Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17141) KawaBazsy válasza Márton (#17134) üzenetére


KawaBazsy
aktív tag

A kitobi F8-tól elfogadható, az alatt szar. Ergo beltérben számomra - még vakuval is - használhatatlan. A Sigma viszont hibátlan 2.8-on is, legalábbis számomra. Kültérben meg vhogy szebb, "élettelibb" a képe, ezt nem tudom máshogy leírni. Tavaly nyaralás alatt vettem egyet használtan, s onnan azzal fotóztam. Annyival jobban tetszett a képe, h a tájképeket is azzal lőttem, ráadásul nem rekeszeltem, s még úgy is fasza lett.. sz'al sztem 35 pénzért nincs jobb vétel. Mióta meg kiderült, h a követő fókuszt is életre lehet kelteni vele, nem is akarom lecserélni. :-)
Ha meg nem jönne be, ugyanannyiért el tudod adni. Azért ez nem akkora pénz (legolcsóbb obi)..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.