Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) TTom65 válasza vRichárd (#1999) üzenetére


TTom65
tag

Szia. Térerőben esetleg van eltérés a két készülék között? :R

(#2052) -Maci- válasza kerobi (#2043) üzenetére


-Maci-
addikt

Hu, hát szerintem te valami rossz filmre ültél be.
Az ujjlenyomat olvasó gyorsabb a gondolatnál. Időd sincs lefedni az ujjaddal és máris old. Főleg hogy a képernyőt sem kell felébreszteni hozzá.Esetleg érdemes ugyanazt az ujjat is 2x rögzíteni. A kamera brutál. Tű éles és qrva gyors. Szépek az esti felvételek és a gyenge fénynél készült videok is. Persze kötekedni mindíg lehet, akkor ott a Gcam.
Tele van a net az Iphone14 pro vs. S23U tesztekkel. Egymás mellett a 2 eszköz. Brutál különbségek vannak S23U javára.
Persze ha 85milliószorosra nagyítod a 12mp-es képet, akkor szar, tényleg. Tedd ki a képet egy nagy tv-re, ott nézd 1:1-ben. Mi kell még ? Lábnyom a holdról?
Voice assistantot nem tudom, azt nem használom.
A kihangosítás és a hangszórok is brutálok. Lehet állítani a hangmódokat, van dolby, stb....
Tepsi? Nokia 3210-ről váltottál? Vagy mire számítottál az elérhető LEGNAGYOBB okostelefontól? (Foldokt kivéve)
Szerintem barátkozzál még az eszközzel. Lesznek még meglepetések.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2053) Tin válasza -Maci- (#2052) üzenetére


Tin
veterán

Azért az ujjlenyomat olvasó semmivel nem jobb az S21U-énál... Gyorsabbnak se gyorsabb.

(#2054) Dr.FantastiK válasza -Maci- (#2052) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

IGY VAN !!
szepen osszefoglaltad ,, jelenleg ez a *telefonok* atyaistene.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#2055) -Maci- válasza Tin (#2053) üzenetére


-Maci-
addikt

Regisztráld ugyanazt az ujjadat 2x, vagy akár 3x is.
Itt az asztalon az S21U a kezem mellett. Bizony gyorsabb a feloldás az S23U -val, bár való igaz, hogy az S21U-val sem panaszkodtam.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2056) -Maci- válasza -Maci- (#2055) üzenetére


-Maci-
addikt

Regisztráld ugyanazt az ujjadat 2x, vagy akár 3x is. Picit másként forgatva.
Itt az asztalon az S21U a kezem mellett. Bizony gyorsabb a feloldás az S23U -val, bár való igaz, hogy az S21U-val sem panaszkodtam.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2057) Gubu0101 válasza Dr.FantastiK (#2054) üzenetére


Gubu0101
veterán

Khm 😂😂

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2058) Zototh64


Zototh64
őstag

Mondjuk én soha nem értettem, hogy miért kell összehasonlítani egy iphone-t egy samsung-al. Még csak nem is körte vs alma, annyira különböző a két készülék.
Mondjuk alapvetően, nevében telefon mindkettő attól, hogy már mint mini számítógépet használjuk.
Akinek az iphone jön be jobban vegye azt, akinek meg a samu, vagy bármely android, vegye azt.
Iphonet iphoneval, androidot androiddal hasonlítsunk össze.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2059) vRichárd válasza -Maci- (#2014) üzenetére


vRichárd
kezdő

Én is örülnék ha megtarthatnám de a józan ész azt diktálja hogy maradjon a kényelmesebb.
A kamera tényleg jobb,de a plusnak is teljesen jó a kamerája nekem nem kell több.
SPen fordításra ránéztem most tényleg jól működik de hasonló elérhető ujjal is (kijelöl hosszan nyom és fordítás)mellesleg ezt se használnám de köszi hogy felhoztad lehet másnak hasznos infó lehet.
Ha mégis megbánom hogy visszaküldtem,itt beszámolok róla :D

(#2060) -Maci- válasza vRichárd (#2059) üzenetére


-Maci-
addikt

Mindenképpen azt válaszd, amelyik neked bejön. Te fogsz vele együtt élni. :K
Csak egy dolgot fűznék még hozzá toll ügyben:
Azért szöveget kijelölni, körbe rajzolni, vidot csúsztatni, szerkeszteni. stb. 100x precízebb tollal, mint ujjal.
Aztán ha később mégis kell a toll, akkor meg olyan béna tokot kell venni a telóhoz, amiben van hely a tollnak.:U És akkor az nem is tölti. :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2061) hdman


hdman
őstag

Aki használja az S Pent: főleg mire? Én jópofa dolognak tartom,de egyelőre nem nagyon tudom mire használni :)

Aki képben van a sztorimmal: a rossz telefont visszaküldtem, a hét elején jön az új. :)

Sopron city :)

(#2062) Zototh64 válasza hdman (#2061) üzenetére


Zototh64
őstag

Ezek szerint nem javítják, hanem csere?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2063) -Maci- válasza hdman (#2061) üzenetére


-Maci-
addikt

-Fordításra. Ha egy idegen szó fölé viszed a tollat, rögtön írja a fordítást (ha beállítod miről mire fordítson). Lehet bekezdést is, vagy komplett szöveget is fordítani.
-Kamera táv kioldó
-Írás bármire. Én pdf-re,szoktam rá fírkálni.
-kijelölés alakzattal. Pl kör, ovál, négyzet. Stb.

Nálam ezek a fő vonalak.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2064) hdman válasza Zototh64 (#2062) üzenetére


hdman
őstag

Még szép. Azért nem toldozzanak-foldozzanak egy 0 napos telefont :W

Sopron city :)

(#2065) Zototh64 válasza hdman (#2064) üzenetére


Zototh64
őstag

:C :C :C
Helyes!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2066) iszoke


iszoke
senior tag

Most valószínűleg hülye kérdést fogok feltenni (:DDD), de ha pillanatnyilag egy Xiaomi Redmi Note 9 Pro telcsim van, akkor érdemes átnyergelni erre? Kissé túlárazottnak tűnik nekem, viszont már jó ideje szeretnék egy Samsungot.

(#2067) Zototh64 válasza iszoke (#2066) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem hülye a kérdés.
Annyi, hogy nem egy kategória a két készülék.
Innentől kezdve viszont Neked kell eldönteni, hogy mire van szükséged, mit tudsz kihasználni egyik, vagy másik telóban.
Szóval, a nem szerény árkülönbözet hoz e Neked annyit, vagy elég egy kisebb Samu is, stb stb.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2068) iszoke válasza Zototh64 (#2067) üzenetére


iszoke
senior tag

Soha nem volt Samsung készülékem, így nem nagyon tudok érdemi véleményt formálni róluk, példának okáért, hogy mennyire egy vagy nem egy kategória a két készülék. Valószínűleg elég lenne egy kisebb Samu is, viszont azoknál ott a probléma, hogy amennyire tudom, elég gyenge az akksi kapacitás. Mivel nem vagyok folyton töltő közelében (főleg munkaidő alatt), jó lenne egy olyan készülék amit nem kell 6 óránként tölteni és nem is kezed el romlani a kapacitása már 1 évvel a használatba vétel után.

[ Szerkesztve ]

(#2069) Zototh64 válasza iszoke (#2068) üzenetére


Zototh64
őstag

Bármelyik Xiaomi-nál szerintem minden képpen jobb az S23U.
Már ha csak a biztonsági frissítéseket is nézem. Páromnak is Note9 Pro a céges telója, szóval látom, hogy milyen.
Akksiban jó az S23U, meg nagyjából a nálam jobban hozzáértők szerint az egyik, ha nem a legjobb készülék most a piacon. Hogy mit fog az akksi mutatni egy év múlva, azt még nyilván senki nem tudja, de az eddigi samukat nézve nem kellene elkezdenie gyengélkedni.
Én minden esetre meg vagyok vele elégedve egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2070) iszoke válasza Zototh64 (#2069) üzenetére


iszoke
senior tag

Értem. A jelenlegi árazást nézve mindenesetre valószínűleg érdemes lenne még várnom vele, tekintettel arra, hogy még a legolcsóbb webshopnál is 450k körül van pillanatnyilag, és nem tudom, hányan keresnek annyit egy hónapban. :(

(#2071) Zototh64 válasza iszoke (#2070) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem olcsó, ez tény, viszont nem is pár hónapra vesz az ember telefont.
Ebben és a másik topicban is vesézgették már a topiclakók, hogy mi várható az ára tekintetében, és nem nagyon jósolnak jelentős esést rövid távon.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2072) iszoke válasza Zototh64 (#2071) üzenetére


iszoke
senior tag

Először amúgy is össze kéne spórolnom annyit, hogy meg tudjam venni, addig meg lesz időm eldönteni, hogy akarom-e egyáltalán. :D Mindenesetre ha tényleg az egyik legjobb piacon kapható készülék ahogy mondod, akkor tényleg inkább ezt érdemes vennem.

(#2073) Zototh64 válasza iszoke (#2072) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor van még időd utána olvasgatni a készülékeknek, MM-ben, vagy bárhol kézbe venni, megnyomogatni.
Könnyebb lesz így dönteni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2074) -Maci- válasza iszoke (#2066) üzenetére


-Maci-
addikt

Fogós kérdés! Nem hülyeség!Érdemben egy olyan fórumtárs tudna segíteni, aki ugyanezt a váltást lépte meg. Ez szinte,esélytelen.
Nekem volt pár Huawei-em, az nem ugyanaz.
A telefon specifikációinak átrágása után azt kell megnézned, hogy milyen szoftvereket kapsz a Samsungtól és abból miket használnál érdemben? Mert a fejlesztőmérnökök munkáját és költségeit fizeti meg ilyenkor az ember. Ezért cserébe sok profi cuccot kapsz (dex, kamera extrák, pdf szerkesztő, sokrétű galéria, online tárhely, microsoft360 stb stb.) Ezeknek érdemes utána bogarászni. No és a kamerának.
De ha nem akarsz méjre ásni csak megvenni a most kapható legjobb mobilt, megtaláltad.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2075) iszoke válasza -Maci- (#2074) üzenetére


iszoke
senior tag

Egyszerű léleknek nem mondanám magam. :DDD
Arról is nehezen tudnék nyilatkozni, hogy az újdonságok közül mennyit tudnék kihasználni - talán mindre rárepülnék mert annyira bejön, de az is lehet, hogy nem. A kamera mondjuk biztosan, mivel alkalmanként szeretek fotózgatni, PDF szerkesztő biztos jól jönne, az általad felsoroltak közül sok a jó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#2076) -Maci- válasza iszoke (#2075) üzenetére


-Maci-
addikt

Tehát nem vagy egyszerű lélek, ok. Ez már valami.
Xiaomit nem ismerem, de abban tudok segíteni, hogy én miért használok Samsung S szériát, most épp S23U-t
- Az eltérő, szubjekt vélemények ellenére is az a kép kezd kirajzolódni, hogy ez a legjobb kamera pakk. Én is ezt állítom.
-Van smart switc, amivel pár pillanat alatt át tudsz költözni az egyik samsungról a másikraül.
-A samsung rendszeres biztonsági mentést készít a készülékedröl. (Ha nem tiltod meg)
-Elég jó galériát és fénykép szerkesztőt kapsz.
-Samsung DEX: Össze dugod az eszközt egy monitorral és PC üzemmódban használod. (Én konkrétan e miatt kukáztam a windfos laptopot)
-A kamerához plusz fícsörök vannak, ha nem lenne elég az alap.xDe eĺég. Ha nem, van expert raw és gcam, csak győzd állítgatni.
-Az spen sok mindenre hasznos: szó/szöveg fordítás, kijelölés, video szerkesztés és ki tudja még mi...

Rőviden ennyi jutott eszembe, a teljesség igénye nélkül;)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2077) iszoke válasza -Maci- (#2076) üzenetére


iszoke
senior tag

Huh. Tehát egy rakat dolgot lehet vele csinálni amihez képest a kínai cuccok nem nagyon tudnak felérni. Így első ránézésre sok olyat látok, ami tetszene benne. Jövő hónapban vagy azután lehet, hogy be fogok nevezni egyre. :D

(#2078) rjg válasza iszoke (#2075) üzenetére


rjg
őstag

Ha xiaomi.eu romot használtál, akkor meg kell dolgoznod, hogy ugyanazokat a funkciókat (főleg Good Lock modulokkal) kb. el tud érni, be tud állítani, amik ott alap dolgok és még így sem fog menni minden. Van ami kicsit előre lépés, van ami kicsit hátra, szoftver oldalról. Azonos generációk esetében a Samsung hardveresen sem jobb, mint egy csúcs Xiaomi, (Mix 3, Mi9, Mi10 és Mi11 után váltottam és van néhány Samsung Note és Ultra user barátom) sőt, volt, hogy az Exynos procik miatt elvéreztek az összehasonlításban, de itt és most ez a hardver mindent ver a piacon és a szoftvere is élhető. Egy három éves, középkategóriás Xiaomi Note után mindenképpen előrelépés lesz, ha váltasz.

Szerk: xiaomi.eu esetén a biztonsági frissítéseket is időben megkapod, plusz minden héten jön update, de maximum két-három év támogatással számolhatsz.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#2079) iszoke válasza rjg (#2078) üzenetére


iszoke
senior tag

Hááát, az én Note 9 Próm konkrétan még mindig android 10 verziót használ amiből az utolsó biztonsági hibajavító csomag két éve települt rá, szóval egy kissé le van maradva... ezenkívül számomra rejtélyes okból időnként előadja azt, hogy minden előzmény nélkül elkezd megnyitogatni mindenfélét olyan tempóban, hogy nem vagy alig tudok reagálni rá, így őszintén szólva szeretnék megszabadulni tőle, mert nem tudok bízni benne. Feltételezném legalábbis, hogy az S23U egy kicsit biztonságosabb.

[ Szerkesztve ]

(#2080) doooo válasza iszoke (#2079) üzenetére


doooo
veterán

Nem kicsit, sokkal.

(#2081) Dave Crank válasza iszoke (#2066) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem még Mi11-ről is megérte váltani tavaly S22U-ra.
De egyébként ha nem akarsz ennyi pénzt kiadni, próbálj ki egy A53at, ha jól tudom az A53 hasonlóan jól sikerült teló a kategóriájában, mint az A52, de az A52 tuti, hogy jól sikerült.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#2082) iszoke válasza Dave Crank (#2081) üzenetére


iszoke
senior tag

Ez leginkább annak kérdése, hogy mennyi ideig tudom használni bármelyiket miután megvettem. Ahhoz, hogy megérje az S23 nekem, 5 évet ki kellene bírnia. Másfelől állítólag nem sokára várható az A54, tehát az A53 sem biztos, hogy a legjobb vásár lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2083) kerobi válasza -Maci- (#2052) üzenetére


kerobi
senior tag

Coki éjj! Ne nekem magyarazd mar meg, hogy kell egy telefonnal baratkozni. Lenyegeben okorsegeket irtal. Miert regeljem ketszer ua az ujjlenyomatot? Mas telefonon eleg egyszer? A masik meg, hogy 25 eve fotozas a hobbim, nem kell megmagyarazni a pixelvadaszatot. Nem is az volt a gond, hanem a hdr-es utomunka.
En nem jatszogatok, meg facebokozok-tiktokozok rajta, hanem eleg kemeny progikkal dolgozom, amik huzzak am az akksit piszkosul. GPS jelet mar 2x dobta el vezetes kozben. Ha megnezed a prefiket, latszik, hogy a gps chipen sporoltak.
Te egy Samsung felcumizo vagy es ha valaki leirja a velemenyet akkor o a hulye. Az iphone reszlegen is vannak ilyen emberek.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#2084) bandigyerek válasza iszoke (#2082) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Szerintem várd meg a xiaomi 13-at. MA! -s Srácok tesztelik, Te meg döntesz. Én Mi 11 lite -ról jöttem át erre. Jó döntés volt? Még nem tudom. Most tanulom ki a "kis" genyót. (Erősen féltégla) A fordítót biztos fogom használni, a DEX‐et soha. Az aksija tökéletesen átlagos az én használati szokásaimmal. A kamera... jó . Remélem lesz jobb is. Megért ennyi pénzt ? Talán. Annak aki minden porcikáját kihasználja, szinte biztos. A 9-esedre eresszetek rá egy FR-t, hátha rendbe jön addig, míg nem váltasz. Aztán majd eldöntöd, melyik vesédet adod el egy telefonért... :DD

(#2085) zAcsKO


zAcsKO
tag

Most lettem s23 ultra tulaj, s21u-t váltott. Elmondhatom, ez majdnem tökéletes telefon. A kamera pro módban megfelelő beállításokkal versenyképes a canon milc gépemmel, a használat kényelme miatt végre véglegesen indokolatlanná teszi a fényképező megtartását. S21u esetében ezt még nem éreztem igy. Nekem a fogása, kézben tartás kényelmesebb jóval, a szélessége és jobb súlyeloszlás miatt. Gyorsabb, gördülékenyebb, de ezen a téren nem volt gond az előzővel sem. Jobban néz ki, az spen meg király, különösen hogy lehet vele fotót exponálni. Telefoto kamera brutálisan jó, alacsony fényviszony mellett meglepően éles képet készít. Ebben is nagy a fejlődés. Ami gyengébb az ultrawide kamera, sajnos ott észrevehetően rosszabb képet csinál, de ebben elődje sem volt jobb. Engem meggyőzött, marad. :N

[ Szerkesztve ]

(#2086) soko70 válasza zAcsKO (#2085) üzenetére


soko70
aktív tag

"A kamera pro módban megfelelő beállításokkal versenyképes a canon milc gépemmel" Te valamit tudsz, szerintem messze van tőle, de vannak csodák. :R

(#2087) thomas92 válasza Tin (#2053) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem volt S21+, ahhoz képest szerintem is érezhető, hogy jobb az ujjlenyomatolvasó a 23 Ultrában.

(#2088) Gardaai


Gardaai
senior tag

Olyan sok jót olvasok S23U-ról, hogy lehet mégsem adom el inkább kibontom és megtartom a zöldet. :DDD
Még jó esetben 1 hét a speckó grafit színű szállítása. :((

Szerk.: S21U-ról váltok én is. S22U csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2089) thomas92 válasza hdman (#2061) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én a legtöbbet képszerkesztésre használom, sokkal pontosabban lehet így szerkeszteni.

(#2090) thomas92 válasza iszoke (#2066) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem felhasználótól függ, hogy megéri-e ennyit kiadni egy mobilra. De ha a pénz nem gond, vagy többet szeretnél a mobilodtól, akkor megéri. A szoftver sokkal időtállóbb, folyamatosan kapod a biztonsági frissítéseket, meg úgy alapból biztonságosabb a Xiaominál véleményem szerint. Nyilván van egy-egy olyan speckó funkció, ami a Samsungban másképp van megoldva, pl. mondjuk az appok egyenkénti zárolása. De nagyon más kategória szerintem összességében a Samsung és a Xiaomi.

(#2091) thomas92 válasza Zototh64 (#2058) üzenetére


thomas92
aktív tag

Véleményem szerint meg miért ne hasonlítsuk össze. Egyszerre vannak ugyanazon a piacon, konkurens gyártók konkurens termékei. Az egyik ebben, a másik abban jobb. Valakihez ez, valakihez az áll közelebb. Az összehasonlítások segíthetnek eligazodni vásárlóknak, hogy melyikre lehet inkább szükségük. Vannak billegők, akiknek nem feltétlenül a rendszer a meghatározó, hanem egy-egy képesség, mondjuk S Pen, vagy az erősebb videózás az iPhone esetén.

(#2092) TODI1111 válasza Gardaai (#2088) üzenetére


TODI1111
addikt

"S22U csalódás volt."
Szerintem ez nem lesz. Mondom ezt úgy, hogy 21 ultrám és 22 ultrám is volt. Szerintem most ért el odáig a samsung, hogy ez lesz az első telefonom ami több mint 1 évig meglesz. :D :DD

(#2093) kengyel válasza TODI1111 (#2092) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos, ugyan ezt érzem én is. Ez most nagyon jól sikerült széria lett, marad is egy ideig.

kengyel

(#2094) Capella válasza thomas92 (#2087) üzenetére


Capella
senior tag

Nálam drasztikusan jobb az S23U ujjlenyomatolvasója, mint az S21U-ban lévő.

Mondjuk ez nem kunszt, mert az S21U nálam szinte használhatatlan volt. Hiába regisztráltam mind a 4 helyre ugyanazt az ujjam, később ez újra és újra megismételve, sokszor nem volt találat. Annyit észrevettem, hogy kissé eltérően viselkedett, ha képernyő feloldás volt, vagy egyes appoknál valamivel rosszabb volt, míg néhány másik appnál meg egész jó. Furcsa.
Fólia nélkül nem próbáltam, sokáig a gyári műanyagfólia volt rajta, majd végül UV-s üveg. Utóbbival először hasonló volt, majd még rosszabb. Ez még érthető, egyrészt, hogy vastagabb üveg, másrészt aki feltette, nem nyomta meg picit az érzékelőnél, ahogy javasolják.
Vagy az ujjammal van gond, vagy kifogtam egy gyérebb érzékeléssel rendelkező példányt, így lehet, hogy ez nem releváns az összes S21U-ra.
Az S23U ujjlenyomat olvasója viszont egészen jó.

(#2095) Dave Crank válasza kengyel (#2093) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Ugyanígy érzem én is, most az S23U-val.
S22U-nál folyton ott motoszkált, hogy inkább 13PM, vagy 14PM.
Térerőben és hálózati stabilitásban nagyon sokat fejlődött, kocsiban mindig netről hallgatok zenét, radiogarden, vagy mixcloud, ahol S22U-val mindig elment a net és megállt a zene (Kecskeméten, illetve Kecskemét-Budapest távon) ott S23U-val még egyszer sem.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#2096) Gardaai válasza TODI1111 (#2092) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ebben bízok én is.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2097) kengyel válasza Dave Crank (#2095) üzenetére


kengyel
nagyúr

A 22U pár hónap után eladtam, és vettem egy a52s Snapis középgépet, még megjelenik a 23U. Már abban is sokkal jobb volt a térerő, meg az aksiidő. Most már megvan a 23U, idáig sehol nem volt gondom, simán tudok telózni, meg netezni. Hozzáteszem, ezt a fővárosra értem, még vidéken nem voltam vele kint. Engem, minden szempontból megvett, még ha a kamera nincs is a legjobbak között. Nem fotózom olyan sokat, de mindenem a telefonomban van. Elrakatta velem a laptopomat. :) A 21, és 22 szériából számomra, csak a Snapi hiányzott, más minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2098) renee7 válasza soko70 (#2086) üzenetére


renee7
tag

Nyilván ez egy jóindulatú túlzás, de tényleg nagyon penge lett az S23U kamerája. S20U-ról váltottam, komoly előrelépést érzékelek.

(#2099) kkdesign válasza kengyel (#2097) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szerintem ez, hogy nincs a legjobbak között, ez egy nagy marketingbullshit a dxomarktól.
Én macen hasonlítgattam 13pro vs s23u -t és a nagy helyzet az, hogy ha úgy hasonlítjuk, hogy nem nagyítunk a képbe, akkor 20képből 13-7 esetben az s23u nyert, de emellett akkora távolság béli szabadságot ad, hogy ha valaki szeretné koolyabban fotózásra használni akkor kipróbálgatja a camera assistant-et és az expert rawot is, és akkora lencseszabadságot kap és testreszabhatóságot, hogy kenterbever bármilyen telefont(nem minden esetben, de minden esetben nagyon közel olyat hoz mint ami megveri esetleg). az, hogy 0,6tól 30x-ig átlag esetben használható a kép LAZÁN, ez szerintem mindent megver. Persze ha valakinek egy adott rész kell erősebben mint a teljes szabadságban a nagyon jó megoldás, ott találhat jobbat. Nálam mindesetre teljes döbbenet.

Átlag Usernek számító ismerőseim véleménye, párbeszéde a fotókról:

"Nem is mondtad hogy vettél egy fényképezőgépet" - Ez egy telefon. -Hogy micsoda..?
"Mióta megvan az új Samud, visszatért a fotózási kedved"(i13pro maxról váltottam)
"Esküszöm le a kalappal , sokkal élettel telibbek a képeid az új telód óta."

(#2100) Caineevo


Caineevo
tag

Annyira nyomja mindenki ezt a térerőt, én s9+-ról váltottam és itt vidéken bent a házban vannak olyan helyek ahol szinte 0 volt a yettel-es térerőm, főleg a mobilnet szakadozott. Nem vettem észre javulást :N . Most vagy erős visszaesés volt valamelyik szériánál az s9+ után vagy nem tudom :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.