Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) leslieke válasza consono (#17948) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17952) mobilefan válasza s4tch (#17950) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Minden annyit er amennyiert el lehet adni.a huszon x ezres peldanyokat hirdetik is eleg reg ota....maradjunk ennyibe.:)

-

(#17953) kalolaci válasza mobilefan (#17952) üzenetére


kalolaci
senior tag

29.000ft a Wave 3-èrt, az is jònak hangzik. Ha nem az volna az asszonynak, most is megvennèm annyièrt.

(#17954) Burt1793


Burt1793
veterán

Sziasztok!

nem vagyok otthon a bada témában, androidos telefonom van/volt/lesz, de egy ismerősömnek meghalt a telefonján a bada (wave 1 S5800). Van download mód (ez androidnál már mindenre elég :D), így hát letöltöttem a multiloadert. 2-es bada volt rajta elvileg. De az amúgy sem tetszett neki. Jó lenne egy 1.2.es bada.
Tudnátok nekem linkelni egy magyar 1.2-es romot (független), illetve egy leírást, ami alapján rá tudom rakni?
Nagyon szépen köszi.

(#17955) leslieke válasza Burt1793 (#17954) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A download mód itt is elég! :DDD

telepítéshez leírás itt: [link]

Romot nem tudok linkelni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17956) Burt1793 válasza leslieke (#17955) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!
Köszi, ezt a leírást pont megtaláltam, hamar írtam ide ki. Most kezdem olvasni. Miért nem tudsz romot linkelni? :(
Illegális? Hol tudom megkeresni? Nem akarok túl sok időt eltölteni ezzel... bocs.

szerk.: első pár sor után...: sim unlockos-e vagy sem, na ezt nem tudom megnézni! :D

[ Szerkesztve ]

(#17957) leslieke válasza Burt1793 (#17956) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tilos a ROM linkelése, csak épp nem tudok 1.2 lelőhelyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17958) Burt1793 válasza leslieke (#17957) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, akkor majd keresek. Most úgy sincs itt a teló.
Mennyiért lehet eladni egy 3 éveset? kisebb karcok vannak rajta, végig tokban volt.
(Igazából már van új telefonja)

(#17959) leslieke válasza Burt1793 (#17958) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

15k körül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17960) Burt1793 válasza leslieke (#17959) üzenetére


Burt1793
veterán

Az vicc...
Akkor nem eladó! :D
Sokszor használhatóbb, mint egy 2 magos androidos teló.

Az a problémám, hogy a samfirwares oldalon magyar függetlenből már csak a 2.0-s bada van fent.
vki 1.2-t linkeljen pls.

[ Szerkesztve ]

(#17961) leslieke válasza Burt1793 (#17960) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kérni lehet érte többet is, de max. 20 k-t.

Többek közt ezért sem adtam el a saját W1-em, inkább elajándékoztam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17962) Burt1793 válasza leslieke (#17961) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, szerintem ő is ezt fogja tenni, miután vett egy i5öt...

1.2 pls valaki! ;]

(#17963) leslieke válasza Burt1793 (#17962) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Találtam: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17964) Burt1793 válasza leslieke (#17963) üzenetére


Burt1793
veterán

Köszi szépen, ez magyar és független? nem látok róla plusz infót. De leszedem.
Fele annyi mint egy 4.1.2-es android :D Jó lesz.

(#17965) leslieke válasza Burt1793 (#17964) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, magyar és független.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17966) Burt1793 válasza leslieke (#17965) üzenetére


Burt1793
veterán

Tudtam, hogy nem lesz egyszerű. Mindent a leírás szerint csináltam, hibaüzenet: "Flash problem: ERR : Dbl Erase". Utánaolvastam, megcsináltam mindent, amit kell.
lehet, hogy alaplaphibás lett a telefon. egyik napról a másikra nem indult el, csak bootloop volt.

(#17967) leslieke válasza Burt1793 (#17966) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az pech lenne, mert a javítás költségét már nem lenne érdemes erre kifizetni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17968) consono válasza Burt1793 (#17966) üzenetére


consono
nagyúr

Ez mintha FOTA probléma lenne, ha jól emlékszem (ha, 1.2-t akarsz feltenni 2.0 FOTA-jával). Próbáld meg először csak a FOTA-t feltenni, majd ha az megvan, utána a teljes FW-t... Boot csere volt? Mert ilyenkor az is kötelező. ÓVATOSAN!!!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#17969) Burt1793 válasza leslieke (#17967) üzenetére


Burt1793
veterán

Átraktam más portra és frissítettem a drivereket, ahogy egy angol fórumon írták és fel is ment. Nincs benne magyar nyelv, nekem nem lenne baj, de ha vkinek elajándékozzuk, akkor kéne.
1.2-t raktam fel, sokkal jobb, mint a 2.0 elvileg.

(#17970) Burt1793 válasza consono (#17968) üzenetére


Burt1793
veterán

Bocs a dupláért.

Te se tudsz linkelni nekem egy magyar, független 2.1-es romot?
Ez nem tud magyarul, ráadásul még angolul is értelmetlen szöveget ír ki néha... ha átállítom németre, akkor is... :(
Hihetetlen pörgős és gördülékeny. :B

(#17971) leslieke válasza Burt1793 (#17969) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ott a linken a magyar CSC is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17972) Burt1793 válasza leslieke (#17971) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, már látom, de most egy S8500XXJL2-t rakok éppen fel, ez elvileg a legújabb 1.2-es.
Elég sok idő a felrakás... nem egy android.
Viszont sokkal folyamatosabb a bada, ha nem is az S2höz képest, de egy egy magos 1,4 Ghz-es Galaxy W-hez képest igen. Pedig abban 512 mega ram van. (=wave3)

(#17973) leslieke válasza Burt1793 (#17972) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A KF3 a legutolsó 1.2, de azt csak egy frissítés volt.

A Wave 3-on a bada 2 sokkal jobban teljesít, mint a W1-en.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17974) Burt1793 válasza leslieke (#17973) üzenetére


Burt1793
veterán

A wave1-en a bada 2 haldoklott...

Mindegy, akkor majd leszedem azt, vagy nem. Ha ez magyar lesz, akkor hagyom. 10 perc és kész.

(#17975) David3 válasza Burt1793 (#17974) üzenetére


David3
őstag

Okosított bada 1.2-es (XXKF3) szoftvert innen tudsz letölteni: [link]

V3-as SHP APP: [link]

Magyarázat, hogy miért kell az SHP APP v3: GT-S8500_XXKF3-OXDKG2_FULL_HUN_SHP_OK-hoz tartozó frissített SHPAPP (v3) fájl, amely apróbb módosításokat tartalmaz. INNEN tudjátok letölteni. Ezt a GT-S8500_XXKF3-OXDKG2_FULL_HUN_SHP_OK szoftverben szereplő SHPAPP (v2) fájlal kell kicserélni, mással nem jó! Ehhez leírást ITT találtok, figyeljetek oda, hogy a S8500 Wave-hez tartozó frissítési menetet nézzétek!

Szerk.: Ugyanazt a leírást használd, mint a bada 2.0-ás frissítésnél. A boot fájlok cseréjét mindenképp végezd el! Ja, és pár meglepetés alkalmazás lesz a szoftverben. : ) Egyébként ez a legfrissebb bada 1.2, ezután már csak apróbb javítások jöttek más régiókba, aztán már csak a bada 2.0 van ezután.

[ Szerkesztve ]

(#17976) Aryes válasza mobilefan (#17947) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy kicsit fura a wave helyzete árazás szempontjából. Először is már csak az amoled miatt is többet ér a wave2-nél. Másrészt sokkal szebb is nála. Szerintem. :)

Viszont az árat azért nehéz belőni, mert akinek a bada miatt nem kell, annak ingyen se (ezek vannak többségben), aki viszont a készülék minőségét nézi, neadjisten még a badát is szereti, az megadja érte a túlzásnak ítélt árat is.

(#17977) Burt1793 válasza David3 (#17975) üzenetére


Burt1793
veterán

Ebből nem értettem semmit... :D
Egy S8500XXKF2-t raktam fel magyar csc-vel. Most magyar, gyors és jó. Igazából már senki se használja... talonba megy.
Ha érthetőbben le tudnád írni ez előzőeket, hogy mit töltsek le és hova tallózzam be a multiloaderben, akkor felrakom. :) Köszi.
A wave2 nem samoled?
Nekem az S2 is samoled ugyebár. Imádom. Egymás mellett van most a kettő, van különbség méretben! :P
Sok androidos telefon fordul meg a kezemben. Ha felnőtt emberként emailezgetsz és telefonálsz, akkor teljesen megfelelő. Facebookot nem próbáltam, láttam hogy van rajta.
A kijelző nagyon tetszik, nem is merül túlságosan és nagy smooth.

Illetve, miben jobb az a rom?

Hasznos appokat honnan lehet leszedni?
Egy két tippet szívesen fogadnék, ha már ittmarad a teló.

[ Szerkesztve ]

(#17978) leslieke válasza Burt1793 (#17977) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A wave2 nem samoled?
A Wave 2 Super Clear LCD: [link]

Hasznos appokat honnan lehet leszedni?
Appokat innen lehet leszedni: http://apps.samsung.com/, hogy hasznosak-e, hát az már kérdéses. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17979) Burt1793 válasza leslieke (#17978) üzenetére


Burt1793
veterán

Most nézem, felül be van égve a lehúzható tálca...
Nekem két év alatt nyoma sincs a beégésnek azeskettőn, bár én sokat romolok, mindig minden máshol van, de itt nem.
Furcsa, mert egy hónapja fiókban van a telefon.

(#17980) leslieke válasza Burt1793 (#17979) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az szomorú. Az enyémen nem volt ilyen beégés, mikor továbbadtam.

De erre a begésére már volt is mástól is panasz, fiatalabb telefon esetében is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17981) Burt1793 válasza leslieke (#17980) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem durva, csak akkor látszik, ha nagyon nézed, allergiás vagyok erre, bár igazából semmit sem számít.
Egy új aksi kéne bele talán. Szerintem 3 év alatt sokat romlik a teljesítménye, nem tudom, hogy mennyibe kerül. De ez a teló simán kibírhat 3 napot.

(#17982) Aryes válasza Burt1793 (#17979) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az a baj, hogy a gyári bada téma nagyon kontrasztos, és mindig minden egy pozícióban van, ezért ég be a legtöbb wave. A fekete felső sor szinte mindig látszik, az a sáv nem tud a képernyő többi részével együtt öregedni. Bezzeg a rajta lévő ikonok... :W
Az amoled olyan, mint a régi képcsöves tv-k, ha egy kép ment rajta, az is beégett. Nálam is volt ilyen két év után, de nagyon halványan, mert általában sosem használtam sokat teljes fényerőn.

(#17983) Burt1793 válasza Aryes (#17982) üzenetére


Burt1793
veterán

Na, az ismerősöm mindig max fényerőn használta, mert nem akarta állítgatni. A felső sáv pedig tényleg mindig ott van... én is akkor vettem észre, amikor widgeteket szerkesztettem, mert akkor eltűnik, hogy lehessen szerkeszteni.
Én ugye szerencsére a fényszernzorral operálhatok, így sokszor nincs max fényerőn a telefonom. Remélem nem fog beégni, meg hát sokat is változik mindig a kinézet.
Az a vicc, hogy nekem beégett egy TFT is nem rég. GAlaxyW...

Nekem inkább legyen kontrasztos, mint csúnya. Így van ez az ICs és JB között is. Az ICS gyönyrűen kontrasztos volt, de rájöttek samuék, hogy akkor sok kijelzőt kell cserélni, így a JB olyan fakó és egyszínű, hogy rossz nézni (szerencsére nem kell! :D)

[ Szerkesztve ]

(#17984) mobilefan válasza Aryes (#17976) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Van benne valami :)
Varok aztan majd lesz olyan aki megval tole 15k korul.:)

[ Szerkesztve ]

-

(#17985) leslieke válasza Burt1793 (#17983) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Max. fényerő mellett nincs is mit csodálkozni azon, hogy beégett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17986) Burt1793 válasza leslieke (#17985) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem az enyém. De nem zavarja, észre sem vehető szinte. 3 évet szolgált, már úgy is van új, ezt meg megkapja vki. Egyrészt beégve is használható, másrészt kárpótolta mindenképpen ez a gyönyörű kontrasztosság! :)

(#17987) leslieke válasza Burt1793 (#17986) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem kiégeti a szemem már az 5-s fényerő is. 2-3 bőven jó. A nexus7 is minimumra van téve és még az is sok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17988) Burt1793 válasza leslieke (#17987) üzenetére


Burt1793
veterán

Hát igen, most, este, a sötétben... :D
Nekem ilyenkor minuszban van a fényerő azesskettőn, a szubpixelek fényereje is le van véve, hála a zsneiális profiknak.

(#17989) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb "remek" Samsung Apps akció indult:

Akciós ajánlat! A legjobb zöld alkalmazások

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17990) gelbelex válasza leslieke (#17989) üzenetére


gelbelex
őstag

:K
És ez mire jó?

"fun time making a fool out of your friends".
Aki nem ért hozzá, az azért haragszik, mert erre rávilágítok.
Aki meg ért hozzá, az meg a rossz viccért haragszik rám.

[ Szerkesztve ]

(#17991) leslieke válasza gelbelex (#17990) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmire, baromság. Mint maga az akció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17992) szebev válasza leslieke (#17985) üzenetére


szebev
senior tag

Szia!

Nekem 4-es fenyeron beegett , de engem nem zavar. Ami jobban zavar az az , hogy szerintem rosszabbodik az aksi teljesitmenye .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#17993) leslieke válasza szebev (#17992) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pech.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17994) Burt1793 válasza leslieke (#17993) üzenetére


Burt1793
veterán

Egyáltalán nem pech, ezen a wave-en a 3as fényerő olyan, mint az S2-mön a 70%... :D
A fényerőt alig lehet levenni és nagyon szép kontrasztos az ui. Ráadásul az én ismerősöm 10 percre rakta a kijelzőkikapcsolást ;]

(#17995) leslieke válasza Burt1793 (#17994) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De pech, mert nekem 3-as fényerőn sincs beégés a 3 éves telefonon. A kikapcsolási idő 1 perc.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17996) RetepNyaraB válasza leslieke (#17995) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

+1

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17997) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nekem, (Wave 3) 6-7 között szokott lenni a fènyerő, de nincs beègès. Mivel nagyrèszt kint dolgozom, automatàn vagy kis fènyerőnèl nem làtok szinte semmit.

(#17998) ABal


ABal
őstag

Akinek androidos eszköze van és szereti az ilyen játékokat, a Where's my water? most ingyenes a Samsungapps-on.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17999) chubii válasza ABal (#17998) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi szépen :R

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#18000) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Olyan offline térkép programot ajánljatok nekem ami turista térképeket tud fogadni.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.