Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) leslieke válasza zekk007 (#17347) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

volt Wave 3 a birtokomban és azzal sem voltam megelégedve...

Na mesélj, mi volt a gond?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17352) zekk007 válasza Aryes (#17350) üzenetére


zekk007
aktív tag

Respect... :-D

(#17353) zekk007 válasza leslieke (#17351) üzenetére


zekk007
aktív tag

Bocsi de nekem maga a Bada rendszerrel van gondom nem pedig a Wave 3-al.... De hogy egészen őszinte legyek nekem a Wave 1 azaz az S8500 a best telefon... Ennyi annyi amannyi... :-D

(#17354) Aryes válasza zekk007 (#17353) üzenetére


Aryes
nagyúr

Így már érthető, miért veszel wave-et, hiszen az nem badás, mint a wave 3. Vagyis ... várjunk csak...? :W

(#17355) zekk007 válasza Aryes (#17354) üzenetére


zekk007
aktív tag

Mert imádom a készüléket a méretét az egész egy álom imádom.... :-D A WAVE 3 bumszi nem éppen kézbeillő ... Nálam a telefon 3.5 ' telefon.... :-D

(#17356) leslieke válasza zekk007 (#17353) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valamit nagy elnéztél a két telefonnál. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17357) zekk007 válasza leslieke (#17356) üzenetére


zekk007
aktív tag

Miért is.... ? :-D

[ Szerkesztve ]

(#17358) snecizero


snecizero
senior tag

zekk007 Maximálisan támogatlak. :D Bada 1.2 nami féle verzió forever. :DDD Bada 2.0 egy kupac trágya. :DDD

Ma megjött az én szerelmem is és mindjárt feltoltam az 1.2 es nami féle verziót. Brutálisan szép állapotban van a telefon. Olyan mintha most hozták volna ki a gyárból. A kijelző olyan szép állapotban van ,hogy az eszméletlen. Nekem nagyon megérte. Nem sajnáltam rá a 18000 ft-ot. :)

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#17359) San398


San398
őstag

Pár napja majdnem úgy pörög a téma mint amikor jöttek a szoftver frissítések :) Pedig Bada fronton nincs semmi változás.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17360) zekk007 válasza snecizero (#17358) üzenetére


zekk007
aktív tag

Na erről van szó...erről beszélek... Köszönöm!

(#17361) leslieke válasza zekk007 (#17357) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bocsi de nekem maga a Bada rendszerrel van gondom

Ezek után nehéz megérteni, hogy minek neked a Wave 1. Azon is bada fut, mindegy, hogy hogy 1.2 vagy 2.0.

snecizero szurkolok neked, erősen. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17362) zekk007 válasza leslieke (#17361) üzenetére


zekk007
aktív tag

Nem értem mi ezen az érthetetlenség...Nekem maga a Wave 1 készülék jött be mint méretben mint egészben... Mi ezen az érthetetlenség?

(#17363) leslieke válasza zekk007 (#17362) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A készüléket értem, sokan kedvelik. Mi a helyzet a rajta futó badával? Azzal bajod van, nem? Vagy félreértem, amit korábban írtál? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17364) snecizero válasza leslieke (#17361) üzenetére


snecizero
senior tag

Köszi, nem engedek többet az android sötét oldalának. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#17365) zekk007 válasza leslieke (#17363) üzenetére


zekk007
aktív tag

Igen bajom van vele de a készülék végett kompromisszumot kötöttem vele s csak azt mondtam hogy volt Wave 3 is de az nem jött be mint a többi 3.5'-os feletti kijelzős teló.... Nekem nem esik kézre ennyi de ez csak enyéni...

(#17366) zekk007 válasza snecizero (#17364) üzenetére


zekk007
aktív tag

Köszi, nem engedek többet az android sötét oldalának. :DDD Hát ez enyben hatalmas és igaz is... ebben van a lényeg s ezért ragaszkodom én is a sok hiányosság s bagatelizmus mellet a Wave s8500-hoz nem a Bada rendszerhez de az igazság az hogy a Bada 1.2 messze stabilabb rendszer mint a Bada 2.0 de ezt mint már oly sok ezerszer leírták itt nem taglalom.... .-D Kinek a pap,kinek a paplan...

(#17367) leslieke válasza zekk007 (#17365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok, minden világos, mint a frissen esett hó! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17368) zekk007 válasza leslieke (#17367) üzenetére


zekk007
aktív tag

Na arról ne is beszéljünk.... :-D

(#17369) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb Tizen hír:

Tizen: fejlesztőknek szánt készülékek

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17370) Dhampir válasza leslieke (#17369) üzenetére


Dhampir
félisten

Az hátrányt jelenthet, ha Adreno helyett Mali GPU-ra fejlesztenek?

(#17371) San398 válasza leslieke (#17369) üzenetére


San398
őstag

A Samsung feliratos elég pofás darabnak néz ki. A Tizen feliratos meg mint valami gagyi kínai másolata valaminek. :)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17372) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Nekem és páromnak is wave I van eddig bejött ez legalább nem késztet arra hogy hetente cserélgessem a romokat a telón ;] eddig turko v8 volt a telón viszont annyit beszélgettek a 1.2-ről hogy kipróbálnám van valakinek 1 linkje hozzá mennyivel jobb leginkább telefonálásra használjuk meg én filmet nézek rajta meg néha egy kis net :R

(#17373) leslieke válasza San398 (#17371) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól mondod. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17374) leslieke válasza xigris (#17372) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17375) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Érdekes videót találtam: WINE porting in Tizen Emulator

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17376) consono válasza San398 (#17371) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a Samsung feliratos olyan, mintha egy Galaxy SII/S Advance-re rátettek volna egy S3 Minit :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#17377) snecizero


snecizero
senior tag

Keresek olyan programot amivel jelszóval tudom védeni a képeket. Csak jelszóval tudják megnézni a képet. Máshogyan ne csak aki ismeri a jelszót. Tudtok ilyen programról ? :R

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#17378) leslieke válasza snecizero (#17377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez? Private Camera

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17379) leslieke válasza snecizero (#17377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy ezek? SmartProtect, SmartProtect Plus

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17380) szebev válasza snecizero (#17377) üzenetére


szebev
senior tag

smart guard

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#17381) snecizero


snecizero
senior tag

A bada 1.2 nami verzió van fent a telefonomon és azon volt SmartProtect plus program. Csak azt nem tudtam ,hogy mire való. Most már tudom. :D

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#17382) leslieke válasza snecizero (#17381) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD :DDD :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17383) Red_Bull válasza Aryes (#17316) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Kösz, de már nem tudom megnézni, mert épp most rakom fel az 1.2 rendszert, kipróbálom milyen. Az előbb eléggé beszartam egy 20 percre, mert hibát írt a multiloader a telefon meg nem indult, se az újratelepítés, már majdnem idegösszeomlást kaptam,mire megtaláltam egy korábbi hsz-odat amiben azt írtad hogyha bejön a download mode akkor nincs para :D Azóta sikerült megoldanom most telepíti az 1.2-t :)

(#17384) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nálam is jelentkezett az opera mini használata során, a sortördelés. Ill. a szavakat, mondatokat, össze-vissza, és egymásra is "rakja".

(#17385) leslieke válasza kalolaci (#17384) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van megoldás: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17386) David3


David3
őstag

leslieke: Ment PÜ a blogra.

Egyébként hamarosan lesz egy kisebb bejelentésünk, remélem örülni fogtok neki. : )

(#17387) leslieke válasza David3 (#17386) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

rePÜ!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17388) Aryes válasza Red_Bull (#17383) üzenetére


Aryes
nagyúr

A 2.0 és az 1.0/1.2 közötti fw-frissítés alatt drivereket kell telepíteni, lehúzni-visszadugni a telót és újrakerestetni a multival (a boot cseréje után máskülönben nem találja a telót és leáll), legalábbis nálam így működött, nemtom másnál egyszerűbben ment-e.

David3: mi van, tán terhes az asszony? :C

[ Szerkesztve ]

(#17389) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nem hiszem hogy meg tudom csinálni, nekem ez kínai. (Ráadásul mobilnetem van, ami meg-megszakad.) :(

[ Szerkesztve ]

(#17390) leslieke válasza kalolaci (#17389) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig nem nehéz.

1, Beállítások -> Kijelző -> Betűtípus
2, itt betűtípust váltasz
3, Ha ez nem tetszik, vagy nem javul meg az Opera Mini, akkor lent a További betűtípusok-ra böksz
4, Ez felvisz a Samsung Appsra, ahol találsz két új betűtípust
5, amelyik tetszik letöltöd, majd a 2, pont szerint beállítod.

Ennyi az egész!

Egy tanács/kérés: használd légyszi a Válasz gombot, hogy könnyebb legyen kihámozni az előzményt! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17391) David3 válasza Aryes (#17388) üzenetére


David3
őstag

Nem. :DDD

Annyit elárulhatok, hogy már kész van, de még kicsit csiszolgatunk rajta.

(#17392) kalolaci válasza leslieke (#17390) üzenetére


kalolaci
senior tag

Köszönet! Végre megtaláltam a válasz-t is!!! Sikerült a betűtípust is átállítani! Esetleg másfajta is van? :))

[ Szerkesztve ]

(#17393) leslieke válasza kalolaci (#17392) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet másfajtát is feltenni, azokat az itt leírt módon lehet telepíteni: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17394) kalolaci válasza leslieke (#17393) üzenetére


kalolaci
senior tag

Csak nem tudom, hogy kell Kies módban csatlakoztatni a telót.

(#17395) leslieke válasza kalolaci (#17394) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 2.0 alapértelmezésben Kies módban csatlakozik a géphez.

Amúgy pedig a Beállítások -> Kapcsolatok -> USB kapcsolatok menüponton belül tudsz váltani a Kies és a Háttértár módok között.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17396) kalolaci válasza leslieke (#17395) üzenetére


kalolaci
senior tag

Megvan! Sikerült, ahogy írtad! Csak mikor másoltam be a betűtípusokat, a Rosemary-n kívül nem jelent meg egyik sem. Viszont láttam, hogy mennek rá szépen, s mikor lecsatlakoztam, az összes rajta volt! Köszönöm a segítséget! :R
(Azt hiszem, rátolam vagy 8 félét.)

[ Szerkesztve ]

(#17397) leslieke válasza kalolaci (#17396) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17398) snecizero


snecizero
senior tag

Nekem 1.2 rendszerem van és amikor be akartam lépni a facebookra wi-fin keresztül azt írta ki ,hogy a facebook nem stabil. Na mondom ennek meg mi a baja a facebook nem fizette be a villanyszámlát. :DDD
Megnéztem a PC n is és ott bakker rá kérdez, hogy Sanfranciscoban lakom mert ott léptek be vele utoljára.
Mert ha nem akkor változtassak jelszót. Ezek után már nem írja ki a telefon a hibát. :((

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#17399) kaposi1


kaposi1
tag

Sziasztok!

Esetleg ha meglenne valakinek, vagy elérhetőséget tudna adni ehhez a firmware-hez azt nagyon szépen megköszönném.

Bada 1.0 1006021308LISXXJF1

Én sajnos nem találom sehol.
Nagyon szépen köszönöm ha segíteni tud valaki ebben. :R

(#17400) David3 válasza kaposi1 (#17399) üzenetére


David3
őstag

Innen letölthető, csak regisztrálni kell: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.