Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) San398 válasza leslieke (#16698) üzenetére


San398
őstag

Tetszetős ez a BlackBerry Z10! :K Talán ez az első ami tetszik a BB telefonok közül.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16702) consono válasza ABal (#16700) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a Q10 is tetszik, csak a négyzet alakú kijelző nem... Pedig mindenem a QWERTY, nem véletlenül van most is az. Az OS meg tényleg pöpec, van egy halom app is, főleg hogy nagyon könnyű átdobni a droidos progikat. Sajnos a Q10 ráadásul csak május, júniusra ígérik, addig én nem tudok várni, kb. egy hónap múlva telót kell vennem (már ha kihúzom addig). Csak azt nem tudom még, hogy mit... Jó lenne 1,5-2 évre venni valamit, persze újan, de 50-60-nál többet nem tervezek költeni és csak független vagy Telenor kártyás jöhet szóba :/

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#16703) ABal válasza consono (#16702) üzenetére


ABal
őstag

Én szerencsére ráérek, akár októberig is (a születésnapomig) tudok várni, az a határidő. Szóval, lesz időm szépen átgondolni. Most minden esetre tetszik a BB

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16704) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Jelenleg Turko CFW V6.1 van a telefonomon, van ennél frissebb és jobb firmware jelenleg? Annak idején az android kipróbálása végett raktam fel, végül csak egyszer indítottam el utána le is töröltem az android fájlokat.

Én 2010 novembere óta nyúzom az S8500-t. Amint jobb anyagi helyzetbe kerülök lecserélem, csinál néha érdekes dolgokat( fagyás, gyári böngésző alatti újraindulás - orvosoltam opera mini használatával)
Ki tudja, lehet veszek egy kínai "csodakészüléket", mondjuk egy ilyet.

Aurea mediocritas

(#16705) ABal válasza m1sk4r (#16704) üzenetére


ABal
őstag

Ami az első részt illeti, nem vagyok otthon a témában, de itt talán többet megtudsz.

A kínaiak nagyon tűz alá vették az okostelefon piacot, az biztos. El tudom képzelni, hogy két-három év múlva már jelentős szeletet hasítanak ki maguknak a nagy tortából

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16706) leslieke válasza ABal (#16705) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ott csak a gyári fw-k találhatóak meg, a user made nem. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16707) RetepNyaraB válasza m1sk4r (#16704) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vannak a különféle Slim verziók, Droid nélkül és végletekig csupaszított szoftverekkel, a nagyobb ram és egyéb hely érdekében. Ki kell próbálni; nekem nem indult el se az Apps, se a Maps - nem tudom miért, de így aztán nem vacakoltam vele többet.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16708) gelbelex válasza ABal (#16693) üzenetére


gelbelex
őstag

:K
Jó csávó ez a Pete Pagassi! :C

(#16709) isanya01 válasza kalolaci (#16692) üzenetére


isanya01
csendes tag

samsung GT-s 8500-ról vanszó.láttam egy videót,amin kemencébe teszik e telót,utána leszedik az üveget róla.
Csak azt szerettem volna kérdezni,hogy lehet-e más a gond.
Mondjuk érintkezési probléma.Ha más nemlessz,megprobálkozom a kemencés dologgal.Igy télen ez nemlessz nehéz,kemence van.

(#16710) Goldmen75 válasza isanya01 (#16709) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát skacok, leköszönök innen végleg...párom is cserélt telót, lányomnak megadta magát a wave:(....kifogytunk belőle....
Jó volt veletek:)
Üdv máskor máshol!

(#16711) leslieke válasza Goldmen75 (#16710) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lassan, de biztosan elfogy a csapat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16712) Dhampir válasza Goldmen75 (#16710) üzenetére


Dhampir
félisten

Miért nem veszel egy használt Wave 3-at? :)

(#16713) Aryes válasza Goldmen75 (#16710) üzenetére


Aryes
nagyúr

A lányodnak egy használt wave-et? :DDD

(#16714) ABal


ABal
őstag

Szerintem, már átment a kezén éppen elég Wave. Lehet, hogy már nem akar visszanézni... :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16715) szebev válasza consono (#16702) üzenetére


szebev
senior tag

Xiaomi mi-2 nem johet szoba ? Olcso,szep,jo telo .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16716) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Gondom akadt az internet-szolgáltatóval, lehetséges, hogy pár napig nem leszek elérhető...

(#16717) isanya01 válasza Goldmen75 (#16710) üzenetére


isanya01
csendes tag

Hali! Mi adta meg magáj a lányod telefonján? A kijelzője véletlenül nem müködik?

(#16718) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok!

Látom eléggé pörög a topic, sokan használjátok ezt a telefont :)

Szerintetek megéri-e még most ilyen telefont venni?

Egy hölgynek lenne, amire főleg használná:

- Telefonálás
- Zenehallgatás
- Fényképezés
- Ingyenes FB

Netezés nem nagyon lenne rajta.

Használtan 18-20ezer ft környékén ki lehet fogni wave-t, megéri??

Másik alternatíva a HTC Wildfire S.

Milyen főbb hibái vannak? :R

üdv

(#16719) consono válasza szebev (#16715) üzenetére


consono
nagyúr

szebev:Ha mondasz boltot, ahova bemehetek és megvehetem akkor elgondolkodnék rajta ;) Kicsit fázom a kínából rendeléstől... Amúgy én a Wave 3-on is elgondolkodtam, de már szinte sehol sem kapható...

werszomjas: nem egy kategória a Wildfire S-el a Wave, főleg egy hölgynek... Egyedül a Facebook az amire nem emlékszem, hogy milyen volt (szerintem az ingyenest nem is próbáltam a browserből...), a többi amit írtál, arra jó a Wave!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#16720) leslieke válasza werszomjas (#16718) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első háromra megfelel a Wave, de FB elérésre szokott panasz lenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16721) s4tch válasza werszomjas (#16718) üzenetére


s4tch
veterán

Azon túl, amit az előző 2 hozzászólásban olvashattál, főbb hibák: bada. Ennyi. Ez mondjuk szűk szoftverkínálatot, tetűlassú böngészőt (opera minivel jobb, de csak ha memóriába telepíted), időnként belassuló rendszert, kevés jó widgetet, fölösleges live panelt (vagy mit) jelent. Telefonálni, sms-ezni, fényképezgetni viszont qrvajó, a kijelző király, az akksiidő szintén korrekt, a fém ház meg osztályon felüli.

(#16722) szebev válasza consono (#16719) üzenetére


szebev
senior tag

Hat boltot magyarban nem tudok mondani ,csak rendelni lehet netrol .Van francia oldal is ahol lehet rendelni . Nezz be a xiaomi forumba ott meg fogod talalni !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16723) a510 válasza smoky6 (#14571) üzenetére


a510
aktív tag

Igen, multival felraktam csak az apps_compressed_Wave3.bin-t és Kies-es install után működik a Viber Wave I-en is .
(Végül nem adtam el, lányom használja a Wave-emet)

(#16724) isanya01 válasza werszomjas (#16718) üzenetére


isanya01
csendes tag

Igen,nagyon jó telefon!!!Amit irtál arra tökéletes.Szép képeket,videókat készit,gyors,könnyű kezelni,a menüje,jó a súja,a mérete.Nem túl könnyű,nem túl nagy.
Ár,érték arány jó,az új csúcs modellekhez képest.
Hátrány:labdázni nem lehet vele:)),ha le esik tönkremegy,( kijelző)Javitása,drága:((

(#16725) kalolaci


kalolaci
senior tag

Èn tavaly vettem a Wave 3-t. 40.000ft volt, dobozosan függetlenül, minden tartozèkàval, papìrjaival. Sőt mèg garancia is van rà. Szerintem ennyit bőven megèrt. S ha volna mèg egy ilyen eladò, most is megvennèm.

(#16726) leslieke válasza kalolaci (#16725) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyon baráti áron vetted.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16727) kalolaci


kalolaci
senior tag

Szerintem is. A telefon ès a Bada összes "hibàjàval", ès "hiànyossàgaival" együtt is.

[ Szerkesztve ]

(#16728) mobilefan


mobilefan
aktív tag

Hy all !

Van valaki aki eladná Wave 3 telóját ? :U

:R

-

(#16729) leslieke válasza mobilefan (#16728) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hardveraprón találni eladót: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16730) mobilefan válasza leslieke (#16729) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Igen az egyik 4 napos reg. + békéscsaba,és van valami szépséghibája.
A másik is 220km-re van innen.
Nekem Bp-i kéne és hibátlan.

-

(#16731) leslieke válasza mobilefan (#16730) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na olyat nem találtam.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16732) mobilefan válasza leslieke (#16731) üzenetére


mobilefan
aktív tag

:K ezaz

-

(#16733) leslieke


leslieke
Jómunkásember

OFF kérdés: tudtok boltot, ahol még kapható új Samsung Galaxy Nexus?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16734) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Az imént opera mini alatt produkàlt egy teljes rendszerfagyàst a Wavem. Majd újraindìtva az előtte 36%-os töltöttségi szint 4%-ra ugrott. Tapasztalt màsvalaki is ilyet màr?

Aurea mediocritas

(#16735) leslieke válasza m1sk4r (#16734) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, előfordul, ha napokig nem volt újraindítva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16736) Aryes válasza m1sk4r (#16734) üzenetére


Aryes
nagyúr

50% alatt elég gyorsan fogy az akksi, és nem mindig jól méri a teló. Lehet a hardver már érzékelte, hogy itt a vég és lekapcsolta a telót hogy az akksi ne menjen tönkre.

(#16737) kalolaci


kalolaci
senior tag

Az apròdon is èrdemes szètnèzni, Wave vàsàrlàs ügyben. Az akksi nekem is produkàlt ilyet, Wave I.-en.

[ Szerkesztve ]

(#16738) s4tch válasza leslieke (#16733) üzenetére


s4tch
veterán

Pár Media Marktban biztos van, a karácsonyi szezonban több üzletükben is láttam még.

(#16739) leslieke válasza s4tch (#16738) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz a tippet, rájuk nem gondoltam. Délután meg is nézem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16740) leslieke válasza mobilefan (#16728) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt azt állítják, hogy van nekik raktáron Wave 3: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16741) mobilefan válasza leslieke (#16740) üzenetére


mobilefan
aktív tag

találtam aprodon :R

-

(#16742) leslieke válasza mobilefan (#16741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az jó, mert közben kiderült, hogy a bolt nem igazén segítőkész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16743) kalolaci


kalolaci
senior tag

Jövő hèten èn is hozzà jutok egy Wave 3-hoz, ha minden igaz. Ìgy lesz majd egy eladò Wave I-em, ha valakit èrdekel.

[ Szerkesztve ]

(#16744) David3


David3
őstag

Megjelent a Magyar-Német Szótár 1.0.1-es verziója, ami immáron 5 db Wave készüléket támogat, 3 nyelvvel.

Részletek a badablog.hu délelőtti hírében!

(#16745) leslieke válasza David3 (#16744) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Angolhoz mikor jön frissítés?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16746) David3 válasza leslieke (#16745) üzenetére


David3
őstag

Ahhoz mostanában nem tervezzük. Milyen frissítésre gondoltál amúgy? Új készülékek támogatása?

Az Idegen Szavak-hoz jön remélhetőleg a frissítés hamarosan...

(#16747) leslieke válasza David3 (#16746) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pl.: szótárbővítés, új funkciók, ilyesmik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16748) isanya01 válasza kalolaci (#16725) üzenetére


isanya01
csendes tag

Nézz körül a jofogás.hu_n.

(#16749) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék a páromnak a wave I-n a turko v8 van fent,hogy lehetne a billentyű feloldást megváltoztatni a téma csere az ok de nem mindegyik téma cseréli le,ami tetszik az pont nem :R

(#16750) Xerix


Xerix
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki linkelni egy oldalt, ahogy azt a bizonyos tortát lehet megnézni? Melyik telefongyártó hány %-kal részesedik a nagy tortából?

Én is cserélném a Badát, Androidra, csak részletesen meg kéne nézni hogy melyik gyártó legyen a befutó, aztán jönne a termékek böngészése (nagyon nem vágom a telefon gyártókat, egy barátom azt ajánlotta, hogy HTC-t vegyek)

Köszi, Xerix

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.