Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) leslieke válasza Xerix (#16750) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A legnagyobb gyártó a Samsung, ehhez táblázat se kell, de az is itt van: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16752) Xerix válasza leslieke (#16751) üzenetére


Xerix
csendes tag

Köszi szépen! Hát a HTC az egyéb kategória gondolom, akkor olyat nem is érdemes venni? Wave után a Sensation esetleg?

(#16753) leslieke válasza Xerix (#16752) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudásra nem rossz, de én nem venném meg, mert nem tetszik a külső.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16754) Xerix válasza leslieke (#16753) üzenetére


Xerix
csendes tag

Hát ebbe a hibába estem én is a Wave I-el, a külsőre és fogásra, anyagra mentem, a Bada nem érdekelt (bár előtte nem volt érintőképernyős telóm, főleg nem Okos:) Nokia E51 volt).

(#16755) leslieke válasza Xerix (#16754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 1 utódjának én az SGS Advance-t szemeltem ki néhány hónapja. Bár most már azt se venném meg. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16756) mobilefan válasza leslieke (#16755) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Helyes,nem jó telcsi. :(
Dög lassú,egy olyan egyszerű játék akadt rajta mint a call of atlantis :DDD
Szerintem a Wave 3 még mindig egy nagyon korrekt telcsi :K

-

(#16757) leslieke válasza mobilefan (#16756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem a Wave 3 még mindig egy nagyon korrekt telcsi

Az bizony, ha rajta futó Bada is megfelel hozzá. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16758) mobilefan válasza leslieke (#16757) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Ez így van :)
Szerintem el lehet vele lenni,de te pl mért akarsz váltani?

-

(#16759) leslieke válasza mobilefan (#16758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3 marad, alig múlt 1 éves a telefon. Ellenben a Wave 1-nek kell egy utód, és itt vagyok bajban, hogy mit vegyek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16760) mobilefan válasza leslieke (#16759) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Jaa,azt hittem a Wave 3 cseréled.. :)
Hát,igen jó kérdés.

Galaxy S2 ?

-

(#16761) s4tch válasza Xerix (#16750) üzenetére


s4tch
veterán

Az miért lényeges, hogy melyik gyártó milyen piaci részesedéssel rendelkezik?

Olyat vegyél, aminek van itthon tisztességes szervizháttere, jól össze van rakva, szép a kijelzője, és szoftveres szinten is mögötte áll a gyártó. Ma volt a kezemben ZTE Grand X IN, ár-értékben igen jó, beleolvasnék a helyedben a topikjába.

(#16762) Aryes válasza Xerix (#16754) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nokia e51 a valaha volt egyik legjobb telefon, mellesleg okos(abb volt, mint a wave). Tudom, mert arról váltottam én is wave-re. :DDD (istenem, de soxor megbántam...)

(#16763) leslieke válasza mobilefan (#16760) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nem kell. A Galaxy Nexus beszerzésén gondolkodom, mert arra - elvben - feltehető lesz az Ubuntu. De az is lehet megvárom, hogy milyen Tizen és natív Ubuntus telefonok lesznek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16764) mobilefan válasza leslieke (#16763) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Türelem rózsát terem :K

-

(#16765) leslieke válasza mobilefan (#16764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az biztos, ráadásul nem is sürgős a vásárlás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16766) ABal


ABal
őstag

A fórum neve mostantól: Van élet a Wave után, avagy ki, mire vált?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16767) leslieke válasza ABal (#16766) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lassan 3 éves telefonokat ideje is lecserélni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16768) ABal válasza leslieke (#16767) üzenetére


ABal
őstag

Az enyém még alig múlt 28 hónapos :D , de ironikus módon, valószínűleg a leghosszabban használt telefonom lesz. Az eddigi átlagom 2,5 év, ezt biztosan meg fogom haladni a Wave-vel, mert alig hiszem, hogy áprilisban újat vennék helyette. Nekem sem sürgős.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16769) Dhampir válasza Aryes (#16762) üzenetére


Dhampir
félisten

Én azt bántam meg, hogy az SGS2-őt eladtam, és most helyette használhatom a 6 éves Nokia E61-et. :O

(#16770) leslieke válasza Dhampir (#16769) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vegyél egy Wave-t, bár rohadt nehéz eladót találni. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16771) Dhampir válasza leslieke (#16770) üzenetére


Dhampir
félisten

Az már volt. :)

8 Megapixeles kamera alatt nem szeretnék mobilt venni, a Wave már kevésnek bizonyult. Az SGS2 kamerája bizonyított. A 808 PureView optikája lenne a legjobb.

Az MWC-t megvárom, kíváncsi vagyok a Tizenes mobilra.

[ Szerkesztve ]

(#16772) leslieke válasza Dhampir (#16771) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem akarlak elszomorítani, de azt olvastam, hogy az MWC-n még nem lesz bemutatva Tizen mobil.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16773) taschner válasza leslieke (#16767) üzenetére


taschner
aktív tag

Nekem is van egy lassan 3 éves de semmi gond nincs vele átlagos használattal 3-4 napot elmegy még.A másik mit vennék helyette androidos valamit?Nem tudom!

A motorozás egy élmény!!!

(#16774) Aryes válasza leslieke (#16770) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vevőt viszont nagyon könnyű rá találni. Csak úgy tolonganak az enyémért is. :DDD

(#16775) leslieke válasza Aryes (#16774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16776) Goldmen75


Goldmen75
őstag

iiiiiiiiiiiiii családba marad a kis wave!!!!:D Kicsilányom annyira szerette volna hogy legyen telója (persze egyenlőre a játékok miatt) hogy úgy döntöttünk nem adjuk el:D

(#16777) Dhampir válasza leslieke (#16772) üzenetére


Dhampir
félisten

Valami csak lesz a Wave után? :F

(#16778) leslieke válasza Dhampir (#16777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elvben a Tizen lesz utána.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16779) kalolaci


kalolaci
senior tag

Vajon új készülékek jönnek, esetleg a Wave 3 is megkapja a Tizent? Bár nagy teljesítményű a processzora, de "csak" egy magos készülék. Jöhetne valami "izmosabb" telefon, már tavaly is "dobhattak" volna valamit a piacra. Ahhoz képest hogy Androidost szépen "dobáltak".

[ Szerkesztve ]

(#16780) Dhampir válasza leslieke (#16778) üzenetére


Dhampir
félisten

Abból, hogy a Wave 3-at hagyták kifutni a piacról, tévesen arra következtettem, hogy nyakunkon az utódmodell. :)

(#16781) RetepNyaraB válasza Dhampir (#16780) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Samu útjai meglehetősen kifürkészhetetlenek...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16782) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Üdvözlet Mindenkinek!

Lassan két és fél éve vagyok hű követője és néha-néha hozzászólója a fórumnak, de nálam is elérkezett az idő, hogy tovább haladjak. Elismerésem a tagoknak, hogy teljes odaadással igyekeznek segíteni mindenkinek, kezdőnek és haladónak egyaránt. Köszönet!
Őszintén szólva hozzám nőtt a wave, amely bár a bada miatt nem tartozik már az elit-be, de még mindig üt "egy-két" készüléket. Szerencsére családban marad, így biztos nosztalgiázok még.

Üdv!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#16783) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Rendeltem netet a kártyámhoz.Ha szinkronizálom a Facebook ismerősöket és bekapcsolva hagyom
az adatkapcsolat gombját,akkor az ismerőseimnek elérhető leszek a cheat listában?
és üzenetként
megkapom ha írnak?

(#16784) RetepNyaraB válasza lesli.h (#16783) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

chat az a cheat :P
Egyébként igen, amenniyben a SocialHubot beállítod; de a wave ezt is eléggé rapszodikusan kezeli; tehát ne számíts 100%-os sikerre...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16785) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis ajánló: "Tavaszi szellő"
Ajánlott és ingyenes alkalmazások a Samsung készülékek tulajdonosainak.

(#16786) ABal válasza duvi (#16785) üzenetére


ABal
őstag

"Tavaszi szellő, ami fingot sem ér" Ez pontosabb megnevezése ennek az akciónak.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16787) leslieke válasza ABal (#16786) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16788) consono válasza duvi (#16785) üzenetére


consono
nagyúr

Egy szem Opera mini????

"In God we trust. All others must bring data"

(#16789) leslieke válasza consono (#16788) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem elég az? :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16790) Dhampir válasza consono (#16788) üzenetére


Dhampir
félisten

Kíváncsiságból átpörgettem SGS3-ra. Sokkal több, de ott is csak Lite verziós és gyenge dolgok akciósak, nem mindegyik ingyenes.

A Badás egy szem Opera Mini mindent visz! :C
Ez szomorú jövőkép akar lenni?

[ Szerkesztve ]

(#16791) duvi


duvi
nagyúr

Ne a hírhozót kövezzétek! :N
Csak megakadt a szemem a MA cikken, ezért írtam be.
Mint tudjátok, tisztában vagyok a bada és a Wavek szomorú "helyzetével".

[ Szerkesztve ]

(#16792) kalolaci


kalolaci
senior tag

Hát, nagyon úgy néz ki a dolog. Ha nem lesz tavasszal semmi változás, érdemes gondolkodni egy Androidra váltáson?

(#16793) TomWexX válasza kalolaci (#16792) üzenetére


TomWexX
addikt

Már tavaly is érdemes volt ezen gondolkodni. ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#16794) leslieke válasza kalolaci (#16792) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már most elkezdhetsz gondolkodni. Bada mobil már nem lesz, ha meg nem érdekel az "utód" se, azaz a Tizen, akkor meg pláne érdemes körülnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16795) consono válasza TomWexX (#16793) üzenetére


consono
nagyúr

Sokan azóta is gondolkodnak, mások váltottak is :) Én pl. WP-re, de sajnos úgy néz ki már nem sokáig bírja...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16796) leslieke válasza consono (#16795) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

WP-ről merre tovább?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16797) Dhampir válasza consono (#16795) üzenetére


Dhampir
félisten

Lumiat használsz?

(#16798) kalolaci


kalolaci
senior tag

Most valahogy megtetszett a Samsung Galaxi S3 bordò, vagy piros szìnben. Nem tudom mièrt ...

[ Szerkesztve ]

(#16799) consono válasza leslieke (#16796) üzenetére


consono
nagyúr

Valószínűleg Droidra, de lehet, hogy maradok a WP-nél... A baj az, hogy a WP8-asok közül mindegyik drága, ami tetszik, bár mondjuk a droiddal is ez a baj :) Ha megint 2 évre, vagy legalább másfélre szeretnék telót bajban vagyok, mert 60, max 70-nél többet nem akarok kiadni és új telefont szeretnék, nem használtat. Meg szépet :D
Gondolkodom azon, hogy veszek egy Lumia 800-at a Telenornál kártyásan, az egy darabig még kitartana, meg meg lenne oldva a GPS is, de a WP7 már most halott rendszer, oda ugyanúgy nem nagyon jönnek az új progik, mint most a Badára, bár talán kicsit nagyobb még az élet, mert most indult csak a WP8...
Droidon jelenleg amin nagyon agyalok az a Panasonic Eluga, amit még lehet itt, ott kapni, kijött rá az ICS és azzal szárnyakat kapott, meg szép, meg AMOLED ez is, de nincs vakuja (bár mostanában csak zseblámpának használtam vakut, az utóbbi 100-200 képemből 3-on használtam), meg ugye a Pana kivonult Európából...

Dhampir: jelenleg egy HTC 7 Pro-t használok

"In God we trust. All others must bring data"

(#16800) Dhampir válasza consono (#16799) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Android hibái ellenére a legrugalmasabb rendszer és sok jobbnál-jobb alkalmazás található hozzá.

WP 7..., a kamerabeállítás lehetőségei is fapadosak. A Windows Phone bezár a szűk korlátaival.

Viszont a Zune telepítésének végén nagyon jópofa a nyuszika. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.