Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16452) Aryes válasza David3 (#16451) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kiváló cikk, gratula! Csak egy észrevételem lenne. A lap alján idegesen nyomogattam a Lapozz gombot egy ideig, míg rájöttem, hogy miért nem megy tovább. :D

(#16453) David3 válasza Aryes (#16452) üzenetére


David3
őstag

Köszi! Én csak közzétettem, illetve 1-2 helyen pontosítottam! Igen, az megtévesztő lehet... csak, hogy ne legyen könnyű dolgotok. :DDD

(#16454) RetepNyaraB válasza David3 (#16451) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az eddigi leghasználhatóbb dolog az akksi töltés (csak életveszélyes ;] )
és az SD card felismerés. Juszt se teszem fel, de érdeklődve követem :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16455) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

Megoldható 2.0 alatt, hogy bármelyik gomb megnyomása bekapcsolja a kijelzőt?

Üdv

(#16456) s4tch válasza ViragL (#16455) üzenetére


s4tch
veterán

Igen, stune-nal. Asszem leírtam a topikba korábban a módszert.

SZERK: mégsem írtam le. Stune kell hozzá, csatlakoztatod a telefont, elnavigálsz a CSC\SystemFS\Settings\PreConfiguration\Default\NV könyvtárba, megnyitod az nv_original.ini fájlt, és beleírod:

NV_SI_ANYKEY_LCD_ON=1

Újra kell indítani a telefont, utána él a beállítás. Előtte ments le mindent a biztonság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#16457) s4tch válasza s4tch (#16456) üzenetére


s4tch
veterán

Na, csak nem tudom magam összeszedni, hogy leírjak mindent egyben. Itt a módszer és a használható kódok:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1507782

(#16458) Aryes válasza s4tch (#16456) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem nem elég az újraindítás, preconfig kell, hogy életbe lépjen a beállítás.

(#16459) s4tch válasza Aryes (#16458) üzenetére


s4tch
veterán

Igazad lehet. Akkor ezért rémlik, hogy menteni kell előtte. :DDD

(#16460) ViragL válasza s4tch (#16457) üzenetére


ViragL
tag

Köszi, már nézem is. Egyenlőre addig jutottam el, sTune-ban próbálom lenyitni a CSC mappát, de nem sikerül. Megnéztem már egy youtube-os videót is, hogy lássam hogyan kellene kinéznie, de nálam nem máködik. :S

(#16461) San398 válasza ViragL (#16460) üzenetére


San398
őstag

Az Stune-ból az 1.06-ot használd az 1.07 nem ok!Legalább is nálam. [link]

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#16462) ViragL válasza San398 (#16461) üzenetére


ViragL
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, csak összejött végül minden szükséges infó.
Az sTune 1.07 nálam sem működött rendesen.
:R

(#16463) David3 válasza ViragL (#16455) üzenetére


David3
őstag

Van hozzá magyar nyelvű leírás is egyébként: [link]

(#16465) leslieke válasza David3 (#16464) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre az MWC-s eseményekre kíváncsi vagyok. Ideje lenne már, ha valami konkrét dologgal állnának elő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16466) Dhampir válasza David3 (#16464) üzenetére


Dhampir
félisten

Gondoltam, hogy érdemes lesz várni, persze majd kiderül. :C

Köszönöm, hogy megosztottad, így reménykedhetünk valami fincsi dologban.

Nagyon nagy a céges fegyelem, érthető, hogy nincsen időnap előtti kiszivárogtatás.

[ Szerkesztve ]

(#16467) David3 válasza Dhampir (#16466) üzenetére


David3
őstag

Én sem örülnék, ha kikotyognának "holmi magyarok" a bada 3.0-ról valamit. : )

(#16468) leslieke válasza David3 (#16467) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne álmodozz! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16469) Dhampir válasza David3 (#16467) üzenetére


Dhampir
félisten

:)

(#16468) leslieke

Amíg mi álmodozunk, addig a Samsung dolgozik. :D

[ Szerkesztve ]

(#16470) leslieke válasza Dhampir (#16469) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha. Ezt nem tudtam. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16471) gelbelex válasza David3 (#16467) üzenetére


gelbelex
őstag

A magyarok legyenek türelmesek, anno Wave II-re már kiszivárgott nekik egy bétás KL6, de minek... :DD

(#16472) Aryes


Aryes
nagyúr

A wave-em totál besértődött azon, hogy lecseréltem. Meghalt rajta a droid. :D Semmi nem akar menni rajta. Asszem megérett az idő egy alapos preconfigra. Valaki linkelt egy kiesmentes backup programot, de nem találom. Tudtok segíteni?

(#16473) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

A buzi Wave megint nem jelentkezik be a SAppsba, szerinte rossz az emil, vagy a jelszó. Az emil jó, a jelszót direkt lecseréltem a kedvéért Kiesben. Ezt a barmot, cccc :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#16474) leslieke válasza RetepNyaraB (#16473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam működik. indítsd újra a telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16475) Aryes


Aryes
nagyúr

Nem tudtok valakit, aki szeretne egy wave-et és adna cserébe egy alap androidos telefont vagy tabletet? Vesztemre mutattam a gyerekemnek egy játékot, amit azóta nem hajlandó letenni, persze, hogy nem fut badadroidon... :W :D

(#16476) consono válasza Aryes (#16475) üzenetére


consono
nagyúr

Where's my water? Vagy mi? Hátha az én kölkömnek is tetszene az asszony telóján:D Bár mindig az enyémen akar játszani...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16477) kalolaci


kalolaci
senior tag

Lehet nehezebb lesz a csere, mint gondolnàd. Tegnap ràkèrdeztem egy "telòs" boltba, beszàmolnàk-e a Wave I-et, ràfizetèssel Samsung Galaxi W-be. A vàlasz az volt hogy nem, az op. renszere miatt. A Galaxi W-t, àllìtòlag sokkal hamarabb elviszik.

(#16478) Aryes válasza consono (#16476) üzenetére


Aryes
nagyúr

Talking Tom meg Angela, lehet simogatni meg piszkálgatni, meg ajándékot adni neki... Lemértem, hét perc alatt nyílt meg badadroidon, és utána is fagyott. Nem értem, még a swap is be volt neki kapcsolva. Jut eszembe, nem azért nem bírja aktiválni a modemet az új kernel, mert nincs a telefonban élő sim kártya?

(#16479) consono válasza Aryes (#16478) üzenetére


consono
nagyúr

Passz, nem olvastam utána, kell e neki a SIM, szerintem nem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16480) sphe


sphe
senior tag

Szerintetek mi a megoldás arra, ha a vaku a beépített fényképezőgép funkciónál nem villant rendesen? Csak halványan. Videó módban, VeloCammel jó.

(#16481) Teaway válasza kalolaci (#16477) üzenetére


Teaway
veterán

Nem tudják szegények, mit hagynak ki. Pont az a lényeg benne!

Nincs itthon csokid??

(#16482) leslieke válasza Teaway (#16481) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hardverapró is tele van Wave 1-el. Szóval van abban valami, hogy nehezen lehet eladni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16483) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nagyon ùgy nèz ki a dolog. Èn is inkàbb vettem egy Wave 3-t, mert azt olvasgattam, jobb mint az I. De nem nagyon vettem èszre eddig, hogy sokkal jobb lenne.

(#16484) leslieke válasza kalolaci (#16483) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig jobb: erősebb hardver, gyorsabb rendszer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16485) David3 válasza leslieke (#16484) üzenetére


David3
őstag

Ennek megfelelően gyorsabban is indulnak az alkalmazások, és jobban lehet használni multitasking-re.

(#16486) leslieke válasza David3 (#16485) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennyire nem mertem dicsérni, mert hiteltelenné vált volna. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16487) kalolaci


kalolaci
senior tag

Nem tudom... Nekem szokott akadozni. Kìvàncsi lennèk, mondjuk egy Samsung Galaxi W-re hasznàlat közben.

(#16488) leslieke válasza kalolaci (#16487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A rendszer vagy programok? Milyen memóriakártya van benne?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16489) kalolaci


kalolaci
senior tag

A rendszer. A programokkal nem nagyon szokott gond lenni, kivève pl.: facebook chat. Kàrtya: Samsung 32GB class10, boltban vàsàrolt, garanciàs.

(#16490) leslieke válasza kalolaci (#16489) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát, ez érdekes. Nekem nincs problémám. Igaz az is, hogy csak hívásra, zenehallgatásra, meg e-mailezésre használom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16491) kalolaci


kalolaci
senior tag

Èn kicsivel több dologra. Az is lehet, hogy telepìtèsi helynek nem a memòria kàrtyàt kellett volna megadni, legalàbb a programok letöltèsènèl.

(#16492) leslieke válasza kalolaci (#16491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nem lehet gond. Az a kártya nagyon jó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16493) kalolaci


kalolaci
senior tag

Szerintem is. Mikor vettem, nem voltak hasonlò àrban sokkal jobb kàrtyàk. Viszont a progikat lehet le kellene törölni, ès ùjra rakni a telefon memòriàjàba.

(#16494) David3


David3
őstag

(#16495) leslieke válasza kalolaci (#16493) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy próbát megér.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16496) leslieke válasza David3 (#16494) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes írások! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16497) Aryes válasza David3 (#16494) üzenetére


Aryes
nagyúr

"egy töltőkábel (ami kanadai szabványú"

Ez nem hálózati töltő akart volna lenni? Kábelből nemigen van külön kanadai szabvány.

(#16498) David3 válasza Aryes (#16497) üzenetére


David3
őstag

De. :DDD Javítom, köszi...

Ilyentájt már nem nagyon megy a gondolkodás, csoda hogy csak ez a hiba benne. : )

[ Szerkesztve ]

(#16499) kalolaci


kalolaci
senior tag

Üdv mindenkinek! Úgy látom, ma nem túl sok a hozzászólás ... :(

[ Szerkesztve ]

(#16500) TomWexX válasza kalolaci (#16499) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem csak ma... Egy nem fejlődő, szinte halott op.rendszerről már nem nagyon van mit beszélni... :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.