Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) FeRkE válasza #96302336 (#12898) üzenetére


FeRkE
őstag

A Viltrox 2016 januari vetel volt, most ugynezem Amazonon hogy a 3as verzio, de lehet azota csereltek a termeket, nem tudom. Egy Canon 24-70 F4 IS-el szenvedtem sokat, foleg emiatt cserelgettem az adaptereket. Csomo kepem eletlen volt, megy nagyon gyatra volt a kepminoseg, az A6000hez kapott Sony 16-50 kitobi alazta, meg a7II-n is crop modban. Utana volt alkalmam tesztelni az obit Canon 6D-n is, azon meg mukodott rendesen, semmi gond nem volt vele.

A Commlite-al meg a Viltroxal az AF is lassabb volt meg sokszor bizonytalan nalam a 70-200-al is. Gyakran belefutottam olyan szituacioba hogy nem is talalt elesseget, csak elore hatra huzogatta.

MC-11 vhogy megbizhatobbnak tunik es stabliabbnak. Az A7II-n mindig frissitettem a firmware-t egybol ahogy jon ki hozza, Az MC11--en is, bar tegnap ota miota feldobtam az ujat, meg nem teszteltem obival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.