Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) consono válasza leslieke (#17800) üzenetére


consono
nagyúr

Tervezik??? :Y Mikor lesz ebből piaci termék, ha még mindig csak tervezik?

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#17802) Dhampir válasza duvi (#17797) üzenetére


Dhampir
félisten

Remélhetőleg nem a Tizen Túliak Társaságába, hanem a Tizen(en) Belüliek Társaságához fogunk tartozni. :D

(#17803) leslieke válasza consono (#17801) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A mobilok még idén (nyár vége-ősz eleje) jönnek, a többi meg utána. Notin, IVI-t láttad, gondolom a többin is dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17804) TomWexX válasza leslieke (#17800) üzenetére


TomWexX
addikt

Ilyen képet már badával is láttam. :F
Nem azért, de mikor lesz a tizen "kézzelfogható"? Mindig csak a tervek stb., de maga a rendszer még mindig sehol...

Szerk.: Nem láttam az utolsó 3 hsz-t. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17805) leslieke válasza TomWexX (#17804) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem emlékszem ilyen képre badával. Ott csak a tabletről volt szó, az is inkább pletyka, mint valóság. De emlékezhetek rosszul is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17806) Aakisan válasza leslieke (#17805) üzenetére


Aakisan
aktív tag

TV-ről is szó volt aztán nem lett belőle semmi.

(#17807) leslieke válasza Aakisan (#17806) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igaz, arról is volt szó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17808) kalolaci


kalolaci
senior tag

Ezek szerint, nem lehet majd Wave 3-ra hivatalosan rárakni, csak esetleg rábuherálni. Hasonló lesz az S4-hez? Mert azt olvasom. :)

(#17809) leslieke válasza kalolaci (#17808) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem sehogy nem lehet majd rátenni. A Wave 3 hardvere gyenge ehhez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17810) Aryes válasza leslieke (#17809) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az elég baj, mert optimalizálatlan, erőforrászabáló oprendszerből pont elég van a piacon... Csinálnának végre vmi tisztességesen összerakott rendszert. Remélem a sailfish az lesz, én már csak abban bízom. :DDD

(#17811) leslieke válasza Aryes (#17810) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bada jól fut a Wave 3-on, szóval teljesült a kívánságod! :DDD :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17812) Aryes válasza leslieke (#17811) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hogy jön ide a bada? :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17813) consono válasza Aryes (#17812) üzenetére


consono
nagyúr

A nem erőforrászabáló az pl. illik rá ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#17814) gelbelex válasza consono (#17813) üzenetére


gelbelex
őstag

Wave II-öt havonta-kéthetente újra kell indítani, mert a bada valamit felzabál. ;]
Amiből a Wave 3-ban már elég van, mert ott nem (ha jól tudom).

[ Szerkesztve ]

(#17815) leslieke válasza gelbelex (#17814) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól tudod, a Wave 3-ban nem zabálja a memóriát.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17816) PetX válasza leslieke (#17815) üzenetére


PetX
aktív tag

Valaki tudja, hogyan lehet, a navit frissíteni Wave I. -en? Turko 9.0 CFW van fent, nem sok lehetőséget hagyott nekem. SAmsung LBS-t ír továbbra is a navi, de a route66 sync software nem ismeri fel "ismeretlen OS" :S

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#17817) Aryes válasza consono (#17813) üzenetére


Aryes
nagyúr

Max. a wave 3-on. Mert az 1-en nekem naponta többször is elfogyott a ram, annyira, hogy akár óránként is újra kellett indítani, ha használni akartam, és ha mondjuk két oldal meg volt nyitva a böngészőben és eltettem a háttérbe, egy hívás fogadása kb. 5-10mp volt. Néha nem tudom hogy úszta meg a földhözvágást. :DDD

(#17818) gelbelex válasza leslieke (#17815) üzenetére


gelbelex
őstag

Talán abban is zabál, de hamarabb jóllakik, mint hogy elfogyna... :F

(#17819) leslieke válasza PetX (#17816) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak a mobilon lévő programon keresztül lehet frissíteni a Route66-ot, azaz Wifi vagy mobilnet kell hozzá. Praktikusan az előbbi a javasolt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17820) leslieke válasza gelbelex (#17818) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Passz, mindenesetre olyan üzenetet sose láttam, ami arra panaszkodna, hogy elfogyott a memória.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17821) David3 válasza leslieke (#17820) üzenetére


David3
őstag

Üzenetet nem is dob ki, csak fogja magát és újraindul. :DDD

(#17822) leslieke válasza David3 (#17821) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezzel csak az a baj, hogy akkor rendszeresen előjönne az újraindulás, de még én is csak párszor találkoztam ezzel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17823) duvi


duvi
nagyúr

Wave II másfél év használat alatt, alig-alig találkoztam memória elfogyással.(max 10x) Restarttal meg pláne. Kimondottan stabil rendszer volt. Igaz, hogy soha nem cseréltem szoftvert. Végig a gyári 1.2-es T-s firmware futott rajta.

(#17824) Aryes válasza duvi (#17823) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor te se használtad rajta a böngészőt, meg leslieke se, mert azzal óránként lehetett produkálni memóriaelfogyást,szerintem wave 3-mal is, de ez utóbbit persze sosem próbáltam. Akinél nem jött elő memória probléma badán, az tuti csak telefonálásra használta, maradjunk ennyiben. :DDD

(#17825) leslieke válasza Aryes (#17824) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Internet: Wifi-n és 3G-n is szélsebesen töltött be. Memória elfogyás nincs. Sortördelés nagyon jó. A beépített RSS is gyors és használható. Maximum 5 oldal (index, nemzetisport, origo, mobilarena, f1hirek) nyitható meg a böngészővel gond és hiba nélkül.
Forrás: [link]

Dec. 23 óta van meg a W3, azóta 0-24 megy és ezt az 5 oldalt most is gond nélkül betölti egyszerre, memóriaelfogyás hibaüzenete nélkül. Úgy lesz, ahogy mondod is, hogy W2-n valami elfogyasztja a memóriát.
Forrás:[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17826) s4tch válasza Aryes (#17824) üzenetére


s4tch
veterán

1.2 alatt nálam is rendszeresen előfordult memóriaelfogyós hiba, viszont a 2.0 böngészésnél szinte mentes volt ettől. Sokkal jobban zavart a sebesség, illetve annak hiánya.

(#17827) duvi válasza Aryes (#17824) üzenetére


duvi
nagyúr

Napi szinten használtam a böngészőt (főleg operát), fényképezőt, wifit. A böngésző, ha jól emlékszem akkor max. 3 oldalt kezelt egyszerre. Ezt ritkán használtam ki. Elég volt 1-2 oldal egyszerre. Rendszeresen néztem filmeket rajta. Néha emaileztem, navigáltam. HTC óra widget futott állandóan. Ritkán játszottam is.

[ Szerkesztve ]

(#17828) Aryes válasza duvi (#17827) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem az Opera, a gyári böngésző a gyenge pont. Az megette a ramot mindig. És persze halálnak lett volna csak jó, olyan lassú volt az androidhoz képest. :DDD

(#17829) duvi válasza Aryes (#17828) üzenetére


duvi
nagyúr

Sebesség gondjaim nem nagyon voltak. Ami nagyon hiányzik belőle, az a fényképező és az anyaghasználat. A gyári fényképező panoráma funkciója iszonyú pontosan tudott képkockákat illeszteni. A mostani Arc S-ben is van panoráma lehetőség, de sajna közel sem olyan pontos és minőségi mint a Wave II-é volt :(

(#17830) gelbelex válasza leslieke (#17820) üzenetére


gelbelex
őstag

Memóriaelfogyás)ü-enet már nincs (Wave II), de újraindulás néha van, pl. Gyümölcsnindzsa után.
A PvZ pedig csak újraindítás után szeret elindulni.

(#17831) ABal


ABal
őstag

Az 1.2-n a memóriaelfogyás volt a sláger. 2.0 alatt ezzel nem szoktam találkozni, viszont ennyi fagyást és újraindulást! Szinte minden 2-3. hívás után lefagy, illetve a legváltozatosabb műveletek után újraindul. Azért még kitartok. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17832) leslieke válasza ABal (#17831) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ofw vagy cfw?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17833) ABal válasza leslieke (#17832) üzenetére


ABal
őstag

NAMI

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#17834) leslieke válasza ABal (#17833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyári nem indul újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17835) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Használ valaki BadaDroid-ot?

Oneplus 8T 8/256

(#17836) SlyChocolate válasza ruszi_tomi (#17835) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Igen.
De ami eddig a telóra felkerült annál még a lajhár is gyors távfutó.
Nálad jól szuperál?

(#17837) Aryes válasza SlyChocolate (#17836) üzenetére


Aryes
nagyúr

EZT ajánlom figyelmedbe, plusz a playből töltsd le a galaxy tuner nevű programot, és már nem emlékszem pontosan melyik menüben, de a memóriahasználatot kell úgy beállítani, hogy több szabad ram legyen.

ruszi_tomi: nekem már nincs meg a wave, de amíg megvolt, használtam. Ugyan a zen kernellel az új fejlesztések nem fognak működni (modem például) de tud swap-et használni és ez megoldja a kevés ram miatti sebesség és stabilitás problémát.

[ Szerkesztve ]

(#17838) ruszi_tomi válasza SlyChocolate (#17836) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Hát nekem most a legújabb 0.32-es verzió van fent, nekem jól szuperál! Azt nem tudom lehet-e már memókártyára telepíteni, ill izmosabb progik mennének-e /IGO stb./ :D
Temple Run, Angry Birds stb. teljesen jól futnak. Hívás fogadás, hívás indítás megy, sajnos a mikrofon még mindig nem műxik! Elvileg wifi is jó, de nekem nem találja a routeremet. :R :W :W

Oneplus 8T 8/256

(#17839) Attelah válasza leslieke (#17775) üzenetére


Attelah
tag

Gyári beállítások visszaállítása segített. előtte a Kies-el csináltam mentést az appokról is, meg jegyzet, üzenet stb. Jegyzet, tel számok maradtak, appok, üzenetek nem.
Furcsa volt a Kies mentés közben. "Lefagyott" egy olyan résznél, hogy mentés előkészítése vagy vmi ilyesmi. Fél óra tétlenség után rányomtam hogy hagyja abba. Erre kiírta hogy Mentés kész. Meg is volt a file, viszont a visszaállítás a fentiek szerint sikerült. Mindegy. Most működik a telefonon is rendesen a SamApps.

NDrive 10-hez vannak friss térképek?

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#17840) leslieke válasza Attelah (#17839) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A visszaállításra nem tudok mit mondani. A Kies sajnos nem a legtutibb program.

Nincs friss térkép.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17841) SlyChocolate válasza ruszi_tomi (#17838) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nálam fenn volt már a 0.32 és a Fast n' furious is.
De mind a kettőnél rettentően langol a vas.
Ha egyből a droiddal indítom akkor is vagy ha a futó badára indítom rá akkor is.
Az nem lehet, hogy egyszerre futnának a két rendszer bizonyos részei?
Állandó hibajelzések vannak droid alatt, hogy ez leállt az leállt...

A 0.32 alatt tényleg megy a ki-be jövő hívás csak épp beszélni nem lehet.
Olyan ez mintha a DA átalakító drivere hibás lenne.
Az sms-t és a mobil netet még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#17842) Firka30


Firka30
tag

Az sms üzeneteket,hogy tudnám szinkronizálni,hogy utánna pl.át tudjam tenni androidos telefonra? Remélem érthetően fogalmaztam :D

(#17843) Aryes válasza SlyChocolate (#17841) üzenetére


Aryes
nagyúr

Futó badára indítod, ezt elmagyaráznád?
Valóban, a bada modem driverét indítja el és azzal kommunikál utána, így tudták a modemet munkára bírni.

Firka30: androidos Samsungra a kiessel tudod átmigrálni, másra nem hiszem, hogy sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#17844) Firka30 válasza Aryes (#17843) üzenetére


Firka30
tag

Sajnos androidos samsung nem áll rendelkezésemre.Valahol olvastam,hogy szinkronizálom,pl.gmilos fiókra,majd onnan lehetne a másik telefonra.A waveben meg nem találtam sms szinkronizálást...

(#17845) leslieke válasza Firka30 (#17844) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gmail fiókra a névjegyzéket lehet szinkronizálni.

Beállítások- Üzenetek - Mentés és visszaállítás menüben lehet az sms-eket kimenteni. De ez még kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17846) Firka30 válasza leslieke (#17845) üzenetére


Firka30
tag

Tehát akkor csak anroidos samsungal oldható meg?

(#17847) Firka30


Firka30
tag

Sikerült kölcsönkérni egy galaxy minit,de a kiessel sem tudom a waveról lementett smseket átpakolni androidra..."biztonsági másolat fájl adatai nem olvashatók" mindenre ezt írja...

Valami ötlet?

(#17848) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mától nincs meg a Wave 1-em. 23 nap híján 3 évig teljesített szolgálatot nálam. Mostantól keresztfiam használja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17849) TomWexX válasza leslieke (#17848) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem még mindig megvan, júliusban lesz 3 éves. Csak telefonálásra használom, arra még jó. ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17850) #82471168


#82471168
törölt tag

Sziasztok.Tudnátok nekem ajánlani navigációkat,ami ingyenes?

Előre is Köszi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.