Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) csubííí válasza dvtkfan (#2700) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs valami plusz alkalmazás letöltve? Lehet az okozza.
Beállítások- alkalmazások- jobb felül három pötty- speciális hozzáférés- megjelenéslegfelül. Ott néz körül.

[ Szerkesztve ]

(#2702) Maxxy10 válasza dvtkfan (#2700) üzenetére


Maxxy10
addikt

A bármilyen hálózaton és az automatikus frissítés két különböző beállítás.

(#2703) csubííí válasza dvtkfan (#2700) üzenetére


csubííí
senior tag

Kifutottam a szerkesztésből. :)

Google play- jobb felül harang mellett kép megérint- beállítások- hálózati beállítások. Ott megtalálod ami kell.

[ Szerkesztve ]

(#2704) -Maci- válasza dvtkfan (#2700) üzenetére


-Maci-
addikt

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2705) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Eddig is így volt, mégis pár nap, vagy hét után mindig azt látom, hogy van kb. 15-20 frissítendő alkalmazás...:F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#2706) Tin válasza dvtkfan (#2705) üzenetére


Tin
veterán

Ha ez vigasztal, nekem se nagyon szokta magától. Nagy ritkán befrissít pár appot a háttérben, de ahogy észrevettem, akkor frissít magától, ha töltőn van.

(#2707) TheodoriK


TheodoriK
csendes tag

Üdv

Pár napja beneveztem én is egy s23 ultra telefonra.
Töltő és fólia lett hozzá viszont szeretném a töltési sebességet is kimaxolni.
Egy anker 45w adaptert már ki is választottam, a kérdésem az volna , hogy a gyárilag hozzá adott type c kábellel ki tudom használni a maximális töltési sebességet?

[ Szerkesztve ]

(#2708) rhunseeker válasza TheodoriK (#2707) üzenetére


rhunseeker
tag

Igen

(#2709) fahrii válasza TheodoriK (#2707) üzenetére


fahrii
őstag

Nem fog menni sajnos, csak 25W-al.

(#2710) Abel válasza TheodoriK (#2707) üzenetére


Abel
tag

Vegyél egy ilyet, ezzel megy. Olcsó és jó hosszú.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2711) vRichárd


vRichárd
kezdő

Sziasztok!
S23+ra tudnátok ajánlani valami jó minőségű üvegfóliat?
Ha már sík a kijelző nem feltétlen venném meg a whitestonet 25-30ért hátha van valami olcsóbb de jó minőségű alternatíva rá.

(#2712) *RLaci* válasza vRichárd (#2711) üzenetére


*RLaci*
addikt

(#2713) rhunseeker válasza fahrii (#2709) üzenetére


rhunseeker
tag

What? Nekem ment a gyári kábellel a fast charging 2.0, vagy rosszul emlékszem?

(#2714) fahrii válasza rhunseeker (#2713) üzenetére


fahrii
őstag

Teszteltem az előbb, nem megy a gyári kábellel.

(#2715) mrThomi válasza Kasya (#2626) üzenetére


mrThomi
addikt

Én innen szoktam mindig frissítgetni, ez lenne az [link] ? Viszont ennek az ikonja olyan mint a rendes youtub-nak és youtube premium-ot ír mikor feltelepítem. ReVanced nevet csak valahol a beállításoknál írja

(#2716) bag53 válasza mrThomi (#2715) üzenetére


bag53
tag

A Malwarebytes blokkolja a linkedet, csak szólok. :K

(#2717) mrThomi válasza bag53 (#2716) üzenetére


mrThomi
addikt

Hogy micsoda ? :DDD

(#2718) mrThomi válasza bag53 (#2716) üzenetére


mrThomi
addikt

[kép] képet is ?

(#2719) rhunseeker válasza fahrii (#2714) üzenetére


rhunseeker
tag

Akkor elnézést a false infóért :R

(#2720) csubííí válasza dvtkfan (#2705) üzenetére


csubííí
senior tag

Ezt nem kell hozzá beállítani?

(#2721) Kasya válasza mrThomi (#2715) üzenetére


Kasya
nagyúr

Virustotal szerint rendben van. En azert maradnek az eredeti honlapnal.

(#2722) TODI1111 válasza mrThomi (#2715) üzenetére


TODI1111
addikt

Az ilyeneket szerintem érdemes az eredeti [honlapról] letölteni amit Kasya is linkelt.

(#2723) rhunseeker


rhunseeker
tag

Amúgy kicsit ironikus, hogy egy 600k-s telefon topikjában arról folyik a téma, hogy hogy lehet 1800Ft-ot megspórolni havonta :C:DD

Én is használtam amúgy a vanced-et, nem ítélek el senkit, csak viccesnek találom :DDD

(#2724) Ricardo válasza rhunseeker (#2723) üzenetére


Ricardo
félisten

Sok kicsi sokra megy.

(#2725) rhunseeker válasza Ricardo (#2724) üzenetére


rhunseeker
tag

Nyilván, én senkinek nem fogok turkálni a pénztárcájában :))

Egyébként a Samsung azt hiszem ad 3 ingyen hónap prémiumot, szóval akinek nincs, a YouTube első ingyen hónapjával az összesen 4 hónap.

Aztán mindenki ki tudja próbálni, hogy megéri-e neki a pénzt :K

(#2726) S e t h válasza rhunseeker (#2725) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ad, de csak azoknak akiknek nem volt már előtte prémium, vagy samutól aktiválva, kettő valamelyike.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2727) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Valaki próbálta már a képernyőtükrözést LG webOS TV-re? Az S22U működött emlékeim szerint, de a 23 nem. Valamit elrontok, vagy tényleg nem is megy? Az eszközök ugyanazon a hálózaton vannak, a tv vezetékes lanon és wifin is fentvan. :F

(#2728) vandorbab válasza TODI1111 (#2722) üzenetére


vandorbab
csendes tag

A te linkedet pedig a Norton tiltja!

(#2729) Abel válasza JockeyEwing (#2727) üzenetére


Abel
tag

Nekem sem megy webOS-en a tükrözés. Meg sem találja a telefon a TV-t. Ha valakinek sikerült megoldani szólhatna :)

(#2730) Abel válasza rhunseeker (#2725) üzenetére


Abel
tag

Nekem a YouTube premium-al nem az ára a bajom, hanem a [SponsorBlock] hiánya. Így inkább fizetek Patreonon a jobb csatornáknak.

(#2731) spect80 válasza rhunseeker (#2723) üzenetére


spect80
senior tag

jogos felvetés :)
De én ezt egy folyamatnak élem meg. Ahhoz képest hogy 10 éve az ncore volt az egyetlen forrás minden szoftverre és médiára, ma van előfizetésem showtimera, disneyre, hbora, play áruházból jó sok app megvéve, 3 féle felhőszolgáltatónak fizetek havotna és ha azt nézem, hogy ebből mennyit használok...szerintem így is pluszban vannak :)
De ha eljön az ideje és nem lesz alternatíva akkor yilván erre is előfizetek

[ Szerkesztve ]

(#2732) gyuri81 válasza rhunseeker (#2723) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Igen, igazad van. De inkább ezt a pénzt a gyerekem pelenkájára költöm. :)
Sajnos a mai világban elég magas tud lenni a digitális rezsi is:
- netflix, youtube music, Tidal, esetleg tárhely előfizetés stb...

Ilyenekért nem fizetek, amíg van B verzió. ( NAS-t használok...)

A gyári app sem tudja pl a sponzori részeket, intrókat átugrani.

(#2733) Teal'C válasza gyuri81 (#2732) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt most nem gondoltad komolyan? :B
"De inkább ezt a pénzt a gyerekem pelenkájára költöm"

A YouTube családi csomag 1 doboz cigi ára vagy egy korsó sör.

Amúgy ha valaki akar Prime-ot ne az Amazonon fizessen elő hanem a Tv-n keresztül, akkor csak 899ft. Ne kérdezzétek miért de így van nekem már vagy fél éve.

Félve kérdem de mi az a sponzori dolog sosem találkoztam vele igaz csak zene halgatásra használom szigorúan kitörlöm az előzményekből ha mást nézek véletlen.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2734) csubííí válasza Teal'C (#2733) üzenetére


csubííí
senior tag

+1
A mobil árához képest, ezek szinte nullák.

(#2735) rhunseeker válasza Teal'C (#2733) üzenetére


rhunseeker
tag

Át tudod ugrani vele automatikusan, ha mondjuk szponzor által fizetett rész jön a videóban.

Igazából csak kényelmi funkció, spórolsz vele pár másodpercet.

[ Szerkesztve ]

(#2736) BusinessGuy válasza rhunseeker (#2723) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ha nem pitiáner szánalmas húzasokkal terelnének arra hogy fizessek miközben a tartalom egyre gyengébb, nevetségesen kettős mércével dolgozik rajta a cenzúra és még a negatív lájkokat is eltüntetik nehogy sérüljenek az idióták és szemétgyártók érzései ezzel kvázi propaganda agymosásként üzemeltetve az oldalt (hisz az átlaguser csak azt látja hogy X videón van akar 1 millió like azt nem hogy van 10millió dislike), akkor talán meg fizetnék is.....Addig marad acreklámblokkoló és a revanced.

Nem az összeg a gáz bár annak fényében hogy egy streaming szolgáltató akár feleennyiért AAA filmeket ad szemét helyett reklámmentesen az is vicces....Hanem az amivé a youtube vált...Nem támogatok agymosodát pláne ha úgy akarnak a fizetés irányába terelni hogy telerakják reklámokkal és addig működő dolgokat kiherélik es fizetőssé teszik lásd 4k, értelmes bitrata, stb stb...

A revanced tökéletesen teszi a dolgát ha épp ezen a szaron akarok megnézni valamit.

(#2737) gyuri81 válasza Teal'C (#2733) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

De komolyan írtam, nekem ez elvi kérdés, hogy nem fizetek ilyenekért. ( nem agyagi, hála a jó égnek...)

Ott van a NAS, több százezer Ft volt, saját tárhely, filmek, stb stb...

[ Szerkesztve ]

(#2738) *H* válasza JockeyEwing (#2727) üzenetére


*H*
aktív tag

Igen, smart view indítása után nem talál meg pl. egy 2021-es webOS OLED tv-t, ahol mellette egy S21+ tud hozzá csatlakozni. Pontosabban néha látja és működik is, de nagyon ritkán dobja fel az elérhető eszközök között. Viszont más tv-k megjelennek kereséskor és azok között is van webOS rendszerű a nevük alapján.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#2739) Teal'C


Teal'C
addikt

Direkt nem válasz: Hát van baj elég itt az emberek fejében!!!

A cégpolitikától függetlenül de belegondoltatok hogy vannak dolgozó emberek akik ebből kapnak fizetést. Ti mit szólnátok hozzá ha ilyen válaszokat kapnátok fizu helyett? Gondolom elég felháborító lenne. :(

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2740) bbmt válasza Teal'C (#2739) üzenetére


bbmt
senior tag

Még annyit teszek hozzá, hogy nem kötelező a youtube és nem, nem jár alanyi jogon sem...ez egy cég ami azt csinál a termékével amit akar...

A kanál a gyengék villája

(#2741) spect80 válasza Teal'C (#2739) üzenetére


spect80
senior tag

jajj szegény éhező, nélkülöző kaliforniai fejlesztők és szegény google. Több az éves nyereségük mint Magyarország éves GDP-je, közben akkor is elemzik a használati szokásaimat és felhasználják az összes adatomat ha fizetek nekik. Mindjárt ejtek is pár könnycseppet értük.

(#2742) Teal'C válasza spect80 (#2741) üzenetére


Teal'C
addikt

Egyszóval azért mert a google egy óriás mamutcég milliárdos bevétellel az feljogosít bárkit hogy meglopja őket! Nem kötelező használni mint ahogyan a többi szolgáltatását sem. Értem nincs több kérdésem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2743) spect80 válasza Teal'C (#2742) üzenetére


spect80
senior tag

azért mert milliárdos cég, akkor az feljogosítja őt, hogy ugyanúgy kezeljen mintha nem fizetnék a szolgátatásaiért? Saját magát lopja meg ezzel, mert maga ösztönzi a tudatosabb felhasználókat erre a viselkedésre.

(#2744) Gardaai válasza Abel (#2730) üzenetére


Gardaai
senior tag

Na ez már a kényelem legeslegeslegeslegteteje. :U
Főleg ha egyszer betalál valami jó kickstarter, akkor meg minden happy.
Pl. anno NordVPN ott jött szembe velem, jó kis promóciók voltak és soha nem gondoltam volna, de szükségem lett rá 2 hétre rá.
Tudtam róla, hogy van ilyen is, és még ajánlói linkel jól is jártam.
Az meg, hogy ebből nekik lecsípnek valamennyit, ez van. Nekem nem fáj, ha mindenki jól jár.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2745) Teal'C válasza spect80 (#2743) üzenetére


Teal'C
addikt

Éppen most indulok vidékre és nem kell keresgélnem a jó zenéket hanem csak elindítom és a felhasználói szokásaim alapján lejátsza nekem azokat amiket szeretek, Úr Isten miket tudtak meg rólam. :P

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2746) gyuri81 válasza Teal'C (#2739) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Direkt nem válasz: Hát van baj elég itt az emberek fejében!!!

Magamra veszem. :)
Böngészőben is reklám blokkolót használok, gondolom nem gond, hogy nem akarom nézni a sok baromságot. Pont emiatt szoktam meglepődni, mikor máshol vagyok és elindít valaki egy youtube videót a gépén, hogy ez meg mi???? Itt is reklám van???? ( tényleg nem tudtam mert hosszú évek óta blokkolom a weben is)
Tudod legyen bármi torrent, vanced, akármi, dübörög a film ipar és a youtube is. ;]
Ezen nem szeretnék összeveszni veled, sőt senkivel. Ez van, így állok hozzá...
Peace

[ Szerkesztve ]

(#2747) S e t h


S e t h
nagyúr

Kezdem szégyellni, hogy ad blockert használok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2748) gyuri81 válasza Teal'C (#2733) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Félve kérdem de mi az a sponzori dolog sosem találkoztam vele igaz csak zene halgatásra használom szigorúan kitörlöm az előzményekből ha mást nézek véletlen.

Amikor a tartalomgyártó jutuber, saját maga szúr be a videóiba reklámot egy adott termékről.

(#2749) csubííí válasza S e t h (#2747) üzenetére


csubííí
senior tag

Samsung böngésző AdGuard kombó.
El sem tudnám képzelni a sok szemét reklámot amire semmi szükségem és nem is akartam.
Amikor látják az ismeretségi körömben, hogy nálam nincs reklám, csak csodálkoznak, hogy csináltam, biztos valami ördöngösség. :)

(#2750) Noukoum válasza Teal'C (#2739) üzenetére


Noukoum
veterán

Magyarországon élsz? Csak mert itt ez a természetes, az elmúlt évtizedben pedig kormányprogram is volt / lett.

Az eredmény pedig természetesen magáért beszél.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.