Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) leslieke válasza David3 (#17100) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy bizony, tessék elmenni szavazni és mindenki hozzon magával még egy embert. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17102) Dhampir válasza David3 (#17100) üzenetére


Dhampir
félisten

Legyen. :K Szavaztam a blogon. :)

Szegény Bada. :O

(#17103) duvi válasza leslieke (#17101) üzenetére


duvi
nagyúr

Quest Complete :D

(#17104) RetepNyaraB válasza duvi (#17103) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

+1

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17105) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Köszi a szavazatokat! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17106) yahgoo válasza David3 (#17083) üzenetére


yahgoo
csendes tag

Köszi a tippet, felraktam újra ezt a szoftvert, de továbbra is ugyanez a hiba áll fent.
Viszont minden más nagyon tetszik, használhatóbb mint a többi, és eddig újra se indult.
Arra gondoltam, hogy az ShpApp-ot kicserélem a Nami féle verzióban lévő ShpApp fáljra, akkor működne, mert ott működött a facebook push. Csak nem tudom, hogy ez így megoldható-e, cserélgethetőek ezek a fájlok?

[ Szerkesztve ]

(#17107) Teaway


Teaway
veterán

Szavaztam, de már nem tudom mire...

Nincs itthon csokid??

(#17108) leslieke válasza Teaway (#17107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vélhetően az Igen-re, mert a másik három válasz jó ideje ugyanott tart.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17109) Teaway válasza leslieke (#17108) üzenetére


Teaway
veterán

:R

Nincs itthon csokid??

(#17110) Dhampir


Dhampir
félisten

Hiányoznak a jó kis Badás alkalmazások.

Az indiai vagy a nagy orosz piac vajon hogyan fogadta a "veszteséget", a magárahagyást? :F

(#17111) zsoltib


zsoltib
csendes tag

Hali

Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudok törölni egy meglévő email fiókot a telefonról, ha nincs az email beállítások közt olyan lehetőség, hogy "Törlési opció"? 1.2-es oprendszer van rajta.

Előre is köszi!

(#17112) leslieke válasza zsoltib (#17111) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha jól emlékszem, akkor nem itt, hanem a Saját fiókok menüben lehet törölni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17113) Dhampir válasza Dhampir (#17110) üzenetére


Dhampir
félisten

Amint nézem, a badablog.ru átállt Androidos programok bemutatására. :U

(#17114) leslieke válasza Dhampir (#17113) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha már mást nem tudnak bemutatni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17115) Dhampir válasza leslieke (#17114) üzenetére


Dhampir
félisten

Valamivel ki kell tölteni a hézagot a Tizenig. Azért a Wave3 megkaphatná a Tizent. :W

(#17116) Teaway válasza zsoltib (#17111) üzenetére


Teaway
veterán

Jó helyen vagy:
E-mail fiókok > [három pont alul] > Fiók törlése

Nincs itthon csokid??

(#17117) leslieke válasza Teaway (#17116) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nofene, akkor tévedtem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17118) David3 válasza Dhampir (#17110) üzenetére


David3
őstag

A francia és a lengyel piac is "nagy" volt. Egytől egyig állnak át más rendszerekre, pl. Tizen, Android.

(#17119) Dhampir válasza David3 (#17118) üzenetére


Dhampir
félisten

A Tizenre milyen készülékkel állnak át?

A régi Badás alkalmazások ezután még elérhetőek lesznek? Ingyenessé teszik őket?

[ Szerkesztve ]

(#17120) leslieke válasza Dhampir (#17119) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Első körben Samsung és ha jól emlékszem, akkor Huawei telefonokon lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17121) ABal


ABal
őstag

Jó hírem van (ha valakinek még számít): visszatértek a letöltések a KIES-be.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17122) leslieke válasza Dhampir (#17119) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A régi Badás alkalmazások ezután még elérhetőek lesznek? Ingyenessé teszik őket?

Szerintem még jó ideig elérhetőek lesznek, de nem lesz ingyenesen letölthető mind. Később majd a Tizenre is letölthetőek lesznek. Bár érdekesség, hogy saját áruházat kap, Tizen Store néven.

ABal napok óta nem aludtam jól, most végre lesz egy nyugodt éjszakám. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17123) David3 válasza Dhampir (#17119) üzenetére


David3
őstag

Konkrét készülékkel még nem, de Tizenblog-ok vannak már.

(#17124) Dhampir válasza leslieke (#17120) üzenetére


Dhampir
félisten

Még a rég készülékeik vannak, az új pedig ki sem jött. :U

(#17123) David3

Értem, köszi. Akkor ez az "átállás" még eléggé a levegőben lóg.

[ Szerkesztve ]

(#17125) mr_balage


mr_balage
csendes tag

Eladom Wave S8500 telóm autós tartóval és szivargyújtós töltővel (+egyebek) eredeti dobozában 15.000.-Ft

http://forum.badablog.hu/kinal/samsung-wave-s8500-komplett-gps-navigacioval/

(#17126) Dani87


Dani87
csendes tag

Sziasztok!

Az miért van,hogy akármelyik rom-ot rakom fel a Wave 1-re egy idő után nehezen reagál az érintésre?Ha újraindítom vagy lezárom a képernyőt megjavul egy idő után.Nincs kint semmi widget semmi felesleges alkalmazás csak natúr a rom van rajta.

Üdv.:Dani

(#17127) David3


David3
őstag

Új hír a badablog jövőjével kapcsolatosan: [link]

Várjuk a véleményeket, ötleteket, észrevételeket... : )

(#17128) mr_balage válasza mr_balage (#17125) üzenetére


mr_balage
csendes tag

Telefon elkelt, autós és bringás tartó még megvan a szivargyújtós töltővel együtt, ha valakit érdekel.

(#17129) Dhampir válasza consono (#17070) üzenetére


Dhampir
félisten

"Visszatértem" a Lumiától. :DDD

Nagyon szép telefon meg minden, az akksi-üzemidő is elég jó, de a Windows Phone kötöttsége még mindig zavar. Azt gondoltam, hogy hozzászokok majd, de ez valami iszonyatos. A Badát becsüljétek meg! :))

(#17127) David3

Az orosz badablog.ru is megmaradt, csak éppen Androidos témájú cikkeket írnak.

[ Szerkesztve ]

(#17130) magica33311


magica33311
csendes tag

sziasztok egy sima wave 1 van és lefrissitettem 2.0-ra a viber miatt,de sehol sem találok mert mindenhonnan leszedték. Tudna valaki linkelni nekem? Elöre is köszönöm!

(#17131) leslieke válasza magica33311 (#17130) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A viber hivatalosan csak Wave 3-ra érhető el: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17132) gelbelex válasza Dhampir (#17129) üzenetére


gelbelex
őstag

Megtennéd, hogy a WP (Téged) zavaró kötöttségeit leírod? Akár privátban, akár ide (elvégre a bada helyett mást keresőket érdekelheti egy hiteles vélemény). Előre is nagyon köszönöm! :R

(#17133) gelbelex válasza David3 (#17127) üzenetére


gelbelex
őstag

Maximális respekt az elhivatottságotokért! :C :R

(#17134) magica33311


magica33311
csendes tag

ezeket már végig jártam,nem tudom leszedni,de nem mindegy hogy mire csak 2.0 legyen!

(#17135) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Megkérdezték tőlem, mint "nagy" facebook mániástól, hogy hogyan lehet chat funkciót elővarázsolni a facebook kliensben Bada 2.0 alatt. Az őszinte válaszom az volt hogy nem tudom, nem használok ilyesmit :D .
Hogyan lehet?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#17136) Dhampir válasza gelbelex (#17132) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt már sokan megtették, és én csak nagyon egyszerűen tudok erről nyilatkozni. Nem teszem OFF-ba, mert a Badát is szeretném megemlíteni.

A kizárólagos Zune-szinkronizáció mindenképpen erős megkötöttség, például Linux alatt csak bizonyos médiafájlokhoz lehet hozzáférni a Rhythmbox programmal, de utóbbiról már korábban is meggyőződhettem egy Optimus esetében (nem az enyém).

Viszonylag kevés alkalmazás található hozzá. Alkalmazások jelenleg és ezután, főleg a WP8-ra készülnek, a Badánál ez lényegesen sokkal rosszabb hiányállapotot eredményez.

A Bada a WP7-nél egy kedvesebb rendszer, színe és hangulata is volt, ezért szomorkodom, hogy a Samsung így elintézte a "szívügyét".
A Bada képes volt érzelmileg is hatni a felhasználóra - itt nem az anyázásokra gondolok :DDD - ez akár az Android esetében valahogyan nem így van, de ez talán nagyon szubjektív gondolat, és csak bennem keletkezett egy képzet.

A Lumia 800 esetében a 8 megapixeles kamerát egy jobb 5 megapixeles übereli vagy legalábbis hozza azt a minőséget. A fotóbeállításokat nem lehetett részletesen piszkálgatni, bár ezzel tisztában voltam, mert a WP7 telefonoknál ez ilyen.

A trükkökről, egyebekről a Lumia 800 esetében ebben a nyitó hozzászólásban lehet olvasni.

(#17135) EAndrew

Én sem használtam soha. :D

[ Szerkesztve ]

(#17137) consono válasza Dhampir (#17136) üzenetére


consono
nagyúr

Na, na, na.... Azért a kevés alkalmazást felhozni a Wave topicban szerintem a vicc kategória :) WP-re jelenleg is kb. 20x annyi alkalmazás van mint Badára valaha volt (ha a témákat leveszem akkor ez a szám még sokkal magasabb) :D A Zune-t szokni kell, ez tény, ezzel nem is vitatkozom, de a kamera állíthatatlanságát nem értem, nekem az ISO, scenes, effects, resolution, white balance,contrast, saturation, sharpness, metering mind állítható. A Nokia féle Camera Extras-sal meg kapsz még plussz dolgokat efelett is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#17138) s4tch


s4tch
veterán

Érdekelne itt valakit egy bada vs ios vs android vs symbian vs wp7 összehasonlítás? :DDD Egy valagnyi telefon összetorlódott otthon: még megvan a Wave és a Nokia 700 (mindkettő eladó), a saját Xperia P-m, barátnőm iPhone 4-e (tegnapi vétel), és ugyan nem egy háztartás, de megoldható egy windowsos kütyü is, öcsémnek a hivatali telefonja egy Lumia 800. Nem feltétlenül lenne fair, hardveresen eléggé eltérnek a telefonok, kijelzőméretben, RAM-ban komoly a szórás, de a rendszereket jól össze lehetne vetni.

(#17139) TomWexX válasza s4tch (#17138) üzenetére


TomWexX
addikt

Jöhet!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17140) leslieke válasza s4tch (#17138) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jöhet!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17141) gelbelex válasza s4tch (#17138) üzenetére


gelbelex
őstag

Én is szívesen olvasnék ilyesmiről.. EIK! :R

(#17142) s4tch


s4tch
veterán

Sőt, jut eszembe, múlt héten beüzemeltem a Motorola MPX200-at, tettem rá WP6.1-et, zsír az is. :C Ha lesz érkezésem, és öcsémet át tudom rántani 1-2 órára, akkor összedobok valamit.

(#17143) leslieke válasza s4tch (#17142) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hehe,a fiókban nekem is van egy Motorola MPX200. WP6.1-et honnan szedted le hozzá?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17144) s4tch válasza leslieke (#17143) üzenetére


s4tch
veterán

Most nem tudom megmondani, az otthoni böngésző előzményeiben biztos megvan valahol. Arra emlékszem, hogy qrvasok rapidshare-es link van rá a neten, de egyik sem működött, ellentétben egy 4shared.com-os linkkel. Egyébként a fiókban wp6.5-ös verzióval pihent a telefon, próbáltam azzal is használni, de a 6.1 gyorsabb.

SZERK: filestube jó kereső, ki is dobta, itt ni

[ Szerkesztve ]

(#17145) Aryes válasza s4tch (#17138) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hogy hasonlítasz össze almát körtével? :)

(#17146) leslieke válasza Aryes (#17145) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy, hogy mindkettő gyümölcs. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17147) s4tch válasza Aryes (#17145) üzenetére


s4tch
veterán

Kb. úgy, ahogy leslieke írja. Ezek használati tárgyak, jellemzően hasonló célra készültek. Nem tudom, mi sül majd ki belőle. Nyilván nem objektív, tudományos alaposságú laborteszt lesz, olyat csináljon, akinek hat anyja van.

Te hogy csinálnád?

(#17148) Dhampir válasza consono (#17137) üzenetére


Dhampir
félisten

Mégis át akarsz váltani a gyengébb Xperia J-re? ;]

Más hátrányok:
A Lumia 800 méretéhez képest dögnehéz a 142 grammjával, a Wave3 nagyobb, fém és mégis valamivel könnyebb, 122 grammos.

[ Szerkesztve ]

(#17149) gelbelex válasza Dhampir (#17136) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm! :C
Az biztos, hogy a WP8-vásárlást jobban körbe fogom járni, mint anno a badáét... :D
Az a mókás, hogy rá is érek körbejárni, mert mostanra már egész jól elvagyok a badával. :DD

(#17150) Dhampir válasza gelbelex (#17149) üzenetére


Dhampir
félisten

Ki lehet egyezni a Wave/Badával, ha csak egy megbízhatóan működő mobiltelefonra van szükséged. :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.