Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) duvi válasza Red_Bull (#14695) üzenetére


duvi
nagyúr

A gyári PDF olvasó a kisebb méretű fileokkal elboldogul. Ha rendszeresen akarsz nagyobbakat használni, akkor az appsból megvehető a Picsel Smart Office. Jelenleg 1400 Ft, de érdemes rendszeresen nézegetni, mert gyakran akciózzák és akkor jelentősen olcsóbban (akár ingyen) beszerezhető :K

(#14702) sphe válasza Red_Bull (#14695) üzenetére


sphe
senior tag

Van beépített PDF olvasója. Nagyon nagy fájlokhoz pedig ott az ingyenes MxReader, jól kezeli őket.

szerk.: vagy wave 2.0 alatti verziókhoz az MxReader old.

[ Szerkesztve ]

(#14703) s4tch válasza Sigiusz (#14700) üzenetére


s4tch
veterán

http://badahub.com/2012/07/turko-cfw-v6-1-android-4-0-4-beta-spoof-wave-i-european-and-asian-languages.html

Itt megtalálod, mit módosítottak a törökök a gyári fw-n. Ha tetszik, próbáld ki. Barátnőm telefonján ez van egy hete, azóta egy rossz szava nincs a telefonra. Előtte valamelyik hivatalos fw volt fent, kétnaponta panaszkodott az akadozó képernyőzárra.

(#14704) Sigiusz válasza s4tch (#14703) üzenetére


Sigiusz
tag

Ezt az oldalt dobja ki ha le akarom tölteni: http://depositfiles.com/files/73zyxv7nc ez fizetős. Nincs ingyenes?

(#14705) leslieke válasza Sigiusz (#14704) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Katt a Regular Download feliratra, várj 1 percet és letöltheted.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14706) Yeffy válasza snecizero (#14631) üzenetére


Yeffy
veterán

érdekel még? :D az enyém eladó lesz... esetleg csere N8-ra? :D most nagyon rákattantam...
tényleg, egy jó állapotú, minimálisan zsebkopott, T-s Wave milyen áron szaladgál mostanság, nem tudja valaki?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14707) leslieke válasza Yeffy (#14706) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

20 eFT körül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14708) Yeffy válasza leslieke (#14707) üzenetére


Yeffy
veterán

hmm...
kár, hogy így lement az ára...
23-5k-ra számítottam :(
köszi az infót...

még mindig aktív Badás vagy? :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14709) snecizero


snecizero
senior tag

Érdemes ha lehet txt formátumba menteni a könyveket. Azt nagyon jól kezeli a picsel smart office. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14710) leslieke válasza Yeffy (#14708) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megpróbálhatod annyiért elpaszolni, de snecizero épp tegnap írta, hogy 20k-ért vett egyet.

Kitartok a bada mellett. Megvan a Wave 1 és a Wave 3 is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14711) Yeffy válasza leslieke (#14710) üzenetére


Yeffy
veterán

jogos, nem néztem. na mindegy, azért szétnézek, mik a lehetőségek. köszi az infót.
ja van 3-as is? milyen az egyhez képest? jobb/rosszabb? mondjuk most mindenképp N8-ra váltok, 90%, csak gondoltam megkérdezem, mert amúgy nagyon megszerettem ezt a telót. csak 1-2 dolog hiányzik belőle számomra...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14712) leslieke válasza Yeffy (#14711) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3 jobb, mint az 1. Nincs fagyás, nincs akadás, nincs memóriaelfogyás böngészés közben. Nagyobb a kijelzője, gyorsabb, gördülékenyebb a rendszer..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14713) Yeffy válasza leslieke (#14712) üzenetére


Yeffy
veterán

értem. tökéletes is lenne, ha egy N8szintű kamera lenne benne... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14715) leslieke válasza Yeffy (#14713) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az a része engem nem érint (semelyik telefonon), van erre a célra rendes fényképezőgépem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14716) Yeffy válasza leslieke (#14715) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem sajnos nincs digim, "előgépnek", ami mindig nálam van, jó lenne... na mindegy, majd alakul...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14717) leslieke válasza David3 (#14714) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valóban gyorsabb lett. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14718) chubii válasza David3 (#14714) üzenetére


chubii
senior tag

Szép és gyors :)

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#14719) bakospe


bakospe
tag

Lehetséges az, hogy csak 1 év garancia volt a Wave-emre, amit a tré-mobilnál vettem 2010.10.13-án?? Beléptem a mysamsungon, ahol a 2 hónapos garancia hosszabbítást lehetett igényelni, és látom, hogy csak 2011.12.13-áig érvényes.
Eddig úgy tudtam, hogy 2 év garancia jár a telóhoz...

Mod1: Köszi, akkor az szívás... :(

[ Szerkesztve ]

(#14720) leslieke válasza bakospe (#14719) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehetséges. Az elején csak 1 év garancia volt, azt lehetett kitolni még 2 hónappal. Talán 2011 elejétől van 2 év garancia.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14721) duvi válasza bakospe (#14719) üzenetére


duvi
nagyúr

NEM! A T-mobile garancia papíron külön tételként szerepel a +12 hónap készülék garancia! Alaposan olvasd végig a gari papírt. Abból egyértelműen kiderül, hogy a T-mobile 12+12 hónap garit ad a készülékre. Ez általános rendszer már régóta náluk. Több évvel ezelőtt én is gariztattam egy W910i-t másfél évesen. Szó nélkül cseréltek benne kijelző adatkábelt. A Samsung féle +2 hónap (vagy egy év) teljesen más történet. A lényeg, hogy ne a Samsung szervizbe add be a telót, hanem a T-mobile szervizbe. Természetesen csak a T-s garipapírral lehet igénybe venni.

[ Szerkesztve ]

(#14722) Sigiusz válasza David3 (#14714) üzenetére


Sigiusz
tag

Az új Samsung KIES frissítés jobb mint a TurkoCFW 6.1? És hol lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#14723) RetepNyaraB válasza Sigiusz (#14722) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem a Badát frissítették, azt várhatod buzgón; csak a PC softot ;)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14724) snecizero válasza RetepNyaraB (#14723) üzenetére


snecizero
senior tag

Igen 20000 ft-ért vettem. Aki nem hiszi járjon utána-------->[link]:D

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14725) ABal válasza RetepNyaraB (#14723) üzenetére


ABal
őstag

Nézd el neki, ő még hinni akar, mint Fox Mulder az X-aktákból. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14726) RetepNyaraB válasza snecizero (#14724) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A fene kérdezte mennyiért vetted :))

Igen príma képeket tettek fel csalogatónak ;]

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14727) Sigiusz válasza ABal (#14725) üzenetére


Sigiusz
tag

Igen, én még nagyon kis lelkes voltam. :D Hát sajnos akkor ez most nem jött be. De a remény hal meg utoljára.

(#14728) sphe


sphe
senior tag

A telefonkód vajon újonnan szervízben újratelepített készülékeken mennyi? A nullák nem jöttek be egyik variációban sem. Azóta volt ebben aki rájött a titokra?
Más-a javás böngészőim most csak wifi mellett töltenek be oldalt, van lehetőség arra hogy csomag alapú kapcsolattal is böngészni lehessen?

(#14729) duvi válasza sphe (#14728) üzenetére


duvi
nagyúr

Pedig a gyári alapértelmezett jelszó 4db nulla. Ha teljesen újrahúzták a szoftvered akkor ennek jónak kéne lennie. :F

(#14730) duvi válasza sphe (#14728) üzenetére


duvi
nagyúr

Net problémára kukk meg EZT a hozzászólást.

(#14731) Aryes válasza duvi (#14729) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sokszor le lett már írva, hogy nincs alapértelmezett telefon jelszó, mint pl a nokiánál, hanem első használatkor neked kell megadni, majd azután azt kéri a telefon a továbbiakban. Ezen kívül fw frissítés, preconfig után a jelszó törlődik, újra meg lehet adni.

(#14732) sphe válasza duvi (#14730) üzenetére


sphe
senior tag

Köszi, a gyári böngésző megy mobilnettel, most ezt java file (UC browser) futtatásával szeretném elérni.

(#14733) gelbelex válasza leslieke (#14717) üzenetére


gelbelex
őstag

A sebességgel eddig is csak egy (két) bajom volt: a Backup és a Restore sebessége.
Sokkal gyorsabban bírta az alkalmazásokat egyenként visszatelepíteni, mint Restore-ral.
Remélem, e téren is van javulás.

(#14734) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok. Létezik olyan videó felvevős program ami nem a fizikai gombal inditja a felvételt ?
A spanyol kiesből felraktam azt az ingyenes (fin promo) ndrive ot. Az mire jó ? :F

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14735) s4tch válasza snecizero (#14734) üzenetére


s4tch
veterán

NDrive alá be lehet tolni magyar térképet, és akkor - meglepő fordulat - alkalmas lesz hazai navigációra is.

(#14736) leslieke válasza snecizero (#14734) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Létezik olyan videó felvevős program ami nem a fizikai gombal inditja a felvételt ?
Bada 2.0. :))

A spanyol kiesből felraktam azt az ingyenes (fin promo) ndrive ot. Az mire jó ?
Navigációra lesz jó. Pl. itthon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14737) snecizero


snecizero
senior tag

A bada 2.0 nálam nem járja ! :D Valami más alternatíva ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14738) duvi válasza Aryes (#14731) üzenetére


duvi
nagyúr

Én már eladtam a Wave II-t régebben, de úgy emlékszem, hogy 4db nulla volt az alapértelmezett jelszó a T-s telómban.(anno a Wave II topicban le is írtam) sphe most kapta vissza a frissen telepített készülékét és mégis jelszót kér a rendszer. Ezek szerint valami be van/lett állítva mégis :F

(#14739) leslieke válasza snecizero (#14737) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt ilyen program, csak épp a nevére nem emlékszem.

Megvan:qooCam Pro, de ez fizetős és ehhez is bada 2.0 kell.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14740) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenkinek!
Van nálam egy T-s Samsung S8500, tenni akartam rá pár programot, mire kiírta, h frissítsem 2.0-ra.
Feltelepítettem a gépre a Kies 2.5-öt (win7), bedugtam a telót, erre a következő üzenet fogadott:
Az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést.
Mi a baj?

(#14741) duvi válasza zolikaDB (#14740) üzenetére


duvi
nagyúr

Telepítsd fel a Nami féle registry patchet.(Kicsomagoláshoz jelszó: badablog.hu)
A patch használatáról ITT találsz rélszletes leírást.
(A letöltéshez lehet, hogy kell az oldalon egy ingyenes regisztráció.)

[ Szerkesztve ]

(#14742) sphe válasza duvi (#14738) üzenetére


sphe
senior tag

újonnan telepített kédzülékek- értsd: pár hónapja. Az is lehet hogy user error. Lehet hogy egy régi pinkódomat gépiesen megadtam mert jelszót kért.

(#14743) zolikaDB válasza duvi (#14741) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!
Miért történt ez amúgy? Bocs, olvastam...

[ Szerkesztve ]

(#14744) snecizero


snecizero
senior tag

Melyik a jelenleg legolcsóbb navigációs program ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14745) Aryes válasza snecizero (#14744) üzenetére


Aryes
nagyúr

Java-s google maps - ingyenes. :)

(#14742) sphe: Ez elég valószínű, többnyire így szokot történni. :) Próbálgasd végig az összes tippedet, nem fog letiltani. Ha végképp nem sikerül és nagyon fontos, preconfig törli a megadott kódot - és persze az összes adatodat is.

[ Szerkesztve ]

(#14746) s4tch válasza duvi (#14741) üzenetére


s4tch
veterán

Ne bonyolítsuk már túl... A registry patch egy szöveges fájl: készítesz egy txt-t az alábbi szöveggel, átnevezed .reg-re, lefuttatod, ennyi.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\ComputerName\ActiveComputerName]
"ComputerName"="0000-000"

(#14747) lesli.h


lesli.h
aktív tag

A Kies új frissítése felrakott valami Kies Air Message nevű programot,ami állandóan hiba üzenettel jelentkezik.Hogy lehet ezt eltüntetni?

(#14748) sphe válasza lesli.h (#14747) üzenetére


sphe
senior tag

uninstall :D

(#14749) lesli.h válasza sphe (#14748) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Esetleg más lehetőség,mert a Kies müködik.

(#14750) sphe válasza lesli.h (#14749) üzenetére


sphe
senior tag

:) komolyra fordítva, először is uninstall. :) de nem a kiesre, hanem az Airre. Ha az nem megy, akkor a registryben, vagy az autorun.inf fájlban ki lehet venni bármely programot - saját felelősségre - az autorun listából.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.