Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#11201) westcoastog válasza ollie (#11199) üzenetére


westcoastog
veterán

Oké. ;]
*********
A telefonom pinkódja csak 4 csillagból áll, de azt is megadhatom. ****

Azért fail, asszem fel kéne írnom egy papírra. :D

[ Szerkesztve ]

(#11202) csaba951 válasza KubanitoS (#11190) üzenetére


csaba951
veterán

Ezeket a DLC-ket már most megveheted hozzá a Store-ból, és persze működni is fognak vele:
- Fallout New Vegas: Old World Blues
- Fallout New Vegas: Dead Money
- Fallout New Vegas: Honest Hearts

Az orosz "barátod" is csak ezeket a verziókat tudná megvásárolni.

Ezeket a DLC-ket jelenleg nem tudod megvásárolni, és nem is működnek vele:
- Fallout New Vegas: Lonesome Road
- Fallout New Vegas: Courier's Stash
- Fallout New Vegas: Gun Runners' Arsenal

Például ha egy angol "barátod" megveszi neked valamelyiket giftként, akkor sem tudod majd használni ehhez a verzióhoz.

(#11203) csaba951 válasza #PeTeY# (#11198) üzenetére


csaba951
veterán

Nyilvánvaló, hogy csak az aktiválástól kezdve számítja az időt. Mehetsz világkörüli útra! :)

(#11204) not_to_do válasza not_to_do (#11175) üzenetére


not_to_do
csendes tag

na itthon euróban mutatja, zsír

(#11205) danih


danih
addikt

A dlc-s régiós inkompatibilitáshoz annyit tudok tapasztalatból hozzátenni, hogy ez inkább a kivétel, mint a szabály. A bethesda kemény restrikciós politikával operál, velük vigyázni kell - rádaásul náluk a disztribek is gyakran gyökeresen mások régiónként, szóval ez leginkább technikai okokból van így.
Egyébként pedig nyugi szokott lenni általában.

[ Szerkesztve ]

(#11206) csaba951 válasza HS 2142 (#11184) üzenetére


csaba951
veterán

A te eseted speciális. Ha Magyarországról használod a Steamet, akkor a Store-ban megvásárolható DLC-k nem fognak működni ezzel a verzióval.

Próbálkozz a shopban ahol vetted az alapjátékot. Vagy keress egy angol vagy amerikai barátot, aki megveszi neked gift-ként. Vagy ha ott élsz, és van az adott országban igényelt kártyád, akkor meg is vásárolhatod a Store-ban.

(#11207) csaba951 válasza danih (#11205) üzenetére


csaba951
veterán

Azért vicces helyzeteket tud előidézni ez a régió kód.

Tavasszal jelent meg a Total War: Shogun 2.
Ez egy japán cég (Sega) által készített játék, ami a japán történelem egy részét dolgozza fel. Na ezzel a játék NEM volt elérhető a japán emberek számára. A Föld összes többi lakója viszont megvehette, játszhatott vele, ha akart. :D

(#11208) ollie válasza csaba951 (#11207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egészen, a Creative Assembly készíti a játékot, mely Brit egy cég. A Sega csak kiadja. Persze attól még vicces.

***

(#11209) #PeTeY# válasza csaba951 (#11203) üzenetére


#PeTeY#
tag

Köszi. :R

(#11210) Niczo


Niczo
senior tag

A gamersgate-en a Sniper: Ghost Warrior €3.99. Regelhető ez steamen? (elvileg a dobozos verzió is regelhető)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#11211) HS 2142 válasza Niczo (#11210) üzenetére


HS 2142
őstag

A digitális változatok mások, ha steam kellene hozzá akkor feltüntetnék az a adatlapján. (DRM: Requires a 3rd party download and account.) Nekem GMG-s változat volt, azt mindenesetre nem lehetett.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11212) ollie válasza Niczo (#11210) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

E szerint igen.

(#11211) HS 2142: a kettő nem zárja ki egymást

[ Szerkesztve ]

***

(#11213) zseko válasza not_to_do (#11160) üzenetére


zseko
veterán

Nem egyszerű a válasz, az már biztos. Ráadásul nem mindegy, hogy visa vagy mastercard alapú kártyád van, mert másképp számol. Visa kártyával dollárban érdemes vásárolni mert maga a kártya is 'dollár alapú' (vagyis amerikai), míg a mastercard az európai kártya, így azzal euróban történő fizetés esetén járunk jól. Ugyanis egyszer bementem a bankba, hogy xxxx összeget írtak sms-ben vásárláskor, ám mikor kijött a havi összesítő azon meg xyyy összeg volt (nekem visa kártyám van). Háromnegyed óra keresés és többszöri telefonálás után azt derítette ki, hogy:
- kétszer konvertálnak ha euroban vásárolok -euro/forint és dollár/euro- és asszem' a reuters aktuális árfolyamán.
- nem azonnal vonnak, csak kb. ~2 nap múlva, és az éppen aktuális árfolyamon.
Így a kétszeri konvertálás miatt már eleve rosszul járok, és ha hirtelen nagyot ugrik a forint, akkor pláne. Ha dollárban vásárolok akkor szimplán dollárban leveszik a pénzt és annyi. A mastercard ugyanez, csak fordítva.
Ha paypalen keresztül fizetek, ott még belejátszik pluszban a paypal is, ha ő számolja át forintról másra akkor ráteszi az ő hasznát is. Mindenesetre, ahogy próbálgattam akkor járok jobban ha nem a paypalre hagyom a konvertálást, hanem a bankomra.

Én a win7-ben levő currency gadget-el szoktam átszámolgatni, kb. annyiról is jön az sms vásárláskor, pár, max. 50 forint eltéréssel.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#11214) bijesz válasza zseko (#11213) üzenetére


bijesz
aktív tag

Ne haragudj, de ez így sületlenség amit írsz.
Egyik kártya sem "dollár alapú".
Mindkét cég egyébként amerikai.
A kártyához rendelt számla lehet forint vagy devizaalapú.
Általában forintalapu a magyar emberé.
A terhelés devizanemét az eladó dönti el (ebben az esetben a steam) és az adott bank végzi a konvertálást a saját szabályai szerint.

(#11215) JSaN válasza zseko (#11213) üzenetére


JSaN
addikt

Alapestben mire van allitva a valtas paypalnal?
Illetve hol lehet be allitani hogy ki valtsa?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11216) horvathd válasza bijesz (#11214) üzenetére


horvathd
aktív tag

zsekonak van igaza. Részletesen itt: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#11217) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Nekem ma is kimaradnak a dolgok!

És természetesen behalt a steam..XD

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11218) danih válasza BigBlue69 (#11217) üzenetére


danih
addikt

Nekem is, egyelőre csalódás, bár most először láthatunk 50% engedményt az utóbbi néhány hónap nagyobb címeinél. A többi meg már x-dik bőr. Többet vártam a péntektől, nagyon erős volt a kezdés!

(#11219) kovsol


kovsol
titán

Deus ex még mindig jobb vétel szerintem így: [link]

May the Force be with you!

(#11220) FrozeN`


FrozeN`
tag

GTA összes szerintem mindenkinek kötelező vétel... pár hete is mekkora siker lehetett, ha újra berakták... :) Aki lemaradt, most rástartolhat....

De én ma sem veszek semmit.

(#11221) JSaN


JSaN
addikt

LOL par percig 90% 4€ volt a kinghs arthur collection, beraktam a kosarban es a veglegesitesnel meg at valtot 60%ra. igy mar nem kell. :)
A tobbi akcio reszemrol felejtos vagy mar megvan.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11222) Niczo


Niczo
senior tag

King Arthur 90%-os kedvezménye már csak 60 :F
JSaN: nálam is :((
Már 75% :C (ezt nehezen lövik be)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#11223) BigBlue69 válasza JSaN (#11221) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor jol láttam..:D Jol van:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11224) danih válasza Niczo (#11222) üzenetére


danih
addikt

És tényleg, 19:01-kor még 4 EUR volt :)

(#11225) olly


olly
aktív tag

nekem már megvan a GTA IV ha most megveszem a GTA COMPLETE packot akkor a GTA IV-el mi lesz? elveszik? vagy eltudom majd ajándékozni?

(#11226) JSaN válasza olly (#11225) üzenetére


JSaN
addikt

elveszik sajnos.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11227) HS 2142 válasza olly (#11225) üzenetére


HS 2142
őstag

Elvileg fel szokták tüntetni, ha elajándékozható példányt kapsz egy csomag vásárlása esetén, de elég ritkák az ilyen kedvezmények. Ha megveszed a packot, a GTA IV nem lesz továbbadható.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#11228) BigBlue69 válasza danih (#11224) üzenetére


BigBlue69
őstag

Facebookról: Paradox Interactive
Black Friday is here! 90% off The King Arthur Collection on Steam's Daily Deal. 60% off almost every other game in our catalog. Check out all the great deals here .

Jah és már -75 % van..kitalálhatnák.XD

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11229) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ha esetleg vki gondolkodna egy dead island four pack-on, akkor már ketten vagyunk... ;)

(#11230) BigBlue69


BigBlue69
őstag

remélem valamelyik nap berakják payday-t is valami nagyobb akcióba!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11231) FrozeN` válasza BigBlue69 (#11230) üzenetére


FrozeN`
tag

Most jött ki, szóval nem tartom esélyesnek.... de hátha, jó áron vevő lennék rá. :K

(#11232) BigBlue69 válasza FrozeN` (#11231) üzenetére


BigBlue69
őstag

A négyes pack sztem kijönne bőven.. :D

Most Sanctumon gondolkodom de demoja nem jött be ugyhogy ugrott!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#11233) Zamery válasza BigBlue69 (#11228) üzenetére


Zamery
senior tag

És tényleg 90% volt, itt a bizonyíték:

Steam

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#11234) zseko válasza bijesz (#11214) üzenetére


zseko
veterán

Azért is írtam két ' ' közé, mert nem szó szerint értettem én sem. De horvathd azóta már megválaszolta. És egyébként nem minden esetben az adott bank végzi a konvertálást a saját szabályai szerint, mert ha paypallal fizetsz, és úgy állítod be, akkor ő forintban kéri le a banktól az összeget és a saját szabályai szerint konvertál nem a banké szerint.

(#11215) JSaN, pontosan most nem tudom, de úgy emlékszem minden vásárlásnál lehet állítani.

HR24.hu

(#11235) KubanitoS válasza Zamery (#11233) üzenetére


KubanitoS
veterán

King Arthurt meg lehetett szerezni ingyen valami külföldi oldalról. Ollie jobban tudja.

(#11202) csaba951

Köszi a részletes infót!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11236) bijesz válasza zseko (#11234) üzenetére


bijesz
aktív tag

Mea culpa. Ez a bankartya.hu-s infó nekem új.

A paypalos dolog egyértelmű erre nem tértem ki, ha egy harmadik fél közreműködik akkor nyilván ő még azt csinál amit akar. De hogy bankártyás cég a jutalékon kívül még konvertálgathat ez azért szerintem már túlzás.

(#11237) chatran válasza Rabbitf_24 (#11229) üzenetére


chatran
őstag

Mennyire jön ki fejenként a Dead Island?

(#11238) bijesz válasza KubanitoS (#11235) üzenetére


bijesz
aktív tag

IGN prime előfizuval volt ingyenes.
A prime előzfiu pedig 5 napig ingyenes, így lehetett ingyen hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

(#11239) Rabbitf_24 válasza chatran (#11237) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

75/4 Eur.

(#11240) Franklin


Franklin
addikt

GTA összes KÖTELEZŐ VÉTEL MINDENKINEK!!!

7.5 euro, tehát ingyen van :-)

(#11241) AxBattler


AxBattler
félisten

The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena
5 ójró, és adják hozzá az Escape from Butcher Bay-t is!
Asszem' megvan a mai kiszemelt - a Zeno Clash-en meg még gondolkodom...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11242) zseko


zseko
veterán

Azt hiszem maradok a Sacred 2 virágbolti verziójánál, mert az eredeti 10mp-ént beszaggat mint atom és 5 perc után kilép...

HR24.hu

(#11243) #65675776 válasza Franklin (#11240) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor sem veszem meg. Miért lenne kötelező?

(#11244) olly


olly
aktív tag

az oroszoknál csak 2€ a GTA IV :(( :(( :(( :(((

(#11245) DeFranco válasza #65675776 (#11243) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mert olcsó. Nem tanultad még mindig meg, hogy ami olcsó azt köteles vagy megvenni? A piacgazdaság ellensége vagy? :P

(#11246) Wolverine válasza #65675776 (#11243) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahogy én sem. Felesleges lenne, nem játszanék egy percet sem egyikkel sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11247) not_to_do


not_to_do
csendes tag

ha veszek egy játékot steamen, ugye nincsen olyan megkötés, ami bármilyen anyagi vonzattal járna a továbbiakban?

(#11248) Nordic válasza AxBattler (#11241) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nobazz, ezt nem is tudtam. Kb. úgy másfél órája vettem meg, de nem tudtam, hogy az előző részét is hozzácsapják:D Király! :C

(#11249) not_to_do


not_to_do
csendes tag

seriusz szem hd gold

40ről 4 euró!

[ Szerkesztve ]

(#11250) csaba951 válasza Nordic (#11248) üzenetére


csaba951
veterán

Már úgy értve, hogy a kiadó a kor követelményeinek megfelelően felújított grafikával újra kiadta a játékot, és hozzácsaptak egy új kampányt is. Szóval az előző játék nem jelenik meg önállóan a Library-ban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.