Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2165) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Tegnap végre volt lehetőségem nyugodt körülmények között, élesben tesztelni a kamerát.
Minden témáról készítettem 1 képet a gyári kamera appal és egyet a Gcam-mel, hogy később el tudjam dönteni, melyik a jobb.
Direkt alapbeállításokkal csináltam, gyors indítással. Szóval nem vacakoltam a beállításokkal, mert zömmel úgyis a "gyorsan előkapom és kattintok" módszerrel fogom használni.
Hát, nem tudom mit csináltam rosszul, vagy mit nem, de nekem sokkal jobbak lettek a gyári appal készült fotók a Gcam-énál. Élesebbek és színeiben valósághűbbeklettek. Készült kb 2x15 fotó. Ebből talán 2db hasonló, a többi egyértelműen sokkal jobb lett a gyárival.
Szóval eddig ennyi, majd még jön az állítgatás, kipróbálom úgy is.

Van viszont valami, amit nem értek:
A képeket vissza nézve, a Gcam-osok olyanok, mintha először egy nyers képet töltene be, majd kb 1sec múlva húzná rá az "effektet", vagy nem tudom mit. Google photos-zal is és a Sanmsung Galery-val is. Ilyennel én még nem találkoztam. Ez minden egyes megtekintésnél fenn áll, nem számít hányadszorra nézem ugyanazt a képet. Mi lehet ez a jelenség?

Illetve ajánlanátok valami fix beállításokat egyik vagy másik kamerán?
A GCam-el hogy lehet elővarázsolni profi, vagy manuális módot?

*A gyári kamerán átállítottam a lágyítást közepes állásra még a fotózás megkezdése előtt.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.