Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) gelbelex válasza Dhampir (#16394) üzenetére


gelbelex
őstag

Manapság már szinte semmit nem érdemes megvenni anélkül, hogy a felhasználói tapasztalatokat (min. 3 hónap) át ne olvassa az ember, a specifikáció és a manuál nem mond el mindent...

Btw. sokáig tűnődtem, elkezdjek-e WP8-ra spórolni, de a Nokiák (820, 920) kamerája meg sem közelíti a Wave II-ét, csak a HTC 8X-é... :Y

(#16402) BadGe válasza David3 (#16399) üzenetére


BadGe
aktív tag

nincs mentésem a telefonról (csak saját fájlok kézzel) szóval nem tudok mit visszaállítani. ha valakinek van ideje privátban felhomályosíthatna. (vagy akár itt ha még nem merült volna fel).

igazából meg kellene barátkoznom a multiloaderrel, de eddig nem mertem "tönkretenni" a telót.. most már talán mindegy.

thx

ge.

(#16403) David3


David3
őstag

Pletykálnak, pletykálnak... de hát ez érthető is, hiszen amíg a Samsung nem tesz pontot az ügy végére addig csak a találgatás marad.

A jelenlegi hírek szerint a Wave 3 frissítésként kaphatja meg a Tizen legfrissebb verzióját, azonban a Wave-Wave II készülékek sem maradnak ki a jóból.

Részletek a badablog.hu késő esti hírében!

BadGe: Visszaállítást a készülékedről tudsz csinálni a beálítások-általános menüpont alól. De talán tényleg megpróbálhatnád a multiloadert, ha elég elszánt vagy. : )

[ Szerkesztve ]

(#16404) leslieke válasza David3 (#16403) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hm. Hiszem, ha látom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16405) David3 válasza leslieke (#16404) üzenetére


David3
őstag

Így vagyok vele én is. Nem várom én sem, aztán ha jön, akkor majd örülök neki. : )

(#16406) leslieke válasza David3 (#16405) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nehogy hamarabb vegyek másik telefont. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16407) taschner


taschner
aktív tag

Miét van az,hogy egy-kétszer nem cseng a telcsim?

A motorozás egy élmény!!!

(#16408) kalolaci


kalolaci
senior tag

Wave 3 helyett, (utàn) milyen telefon jöhet szòba?

(#16409) RetepNyaraB válasza kalolaci (#16408) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez milyen kérdés..? :U

Bada? Ájfón? Drojid?

Ez a topic meglepő módon a Wave készülékre összpontosít. abból pedig a 3-as a legújabb és feltehetően az utolsó is egyben...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16410) leslieke válasza kalolaci (#16408) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármilyen. ;]

De ha közelítőleg hasonlót akarsz, akkor SGS Advance.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16411) leslieke válasza taschner (#16407) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Más hangok vannak, csak bejövő híváskor nem csörög?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16412) s4tch válasza kalolaci (#16408) üzenetére


s4tch
veterán

Ha fémház kell, akkor Xperia P. Amúgy meg tökmindegy, vegyél valami droidot, egy Blade III is felemelőbb élmény, ami a böngészést, programok telepítését, frissítéseket, támogatást illeti.

(#16414) leslieke válasza David3 (#16413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez ám a meglepetés!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16415) taschner válasza leslieke (#16411) üzenetére


taschner
aktív tag

10ből kb 3szor nem csörög pedig ott vagyok mellete csak az értesítést kapom,hogy volt egy nem fogafott hívásom.Ja 8530-as bada 2 gyáriszoft 1 éve rakták fel mikor meg jelent és kb.egy hónapja csinálja.

A motorozás egy élmény!!!

(#16416) leslieke válasza taschner (#16415) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy éve? Akkor az a KL6 lesz, ami béta verzió. Annál van frissebb, tedd fel azt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16417) chubii válasza David3 (#16413) üzenetére


chubii
senior tag

Nocsak , kellemes meglepetés ! :)

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#16418) leslieke válasza taschner (#16415) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha tényleg KL6 van rajta, akkor vagy frissíted Kiessel vagy multiloaderrel tedd fel ezt: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16419) taschner válasza leslieke (#16416) üzenetére


taschner
aktív tag

Igen KL6-os van rajta de a kies nem kinálja fel vagy egy címet adjálnekem légyszi.A 8500-án a fiamén turko8 van rajta és jó.Köszi a segítséget

A motorozás egy élmény!!!

(#16420) leslieke válasza taschner (#16419) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

16418-ban van link.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16421) taschner válasza leslieke (#16420) üzenetére


taschner
aktív tag

Meg van köszi csak nem küldi el a választ
Most jó igen holnap meg csinálom köszi

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#16422) leslieke válasza taschner (#16421) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akadozik az oldal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16423) taschner válasza leslieke (#16422) üzenetére


taschner
aktív tag

Akkor nem nálam van a gond hála isten.

A motorozás egy élmény!!!

(#16424) David3


David3
őstag

Késő esti hír a badablog.huról:

Okostelefon akkumulátor teszt: Jó szerepel a Wave 3

[ Szerkesztve ]

(#16425) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Játékajánló, mert ilyen is régen volt már: Mobile Heroes, ingyenes, bada 2.0, Wave 1-2-3

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16426) Dhampir válasza David3 (#16424) üzenetére


Dhampir
félisten

A Wavek mindig nagyszerűek voltak etekintetben. A Wave I legalább 3 napig simán működött egy feltöltéssel, általános mobiltelefon képességeit használva.

(#16427) gelbelex válasza taschner (#16421) üzenetére


gelbelex
őstag

Azóta is megelégedéssel használom a Wave II-n az LB1-et (Baltic) (márciusi).
Van viszont a sammobile-on frissebb is, a júniusi LD2 (France), amiben elvileg (ha nem sajtóhiba) szintén van magyar nyelv, még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#16428) leslieke válasza gelbelex (#16427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt jó tudni, mert nem először ajánlom ezt a fimrware-t.

Abban a francia firmware-ben lehet magyar nyelv is, korábban is volt már ilyen.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16429) s4tch válasza Dhampir (#16426) üzenetére


s4tch
veterán

Volt egy idő, amikor 1.2 alatt meguntam az e-mail sync kiszámíthatatlanságát, és lekapcsoltam minden hasonlót. Akkor lazán elment 5 napot is. Most a barátnőm használja, csak telefonálni, de azt masszívan, munkaszerűen; kétnaponta tölt.

(#16430) gelbelex válasza leslieke (#16428) üzenetére


gelbelex
őstag

:B
Csak most bukkantam rá, sajnos, mert már augusztusban (és a balul elsült turko v8 cfw kísérletem után) is azt raktam volna fel. :W Ha majd eccer újra lesz ilyesmire időm, nekifutok.

(#16431) ABal


ABal
őstag

Hű, de kihalt a pálya! Mindenkit letaglóztak a CES ezévi bemutatói?:D

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16432) David3 válasza ABal (#16431) üzenetére


David3
őstag

Engem ez a Lenovo K900 taglózott le nagyon, csak kár, hogy 5,5"... : (

Amúgy szépen jönnek a hírek, de badával szinte semmi. Ja, amúgy raktam ki egy kis hírt a blogra, csak ide elfelejtettem belinkelni...

[ Szerkesztve ]

(#16433) Aryes válasza ABal (#16431) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én nagyon el vagyok foglalva a minim nyomogatásával. :troll :)

(#16434) Dhampir válasza David3 (#16432) üzenetére


Dhampir
félisten

Magyarországon már nehéz újonnan beszerezni Wave 3-at. Hagyták kifogyni a készleteket?

(#16435) leslieke válasza Dhampir (#16434) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy eleve nem készült sok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16436) leslieke válasza ABal (#16431) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

MWC érdekes és izgamasabb lesz szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16437) consono


consono
nagyúr

Kint a 0.1-es Badadroid, működő aksikijelzéssel ;)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1851818

Itt meg a release : http://goo.im/devs/Rebellos/wave/cm-10-wave-0.1.zip kell az új FOTA!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#16438) RetepNyaraB válasza consono (#16437) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez lassan ilyen "ki fejti meg elsőként a Nagy Bumm rejtélyét" kvízzé válik... :DDD
Néhány nagytudású ember néha agyal egy teljesen értelmetlen problémán, amelyért bár minden tiszteletem, de nem vezet (úgy érzem) sehová. Ez a telefon elavult és alkalmatlan hardverileg Droid használható futtatására.
Ahhoz hasonló, mint mikor lelkes csíkszeműek innen-onnan portolják a Crysist egy TexasInstruments zsebszámológépre. Örülünk az elme diadalának, na de ezentúl..? :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16439) consono válasza RetepNyaraB (#16438) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, tudod milyen dolog az önmegvalósítás ;) Amúgy meg, ahogy azt már többször elmondtam, szerintem nem elvetemült dolog ez a project. Ezzel az utolsó fejlesztéssel az "elavult" Wave tovább élhet a felhasználóknál mint tökéletes médiaplayer, vagy androidos játékgép (modem nélkül van kb. 200-250 MB sazbad RAM...). Ha meg sikerül összehozniuk a modemet (amire persze nincs garancia), akkor a 20000 Ft-os kategóriájú droidos telefonoknál nagyságrendekkel jobb anyaghasználatú és tudású telefonja lesz a tulajoknak. Nem csak Galaxy S III van a világon, hanem pl. LG L3-is, amivel árban összehasonlítható a használt Wave ára...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16440) RetepNyaraB válasza consono (#16439) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jó, én csak abból indulok ki, hogy a legutóbbi TurkoDroidot próbáltam ki és kihullott a hajam egyből...
-órákig bootol
-ha végre bejelentkezik, időtlen időkig tart mire bármi utasítást teljesít (szimpla beállítás menü megnyitása is vagy egy-másfél perc). Az aksit pedig úgy eszi, mintha Csermobil hűtési rendszerét tápálná. Innentől eszemben nincs bármit rátelepíteni, még próbából se (jelenlegi formájában persze).

Ja, de a legkomolyabb gondom, hogy csutkára teletolja a teló rendszermemóriáját a droiddal, amitől ugye nem megy vissza a Kies mentés. Még a névjegyek sem. Nincs rá hely :Y :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16441) David3 válasza Dhampir (#16434) üzenetére


David3
őstag

Innen-onnan még lehet rendelni 60-70 ezer forintért, de ilyen árban már vannak egész jó Android-os (akár használt) készülékek, és inkább azokat veszik. Lengyelországban meg látták, hogy van rá kereslet, így nyilván több készlet is érkezett oda, valamint a szolgáltatók is tovább árulják. Nálunk bezzeg... a T-Mobile-ban kb. 7-8 hónapig lehetett kapni.

(#16442) leslieke válasza David3 (#16441) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

60-70 ezer forint újonnan, gyári garanciával?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16443) s4tch válasza RetepNyaraB (#16440) üzenetére


s4tch
veterán

"csutkára teletolja a teló rendszermemóriáját a droiddal, amitől ugye nem megy vissza a Kies mentés. Még a névjegyek sem."

Valamelyik droiddal együtt települő Turko volt a telefonon, arra simán lehetett visszaállítani, csak be kell hozzá kapcsolni a csomagkapcsolt adatokat, aminek semmi köze a droidhoz. Ha viszont használat után megy tele a telefon memóriája, akkor üríteni kell a droid cache-ét.

(#16444) David3 válasza leslieke (#16442) üzenetére


David3
őstag

Hasamra csaptam, és mondtam egy számot. Amúgy nem tévedtem sokat, a VIP Phone-nál 65.000 forint, a PartNeroGSM-nél pedig 55.000 forint újonnan.

(#16445) leslieke válasza David3 (#16444) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nyerő lottószámokat nem tudod? :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16446) gelbelex válasza RetepNyaraB (#16440) üzenetére


gelbelex
őstag

TurkoDroid?
Nekem a TurkoBada-tól (Wave II) hullott ki a hajam... :W

(#16447) Dhampir válasza David3 (#16444) üzenetére


Dhampir
félisten

Az a baj ezekkel, hogy inkább csak bolti garanciával vannak. Kizárólag Samsung garanciával érdemes megvenni.

(#16448) leslieke válasza Dhampir (#16447) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na olyat nehéz lesz találni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16449) Dhampir válasza leslieke (#16448) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyenlőre nem is keresek, mert vélhetően legkésőbb Kikeletre ki fog derülni, hogy milyen meglepetést tartogat nekünk a Samsung.

(#16450) leslieke válasza Dhampir (#16449) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó döntés, én is kivárok a vásárlással idén, 2014-re meg ott van az Ubuntus telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.