Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) K Norbi válasza fauv (#40843) üzenetére


K Norbi
addikt

Látszik az Edge ledes vékony.
Küldj egy képet a tv oldaláról és megmondom. :D

[ Szerkesztve ]

(#40852) blakey válasza fauv (#40845) üzenetére


blakey
titán

Az miért fontos ha megvan? Van valami hiba? Ha jó a homogénítás, nincs bevilágítás akkor mit számít, hogy honnan jön a háttérfény? Edge LED-es vékonyabb és a hátlaja is általában laposabb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40853) fauv válasza K Norbi (#40851) üzenetére


fauv
őstag

A tiedhez képest jó vastag

blakey

Egyszerűen annyi, hogy szeretném tudni.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40854) WaterWave válasza fauv (#40853) üzenetére


WaterWave
veterán

Falra pattintsd fel, ha középen az a doboz meg a center az meg mehet a tv helyére...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#40855) K Norbi válasza fauv (#40853) üzenetére


K Norbi
addikt

Ez Szerintem Direct ledes :K
A Sony is annak írja.

Érdekes a Display Specifications meg Edge ledet ír.

(#40856) fauv válasza K Norbi (#40855) üzenetére


fauv
őstag

Hááát ez az, igazául ezért voltam kíváncsi, ki írja jól

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40857) fauv válasza WaterWave (#40854) üzenetére


fauv
őstag

łgy is rohadt messze van, 4,5 méter, ha felrakom akkor már majdnem 5 méter,. Eddig 55" volt, ez 65, de bőven el kellene a falon a 75 is.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40858) WaterWave válasza fauv (#40857) üzenetére


WaterWave
veterán

Hát az a fél méter már nem oszt nem szoroz, de a centernek így nem sok értelme van.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#40859) fauv válasza WaterWave (#40858) üzenetére


fauv
őstag

Tudom, nem a legjobb megoldás, mert a TV alatt rés kevés , na majd utána járok ennek a dolognak. Mennyire fájdalmas egy fix falikonzol 65-ös sonyhoz?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40860) #20221952 válasza fauv (#40859) üzenetére


#20221952
törölt tag

Ez jó lenne Neked?
(ez van nekem is és teljesen jó, 70" méretig és 40kg súlyig)

http://www.stell.hu/slim-allithato-tv-tarto-konzol/sho-3310

(#40861) fauv válasza #20221952 (#40860) üzenetére


fauv
őstag

Fogalmam sincs, mert még nem is gondolkodtam ebben, így azt se tudom konkrétan milyen konzolra rakható ez a készülék, milyenek a lyuk távolságok stb. Utána olvasok majd. Azért köszi

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40862) #20221952 válasza fauv (#40861) üzenetére


#20221952
törölt tag

Nekem ez teljesen stabil, igaz, hogy a fali csavarokat inkább a helyi barkácsboltban vettem hozzá, biztos ami biztos.

Itt vannak a VESA méretek:
VESA 100x100
VESA 200x100
VESA 200x200
VESA 300x200
VESA 300x300
VESA 400x200
VESA 400x300
VESA 400x400
VESA 600x200
VESA 600x300
VESA 600x400

[ Szerkesztve ]

(#40863) Sancoo válasza fauv (#40859) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Eddigi tapasztalataidról megkérdezhetlek(xf7596)? Teljesen elégedett vagy vele? Kép sd csatornán, mondjuk Travel, élvezhető? A fekete tényleg olyan zavaróan szürke sótét szobában, ahogy írják egy-két topikban az Ips-re? Bluetooth fülessel összehozható? Köszi !

(#40864) fauv válasza Sancoo (#40863) üzenetére


fauv
őstag

3 hete van meg, túl sokat nem tudok mondani róla még. 330 ezres áráért szerintem nagyon korrekt tv ./ 450 ezerért nem vettem volna meg, ott már azért lehet kapni tavalyi komolyabb tv-ket is /
A tv adásoknál a HD csatornák kifejezetten szépek / 95 % ban erre használjuk / , a természetfilmes csatik meg nagyon szépek.Az Sd adásokat én nem nagyon nézek, ott már azt kijelenteni, hogy szép hazugság lenne. nem szép, maradjunk annyiban, nézhető, de nem az igazi.Ezzel a fekete dologgal én még nem találkoztam hibaként,
én eddig csak nappal néztem filmeket rajta, letöltöttem a skyfall-t , mert van benne egy éjszaki város jelent, ezt ajánlották, szerintem kifejezetten szép volt. Még nem volt alkalmam teljes sötétben / ez minek ?/ filmet nézni, így ez a szürke dologra se tudok konkrét választ adni.
Az IPS panel, nálunk muszáj volt, mert a zasszony a nappali sarkában kötöget, kb 45 fok eltérés , így viszont ugyan olyan szép a kép amit lát mint én szemből.
Bluetooth , van a Tv-n, de még egyáltalán nem próbál ki, fogalmam sincs róla, hogyan müxik és mivel.

Nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40865) Sancoo válasza fauv (#40864) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Köszi szépen!

(#40866) WaterWave válasza fauv (#40859) üzenetére


WaterWave
veterán

TV árához képest elenyésző.. kb 15 körül, de lehet sokat is mondtam....
De azzal hogy tv mögé raktad a centert azt kb. olyan, mintha befordítottad volna a fal felé a hangszórót... Értelme nincs. Tessék felrakni a falra, sokkal szebb is és van értelme az 5.1-nek :DDD

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#40867) fauv


fauv
őstag

Urak próbálta már valaki Sony tv-n külső hdd-ről lejátszani 4k HDR filmet? Simán lejátssza a magas bitrátás filmeket is?

köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40868) NavySeal válasza fauv (#40867) üzenetére


NavySeal
senior tag

Pont ma este szeretném kipróbálni. Kíváncsi vagyok...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#40869) fauv válasza NavySeal (#40868) üzenetére


fauv
őstag

Majd osszad már meg pls a tapasztalataid, mert nekem jelenleg számítógépről megy a film médialejátszóval, de egyszerűen az 50 Megás bitrátás filmeknél nagyobbat nem tudok megnézni, mert akad. Sajnos nincs külső hdd-m így nem tudom kipróbálni, de addig nem akarok venni, amíg nem tudom van e értelme.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40870) Chal válasza fauv (#40867) üzenetére


Chal
addikt

Én próbáltam teszt jelleggel, mert nincs egyéb HDR képes lejátszóm perpill. XE9005-ön teljesen jól megy egy usb hdd-ről. Viszont elképzelni se tudom hogy ezzel filmezzek hosszútávon, a tudása kb. kimerül a play/stop funkciókban, szóval én maradok a Kodinál, csak még nem bírtam eldönteni, hogy mi legyen az utóda a jelenlegi dobozomnak.

[ Szerkesztve ]

(#40871) fauv válasza Chal (#40870) üzenetére


fauv
őstag

Van KODI a TV ben ha letöltöd rá, vagy az a Tv nem androidos?

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40872) NavySeal válasza Chal (#40870) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ezért próbálom én is, de akkor menni fog. Van egy NAS-om, csak sajnos a Mede8er600-am már idejétmúlt és nem 4K képes. Az utód nagyjából meg van már, talán egy-két hónap és beszerzem. Ez időre leszek kénytelen külső HDD-ről 4K filmet nézni csak (remélem:))

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#40873) fauv válasza NavySeal (#40872) üzenetére


fauv
őstag

Próbálj már nagy bitrátás filmet is lejátszani pls. kb 65 Mb-t.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40874) NavySeal válasza fauv (#40873) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ok, tervben van egy 100-as is.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#40875) fauv válasza NavySeal (#40874) üzenetére


fauv
őstag

:R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40876) #20221952 válasza fauv (#40867) üzenetére


#20221952
törölt tag

Simán játsza, nekem legalábbis játszotta ezeket és elég nagy a bitráta is 60-80:

[link]
[link]
[link]
[link]

Ja, és ezeket egy ősrégi USB2.0-ás pen drive-ról adtam be neki.

[ Szerkesztve ]

(#40877) Chal válasza fauv (#40871) üzenetére


Chal
addikt

De Androidos, de az megint az "inkább hagyjuk" kategória. Természetesen nincs HDR támogatás abban a Kodiban, és a magát a Kodi GUI-t se tudja akadás nélkül megjeleníteni az a foshalom SoC, amiket ezekbe a TV-kbe szerelnek.

Ha nem akarod hogy kihulljon a hajad, akkor kell egy Amlogic alapú box vagy egy Apple TV, és ennyi.

(#40878) Gombinyó


Gombinyó
őstag

[link]

Nagyon jó áron vannak most mmban, a 65ös 8505 330ért sztem bestbuy, ha valaki épp ilyet keres.

[ Szerkesztve ]

(#40879) vlevi válasza fauv (#40869) üzenetére


vlevi
nagyúr

A hálózati sebesség miatt akadnak a magas bitrataju filmek. Kulso usb3 hhd-rol a tv alap lejatszoja gond nelkul kezeli, lejatssza azt a videot, ami halozaton akadozik.

Ezzel szemben a tv-re telepitett kodi hdd-rol lejatszva is be-beakad ugyanwzeknek a filmeknek a lejatszasaba. Sajnos. Ezert nem is hasznalom.

(#40880) fauv válasza vlevi (#40879) üzenetére


fauv
őstag

Ha ez így van, akkor érdemes venni külső HDD-t. Egyszerűen már a guta üt meg, mert vettem egy komoly routert, hogy ezen menjen a hálózat, ne a T-s szaron, vettem egy 4k/60-as médialejátszót, ami támogatja a HDR10-et és mégse elég, már nem tudom mi a túrót csináljak.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40881) Gombinyó válasza fauv (#40880) üzenetére


Gombinyó
őstag

Felejtsd el a tv hálózati lejátszó képességét, ha ilyen minőségű filmeket akarsz nézni. Hiába az acélos hálózat, ha a tvben csak 100mbps lan van.

Médialejátszóval mi a gond?

[ Szerkesztve ]

(#40882) dh66e válasza fauv (#40880) üzenetére


dh66e
veterán

Gigabites a médialejátszód?

(#40883) Chal válasza Gombinyó (#40881) üzenetére


Chal
addikt

A mediaplayert kábelen kösd be, vagy ha wifi, akkor 5Ghz legyen, de ez is csak normálisabb routerrel és normálisabb playerrel fog menni (pl. Apple TV, és hasonló kategória), a kínai olcsó s9xx Amlogic boxoban lehet hogy van 5Ghz wifi, de az antennájuk és az egész rádiós rész elképesztően rossz. Ha ilyened van, kábelen kösd be. 2.4G-s wifit pedig bármilyen kombinációban felejtsd el.

100Mbit kábelen egyébként 50-80Mbps bitrates filmeknél nem kéne hogy problémát okozzon (ha nem húzza más a csövet, vagy a forrás uplinkjét, pl. ha a NAS is 100-on csatlakozik, és más is használja, akkor nyilván már nem lesz jó), de persze a biztos az a gigabit, manapság már amúgy is lassan a 10G lesz az alap.

[ Szerkesztve ]

(#40884) MikeRenton


MikeRenton
tag

Üdv!
Én is bekerültem a csapatba egy 65XE8577 modellel.
Lenne egy kérdésem.
Van bármiféle módja annak, hogy az appoknak külön képbeállítása legyen? Ahogy elnéztem Kodi is „Alkalmazás (videó)” címen fut, ahogy a Google Cast is. Mindig mehetek be az action menübe mikor fotókat küldök ki a tévére, mert a filmes beállítások mellett botrányos. Aztán meg fordítva. Vagy még jobb lenne valamiféle gyorsgomb erre. Ilyesféle megoldás esetleg?

(#40885) fauv válasza Chal (#40883) üzenetére


fauv
őstag

Számítógép közép kategória, 4690K / 4200Mhz,WD 500 GB HDD. Vettem egy nagy komoly,routert, azzal nem lehet gond, cat5e kábel mindenhol, tehát a routertől a médialejátszóig is kábel / 19 méter ) , ott meg van egy Eminem 7680 lejátszó, ami ugyan csak 10/100 as, de 4k /60-as, HDR-es. Nekem annno azt mondták ez bőven elég. Úgy látszik még se, illetve nem tudom, hogy hol a szűk paraméter, amit cserélni kellene.Ja, 250-es net, de ugye ez nem számít.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40886) Gombinyó válasza fauv (#40885) üzenetére


Gombinyó
őstag

A 10/100 a szűk keresztmetszet.

(#40887) fauv válasza Gombinyó (#40886) üzenetére


fauv
őstag

Értem, csak nem értem :D Egy 4k/60-as, HDR10-et támogató lejátszó és mégis ez a szűk kereszt metszett.Ellenmondást érzek. Persze ez nem zárja ki, hogy neked van igazad :W

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40888) #20221952 válasza fauv (#40887) üzenetére


#20221952
törölt tag

Én a helyedben kipróbálnám azokkal az állományokkal, amiket fentebb írtam Neked, már ha van USB-s pen drive-od.
Azt közvetlenül rádugnám a lejátszóra és ha ott nem játsza le, akkor sajnos a lejátszó a szűk keresztmetszet, sőt még azt is megpróbálnám, hogy a tv-re dugva a pen drive-ot mit tapasztalok, hogyan játsza le .
Írd meg, hogy mi lett az eredmény.

(#40889) Hyena válasza fauv (#40887) üzenetére


Hyena
senior tag

Egy 4k film video bitrataja lejatszas kozben.
Ahogy lathato tobbszor is 100 fele megy, ezert szuk keresztmetszet a 100 megabit.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#40890) WaterWave válasza fauv (#40887) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem nagyon értem, te wifin akarod a 4k tartalmat lejátszani? Az felejtős...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#40891) WaterWave


WaterWave
veterán

De akkor leírom az én példámat, és akkor próbáld meg ilyen formában... Hozzáteszem 100mbit netem van és egy tp link ad7200 routerem.

Tv-t tudjuk, az nálam wifis, nem kábelezem be...
Tv - AVR - hiMediaq10
Ezek hdmi kábellel összekötve.

Lényeg az, hogy nálam úgy van megoldva, hogy mind a Himediaq10 próból, mind pedig a NAS 718+ ból cat5e kábel megy a routerhez.
MINDIG úgy töltök le filmet, hogy Nassal letöltöm az adott könyvtárba.
4K tartalmat ugy játszom le, hogy fogtam a Himediát, és smb-vel shortcutozva betallóztam a nas könyvtárát, amiben a filmek vannak,
Mikor elindítom a filmet, akkor nem akad. A HD hang, meg azért megy át, mert mindent hdmi-vel kötöttem össze és nem optikán.

Ha ennek fényében játszom le himedia- nasból megosztott könyvtárral, és cat5e kábellel és hdmi kábelekkel, akkor a 4k 60 hdr az átmegy, akadásmentesen.

Ha viszont fogom, és tv-n lévő plexxel, vagy kodival tallóztatom be TV-n a nas könyvtárát, akkor szépen megtalálja, de a 4k tartalomnál vagy csak hangom van és kép nincs, vagy konkrétan 1-2 másodperc kép nélkül lezajlik és bufferel.
Tehát akkor láthatod mi a szűk keresztmetszet. Mivel a TV wifis, hiába 5ghz, és hiába 100 ezres router, nem fogja tudni átnyomni.
Természetesen utóbbi módszerrel a HD anyag gond nélkül lejátszhaó plexxel és kodival, úgy, hogy a tv csak wifin kommunikál, de a 4k-t felejtsd el így.
Kábellel menni fog.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#40892) Gsx-rr válasza fauv (#40887) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Normalis halozaton ezeknek siman kell hogy menjenek meg wifin is!

(#40893) Chal


Chal
addikt

Szerintem ez egy soktényezős dolog, maga a 100M nem kéne hogy gondot okozzon. Egy 60GByte-os film egy sima file a NAS-on, amikor elkezdi streamelni bármilyen player, akkor az egy szekvenciális olvasásnak felel meg, ráadásul buffer is van lejátszó oldalon, tehát a vbr miatti tüskék kiegyenlítődnek.

Ha a film 2 órás, akkor 60Gbyte esetén ez 8.5 Mbyte/s, ami 68 Mbit/sec átlag, ezt egy 100M-es interfész overheadek mellett is bőven tudja, _ha_ nem valami tróger, USB-n lógó device.

A fenti grafikonon látható tüskék nincsenek folyamatosan a filmben, tehát 99%-ban nem akadhatna semmi, még akkor se ha nincs egyáltalán buffer, ebben az esetben amikor megnő a bitrate (pl. egy robbanásnál, vagy ha sok változó dolog van a képen hirtelen) csak akkor kéne akadnia, egyébként nem. Ha a lejátszó tisztességesen bufferel, akkor pedig egyáltalán nem kéne akadnia. Egyszerű matek: ha a 60Gbyte-os 2 órás filmet át tudnád másolni pl. 1 óra 40 perc alatt, akkor belátható, hogy megfelelő pufferméret mellett a streamnek is mennie kéne akadás nélkül.

Szóval ha folyamatosan akad a film, és teljesen nézhetetlen, akkor én önmagában nem a 100M-ben keresném a hibát, ha fél óránként megakad rövid időre akkor lehet ettől, de egyébként nem. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem kell a gigabit, mert KELL, de az "annyira akad a film, hogy totálisan nézhetetlen" jelenséget szerintem nem a 100M-es hálózat okozza, hanem az, hogy valami miatt még a 100M sincs meg, és ennek az okát érdemes inkább megkeresni.

Wifi:

A sebesség nem azon fog múlni hogy 5Ghz-s e a rendszer vagy sem, hanem a két oldal terhelhetőségén. Az 5G maga csak lehetőséget ad nagyobb sávra, valamint arra, hogy ne dudáljon bele a szomszédok 600 csillió darab 2.4-es wifi AP-je, telefonja, akármije. Tehát az 5G alapvető igény, de kell hozzá más is. Nekem pl. mimo-s AC-s routerem van, simán csinálok rajta 5G-n 700-800Mbitet stabilan egy vezetékes NAS és egy wifis laptop között, iperf-el mérve (olyan környezetben, ahol akkora a 2.4-es szennyezés, hogy teljesen használhatatlan az a sáv). Ezen természetesen röhögve átmegy bármilyen film, de mindkét végén minőségi eszközök kellennek hozzá, és a routernek is bírnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#40894) fauv válasza WaterWave (#40890) üzenetére


fauv
őstag

Nem. Írtam fentebb, hogy cat5e kábelen van összekötve a router a médialejátszóval, tehát sehol nem müxik a wifi.

A routert azért vettem, mert anno a "T"-s topicban mondták, hogy lehet, hogy a szar T-s modem a hibás, javasolt vennem egy korrekt routert / [link] / és azon menjen minden hálózat. Amikor nem ment ugyse/ akkor még a tv lejátszóját használtam / akkor mondták, hogy javasolt vennem egy 4k/60-as lejátszót. Ez is meg van. Szépen visz mindent, a full HD videókat 4k-ra feljavítja, ×gy játsza le / Pana és most a Sony is ezt írja /, de viszont komolyabb filmeket , 50 Megánál nagyobb bitrátás 4k-s filmek már akadnak teljesen, nézhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40895) Gsx-rr válasza fauv (#40894) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Valoszinu rosszul van konfiguralva a rendszer!
Milyen a T-s eszkoz? Bridge modban van? Vagy ha nem beallitottad. Dmz-t a T-s eszkozon?

Probaltal masolni 2 halozaton levo szamitogep kozott?
Ott kellene kezdeni ,hogy megvan-e egyaltalan a normalis masolasi sebesseg!

[ Szerkesztve ]

(#40896) fauv válasza Gsx-rr (#40895) üzenetére


fauv
őstag

Én nem igazán vagyok ebben otthon, a nagyobbik fiam csinálta meg, hogy a T-s Sagem vagyx mi a neve modemről átrakta a routrerre a jelet, tulajdonképpen az vette át a helyét, a médialejátszónak is az ad fix ip-t.

Nagyon ne kérdezz tőlem beállítási dolgokat mert belépni se merek a routerbe, nem hogy állítgatni valamit. :)

Próbáljak átmásolni pl. egy filmet a gyerek gépére és nézzem meg a sebességet?

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40897) Gsx-rr válasza fauv (#40896) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze! Mert ha masolasnal sincs meg a normalis sebesseg akkor a halozaton levo eszkozoknel is valoszinu problema lesz

(#40898) Gombinyó válasza fauv (#40896) üzenetére


Gombinyó
őstag

Amit már korábban tanácsoltak azt próbáld meg, pendriveról vagy külső hddről próbálj meg lejátszani videot a médialejátszón, ha úgy is akad akkor a lejátszód nem bírja, ha úgy megy akkor viszont a lejátszód 10/100as lanja kevés.

(#40899) fauv válasza Gombinyó (#40898) üzenetére


fauv
őstag

Na mindegy köszi Urak :R próbálgatok majd valamit, előbb utóbb valami csak lesz :)

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#40900) WaterWave válasza fauv (#40899) üzenetére


WaterWave
veterán

Valahogy csak lesz.. Úgy még nem volt, hogy ne történjen sehogy...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.