Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Csabi42


Csabi42
tag

@RetepNyaraB, @leslieke, köszönöm a választ. :)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#17752) Firka30


Firka30
tag

Tud valaki online shopot ahol alkatrészeket lehet rendelni?
Nem találtam semmit...nem működik a képernyőzár gomb (vagy panel,nem tudom mi a pontos neve),ezt cserélném ha tudnék valahonnan szerezni :)

(#17753) wasp.cor válasza Aryes (#17743) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

Nálam megoldotta a problémát :D Köszi szépen a segítséget!

(#17754) leslieke válasza RetepNyaraB (#17750) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

lényegileg egyet. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17755) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sziasztok!

Valaki működésre bírta már az USB-s internetmegosztást Win 8 alatt? Csak a wifi-s megy most, de az lassú. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#17756) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Wave 3-ra van turko v8 jellegű szoft? :R

(#17757) leslieke válasza xigris (#17756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pl.: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17758) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok! Van egy Vawe S8500-as telóm.Még van rajta Samsungéktól garancia.Ha beviszem a telefont a szolgáltatóhoz,és megkérem őket,hogy rakják rá a bada 1.0-t,akkor elhajtanak (mivel már piszkáltam 1.2-re) vagy megcsinálják,gariba,vagy pénzért?

(#17759) leslieke válasza Olyasmi (#17758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerviz elvben a legfrissebbet teszi fel, az meg a 2.0. Házilag, multiloaderrel magad is felteheted az 1.0-át.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17760) Olyasmi válasza leslieke (#17759) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Ahm,köszi!

(#17761) bexinho23


bexinho23
őstag

sziasztok! fontos lenne nagyon! baratnom wavejen a legujabb turkey fw volt fent, de hetek ota nem tudott a bongeszos facebookra fellepni. nem toltott be vagy nagyon hianyosan. most feltettem a legfrissebb gyari tmobilos fwt, amivel szinten u. ez a helyzet. masnak se jon be a mobil facebook? valamint a samsung szolgaltatas sem mukodik. se regisztralni se belepni nem tudok h tolthessek

(#17762) leslieke válasza bexinho23 (#17761) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Facebook miatt olvass vissza, másnak is gondja van. Kesben regisztrálj és/vagy cserélj jelszót, utána próbáld meg újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17763) David3 válasza bexinho23 (#17761) üzenetére


David3
őstag

Azt hiszem a biztonságos böngészést kell kikapcsolni (a https protkollt), és utána rendesen bejön a facebook. Ezt valahol az adatvédelmi beállításokban tudod megtenni.

(#17764) Attelah


Attelah
tag

Opera miniben összefolynak a betűk, sorok. Miért van ez, hogy lehet megoldani? Már letöröltem és újratelepítettem, de semmi nem változott.
Csak Kiesből tudtam újratelepíteni mert mobilon nem enged belépni a Samsung fiókomba a Sam Apps. Hitelesítés sikertelen, ezt írja ki. Ennek lehet tudni az okát?

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#17765) leslieke válasza Attelah (#17764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Opera Mini: Gond van a szövegtördeléssel

Samsung Apps probléma: Kiesben cserélj jelszót és próba újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17766) gelbelex válasza Attelah (#17764) üzenetére


gelbelex
őstag

Fontokról.

[ Szerkesztve ]

(#17767) bexinho23 válasza David3 (#17763) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszönöm! Azóta visszatettem a legújabb török fw-t, amivel újra be tudtam lépni a samsung apps-ba, a facebook appot letöltve meg be-bejön a mobil facebook. Viszont ezt mindenképp kipróbálom, hogy a biztonságos böngészést átállítom.

(#17768) Attelah válasza leslieke (#17765) üzenetére


Attelah
tag

Sehogy nem tudok belépni a telefonon az Apps-ba. Változtattam jelszót a Kiesben, próbáltam telefonon belépni a spanyol regisztrációmmal azzal sem ment. Próbáltam létrehozni új fiókot a telefonon azt sem engedte.
Kiesben pedig nem találom a Rosemary fontot.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#17769) leslieke válasza Attelah (#17768) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A mobilon: Beállítások-Kijelző-Betűtípusok-További betűtípusok: Itt töltsd le a Rosemary fontot

Samsung Appsra csak magyar regisztrációval tudsz (tudnál) belépni mobilon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17770) Attelah válasza leslieke (#17769) üzenetére


Attelah
tag

Addig megvan hogy látom a telón az Apssban a Rosemaryt. Csak ahhoz hogy ott letölthessem, be kell jelentkezni. Na ez nem megy sehogy sem. Kiesben beenged a magyar profilommal, telón nem. Jelszót változtattam előtte.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#17771) leslieke válasza Attelah (#17770) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A fiókot törölni sem tudod?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17772) Attelah válasza leslieke (#17771) üzenetére


Attelah
tag

A Fiókok menüpontban csak a Facebook-os és a G-mail-es fiókom látszik. A Samsung fiókot hozzáadni tudnám, de nem engedi. Nem engedi sem úgy hogy a meglévővel bejelentkeznék, sem úgy hogy egy újat hoznék létre.

Nem lehet hogy azért romlik el egy idő után az Apps, mert a Nami féle firm van rajta? Előzőleg is még a feltelepítés után 1-2 hónapig jó volt, aztán elromlott. Feltettem ismét, tudtam használni egy darabig és most már megint nem jó több hónapja. Csak Kiesen keresztül tudok appot rátenni.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#17773) leslieke válasza Attelah (#17772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bármi előfordulhat és annak az ellenkezője is. :))

Tégy vissza egy gyárit, vagy legalább egy gyári beállítások visszaállítást csinálj a mostanin.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17774) Attelah válasza leslieke (#17773) üzenetére


Attelah
tag

Akkor törlődnek a jegyzetek, tel.számok, képek, appok stb? Vagy csak a beállítások mennek el mint pl a csengőhang, ébresztő stb.?

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#17775) leslieke válasza Attelah (#17774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Teljes törlésnél minden visszaáll gyárira, de többféle beállítás törlés van. Újratelepítésnél is ugrik minden. Biztonság kedvéért csinálj Kies-zel mentést.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17776) Red_Bull válasza bexinho23 (#17761) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Az FB kavart valamit mert nálam le volt tiltva a biztonságos böngészés már rég, és most magától átállítódott valami ahogy néztem és újra le kellett tiltani... Törlöd a böngésző gyorsítótárat, cookiekat stb. + letiltod PC-n a biztonságos böngészést FB-n és akkor menni fog

(#17777) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jelentem megtaláltam az S8500 utódját: elővettem a jó öreg SE K800i-t. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17778) Dhampir válasza leslieke (#17777) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

Tudsz esetleg valami hírt a Tizenes mobil megjelenéséről? :F

(#17779) leslieke válasza Dhampir (#17778) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyár végére, ősz elejére megjelenhet: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17780) Dhampir válasza leslieke (#17779) üzenetére


Dhampir
félisten

Erre kíváncsi leszek. A WP 7.5 és a 8 sem fogott meg a Bada után.
Remélem egy gyors és egyszerűen kezelhető rendszer kerekedik ki a Tizenből, és remélhetőleg a hardver is korszerű lesz. Addig marad a Symbian.

[ Szerkesztve ]

(#17781) leslieke válasza Dhampir (#17780) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt van néhány kép a kezelőfelületről: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17782) Dhampir válasza leslieke (#17781) üzenetére


Dhampir
félisten

Szépen néz ki, de majd a gyakorlatban kiderül a kezelhetősége. Remélhetőleg majd nem két lépésben lehet rajta felvenni a telefont, mint a WP esetében. :D

(#17783) SlyChocolate válasza leslieke (#17779) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

És ez is tiszavirág életű lesz mint a bada volt?

(#17784) leslieke válasza SlyChocolate (#17783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt majd az idő eldönti. Meg a vásárlók. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17785) Aryes válasza leslieke (#17784) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mintha a vásárlóknak lett volna bármi beleszólása a bada sorsába. :)

(#17786) gelbelex válasza Aryes (#17785) üzenetére


gelbelex
őstag

Lett volna, de droidosat vettek... :DD

(#17787) leslieke válasza Aryes (#17785) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nem veszik a vásárlók a Tizenes mobilokat, akkor tiszavirág életű lesz ez is.

gelbelex az a warezhuszárok rendszere. ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17788) gelbelex válasza leslieke (#17787) üzenetére


gelbelex
őstag

Sose láttam még közelről droidot... :U Talán majd egy tévéokosítót bevizsgálok.

[ Szerkesztve ]

(#17789) leslieke válasza gelbelex (#17788) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmi extra nincs benne. Ha kell valami, akkor Google Play, csak aztán győzd megtalálni a sok szemét között, ami használható is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17790) gelbelex válasza leslieke (#17781) üzenetére


gelbelex
őstag

Aszongya: "Prinsip desain UX dari TIZEN: fokus pada kemudahan dan kenyamanan pengguna"

Ja, bocs, néhány kép... ;)
A billentyűzete nagyon cool.

[ Szerkesztve ]

(#17791) leslieke válasza gelbelex (#17790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hs az angol jobban megy, tessék: [link] :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17792) RetepNyaraB válasza leslieke (#17789) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

najoovaan... Igaz a Baval nem volt ilyen gond: kereshettel amig akartal a Samsung shopban, ugyse volt benne semmi :W Meg azert pl nem baj, hogy a gps 10 mp alatt helyen van, megy a böngeszö, mint a villam,szinkronizal egy gombra minden fiokot es naptart, 100%-ig testreszabhato, stb stb... tenyleg semmi erdekes :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17793) leslieke válasza RetepNyaraB (#17792) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyugi. Ezt mondtam én is. Van minden, csak meg kell keresni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17794) RetepNyaraB válasza leslieke (#17793) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

:R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17795) leslieke válasza RetepNyaraB (#17794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:)
De sajnos droidra sincs minden.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17796) gelbelex válasza leslieke (#17791) üzenetére


gelbelex
őstag

:R

(#17797) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis Tizen infó: Laptopon demózták a Tizent

(#17798) leslieke válasza duvi (#17797) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt pedig autóban demózzák: [link] :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17799) duvi válasza leslieke (#17798) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem aprózták el a kijelző méretet/ket :Y 2db 10"-os panel?
A menü viszont tetszik. Látványos, könnyen kezelhető, akár vezetés közben is.
A legfrissebb infók alapján a Tizen jóval több lesz, mint egy telefonos/tabletes oprendszer. Kíváncsian várom a fejleményeket :)

[ Szerkesztve ]

(#17800) leslieke válasza duvi (#17799) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt egy kép arról, hogy milyen eszközökre tervezik a Tizent:

(a képen nincs rajta, de a háztartási eszközökön is lehet)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.