Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) FazekasLaci válasza Csabcsa7 (#1700) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Kapcsold ki a fájlindexelést (Superfetch). Az talán segít kicsit...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1702) Csabcsa7 válasza FazekasLaci (#1701) üzenetére


Csabcsa7
csendes tag

Már rég ki van, avval szoktam kezdeni.

(#1703) FazekasLaci válasza Csabcsa7 (#1702) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

Trustedinstaller.exe = Windows modul installer, a Vista szerves része. A Control Panelben, a Windows Update alatt állítsd át, hogy ne legyen automatikus frissítés keresés és install és azonnal megoldódik a probléma.... legalábbis az MS szerint.

Azért kerreg ennyire, mivel az oprendszerben teljes prioritása van az alkalmazásnak a rendszer stabilitása miatt. Vagyis, ha dolgozik, akkor minden sebességet levesz. Azért az érdekes, hogy nekem kb. 3 hónapja van Vaio 21Z-m és egyáltalán nem kerreg.... Lehet, hogy idővel nálad is elmúlik, ahogy a rendszered beáll.... Állítólag a Vista egy idő után megismeri, mit és hogyan szoktál csinálni, így előre felkészíti a rendszert... Nem tudom, hogyan csinálja, de nekem minden nagyon gyors és jó. Elégedett vagyok mind az oprendszerrel, mind a Vaio-val. Igazából a problémákat arra vezetem vissza, hogy még nem ismerem eléggé egyiket sem. Az XP-t volt idő megtanulni 2001 óta :) - úgyhogy türelem, az MS tudástára nagyon hasznos, érdemes a keresgélést mindig ott keresni.

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1704) k. válasza Csabcsa7 (#1702) üzenetére


k.
őstag

Nekem nem kerregteti a vinyót.Pár napig telepités után csinálta azóta nem.
És az automata töredezettségmentesitőt kilőtted?Bár az a háttérben dolgozik:S

(#1705) mzeperx válasza Csabcsa7 (#1702) üzenetére


mzeperx
tag

én feltelepítés után rögtön csináltattam vele egy tör mentesítést, mert szerintem ez fontos a későbbi kerregések miatt.

Egyébként sz@r virusirtók is okozhatnak állandó kerregést.

Sőt ha a nem áthelyezhető (rendszer) fájlok töredezettek az egy dosos jellegű bootos programmal ki lehet simitani, bár van olyan is ami win alol telepithető és boot előtt simit.

:)

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1706) Csabcsa7


Csabcsa7
csendes tag

Köszi srácok a tippeket!
A töredezettség-mentés kikapcsolva és végrehajtva.
Az update is, tökölődős olvasgatás így már csak kb. 10 percig tartott indítás után, de néha azért még megszokásból nyúkálgat a merevlemezhez.
Érdekes viszont mikor a WIN7-est rátettem az nem tökölődött semmivel, csak hasított mint a szél, beérte alapból 960MB betöltött RAM-mal a Vista viszont 1,5GB kíván meg alapból, ami szépem lassan felcsúszik 1,7-2GB-ra, igaz van bőven nem is lenne gond csak az a fránya 3D javulna meg.

(#1707) Weaver


Weaver
senior tag

hoztak nekem egy ezer éves Sony Vaio-t. format + win telepítés kellene, h használható legyen, viszont driver nincs és nem találtam.

tipus:

sony vaio pcg-983m

van ehhez valahol driver(ek) ?

(#1708) TunyaCsap


TunyaCsap
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak -mint következő laptopomat- a Vaio Fw sorozatát.
Ezzel kapcsolatban szeretném kiérni a segítő szándékú fórumozó vaio fun ok véleményét.
Ha lehet 300e alatt szeretném megoldani, de az általam kinézett P8400-as processzoros (VGN-FW31J) helyett már "csak" T6400-ast (FW31J) lehet kapni.
Processzor sebesség szerint az előd modell gyorsabbnak tűnik.
Hol és melyik típust érdemes megvenni? Elsősorban nyilván a magyarországi vételt preferálnám, de más megoldások is érdekesek lehetnek.
Köszi előre is!

(#1709) csoni78


csoni78
csendes tag

Sziasztok

Létezik a VGN-FW31ZJ-hez XP driver valahol, mert sehol sem találtam? Nagyon szeretnék rá XP-t de minden support oldalon csak Vistás driverek vannak.

(#1710) Csabcsa7 válasza csoni78 (#1709) üzenetére


Csabcsa7
csendes tag

Szia!

Hol látsz hozzá Vistás drivereket?
Én még nem találtam hozzá, az XP meg tuti nem is lesz hozzá, mert az már a múlt!

(#1711) k. válasza csoni78 (#1709) üzenetére


k.
őstag

Tényleg nem értelek.Itt egy tök modern gép sokkal fiatalbb(másfél évvel) mint az enyém amin szintén gyönyörűe fut a vista hát még a tieden erre mindenáron azt akarsz.Nincs a vistával semmi baj használd nyugodtan...

(#1712) mzeperx válasza csoni78 (#1709) üzenetére


mzeperx
tag

és 3D-s DOS-os driver a videokarihoz? :)

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1713) gege71.hu válasza k. (#1711) üzenetére


gege71.hu
addikt

Nem kell szegény srác fejét venni mert nem komázza a vistát. Amugy igazán megadhatnák a lehetőséget a választásra azzal, hogy xp drivereket is kiadnak a géphez.
Rühellnivaló erőszakos cégpolitika az ilyen. Nem hiszem, hogy nem lenne megoldható az xp támogatás IS. Nem mindenki szereti a csiricsáré vistát. Majd talán a win7..ha a kiadásig jól el nem cseszik azt is.
Lehet savazni ezt a postot is :D
no offense
gege

(#1714) Tomi777


Tomi777
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon nagy problémám van.(FW31ZJ) Remélem tud valaki segíteni. Vista újratelepítést szeretném megúszni :):). Én sikeresen letöröltem a Catalyst a videókártya driverrel eggyűtt.Ezáltal besz@art a felbontásom. A max felbontásom 1400X1050..... Próbáltam letölteni az ati honlapjáról, a sony esupportjáról, telepíteni a recovery lemezemről. Mindegyik esetben feltelepítette , kérte , hogy indítsam újra. Újraindult és mintha semmi sem történt volna. Semmi nyoma , hogy csinált-e valamit. A Catalyst sehol, semmi Ati mappa, ugyanúgy nincs driverem. Ha a reinstall driverrel csinálom ugyanez van. Már vagy három órája evvel szenvedek.. 1400X1050-ben használhatatlan.

Nagyon megköszönném , ha valaki megmentene a C formázástól. :R

(#1715) mzeperx válasza Tomi777 (#1714) üzenetére


mzeperx
tag

elötte uninstall a maradványokra?

azt figyeled, hogy a 64 bites pr filesbe telepited a drivert?

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1716) Tomi777 válasza mzeperx (#1715) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Mindent leszedtem, és a 64 bitesbe tetem.

(#1717) Tomi777 válasza Tomi777 (#1716) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Itt egy kép, nekem ez semmit sem mond , hátha valakinek igen.

[ Szerkesztve ]

(#1718) Tomi777 válasza Tomi777 (#1717) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Na eldöntöttem, hogy újrarakom. De most jött a mégnagyobb baj. Rányomtam a recovery centerben , restore complete system. Erre 95%-nál kiírja hogy error 330. Leokézom erre error 320. Ha recovery diskröl csinálom ugyanez. Tehát mostmár vistám sincs. Valami ötlet?

(#1719) k. válasza Tomi777 (#1718) üzenetére


k.
őstag

Jézus ereje.Nem megy a recovery....Hát akkor ott nagy a gubanc.Valami belenyult a recovery particioba...:S
Szerintem tölts le torrentről egy vista dvd-t majd arról rakd teljesen ujra a gépet.A seriallal ami az alján van természetesen telepiteni tudod a vistát de ne lepödj meg ha csak telefonon lehet aktiválni.
Esetleg egy mentőőötlet.Tölts le egy recovery dvdt( pl chipnek volt live xpje) majd arról futtass virusirtást.Mert ok hogy a vga driver nem jó de mi a baja a recoverynek...

(#1720) Tomi777 válasza k. (#1719) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Nem igazán értek ehhez. Mi az a recovery dvd amit le tudok tölteni? A vírus nemhiszem hogy van mivel meg lett fomázva a c. Vagy a recovery-re telepedett??? pfuuu megőrülök :Y

A telefonos aktiválás miböl áll? Ha nem az eredeti vistám teszem vissza a drivereket honnan szerzek, meg az alap programokat? De ha a recovery patrícióm defektes a lemezekről miért nem megy? :(

Elnézést a sok kérdésért, de ha beállítok a Laptop.hu-ba evvel szerintem elküldenek a ....ba , hogy én b@sztam el.(mikor pedig nem)

(#1721) mzeperx válasza Tomi777 (#1720) üzenetére


mzeperx
tag

.

[ Szerkesztve ]

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1722) mzeperx válasza Tomi777 (#1720) üzenetére


mzeperx
tag

lehet, hogy a recovery funkció is bugos gyárilag, valakinek sikerült már dvd-kről vissszaállítani a gépet?

Szerintem ha pl. nem frissítettél biost és egyéb firmware-t sem, akkor mégis meg kéne próbálni a DVD-s visszaállítást, szerintem másnak a DVD-jéről is mennie kell, nem hiszem, hogy ellenőrzi a serialokat a hardware elemeken. Tehát keress egy legközelebbi tagtársat akinek van mentése és lemásolja neked...... esetleg széles a sávja és felpakolja neked egy ftp-re.............

lehet a dvd-kkel is gond van amit csináltál............

esetleg az egész lehet egy vírus miatt amit a legelején benyaltál és a boot dvd-ken is rajta van............

mindenesetre nem lennék a helyedbe, de azért a szervíznek meg kell oldani garba , ha csináltál saját dvd mentést és uakkor nem feszítetted fel a gépet pajszerral..........mert akkor az nem működik amit ők vállaltak...........................a visszaállítás

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1723) k. válasza Tomi777 (#1720) üzenetére


k.
őstag

A recovery lemez gyakorlatilag egy live operációs rendszer.Vagyis DVdről fut.Ennek előnye hogy le tudod menteni a dolgaidat pendrivera és nem kell attól tartani hogy elvesznek.Esetleg virust is tudnak irtani.
A Vistát meg ugy gondoltam hogy nem egy ilyen agyon crackelt verziót szedsz le hanem egy simát.Én is leszedtem egyet karácsony elött és arról raktam ujra a vaiot.Nem volt crack hozzá csak az ms cd másolata.Szóval ha ezt szeded le szerintem nem csinálsz semmi illegálist.Drivereket pedig a sony support oldaláról le tudod szedni.

(#1724) Csabcsa7 válasza k. (#1723) üzenetére


Csabcsa7
csendes tag

Linkeltem pár hozzászólással előrébb, egy USA lapot ott találsz használható drivert a HD3650-hez!
Más:
nem tudja valaki, hogy a DirectX 10.1-et hol lehet letőlteni????

(#1725) k. válasza Csabcsa7 (#1724) üzenetére


k.
őstag

Benne van a Vista Sp1ben.

(#1726) Csabcsa7 válasza k. (#1725) üzenetére


Csabcsa7
csendes tag

Vista64Bit rendszerem van SP1-el, de csak DX 10.0-ás verzióval van.
Létezhet, hogy a 64-es Vistához még nincs?

(#1727) k. válasza Csabcsa7 (#1726) üzenetére


k.
őstag

Googleba ha beirod hogy DirectX 10.1 akkor azt irják az sp1en már lesz.Egyébként az hogy a dxdiag DX10et jelez nem feltétlen hiba hisz a 10.1 is 10 végsősoron.

(#1728) otkolon


otkolon
csendes tag

Üdv, vki találkozott már hasonló problémával?

A gép (FW21Z) állandóan, felcsatlakozás után kb 1 perccel elveszti a kapcsolatot az internettel (mobilinternetről van szó, express carddal és tökéletes lefedettséggel). Az elejétől fennáll ez a dolog, de mivel netre egy másik gépet használtam idáig, eddig nem igazán foglalkoztatott..

A mobiladapter (vagy hogy hívják) tökéletesen fennmarad a neten, csak éppen a GlobeTrotter jelzi, hogy disconnected. Innen esetenként segít a GlobeTrotter újraindítása, máskor a gépet kell ujraindítani, hogy újra kapcsolatot találjon. Aztán kezdődik az egész előlről..

Mindeközben a kis 3000-s lenovóm, ugyanott, ugyanezzel az express carddal, ugyanezzel a mobility management progival tökéletesen és gyorsan működik a neten, az isten szerelmére sem disconnectál...

Ide kapcs a 2-ik kérdés: hol is lehet ezt a cuccot szervízelni? Rémlik valami korábbi hozzászólás arról, hogy legközelebb bécsben (bár házhoz hozzák-viszik) de ez tényleg így lenne? Van vkinek ezzel már tapasztalata, mielőtt a bolt tájékoztatára hagyatkoznék..

(#1729) mzeperx válasza otkolon (#1728) üzenetére


mzeperx
tag

ez valami driver kompatibili lesz, pl nézd meg a trottert, hogy vista használathoz nem kell e firmware-t frissiteni rajta. Nekem kellett az usb-s cuccnál amit a vodafon adott.........

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1730) Csabcsa7 válasza k. (#1727) üzenetére


Csabcsa7
csendes tag

Ne hülyéskedj már.
Ha a az Everest azt írja ki hogy 10.0, akkor az véletlenül sem 10,1-est jelent, hiába van rajta az SP1.
Egyébként valóban azt olvasni, hogy az Sp1 tartalmazza a 10.1-es DirectX-et, valójában meg nálam még sem.
Csak már azért tudálékoskodom, mert a 10.0-hoz képest a 10,1-es némely játékban dupla sebességeket produkál.

(#1731) leczaist


leczaist
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Vaio VGN-FW21Z -m eladó.
Várom az árajánlatokat.

István

(#1732) mzeperx válasza leczaist (#1731) üzenetére


mzeperx
tag

Adok érte egy kempingszéket, két kikás karácsonyfadíszt meg három tescós kosárérmet :DD

Vagy mégis mire gondoltál árban?

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#1733) Tomi777


Tomi777
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült felraknom az új Vistát, de a vedeókari még mindig nem jó. Még mindig ugyan azt írja ki , hogy az ezköz nem indítható be kód 10. Mint ahogy a régi képen van. Valami ötlet? Köszönöm!

(#1734) k.


k.
őstag

Szerintetek ez emgéri:
http://www.sonyvaio.hu/akciok.php?id=42
Kicsi sony notit vennénk nyáron és ez ugy megtetszett.De kérdés hogy ennyiért megéri e.

(#1735) xedos válasza k. (#1734) üzenetére


xedos
addikt

Kollégámnak ilyen van...
Lassú, főleg a winyó műveleteknél.
A kép viszont nagyon éles, de aprók a betűk -Internetezni, egy idő után fárasztó rajta...
De nagyon állat kis gép... akksi ideje nagyon durva!

Vagy várd meg a P szériát -az még kisebb és nincs benne optikai meghajtó.

Vagy nézd meg ezt a 13.3-ast...
http://www.sonyvaio.hu/akciok.php?id=45

[ Szerkesztve ]

(#1736) k. válasza xedos (#1735) üzenetére


k.
őstag

A vinyót számításba vettem.Valószínűleg-legalábbis amire használnám- elég lesz.
Viszont nekem eléggé jó lenne egy optikai meghajtó.Emelett a kijelző is pont azért tetszik mert hiába nagyfelbontású(a braviank felbontása ekkora) de viszongylag élvezhető méretű.Mert félő hogy iskolai munkára a vaio P az kicsi.Mert használnám Delphihez photoshophoz(nyugi nem annyira gép igényes dolgokhoz ) és dreamweaverhez.
A 13 colossal meg az a baj hogy gyakorlatilag megegyezik a mostani vaiommal(core duo helyett core 2) és annyival meg nem kisebb.Szóval vagy nagyságrendekkel kisebb(mint a TX) vagy akkor nagyon nagyon nehezen de megbarátkozom a P vel vagy hagyom az egészet és nem lesz kicsi noti hanem egy FW-t szerzek be.
DE egy utolsó kérdés:Ha megtennéd megkérdeznéd a kollégád hogy napi munkára(office netezés stb) elég?
Mert minimum 3 évre vennénk és hát nem szeretnék szart.Mert ez erősebb egy netbooknál(ahogy olvasgattam) és jó anyagból van az aksija durva igy nem kéne a suliba töltőt vinni(mondjuk matekon kikapcsolom és ha 8 óránk is van akkor kibirja) szóval pont ez kell nekem.De annyira mást mond mindenki.Valaki szerint gyenge valaki szerint tök jó.Szóval nemtudom.

(#1737) Tomi777 válasza Tomi777 (#1733) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Elnézést a sok kérdésért. Nem akarok bunkó lenni. Ezek szint senki sem tudja? Mert ez nem azt jelenti hogy meghalt a videókari? Akkor viszem vissza szarvízbe. :F

(#1738) k. válasza Tomi777 (#1737) üzenetére


k.
őstag

Szinte biztos hogy a kari rossz mert ha egy ujratelepités sem oldja meg akkor valszeg ott van valami.

(#1739) Tomi777 válasza k. (#1738) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Akkor viszem vissza , köszi a válaszod. Azt mondták mikor vettem , hogy bármi baj van akkor Németországba viszik vissza. Volt már v.kié szervízbe, hogy ez mennyi idő? Mert az az egyetlen gépem.... :O Most is a telefonomról írok :U

(#1740) FazekasLaci válasza Tomi777 (#1739) üzenetére


FazekasLaci
aktív tag

elméletileg a garis javításokat 30 napon belül be kell fejezni, vagy cseredarabot kell adni. Ha Németországba viszik vissza, akkor 2 hetet biztosan számíthatsz rá, mert 3-4 nap oda, meg ugyanannyi vissza a szállítás, ha gazdaságosan szállítják...

Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

(#1741) tom.bo válasza k. (#1736) üzenetére


tom.bo
csendes tag

Xedos kollégája lennék...
Kb 1 éve a feleségem használja napi 2-3 órát a gépet (net, word, excel stb) és nagyon szereti. Előtte én nyúztam: hasonló dolgokkal, pezentációk készítése, tartása, néha photoshop, fotófeldolgozás (na jó többnyire batchben futott), de volt rajta Oracle szever is.
Szóval jó kis masina. A napi munkához azért lehet hogy felesleges az 1280, elég lenne az1024 pixel, így 10" képátlóban, de a filmek, fotók nagyon szépek rajta!

MacBook Unibody, MacBook Air, iMac, Nikon ForEver!

(#1742) k. válasza tom.bo (#1741) üzenetére


k.
őstag

Nagyon szépen köszönöm hogy irtál :) !
Tehát akkor megéri.Ez márcsak azért is jó hír mert akkor valószínűleg elhozzuk mégha nem is most csak júniusba(ha megmarad egyáltalán odáig).
Sajnos nem a rózsadombon élünk igyhát 4 évig lenne használva.Szerinted(Szerintetek) elég lenne ez ilyen sulis vagy telekrekivivős laptopnak annyi időre?

(#1743) Kobe


Kobe
veterán

láttam hogy kijött ez az fw31 széira. Volna rá sansz hogy közeljövőben sonyt vennék, de :
egyik ismerősömnek fw11-ese van, ott virít rajta a fullHD matrica, neten viszont nem nagyon találtam olyan fw31est ami 1600x900 nál nagyobb felbontást tudna. Most akkor hogy is van ez ?
vagy a fullHD csak az fw31zj kiváltsága majd 400 ruppóért ? :S

(#1744) k. válasza Kobe (#1743) üzenetére


k.
őstag

Pontosan.Csak abba van.Ez van meg kell fizetni(mégha le is anyázom a sony teljes vezetőségét érte).

(#1745) Csabcsa7 válasza Tomi777 (#1739) üzenetére


Csabcsa7
csendes tag

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is gyári hibás a 31-en a videókártya.
Egy hónapja levelezgetek a Sony supporttal, de nem nagyon akarják elvinni a gépet.
Valamit tudnak, mert folyton azt írják vissza hogy továbbították a kérésemet a mérnökök felé és várjak csak türelemmel.
Nekem a vidókártya GPU és memória sebessége ragadt le egy alsó szinten (220Mhz) és ezért egyenlőre műkszik, csak a 3D progik nem futnak rajta jól.
Vicc ez a Sony M.O support. :W

(#1746) sparc


sparc
tag

Üdv

Tudnátok segíteni hogy vgn-sz1m laptophoz hol tudok venni eredeti töltőt és akksit?

(#1747) xedos válasza sparc (#1746) üzenetére


xedos
addikt

A fenébe! Te vetted meg?
Eredeti töltöt és akksit felejtsd el! Ha annyit ráköltesz, akor rossz vétel volt!
AVáci útan a Mistral mellett van akksi bolt.
A 9cellásat adják 26.000Ft-ért!!! A gyári 6 cellás 40-50.000Ft!!!!!
[link]

A táp meg 33.000FT!!! [link]

(#1748) sparc válasza xedos (#1747) üzenetére


sparc
tag

Jaja, elég jó vétel volt.
Szerencsére épp most vadásztam le a vateráról egy eredeti zsírúj sony töltőt 5900ért!!!
És a teszveszen volt egy hónapja egy eredeti 4400mah akku 17000ért.
Remélem lesz még egy a srácnak.

(#1749) bazsiba


bazsiba
csendes tag

Sziasztok
Segítséget kérnék. Megvettem álmaim netovábbját egy vgn-fz31z-t. Nem érdekelt hogy nem volt hozzá meg a gyári telepítő cdk mert biztos forrásból jött és biztos volt hogy nem lopott. Most viszont már pindulit bánom hogy nincsenek meg. Úgy kezdődött hogy 64 bites vistára akartam váltani. Ez nem bizonyult jó döntésnek mert a 8600m gs videókarikoz csak béta illesztőprogi van 64-re és az az istenért sem akart felmenni. Ok akkor vissza a 32-es. Csak most veszem észre hogy a 64es feltétele közben ujrapartícionálás közben a recoveryt is formáztam. Hallelúja. 32-esből pedig csak ultimatem van, home prmiumom nem. Na mindegy felraktam ami van, most meg a win alapablakban van egy óriása dell logó. Gondolom ez egy dell géphez való vista volt, de asztalimnál ezt a logót nem mutatta.
A kárdés. OEM-es home prémiumot raknék fel rá. Honnal töltsek le mit, hogy használni tujam vele a gép alján feltüntetett poduct key-t, esetleg ha valakinek ugyanilyen gépe van a gyári win beckupp dvd másolatáért hihetlenűl hálás lennék.
Előre is köszi a segítségeket.
Üdv.

(#1750) Tomi777 válasza Csabcsa7 (#1745) üzenetére


Tomi777
csendes tag

Szia!
Én felhívtam a laptop.hu-t és itt megadtak egy sony support számot. Ezt is felhívtam. Itt elmeséltem a gépem minden baját...Kérdezte a kódot ami a dobozon is meg a gép alján is rajta van. Ez alapján tudta mikor lett véve ,hol, kinek a nevén van,mióta van meg, meddig garanciálís. Ezután azt mondta, hogy csütörtökön jön egy dhl futár egy dobozzal. Ezt itthaggya. Ebben van egy leírás , hogy hogy tegyem bele a gépet stb. Ha kész felhívok egy számot és jön egy másik futár aki elviszi Németországba. 1 v. másfél hét után fogom visszakapni. Nézd a jó oldalát is:) neked nem 1400X1050-es a felbontás és nem azt írja ki bekapcsoláskor , hogy operating system not found :DD De szerintem mindenképpen valahogy intézd el , hogy javítsák meg, nehogy már megelégedj egy sz@r videókarival... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.