a postaládában a levél (többnyire 10 másodpercen belül).

3. Ha PayPallal fizettél akkor érdemes megnézni a fizetés státuszát a PayPal fiókodban.

Ha ezek közül egyik sem érvényes az esetedre, akkor mindenképpen keresd meg a Get Games ügyfélszolgálatát. Végül is azért vannak, hogy segítsenek neked! :D

(#40183) kiskornel
Másik fórumban már válaszoltam erre!
Az e-mailben az összes adat benne van amit azon a weblapon is láttál. Mit akarsz még ezen kívül? :F

[ Szerkesztve ]

(#40186) VGYke válasza kiskornel (#40183) üzenetére


VGYke
addikt

Szerintem a "számlán", amit hiányolsz, ennyi van:

Ami a lényeg, az a "Confirmation Number (Visszaigazolási kód)", amit e-mailben is megkapsz! Ne erőlködj!
De ha feltétlenül, duplán akarsz menteni, pdf nyomtató helyett javaslom az "xps"-t

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40187) VGYke válasza csaba951 (#40185) üzenetére


VGYke
addikt

Hotmail a fiók, EsetSmart vigyáz a levélszemetekre (nincs semmi a levélszemétben), bankártya (M Izé-ről, bonyolult számok megadása utáni) fizetés volt, mint eddig is. Nem az én készülékemben van a hiba, de kíváncsiságból: mennyi a türelmi (reakció) idő?

Más: csak most olvasom az ilyen olyan fizetésekkel kapcsolatban: Kiszámoló-

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40188) Mardel válasza VGYke (#40187) üzenetére


Mardel
őstag

Most próbáltam rendelni én is onnan, előszőr fake UK címmel és font árral, másodszor rendes címemmel ugyanazt euroban.
Eddig csak ilyen emailt kaptam.

"Thank you for shopping with Get Games
Your order has been completed successfully!
You will receive an email shortly to the email address in your account. This will confirm your order and payment details.
Please save this page, print it or make a note of the order reference and any activation codes.
Your order reference is:XY"

Pénzt nem vonta le a kártyámról.

Most PayPal-al nem szeretném kipróbálni hátha később beterheli a kártyám.
Viszont lehet, hogy a bank tartja vissza a vásárlást, szerencsejáték (gambling site) oldalnak nézheti. Egyszer az egyik greenmangaminges vásárlásom pl visszatartotta a bank. Ezért kéne PayPal-al leellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#40189) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

A Valve milyen gyakran akciózza játékait ?

gondolok itt a CS sorozatra, azon belül is a GO ra.

(#40190) Ilsyde válasza BeriHampeR (#40189) üzenetére


Ilsyde
őstag

Egy honapja volt learazva 50%-kal.

(#40191) BomiBoogie válasza BeriHampeR (#40189) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nyári akcióban jó eséllyel lesz ismét.

(#40192) kiskornel


kiskornel
addikt

thx a válaszokat.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#40193) csaba951 válasza BeriHampeR (#40189) üzenetére


csaba951
veterán

Korábbi évek Counter-Strike leárazásai alapján ebben a félévben már nem várható akcióban. Várhatóan legközelebb majd a Summer Sale-ben lesz akcióban.

Szerintem akkor már meg fogja kapni a -66%-ot. (Talán még -75% is lesz, de lehet, hogy ez már túlzás.)

(#40194) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az miért van, hogy kettő Cryostasis gamet ajánlottam fel és csak az elsőt számolta el, azt is 30$-nak? :F

We are only Stardust...

(#40195) NestQuick válasza Jinxb1rd (#40194) üzenetére


NestQuick
tag

Mert bundle-ban szerepelt játékokból (*-gal jelölt), max 30$-t lehet összegyűjteni. :O

Persze, ha Steamgifts-tről beszélsz. :P

(#40196) Jinxb1rd válasza NestQuick (#40195) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Úh de király hogy kettőt vettem. :(

Még jó hogy olcsó volt. :DDD

We are only Stardust...

(#40197) SenorGrande válasza NestQuick (#40195) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez így ebben a formában nem igaz.
Itt le van írva, hogyan számolják a contributor értéket bundle-ből származó(nak jelölt) játék esetén.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#40198) bul07 válasza NestQuick (#40195) üzenetére


bul07
nagyúr

És csak az adott bundle-re értve vagy az összesre nézve
Tehát aki már kapott egyszer 30$ bundle-ra az soha többet nem fog
Mert én már kaptam és ha így van nem teszem ki a SteamGiftre mert úgyse kapnék érte semmit

(#40197) SenorGrande
Fú nekem ez nagyon angol :D
Lényege esetleg?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40199) Vertigo18 válasza bul07 (#40198) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bul, basszus, aludjál!!! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40200) NestQuick válasza bul07 (#40198) üzenetére


NestQuick
tag

A *-gal jelölt játékokra van értve. Egy haverom ajánlott fel egy csomó key-t a megvásárolt bundle-kból, szerintem körülbelül 40-50$ értékűt, és 30-nál feljebb nem ment a contributor érték.

(#40197) SenorGrande
Jóó, kicsit bővebben van igen, én is olvastam már ;] de a lényegen nem változtat: hogy a bundle-s játékokból nem tudod feltornázni a contributor értéket :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.