Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) leslieke válasza Orlin (#14499) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jelenleg a Samsung Galaxy S Advance a kiszemelt. De az is lehet, hogy átveszem Abal megoldását és tabletet veszek telefon helyett. A Wave 1 SIM-je meg megy az SE K800i-be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14502) leslieke válasza Dhampir (#14500) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az lenne a minimum fejlődés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14503) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na, mi az érdekes ezen a képen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14504) ferko0726


ferko0726
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek Turko CFW 6.1 android fw -ről?
Jelenleg a T-Mobile -os Wave mobilomon 2.0 szoftver van.
Fel tudom a T-mobilos telefonra tenni, érdemes rá frissíteni?
Köszönöm előre is!

(#14505) leslieke válasza ferko0726 (#14504) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

fel tudod tenni. De android alól nem fogsz tudni telefonálni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14506) gelbelex válasza leslieke (#14501) üzenetére


gelbelex
őstag

Ha lenne (van..?) egy alkalmazás, amivel a tablet kékfog kihangosítóvá válna, azaz beszélhetnék rajta, amikor azt babrálom, akkor már én is tabletre gyúrnék...

[ Szerkesztve ]

(#14507) leslieke válasza gelbelex (#14506) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ez a funkció nem igazán kell. A telefont gyakorlatilag mindenhová magammal viszem. A kinézett Advance árából meg egész jó tableteket lehet kapni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14508) s4tch válasza leslieke (#14501) üzenetére


s4tch
veterán

Kb. február (március?) óta használtam a Wave mellett tabletet. Eleinte tök jópofa volt, hogy a Wave-en csak telefonálni kell, minden mást megold a tablet. A gond akkor kezdődött, amikor a tablet nem volt nálam, és a Wave-vel kellett bármit csinálni, ami nem telefonálás, SMS-írás. Akkor aztán hatványozottan bénának éreztem az egészet: a droidos tablethez képest pokoli lassú a böngészés, a navigáció, ill. bármilyen alkalmazás. Augusztusra odáig jutottam, hogy a mahjonggon és a virus pangon kívül mindent töröltem a Wave-ről, majd vettem helyette egy Xperia P-t (öröm, bódottá'). A Wave-et pár hete a barátnőm használja, CSAK telefonálásra és SMS-írásra, de még így is az agyára megy néha a felvillanó, majd úgy maradó kijelző, a néha elgondolkodó képernyőzár.

A tablet amúgy mobilnet nélkül félkarú óriás, csak mondom.

(#14509) leslieke válasza s4tch (#14508) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-on nem lassú a böngészés. Mivel ez a legjobb badás telefon. :P
Amire nekem a tablet kell, arra elég lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14510) gelbelex válasza s4tch (#14508) üzenetére


gelbelex
őstag

Hát, igen, még mindig kérdés, hogy legyen-e mégis inkább eléggé okos/nagy az az okostelefon.. ;] (Megvárom a Lumia 920 tapasztalatait.)

(#14511) ABal válasza s4tch (#14508) üzenetére


ABal
őstag

"...az agyára megy néha a felvillanó, majd úgy maradó kijelző, a néha elgondolkodó képernyőzár." Hurrá-hurrá, nálam ilyen nem fordul elő.
SMS-t nem sokat írok, de ha kell, akkor gondtalanul teszem. A Wave még megfelel az igényeimnek. Telefonként. Viszont a többi funkció tekintetében valóban zavaróan lassú (béna), ezért azokra már csak ritkán használom.

A tablethez szerintem is kell a mobilnet. A napokban a szolgáltató jóvoltából behalt a netem, nekem viszont Skype-os órám volt aznap ezért mindenképpen kellett a net. Nosza, mobilnet és tablet. Nyerő párosnak bizonyult.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14512) David3 válasza leslieke (#14503) üzenetére


David3
őstag

Ez. Mindjárt írok is róla a blogra. : )

(#14513) leslieke válasza David3 (#14512) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az bizony. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14514) David3


David3
őstag

Na, itt is van(nak):

ChatONV - Videóhívás/hanghívás támogatással?

ChatON API 1.0 (béta) - Megjelent!

Sajnos mostanában kicsit sokkal kevesebb a szabadidőm, így sajnos csak 1-2 napos késéssel jönnek a hírek... bár, azért majd megpróbálok minden aktuálisat időben szállítani. : )

(#14515) leslieke válasza David3 (#14514) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ChatonV-hez: Nem táblagép, hanem Samsung Galaxy Camera!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14516) David3 válasza leslieke (#14515) üzenetére


David3
őstag

Köszi, javítottam!

(#14517) David3


David3
őstag

No, még egy kis olvasnivaló:

Saját böngészőn dolgozik a Samsung?

(#14518) sphe válasza s4tch (#14508) üzenetére


sphe
senior tag

Nekem furcsa, nagy lehet a wave-ek közötti minőségi szórás, mert ritka böngésző memória ügyön kívül mindig röccenésmentesen gyorsan megy a wave immáron többedik 1.2-vel. Egy éve van meg és okosan végzi a dolgát. Nem használok módosított fw-t, bár email útvonaltervezés kis web és filmezés kivételével más extrára nincs is szükségem. A kijelzőjét és a kameráját pedig folyamatosan dícsérő szavakkal illetik és illetem.

(#14519) leslieke válasza sphe (#14518) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legalább 2 féle (2 helyen gyártott) Wave létezik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14520) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Na akkor hogyan is va ez az Exchange fiók?
Gmailt szeretnék kipróbálni benne a nejemnek akinek ugyi nem megy a natív alkalmazása :U

A "tartomány" az micsoda?
A "szerver URL" az imap.gmail.com, +SSL aktív?

Merthogy egyrészt azt álítja érvénytelen a gmail tanúsítványa, aztán a szervernél imap és smtp esetén se enged be, hanem nyomja a szöveget, hogy érvénytelen kiszolgáló :W

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#14521) s4tch válasza RetepNyaraB (#14520) üzenetére


s4tch
veterán

Tartomány: google
Szerver: m.google.com
User: teljes mail cím kell, nem elég a user, kell a user@gmail.com
SSL kell.

(#14522) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Kis segítség kellene.
Telefon minden egyes bekapcsolásakor előjön hogy az adatszolgáltatás költséggekkel járhat bekapcsolom e.
Term. nem akarom bekapcsolni. Term. nincsen ELVILEG semmilyen alkalmazás autorunon ami netet akar, term. le van tiltva a 3G, és az adatforgalom is! mégis minden bekapcsoláskor ezt feldobja.
Opr. LC1.
Ötlet mi lehet az ami minden indításnál netet akar?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14523) leslieke válasza Ferdzsoo (#14522) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is dobálja. Az MMS küldés is ezen megy, szerintem amiatt kéri.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14524) Ferdzsoo válasza leslieke (#14523) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

És ez ellen akkor nincs is mit tenni?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14525) leslieke válasza Ferdzsoo (#14524) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak tipp: a kapcsolatoknál kitörlöd az MMS profilt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14526) Ferdzsoo válasza leslieke (#14525) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, így meg azt dobja fel hogy nincs beállítot kapcsolat. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14527) leslieke válasza Ferdzsoo (#14526) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor engedélyezd a csomagkapcsolatot és nem jelzi többet.. Ha nincs mobilnet előfizetésed, nem tud a netre menni egyik program se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14528) bakospe


bakospe
tag

Sziasztok!
Bada-ra van Endomondo, vagy hozzá hasonló alkalmazás?
Wave1 (Bada 1.2)

Üdv

(#14529) leslieke válasza bakospe (#14528) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nincs, helyette pl. ilyenek vannak:

runtastic GPS Running, Jogging and Fitnesscoach
Pedometer FREE

Illetve a samsungapps.com-on az Egészség/Fitness van még pár hasonló.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14530) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Olvastátok ezt a hírt?
http://androlib.blog.hu/2012/09/26/sgs3_sebezhetoseg
Csak azért kérdezem, mert működik badán is. :D

(#14531) consono válasza Aryes (#14530) üzenetére


consono
nagyúr

Szép :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#14532) leslieke válasza Aryes (#14530) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na vajon mikor jön a javítás? :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14533) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Sziasztok!
Kéne egy kis segítség.Telenoros vagyok és a Wave 3-mon nem tudom beállítani a freemail fiókomat. Ugyanazokat a beállításokat használom mint az S8500-ön és folyamatosan azt írja ki,hogy érvénytelen szerver adatok. Nincs a kártyámon internet előfizetés,csak Wifivel használom.A gmail-os fiókkal semmi gond azt beállította magának.
Ötlet vagy leírás?

(#14534) sphe válasza Ferdzsoo (#14526) üzenetére


sphe
senior tag

Nekem is úgy tűnt el, hogy minden web és mms profilt kitöröltem.

(#14535) ABal válasza Aryes (#14530) üzenetére


ABal
őstag

Szerintem, biztonságban vagyunk. A böngésző beépített védelme ("Az oldal túl nagy bla, bla...) még azelőtt bezárja az oldalt, hogy bármiféle rosszindulatú kód le tudna futni.

Megvan már az N9?

(#14532) leslieke: Ez a nap vicce. Hehe :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14536) leslieke válasza lesli.h (#14533) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14537) laden válasza lesli.h (#14533) üzenetére


laden
tag

Nekem Bada 2.0 alatt sehogy sem sikerül beállítani a freemail-t. 1.2 alatt tökéletesen működött. Szóval szerintem ez a 2.0 hibája.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#14538) Shurycen


Shurycen
tag

Gyerekek, szerintetek megér valakinek 10k-t egy kívülről viseltes, T-függő, már nem garanciális, de minden tartozékkal és tökéletesen működő állapotban lévő, nagyon jó akku-üzemidejű Wave (S8500)?

(#14539) leslieke válasza Shurycen (#14538) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akit nem zavar a kívülről viseltes rész, annak szerintem megéri. Ha ilyen telefont akar.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14540) Aryes válasza ABal (#14535) üzenetére


Aryes
nagyúr

Meglehetne, de sajnos a wave-en nem tudok túladni. Anélkül pedig nincs elég pénzem rá. Így jártam. Nem tudom lehet-e még egy kicsit jobban utálni ezt a telefont ezek után. :)

(#14541) ABal válasza Shurycen (#14538) üzenetére


ABal
őstag

És mit néztél ki helyette?

(#14540) aryes: Nem annyira a Wave, mint inkább a Samsung érdemli meg az átkokat.
Sajnos elég könnyű elképzelni, hogy nem egyszerű túladni a Wave-en. Azért ne add fel!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14542) lesli.h válasza leslieke (#14536) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Köszi a linket,így próbáltam én is .
Csak nem megy.

(#14543) lesli.h válasza laden (#14537) üzenetére


lesli.h
aktív tag

Köszi a választ,akkor nem is probálkozom vele tovább.

(#14544) leslieke válasza lesli.h (#14542) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szedd le a freemailes leveleket egy másik webes fiókba és azt szinkronizáld le a telefonra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14546) leslieke válasza David3 (#14545) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Tizen 2.0 érdekes lesz, hogy mire jut majd.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14547) s4tch


s4tch
veterán

Melyiket tartjátok a leggyorsabb firmware-nek? Van-e olyan cwf, amiben a live panel ki van kapcsolva? A barátnőm nem használja, teljesen fölösleges.

(#14548) David3 válasza s4tch (#14547) üzenetére


David3
őstag

A Live Panelt nem lehet kikapcsolni. Nálam eddig a Turko CFW 6.1 (XELF1) volt a legstabilabb, most is az van fent.

(#14549) leslieke válasza David3 (#14548) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd a következő frissítésben lesz egy ilyen lehetőség is, és akkor már ki is lehet kapcsolni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14550) s4tch válasza David3 (#14548) üzenetére


s4tch
veterán

Abból van valami lite verzió is, azt felteszem. Köszi a tippet!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.