Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) leslieke válasza TomWexX (#16500) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az MWC után teljesen halott lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16502) kalolaci


kalolaci
senior tag

Én még várok, (nem tudom mire) talán tavaszig. Azután lehet el kezdek keresgélni. :))

(#16503) leslieke válasza kalolaci (#16502) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

MWC-t érdemes kivárni (februárban lesz), biztos jön 1-2 új és jó telefon. A Wave 1 helyett kéne már egy másik telefon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16504) kalolaci


kalolaci
senior tag

Én Wave 3-t használok, a feleségem "örökölte meg" a Wave I-et.

(#16505) Dhampir válasza leslieke (#16503) üzenetére


Dhampir
félisten

A Wave 1 helyett kéne már egy másik telefon.

Mi lett a Wave 3 telefonoddal? :F

(#16506) leslieke válasza kalolaci (#16504) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem meg Wave 1 és Wave 3 is van. :DDD

Dhampir megvan, csak a Wave 1-et akarom cserélni. Keresztfiam nagyon szeretné már megkapni. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16507) kalolaci


kalolaci
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!
Úgy láttam tegnap az apps-on, jött ki pár új "téma" . De más újdonságot nem vettem észre.

(#16508) leslieke válasza kalolaci (#16507) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hiánypótló megjelenések. Alig van elérhető téma az Appson. ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16509) David3 válasza kalolaci (#16507) üzenetére


David3
őstag

Igen, ennyi volt a mai adag. Viszont van két dolog is, amit esetleg megemlíthetek Nektek:

- Rákérdeztem az OTP SmartBank-os dologra, és nem tervezik a bada kliens elkészítését.
- A Be On Road navigáció január végén jelenik meg a Samsung Apps-szen Wave Y, M, Wave, Wave II és Wave 3 készülékekre! (ez egy cseh vállalat alkotása, és a csehek szereztek infókat erről)

(#16510) leslieke válasza David3 (#16509) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Smart bank: nem lepett meg, hogy nem lesz.

Be On Road: vajon mennyiit kérnek majd érte?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16511) David3 válasza leslieke (#16510) üzenetére


David3
őstag

Szerintem a be on road ingyenes lesz, majd csak a térképekért kell fizetni. Általában ez így van minden rendszeren, ahogy néztem... Európa térképek (nyugat, kelet...), és külön Magyarország térkép is van, itt: [link]

(#16512) leslieke válasza David3 (#16511) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja, így emlékszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16513) Dhampir válasza leslieke (#16506) üzenetére


Dhampir
félisten

Bárcsak pogány lehetnék. Akkor keresztfiadul fogadhatnál, és én már a Wave 3-at kapnám meg. :DDD

(#16514) leslieke válasza Dhampir (#16513) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16515) ABal


ABal
őstag

Én meg a megunt UE46D6500-ért jelentkeznék, ha úgy adódna

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16516) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ma unatkoztam (nem, igazából nem; de frusztrált a használhatatlan wave, melyet nem tudok odaadni a lányomnak se, ha nem működik)
Két firmware került a levesbe:
a King-féle lite remix (preconfig után is képes volt random újraindulni, nem települt a GMaps, egy darabig a samu fiók se.
A 8.1-es Amazing Turko - ez el se indult, pin kód után bootloopban maradt.

Most töltöm a samfirmware-ről a 2012 júniusi hivatalos német buildet és basta :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16517) leslieke válasza ABal (#16515) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos azt is lefoglalták már. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16518) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#16516) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A német firm az trémobilos volt, nem vettem észre.
A 8.1-es Turko most felment, de a gmaps nem települ - kifagy az általános szerződési feltételeknél :F Ez volt a lite remix esetében is. Mi lehet az oka? Van valami link esetleg, ahonnan leszedhető működő verzió?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16519) ABal válasza leslieke (#16517) üzenetére


ABal
őstag

Híjnye, de sok rokonod van neked!

Emberek, szerintetek az MWC elhozza a bada hivatalos végét? És vajon utána mi lesz? Egyszer csak a KIES már nem fogadja el a Wave-et?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16520) leslieke válasza ABal (#16519) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem ott végre bejelentik, hogy a Bada helyett a Tizen lesz. A Kiesben marad minden, csak épp frissítés nem lesz többé.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16521) David3 válasza RetepNyaraB (#16516) üzenetére


David3
őstag

Próbáld meg a Turko CFW 6.1-et. A badablog-on a letöltések között megtalálod, nekem azzal működött, és most is azzal használják a kicsit. : )

ABal: Az előjelek arra utalnak, hogy a bada integrálva lesz a Tizenbe.

[ Szerkesztve ]

(#16522) RetepNyaraB válasza David3 (#16521) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egen az volt fenn egy darabig, aztán az is elkezdett szórakozni, ami annál érdekesebb, mert gyakorlatilag nem használom a telefont, csak benne van a másik kártya :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16523) San398 válasza RetepNyaraB (#16522) üzenetére


San398
őstag

Nem lehet esetleg akkor a telefon a ludas ha már több szoftverrel se tökéletes??!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16524) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Üdv!

Bekapcsolom a Wifit,gyári böngésző,YouTube,megnyit,néznék egy videót,nem játsza le.
Ugyan ez kártyáról adatforgalommal működik.Az Opera Mini meg sem nyitja a videót.
Ötlet,vélemény?

(#16525) Aryes válasza lesli.h (#16524) üzenetére


Aryes
nagyúr

Esetleg router beállítás? Indítsd újra a routert, hátha megoldja.

(#16526) csacsi67 válasza lesli.h (#16524) üzenetére


csacsi67
addikt

Port nyitás a routeren megoldja.

(#16527) lesli.h válasza csacsi67 (#16526) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Kicsit bővebben,ezt a nyitás dolgot,Ha kérhetném?

(#16528) Dhampir válasza lesli.h (#16527) üzenetére


Dhampir
félisten

Forwardingban beállítod az IP-cím után a tcp és az udp portot, hogy melyiken engedje át a forgalmat.

(#16529) lesli.h válasza Dhampir (#16528) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#16530) taschner


taschner
aktív tag

A turko 8-asba a képernyőzár feloldását meglehet oldani ,hogy másképp csinálja vagy cserélni?

A motorozás egy élmény!!!

(#16532) leslieke válasza David3 (#16531) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem is rossz eredmény ez a Wave 1 és Wave 3 párostól.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16533) TomWexX válasza David3 (#16531) üzenetére


TomWexX
addikt

Xperia P a 11.! :)) (érdekes hogy 10-el jobb mint az S) Bocsi, kicsit OFF....

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#16534) duvi válasza leslieke (#16532) üzenetére


duvi
nagyúr

A mai napig nincs párja ezeknek a szép és minőségi fém házaknak. Szerintem ennek (is) köszönhető ez az elismerés. Ezen kívül kiemelkedő még a fényképek minősége is. De ezzel azt hiszem, minden jelenlegi és ex Wave tulaj tisztában van :)

(#16535) RetepNyaraB válasza duvi (#16534) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

csak a szép és minőségi fém házba nem jut be a gps jel pl.
Azt nem tudom a wifit gátolja-e, de az is kalap kaka... :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16536) leslieke válasza RetepNyaraB (#16535) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem bejut. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16537) Aryes válasza RetepNyaraB (#16535) üzenetére


Aryes
nagyúr

Fordítsd meg a telefont fejjel lefelé, és voilá! Erősebb lesz a wifi vétel. :))
Mert az összes antenna az alsó kis műanyag biliben van, de azt meg a kezünk árnyékolja le fogás közben. Az utolsó időkben fejjel lefelé fogtam oldal letöltés közben, ha gyenge volt a vétel.

(#16538) consono válasza Aryes (#16537) üzenetére


consono
nagyúr

Épp említeni akartam, hogy lent vannak az antennák :) DE lehet, hogy RetepNyaraB kolléga egy terminátor és neki jobban árnyékol a keze :D (bocs a viccelődésért, nálam nem volt sosem GPS gond, szerintem leslieke meg én vagyunk az egyetlenek...)

Duvi-val teljesen egyetértek, a mai napig hiányzik a teló designja, az alu ház, stb. A kamerát én kevesebbet használom, de aryes gondolm azt sírja vissza... Rendesen odatette magát a Samu az első Badás telóval, kár, hogy azt hitték elég a "vas"...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16539) TomWexX válasza consono (#16538) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem sem volt gondom soha a GPS-el. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#16540) consono válasza TomWexX (#16539) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor mégsem annyira reménytelen a helyzet ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#16541) consono


consono
nagyúr

Tizen a Wave-en!

[link]

Természetesen kamu!!!! (Még?) A képek majdnem biztosan a Tizen SDK-ból vannak :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#16542) San398 válasza consono (#16538) üzenetére


San398
őstag

Nálam se volt gond a GPS-el! :)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16543) leslieke válasza consono (#16541) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-on hihetőbb lenne. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16544) sphe válasza Sigiusz (#16292) üzenetére


sphe
senior tag

Leírom a saját tapasztalataimat, amikor hasonló szituációban voltam. Megprobáltam tömöríteni jobban a pdf-eket, de a tapasztalatom nem valtozott, etyes oldalak továbbra is homályosak voltak. A felét meg tudtam nyitni mxreader-rel (vagy mxreaderoldapi), a masik felét pedig free pdf to jpeg portable programmal (google-ról) átkonvertáltam. Az is lehet, hogy egy java alapú pdf olvasó vinné. Remélem ezzel segítettem.

(#16545) kalolaci


kalolaci
senior tag

Igen, èrdekes hogy Wave I-re jelent meg, nem Wave 3-ra.

(#16546) San398 válasza kalolaci (#16545) üzenetére


San398
őstag

Ha a Tizen-re gondolsz akkor nem olvastál elég figyelmesen! :D consono ezt is odaírta: "Természetesen kamu!!!! "

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16547) kalolaci


kalolaci
senior tag

Valòban. Köszönet a kijavìtàsèrt! De attòl hogy jelenleg kamu, kèsőbb mèg lehet belőle valami.

(#16548) leslieke válasza kalolaci (#16547) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A pletykák szerint is lesz belőle valami. Az én tippem az, hogy ha lesz is, akkor a Tizen csak Wave 3-ra lesz elérhető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16549) David3 válasza consono (#16541) üzenetére


David3
őstag

Ez a kép már a Tizen 1.0 megjelenése óta kering a neten, és azóta se találja helyét. :DDD Egyébként hatalmas örömlenne a Wave tulajoknak, hogyha megkapnák a Tizen-t frissítésként. Bár, még várnunk kell arra bőven, hogy kiderüljön az igazság...

(#16550) duvi válasza David3 (#16549) üzenetére


duvi
nagyúr

Attól tartok, hogy a Wave kevéske RAM-ja miatt, not supported lesz a Tizen fejlesztésekor. :( Pedig egy jó rendszer feltámaszthatná még a Waveket.
(#16535) RetepNyaraB
A GPS kicsit lassan talált jelet, de utána stabilan tartotta a kapcsolatot a műholdakkal. A wifi pedig tökéletesen működött nálam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.