Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) leslieke válasza Attelah (#14900) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A másik kettőnél adatmentés!!

Polaris Office: bal felső sarokban a 4 csíkra böksz, ott lesz a Export, kiválasztod hová mentse és kilépés után ott lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14902) Attelah válasza leslieke (#14901) üzenetére


Attelah
tag

Nincs Exportom.

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#14903) leslieke válasza Attelah (#14902) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lépj vissza egyet, a fájllistához.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14904) Attelah válasza leslieke (#14903) üzenetére


Attelah
tag

Ja hogy olyan is van?!
Eddig memóriakártyáról társítottam a szerkesztendő fájt a Polarishoz, és ott próbáltam elmenteni a kártyára, de azt úgy nem lehet ezek szerint. Mert ha úgy nyomok kétszer a vissza nyílra, akkor kilép, nem jön elő semmi fájllista.
A Polarist kell megnyitni, majd importálni a fájlt és utána szerkeszteni majd mentés, exportálás. Magamtól nem jöttem volna rá. Köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#14905) Sigiusz


Sigiusz
tag

Angry Birds van a Turko CFG-n kívül más szoftververziókra is?

(#14906) leslieke válasza Sigiusz (#14905) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még Badára is van. ;] Egyébként bármelyik droid variánsra rátehető, szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14907) Sigiusz válasza leslieke (#14906) üzenetére


Sigiusz
tag

Bada 2.0-ás és feletti verziókra? Nem találtam könnyen elérhetőt. :P

(#14908) leslieke válasza Sigiusz (#14907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 2.0 felett nincs más. :) Angry Birds itt könnyen elérhető 840 Ft-ért: [link] :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14909) Sigiusz válasza leslieke (#14908) üzenetére


Sigiusz
tag

Igen az nem tartozott a "könnyen elérhető" kategóriámba. :D :P

(#14910) leslieke válasza Sigiusz (#14909) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát, akkor jobban kell keresni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14911) Sigiusz


Sigiusz
tag

A Google naptárat szeretném használni de nem tudok bejegyzést írni. Van vmi ötlet?

(#14912) Sigiusz


Sigiusz
tag

Közben az megoldódott egy másik megközelítéssel, viszont az érdekes h az origó időjárásos kliense nem töltődik be. Elindítom majd kilép. Lehetséges ez attól, hogy Németországban vagyok?

(#14913) Aryes válasza Sigiusz (#14912) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem. Indítsd újra a telefont mert kevés neki a ramod.

(#14914) Shurycen


Shurycen
tag

Srácok a mai nappal, 2 kerek két év után megváltam a kis Wave 1-től :) szerettem, de mióta megkóstoltam az androidot, már azt éreztem kevés, kiokosítottam a "csúnya" módszerrel :) így 15k-ért elkelt.. kívülről elég karcos ütött volt de mindene gyári állapotban megvolt és így kaptam érte ennyit :) köszönöm az itt kapott rengeteg segítséget :)

Sziasztok!

(#14915) leslieke válasza Shurycen (#14914) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kis csapatunk egyre fogy. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14916) snecizero válasza Shurycen (#14914) üzenetére


snecizero
senior tag

15000-ért :Y

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14917) ABal válasza leslieke (#14915) üzenetére


ABal
őstag

Ne szomorkodj leslieke! Én még itt vagyok és egy darabig még biztosan nem váltok. :D

Tegnap azonban elidőzött az ujjam a KIES frissítést felajánló üzenete fölött, mert arra gondoltam, hogy az évfordulóra (pont két éves) esetleg megkaphatná a 2.0-át. Aztán átgondoltam a dolgot és maradt az 1.2. Majd, ha tényleg váltok megkaphatja. Amikor már nincs vesztenivalóm.

Kezd számomra is furcsán alakulni a helyzet, mert általában 2,5 évig használtam eddig egy telefont, most meg nem látom a Wave pályafutásának a végét. Ki tudja mi lesz ebből?

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14918) leslieke válasza ABal (#14917) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is maradok, az tuti. Már csak a Wave 3 miatt is. A Wave 1 már nem biztos, hogy sokáig nálam lesz.

Szerintem dob fel a 2.0-át, vannak jó programok, amik csak arra érhetőek el. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14919) ABal válasza leslieke (#14918) üzenetére


ABal
őstag

A 2.0 sajnos semmi olyat nem tud adni nekem, ami miatt le akarnám cserélni az 1.2-t. Ha nem lenne meg a Tab, akkor talán beadnám a derekam, de így semmi késztetés nem érzek. Ez már így marad, amíg a Wave menthetetlenül ki nem öregszik. Vajon a Samu meddig tartja fent a frissítés lehetőségét?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#14920) Shurycen válasza snecizero (#14916) üzenetére


Shurycen
tag

igen :) örültem is neki hogy ennyivel olcsóbb lesz a kis razr :P

(#14921) s4tch válasza Shurycen (#14920) üzenetére


s4tch
veterán

Melyiket választottad?

(#14922) Shurycen válasza s4tch (#14921) üzenetére


Shurycen
tag

hát mivel a maxx-ért sajnálnék annyi pénzt (105k), a hd-k meg mikor bejönnek tuti drágák lesznek, így marad a sima rzr XT910 :)

(#14923) Orlin


Orlin
addikt

Nekem is lehet razr lesz az utód.Csak az fm ràdio hiànya zavar kicsit.:)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#14924) Sigiusz


Sigiusz
tag

Mit lehet csinálni az ellen, hogy ha nincs Wifi kapcsolatom akkor ne ajánlgassa fel egyfolytában h keressen-e hálózatot vagy bekapcsolja-e a wifit? (ha kikapcsolom a wifit akkor is ez van)

(#14925) leslieke válasza Sigiusz (#14924) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt nem teljesen értem, de nem azért lehet, mert valamelyik programban be van állítva automatikus frissítés vagy szinkronizáció, ami miatt netre akar mászni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14926) s4tch válasza Sigiusz (#14924) üzenetére


s4tch
veterán

Lelőni a szinkronizációra éhes programokat, widgeteket: mail kliens, időjárás widget, facebook kliens, social hub, ilyenek. Vagy engedélyezni a mobilnetet, és akkor kimegy oda a program, megnyugszik, és nem kér wifit. Persze ehhez nem árt egy minimális netelőfizetés.

(#14927) Sigiusz


Sigiusz
tag

Attól h szinkronizáltam a Facebookal a névjegyzéket, lehetséges ez?

(#14928) s4tch válasza Sigiusz (#14927) üzenetére


s4tch
veterán

Elvileg igen. De mintha az csak akkor update-elne, ha megnyitsz egy kontaktot. Szóval simán. :DDD

(#14929) Sigiusz válasza s4tch (#14928) üzenetére


Sigiusz
tag

Köszi. Megvilágosultam. :)

(#14930) snecizero válasza ABal (#14919) üzenetére


snecizero
senior tag

Nekem se tud többet nyújtani a 2.0 megtartom az 1.2 :D A Samuék nem hogy a bada 1.2 fejlesztették volna tovább. Inkább csináltak egy 2.0 totál új dizájnnal ami egy kalap sz@rt se ér. :W

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14931) s4tch válasza snecizero (#14930) üzenetére


s4tch
veterán

Hülyeség.

(#14932) leslieke válasza snecizero (#14930) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még jó, hogy nem kötelező a 2.0-át használni, akkor aztán tényleg verhetnéd a fejed a falba. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14933) snecizero


snecizero
senior tag

Kedvenc játékom: Fuzzies 840 ft ba kerül a játék. Van azért egy ingyenes megoldás ha kell a játék. A Nami féle bada 1.2 multiloaderrel felrakod innen:[link] Jó sok játék is van még ebben a verzióban. :)

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14934) snecizero válasza leslieke (#14932) üzenetére


snecizero
senior tag

Nem azért verem a falba a fejem ,mert létezik a bada 2.0 Az irány amit a Samuék csináltak az nem tetszik. Jó persze nem vagyunk egyformák. :U

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#14935) Sigiusz


Sigiusz
tag

Arra van vmi lehetőség, hogy ne engedje a telót felmenni a netre ha nincs Wifi? Tehát fizetősre ne.

(#14936) leslieke válasza Sigiusz (#14935) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kapcsold ki a csomagkapcsolat használatát: Beállítások -> Hálózat

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14937) xigris


xigris
őstag

Sziasztok tegnap óta wave tulaj lett a párom érdekelne hogy lehet megcsinálni mint az androidnál a rootolást és utána mivel tudok törölni.
S valami jó ki navigáció van rá?Lehetőleg ingyenes.
Mi a legjobb rom rá most bada 2 nami lc1 van rajta vagy valami ilyesmi.
esetleg van valamilyen widget a net monitorozásra és kis ikonok a mobil net gyors kapcsolásához? ez igaz lehet gps és a wifi vagy bluetooth ra is :R :R

(#14938) leslieke válasza xigris (#14937) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

S valami jó ki navigáció van rá?Lehetőleg ingyenes.
Ingyenes navi: Google Maps. A többi fizetős.

Mi a legjobb rom rá most bada 2 nami lc1 van rajta vagy valami ilyesmi.
Az egy jó rom, maradhat.

van valamilyen widget a net monitorozásra és kis ikonok a mobil net gyors kapcsolásához?
Nincs egyikre se widget.

ez igaz lehet gps és a wifi vagy bluetooth ra is
A második kettőre van ikon a felülről lehúzható menüre, csak oda kell bökni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14939) TomWexX válasza xigris (#14937) üzenetére


TomWexX
addikt

Itt nincs root, a gyári dolgokat nem tudod törölni. Ez egy zárt op.rendszer, itt az van amit látsz, ha tetszik ha nem... ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#14940) xigris válasza leslieke (#14938) üzenetére


xigris
őstag

Köszönöm a segítségeket mindenkinek
hallottál már róla hogy androidot tenni rá ez mennyire macerás? [link]

[ Szerkesztve ]

(#14941) Sigiusz


Sigiusz
tag

Amikor behelyeztem a sim kártyát (német vodafone) megjelent egy új ikon a menüben. Karte Konfiguration. Mi lesz az? És nem a mem. kártya ikonja.

(#14942) s4tch válasza Sigiusz (#14941) üzenetére


s4tch
veterán

Kártyaszolgáltatások, SIM-szolgáltatások lehetnek. T-Mobile-os kártyáról is lehet bankolni, lottózni, pályamatricát venni, híreket nézni, ilyenek lehetnek a német vodás kártyánál is.

(#14943) Sigiusz válasza s4tch (#14942) üzenetére


Sigiusz
tag

Hát semmi ilyesmi nem történt, rámentem és azt írta ki egy pár másodpercig h küldés majd kilépett belőle normálisan.

(#14944) leslieke válasza xigris (#14940) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hiába teszed rá, a mobil funkciók nem működnek droidon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14945) Sigiusz


Sigiusz
tag

A sim kártya aktiválása közben elakadtam. Az ügyféljelszó az melyik? :S

(#14946) s4tch válasza Sigiusz (#14943) üzenetére


s4tch
veterán

Akkor lehet, hogy az SMS-fiókot, net hozzáférési pontot állította be.

(#14947) leslieke válasza Sigiusz (#14941) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A magyar Vodafone is tesz ki ikont. Autópálya matricát lehet venni, meg marhaságot letölteni a Voda oldaláról.
Ha zavar ikon, dobd be egy mappába és felejtsd el, hogy ott van. Én így tettem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14948) Sigiusz válasza leslieke (#14947) üzenetére


Sigiusz
tag

Köszi. Erre nem tudtok vmit? A sim kártyát szeretném regisztrálni de állandóan ezt kapom : "SIM Seriennummer stimmt mit der Rufnummer nicht überein.
Ein Fehler ist aufgetreten - versuchen Sie es bitte zu einem späteren Zeitpunkt erneut." Ha jól értem a hívószám nem passzol a seriaszámhoz. A hívószámot szolgáltatóival is megadtam meg annélkül, egyik se jó. :S

(#14949) leslieke válasza Sigiusz (#14948) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ötletem sincs. Nem is emlékszem, hogy írt volna valaki ilyen hibát.

Esetleg az ügyfélszolgálatot hívd fel, ők talán tudják mi lehet a gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14950) Sigiusz válasza leslieke (#14949) üzenetére


Sigiusz
tag

na akkor megint németül kell majd hadoválnom... :O

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.