Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) leslieke válasza szebev (#14400) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Visszajött. újra jelzi, hogy van frissítés, de nincs mit frissíteni. :((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14402) lesli.h válasza leslieke (#14386) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Köszi!
Most reggel mire haza értem, már én is letudtam tölteni.

(#14403) Ferdzsoo válasza szebev (#14355) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

HÁt ez kib@szott nagy. :C
Szó szerint! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14404) Dhampir válasza szebev (#14400) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez engem is folytonosan szívatott, aztán a kétségbeesett frissítési kísérletek sorozata után végül enerválttá váltan feladtam. :D

(#14405) leslieke válasza Dhampir (#14404) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az az érdekes, hogy csak Wave 1-en jelzi, Wave 3-on nincs gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14406) Sanyi8500


Sanyi8500
csendes tag

Köszöntök minden fórumozót!
Egy Samsung GT S8500-hoz keresnék telepítő lemezt, ha létezik ilyen (a kezelési utasítás szerint igen), mert az összes olyan dolgom amit rá szeretnék tölteni a telóre, egy olyan gépen van, ami nincs az internetre kötve. Így nagyon macerás minden esetben kibányászni a memória kártyát (eddig azt csináltam), mivel valamilyen kideríthetetlen okból, úgy van megalkotva a telefon, hogy nem lehet direktben hozzáférni. Tud valaki segíteni?

(#14407) leslieke válasza Sanyi8500 (#14406) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell hozzá telepítőlemez. Háttértármódban kell csatlakoztatni a telefont a pc-hez, akkor látod a memóriakártya tartalmát is.

Bada 1.2 alatt itt állítható be: Beállítások -> Kapcsolatok -> USB -> kérdezzen csatlakozáskor
Bada 2.0: alatt: Beállítások -> Kapcsolatok -> USB kapcsolatok -> Háttértár

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14408) Assimilator


Assimilator
őstag

Sziasztok!

Új vagyok a (navigáció) témában és szeretnék érdeklődni, hogy nincs-e valamilyen ingyenes navigáció S8500-ra? Nekem M.o. térképe elég, pontosabban csak az kell.

Előre is köszönöm a választ!

(#14409) Dhampir válasza Sanyi8500 (#14406) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez nem Windows Phone, itt működik a háttértár mód. :)

(#14410) leslieke válasza Assimilator (#14408) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs ingyenes navigáció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14411) Assimilator


Assimilator
őstag

Macska rúgja meg. :)

Köszi a választ!

(#14412) jahsd


jahsd
csendes tag

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy lehet-e Wave-re androidos oprendszert telepíteni? Ha igen, akkor hogyan, honnan kell letölteni stb...
köszi

(#14413) Aryes válasza leslieke (#14410) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pontosítsunk: én legtöbbet az ingyenes, java-s google maps-et használom navigációra országon belül, sőt, van fent ndrive, de azt már jó ideje nem használtam. Igaz, hogy hangnavigációt nem tud, viszont útvonalat tervez, némi gyakorlattal vezetés közben is lehet használni. Gyorsan indul, nagyon gyorsan talál pozíciót, mert az ndrive-al ellentétben tudja használni az a-gps-t és már a hálózati pozícionálással elkezd navigálni, ami a legtöbb esetben kihúz a kétségbeesett helyzetekből. :)

jahsd: lehet, de nem tudsz vele telefonálni, mobilinternetezni, és a gps se működik. Viszont tudsz vele wifi-n internezetni, levelezni, és fut rajta kb az összes 3d-s játék is. Ha így is érdekel, használd a topik keresőjét, számos linket találsz.

[ Szerkesztve ]

(#14414) jahsd válasza Aryes (#14413) üzenetére


jahsd
csendes tag

Hátha telefonálni nem tudok, akkor inkább hanyagoljuk:)
Csak azért gondoltam, hogy kipróbálom, mert sokkal jobbnak tűnik a market-ja, mint a bada-s apps, ezen most kevés ingyenes, használható alkalmazást találni...
Azért köszi a választ!

(#14415) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Nincs valami program vagy beàllitàs amivel pl a wifit ugy lehet àllitani,képernyő lezàràskor lekapcsoljaon majd nyitàskor vissza?
Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14416) leslieke válasza Aryes (#14413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ndrive már nem letölthető, ezért nem írtam, de egyébként ahhoz van hangnavigáció is. A többi navi fizetős. Java-s google maps eszembe se jutott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14417) leslieke válasza Orlin (#14415) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Se program, se beállítás nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14418) szebev válasza leslieke (#14401) üzenetére


szebev
senior tag

Ezert gondolom, h ez valami bug lehet..

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#14419) RetepNyaraB válasza leslieke (#14378) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hát, nekem az LD2-es Turko van a gépen és bűnrosszul szól ez a powerplay :(((
Messze alulmúlja a gyárit, amely egy tisztességes fülessel pedig nem szól rosszul.
Most vagy valami összeakad a telón és azért (bár mindent kikapcsoltam a saját lejátszóján, amit lehetett), vagy tényleg ilyen fos. A hangszínszabályzás gyakorlatilag nulla, ha lejjebb tekerem maxról, akkor olyan király, mint öreganyám szovjet Sokol rádiója 1976-ban pacalfőzés közben a konyhán. :U
Az EQ preamp használhatatlanul torzít középállás felett, a csúszkák piszkálása leginkább semmit se csinál ill. minimális mértékben, pedig örültem, hogy fúú milyen sok van belőlük. ;]
A zenéket alapból nem látja, be kell olvastatni vele Playlistként.

Több rosszat el se tudok képzelni. Viszont megy háttérben, csak mindig nyekken egyet, mikor bármi mást elindítok :C

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14420) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

más: Telepítettem a Tim&Struppit, kb. fél óra alatt 12% jött le a 765Mb adatból.
Fog ez menni a Wave-n, vagy tényleg csak a 3-on, mint a leírásban szerepel..?
Mert akkor nem várok reggelig a letöltésre :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14421) leslieke válasza RetepNyaraB (#14419) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-on próbáltam, Wave 1-re csak letöltöttem. Nekem se jött be ez a program. Ráadásul nem is sikerült háttérbe tennem, mindig kilépett. Mindegy is, maradok a gyárinál.

Mi ez a Tim&Struppit?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14422) leslieke válasza szebev (#14418) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez van, egyszer csak sikerül ezt is kijavítaniuk. Vagy nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14423) RetepNyaraB válasza leslieke (#14421) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Tintin eredetileg, bocs

[link]
Egy órája ingyen volt, most látom 5 euro. Be kell szarni. Akkor pl. ezért állt le 17%-on a letöltésem :F

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14424) leslieke válasza RetepNyaraB (#14423) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha ingyen kezdted el letölteni, akkor az neked végig ingyenes kell legyen.

Ezen a linken a TinTin nálam most is ingyenesnek látszódik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14425) Orlin válasza leslieke (#14424) üzenetére


Orlin
addikt

nàlam is ingyenes.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14426) RetepNyaraB válasza Orlin (#14425) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nemnem, véletlenül Androidra néztem :B Bada ingyér van :K

De bűűűnös lassan szedi le magát. sztem cirka 128 kbps ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14428) RetepNyaraB válasza David3 (#14427) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hú végre valami újdonság; ezért még akár fizetnék is :)

Wave 3 :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14429) leslieke válasza RetepNyaraB (#14428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd kijön a többire is. Idővel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14430) David3 válasza RetepNyaraB (#14428) üzenetére


David3
őstag

Nem kell bánkódni. : )

Érdemes lesz figyelni a blogot meg a Facebook-os oldalunkat, hamarosan új nyereményjáték indul. : )

(#14431) RetepNyaraB válasza David3 (#14430) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hozzám szeretnétek vágni egy wave 3-at?
csak kicsit fogok tiltakozni, ne tűnjek szerénytelennek :DD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14432) David3 válasza RetepNyaraB (#14431) üzenetére


David3
őstag

(#14433) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#14426) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

bocs a belerondításért az előző témámmal:

lejött a Tintin, illetve cirka háromnegyed órája áll 100%-on a külső letöltés, de nem csinál semmit. Merjek kilépni (cancel) és indítsam újra a programot, vagy micsinyájjak :F

Nem szívesen kezdenék el megint órákig töltögetni, ráadásul bizonytalan véggel.
Valaki nem rakta fel eddig esetleg? The Adventures of Tintin

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14434) leslieke válasza RetepNyaraB (#14433) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked már a telepítés is egy kaland. Játszani már nem is érdemes. ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14435) RetepNyaraB válasza leslieke (#14434) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

najóóvan, magas labda volt :DD

Akkor ennek szellemében jójszakát kívánok az egybegyűlteknek :R

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14436) pirintgabor

Hello mindenki!

Nos! Lenne egy Wave S8500-as teló..aminek törött az érintőpanelja..kissé pókhálósnak mondható...nagyon sehol nem találok hozzá külön érintő panelt..csak egyben az LCD-vel..Ez a 2 panel egyben van esetleg...és miért ilyen drága?

Köszi a választ Üdv :G

Üdv.: Gábor

(#14437) leslieke válasza pirintgabor (#14436) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyben van, emiatt drága.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14438) pirintgabor válasza leslieke (#14437) üzenetére

:( értem...elég húzós ára van...és szerintem nem érné meg már...mert abszolút nincs ára a telefonnak..

Egyébként érdekes módon teljesen jól működik a telefon így is!..Maximum csak szépséghiba...csak azért cserélném az érintőt h nehogy valami baja legyen emiatt később

Üdv.: Gábor

(#14439) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#14433) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Tegnap este végül is felment a Tintin, egyszerűen kiléptem a letöltőből és elindítottam újra. Aztán a telefont is ;]
Utána ment, de eszméletlenül izzad a wave; ez a játék már nem az ő kategóriája sajna. Pedig nem is különösebben szép, vagy HD, de valszeg sok textúrát kezel, free kamera, joystickos szaladgálós. Kár. :(

ui.: Három éves a samsung apps és ez alkalomból egy szánalmas felhozatalú kedvezményes app vásárral riogatják a jóhiszemű Bada hívőket :D

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14440) leslieke válasza RetepNyaraB (#14439) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ki kéne próbálnom, hogy Wave 3-on hogy muzsikál a játék.

Akcióval egyetértek: szánalmas. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14441) RetepNyaraB válasza leslieke (#14440) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Próbáld ki :DDD
Nekem a film nagyon tetszett moziban és ez annak a játékváltozata. Biztos aranyos kis gyerek-akció piff-puff, csak hát túllövi a cuccot...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14442) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Ha esetleg szeretne valaki venni egy szinte gyári állapotú wave I-et, írjon nekem privit! :) Akár gyűjtők is jelentkezhetnek! :D
(Dobozos, minden eredeti kiegészítővel, opcionálisan nokia tv kábel, fekete szilikontok és 16G sd kártya.)

(#14443) leslieke válasza Aryes (#14442) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vannak itt gyűjtők? :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14444) consono válasza Aryes (#14442) üzenetére


consono
nagyúr

Mi történt????

"In God we trust. All others must bring data"

(#14445) ABal


ABal
őstag

Kérem a fogadásokat megtenni!
1) aryes hozzájutott egy második Wave-hez, amit most szeretne értékesíteni,
vagy
2) éppen próbál megszabadulni a sajátjától és oprendszert vált. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14446) Aryes válasza ABal (#14445) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem rontom el akkor a játékot.
(Én is fogadhatok? :D)

leslieke: Egyről tudok, hogy volt, de az is lelépett. :D

[ Szerkesztve ]

(#14447) a510


a510
aktív tag

Sziasztok,
frissítettem a telefonon a Samsung Apps-ot, azóta ez az app elindulás után a következőt produkálja: Hiba Belső hiba (0xff0b) és OK gomb megnyomására kilép.
Találkozott már valaki ilyennel? (nincs kedvem multihoz, de az lesz?)

(#14448) ABal válasza Aryes (#14446) üzenetére


ABal
őstag

Az aryes cég képviselői, munkatársai, családtagjaik és rokonaik nem vehetnek részt a játékban.

Viszont elárulhatnád, hogy mi is a helyzet. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14449) Aryes válasza ABal (#14448) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát egy haldokló oprendszert szeretnék lecserélni egy halottra. :DDD
Ha nem lenne világos: Nokia N9-et láttam ma egy boltban függetlenül, viszonylag óccóé', amikor pedig úgy tudtam, már sehol nem lehet kapni.

(#14450) ABal válasza Aryes (#14449) üzenetére


ABal
őstag

Annak legalább már biztos a (hivatalos) jövője és ráadásul szép is.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.