Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) k5.20 válasza csubííí (#2897) üzenetére


k5.20
senior tag

No ezt megpróbáltam.
Érdekességképpen:
- letöltöttem a Good Lock NiceLock Pro for Samsung alkalmazást a Play áruházból (mindjárt a fizetős modult).
- beszereztem a Home Up modult.
Majdnem tetszett... a priority app 2 sorát jobb lenne, ha ki lehetne kapcsolni.
- visszatérítést kértem a Good Lock- Nicelock Pro for Samsungra, amit le is törült az appok sorából.
Újraindítás után mégis megmaradt a függőleges görgetés...
Nem értem, de jó lesz így is, köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#2902) takcslajos1 válasza takcslajos1 (#2900) üzenetére


takcslajos1
tag

A srác lebeszélt róla, hogy az S Pen nem menne jól.

(#2903) csubííí válasza k5.20 (#2901) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs mit.
Play áruház? Fizetős? :Y
Biztos onnan töltödted, én ott nem találom. :)

Galaxy Store ingyenes :)

[ Szerkesztve ]

(#2904) Teal'C válasza k5.20 (#2901) üzenetére


Teal'C
addikt

Már nem kell nicelock! Ősz óta elérhető a goodlock hivatalosan minden kiegészítővel együtt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2905) k5.20 válasza Teal'C (#2904) üzenetére


k5.20
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek, lassan összeállt a kép...
Oneplus után kicsit tanulni és szokni kell a dolgokat...

(#2906) bigrock


bigrock
addikt

Sziasztok. Gondolkodom egy ilyen készülék beszerzésén. Mivel céges vásárlás lenne, amúgy is csak egy év garancia lesz rá. Ennél fogva ha jól gondolom, akárhol megvásárolhatom, egy év hivatalos garancia kötelező. Már csak arra kellene figyelni, hogy EU modell legyen, ne valami dzsunka. Ellenvetés?

(#2907) Gardaai


Gardaai
senior tag

Bár senki nem kérdezte, de:
Rövid első benyomások (iPhone alázóként emlegették, így azzal állítom egy-két helyen párhuzamba, de véletlenül sem egyik vagy másik jobb alapon):

Kamera - Zoom
S21U-ról váltottam, hatalmas csalódás sajnos a már minden évben elmondott "hatalmasat fejlődött a 100x zoom". S21U oda és vissza veri vonalélességben és minőségben is. Sajnos nem tudok fotókat csatolni, mert irodaházban fotóztam a parkoló autók rendszámait, jogi botrányba nem szívesen vennék részt. De köze nincs az S21U képéhez az S23U-nak. Legfrissebb szoftver.
Más észrevett ilyet aki sokat használta a 10x 30x zoomot (leginkább S21U vélemény érdekel, S22U-t is rosszabbnak láttam mint az S21U-t)? Vagy csak nekem rendetlenkedik a szoftver?

Kamera - Fotók
Még nem teszteltem, csak 1-2 makró fotó. Itt azért látok fejlődést.
Kamera - Videó
Még nem teszteltem.

Üzemidő
Kicsit többet vártam, pedig S21U már 91%-os akksi. De még tanul, ezt nem mondanám negatívumnak, csak itt mindenki az első napot után 2 napos üzemidőt rebesgetett masszív használat mellett, ahhoz képest az. :C

Sebesség / Fluiditás
Alapvetően megvagyok elégedve vele, de itt is a nagy hype miatt iOS szintű fluiditást vártam.
Ha nem dolgozik gyorsan az ember, akkor megvan. Ha 4-5 appból ugrál folyamatosan, akkor ha akadást egyelőre nem láttam, de az az iOS szintű gördülékenység még hiányzik.
Egyébként ez nem teljesítmény probléma, hanem szoftver. Azt kéne végre megoldani, hogy ha ledobok egy appot, akkor már az eldobás pillanatában legyen az ablak "üres". Tehát ha ledobom, de már nyitnám a másik appot, akkor nem történik semmi, mert még ott marad az ablak szélesség, magasságában, amíg vissza nem megy a helyére és akkor lehet bökni az új ikonra. Na de lényegtelen, ez mát technikai dolog. :DDD

Hangszóró
Jó, jó, de még mindig nincs egy szinten almás társával. Pedig nagyon sok reviewban azt állították, hogy jobban szól mint az alma. Átlag felhasználásra tök jó, de az eddigi S széria mobilok is jók voltak arra. Zenét nem hallgatnék rajta.

Nagy vonatlakban ennyit nyomkodtam.
Összességében tetszik, de hogy megérte-e S21U-ról váltani, még nem győzött meg teljesen. Persze kütyü őrültként nyilván megérte, meg ez a dizájn a graphite ( szürke, körbe matt) színnel megvett kilóra. :DDD
Tudás, ár/érték arányban? Háát..

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2908) Prien


Prien
addikt

Március 4-i Samsung visszaigazoló email után ma megjött a Regalaxy kód. Meglepően gyorsan küldték, több várakozásra számítottam. :)

A kevés is több a semminél.

(#2909) hdman válasza Kasya (#2866) üzenetére


hdman
őstag

és TODI1111: ma újra megpróbáltam, elsőre bevette... :)

Sopron city :)

(#2910) kerobi


kerobi
senior tag

Aki rawban fotozik, meg tudna mondani mac-en mivel tudom szerkeszteni? Még a legtobb kepnezegetoben is szetesik a kep vagy fekete sajnos. DNG formatum.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#2911) kbadam83 válasza TheMartin03 (#2882) üzenetére


kbadam83
senior tag

Ugyan ezt tapasztalom, annyi hogy én Airpods fülessel hallgatom és akadozik ugyan így elég sokszor. Érdekes, mert szoktam hallgatni Bluetooth hangfallal is és azzal nem csinálja.

(#2912) -Maci- válasza Gardaai (#2907) üzenetére


-Maci-
addikt

Jó kis összegzés, köszönjük.:R

Én is S21U-ról jövök, nekem jobb a vélemenyem. Én gyorsabbnak érzem. Főleg kamera indítás, kép készítés, screenshot-nál. Meg van sok kicsi apróság. Nekem bejön, de elismerem, hogy engem is a kütyü mániám vezérelt a cseréhez (mint mindíg).:B

Hogy érted, hogy le teszed az appot és újra nyitod? Nem használod az Edge panelt? Én soha, semmilyen appot nem zárok be. Az alap alkalmazás váltót sem használom. Egyszerűen csak előhúzom az edge panelt és rá bökök a kívánt appra.
Nálam ez teljesen fluid, és nagyon gyors.
Egyébként szoktam mondani: ha sebességet akarsz, kapcsold ki az animációkat a fejlesztői beállításoknál.
De a fentieket úgy írtam, hogy nálam most nincsenek kikapcsolva az animációk.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2913) thomas92 válasza fahrii (#2875) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1

Legutóbb én is mondtam, hogy a gyári fólja teljesen jó, akkor persze valaki szerint én voltam a h@lye.

Teljesen jól fel lehet tenni, nekem S22-n is ez volt, ott is hibátlanul felment. Tesóm is gyárit vett, neki is elsőre sikerült feltenni.

Biztos el lehet rontani, de annyira közel sem rossz, mint amilyen értékelést adnak a webshopban.

(#2914) thomas92 válasza TheMartin03 (#2882) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én útközben szoktam zenét hallgatni Buds Próval, talán egyszer volt egy 1 mp-es akadás, de amúgy semmi gond nincs nálam ezzel.

(#2915) TODI1111 válasza Zototh64 (#2880) üzenetére


TODI1111
addikt

"A te példád is bizonyítja."
Itt arra gondoltam, hogy biztosan nincs köze a csc verziónak (ILO) a hibajelenséghez, mivel nálad működik. Nálam (ILO) és például *H* fórumtársnál (EUX) viszont nem. Egyedüli tényező ami nálam változott az a készülék. Ugyan az a TV, ugyan az a router, ugyan az a WiFi hálózat, ugyan az a szolgáltató csak a telefon változott S22 ultráról S23 ultrára. S22 ultrával pedig tökéletesen működött.

#2881*H*
Ugyan ez a jelenség nálam is.

(#2916) TODI1111 válasza TheMartin03 (#2882) üzenetére


TODI1111
addikt

Semmi furcsaságot nem vettem észre, pedig mióta megvan folyamatosan kapcsolódik hozzá egy watch 4 classic.

(#2917) Gardaai válasza -Maci- (#2912) üzenetére


Gardaai
senior tag

Sebesség megvan, az a kis finomság hiányzik ami az iOS, Huawei, Pixel telóknál megvan.

Nem tudom, hogy tudnám jól megfogalmazni..
Úgy képzeld el, hogy meg van nyitva egy app, akkor az egész felületen nyilván az appot látod, de alatta egy réteggel ott van a home screen az appokkal.
Na most, ha te ezt "ledobod" (már ha gesztusvezérlést használsz), akkor bár az app már nincs megnyitva, hanem éppen animálódik és egyre kisebb lesz amíg vissza nem ér a helyére, de a rétege megmarad mindaddig amíg be nem fejeződik az animáció.
Tehát addig nem kattintható a home screenen semmi amíg végig nem ér.
Ezek szinte fél, negyed másodpercek, de mivel iOS-t is használok mellette, ezért eléggé érzem ezt a hiányosságot.
Ott ha dobom vissza a helyére az appot, közben már tudom nyomni egyből a következő appot. Így androidnál ha túl gyors vagyok, kétszer kell az ikonra böknöm, mert bár már látom, az animáció még "fut" és nem kattintható.

Én elég céltudatosan használom az összes eszközöm. Ha megkérdezed a 300-ból melyik app hol van, megmondom mappára pontosan, még azt is, hogy melyik két app között van, ha oda esik.

Mindig mondják, hogy eszközben a leglassabb "dolog" a user. Bár számszerűrítve igaz, de gyakorlatban sokszor gyorsabb vagyok, ezért a kis szoftverhiányosság miatt.
Huawei nagyon régóta megtudta csinálni ahogy a Pixel (Google) is. Jó lenne, ha ezt a következő One UI kiküszöbölné végre és akkor 10/10 a kezelőfelület számomra.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2918) -Maci- válasza Gardaai (#2917) üzenetére


-Maci-
addikt

Értem és elfogadom.
Volt már IOS a kezemben, de sajátom sosem volt.
Bitos tudsz róla és az előző hsz.-ben is írtam: próbáltad már át állítani vagy kikapcsolni az ablak animációkat a fejlesztői beállításokban? Úgy sem hozza a szintet?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2919) AuraSync válasza Gardaai (#2907) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Én is S21 Ultráról váltottam, ma jött meg az S23 Ultra és már elsőre köröket ver a 21-re ez.
A 100x-or zúm az csak eladási reklám hogy ilyen is van de a 30X-ig köröket ver a 21-re a 23.
Sztem ég és föld a két teló a 23 javára.
Én nem bántam meg a cserét, életem egyik legjobb telója ez most és az SPen csak még egy olyan extra amit a többi gyártó 95%-a nem ad a telóhoz.
Sőt most így hirtelen nem is tudok olyan telót amit alapból azzal adják a Samukon kívül.
Az akksi időt meg úgy nézd, hogy itt van egy SPen amit tölteni kell míg az S21-nél ilyen nem volt.
Hangminőségben is jobb a 23 de nyilván nem való zenehallgatásra arra van más kismillió opció. Elég ha veszel hozzá egy JBL Clip 4-et aztán szevasz ápül meg a többi teló hangja.
Nekem iszonyat akadozós volt a 21, ez nagyon más liga már.

Annyi hogy az 1Hz dolog az itt 24Hz ha jól láttam annál lejjebb nem ment a képfrissítésem.
Ez a teló jelenleg számomra a tökély minden benne van ami egy telóba kell hogy legyen 2023-ban.
Szvsz az S22 Ultra egy Béta verziója volt csak az S23 Ultrának.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2920) iFixit


iFixit
tag

Sziasztok,regisztráltam erre a ReGalaxy akcióra,de nem fogom igénybe venni. Nem tudom hogy ez átruházható-e de esetlegesen nem érdekel valakit? A párom megörökölte az S22 Ultrát,nem volt vele semmi bajom,ami lenne még javítani való (Note99 arra meg ugye már nem lehet felhasználni...

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#2921) nVIPER


nVIPER
senior tag

S23-as fórumban egy kamerahiba kezd kirajzolódni.
[link]

S23 ultra esetén is fennáll ez a "banánformájú" homály a fotókon? (leginkább szöveg fotózásánál tűnik fel, hogy vmi nincs rendben)

[ Szerkesztve ]

(#2922) laci0530 válasza iFixit (#2920) üzenetére


laci0530
senior tag

Vegyél pl. egy törött S10+ telefont kb. 20-30ezerért, aztán eladhatod könnyen kb. 70-ért. De lehet, hogy van olyan kombó, amivel nagyobb bevételre is szert tehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#2923) fahrii


fahrii
őstag

Vicces, hogy pont ma dicsértem a gyári bőr tokot és most vettem észre, hogy a kamera műanyag pereme már elkezdett kopni. :(((

(#2924) kerobi válasza nVIPER (#2921) üzenetére


kerobi
senior tag

En is lattam mar homalyosodast a foton, ha ez igaz, hogy gyenge minosegu kamera van benne es a gsmarenanak kuldtek egy minosegi kameras tesztkeszuleket, abbol botrany lesz. Merthogy a gsmarena tesztkepei tokeletesek.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#2925) AuraSync válasza fahrii (#2923) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Nekem ez jön hozzá jövő héten: [link]
Az összes többi tok ami nem ilyen vékony számomra csak egy bumszli téglát csinál a telóból.

Ideiglenesen ezt tettem rá, de ocsmány lesz tőle a teló: [link]

Milyen furcsa ilyen friss vidiket nézni a telóról mikor már itt a kezemben. :DDD

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2926) *RLaci* válasza AuraSync (#2925) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerintem semmi gond ezzel a Ringkével, nekem ez van. Én mondjuk ilyen csíkos, kemény szart nem tennék rá ami még a gombokat sem védi. Persze kinek a pap, kinek a paplan.

[ Szerkesztve ]

(#2927) TheodoriK válasza AuraSync (#2925) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Na ez jön nekem is meg holnap. :) majd megírom milyen...

Másik viszont

Ez az s21 meg IOS jobb hsz. viszont engem teljesen.... :(
Fold4-ről jövök, és a snapgen1+osnál is fluidabbnak érzem és itt tényleg nem érezni egy kis döccenést sem nagyon... igaz sok a fold4en sem volt... Plusz abban az s22 kamera rendszere volt egy jobb procival mint az s21ekben és mégis nekem úgy fest, hogy a képekben is fejlődött. :)

Lehet a kolléga hibás darabot fogott ki :DD

(#2928) AuraSync válasza *RLaci* (#2926) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Helyi boltban ez volt aztán gyors vettem rá valamit. :K
Amúgy nem szokásom ilyen körbe mindent védő tokot rátenni a telókra mert NEM szokom dobálni a telókat.
Életembe egyszer törtem el egy S8+-t az is a saját baromságom volt nem a kezemből esett ki hanem a buggyos otthoni nadrágom zsebéből csusszant ki a betonra de akkor is az élére esett amit pont megfogott volna az aramid tok, na de nem volt rajta semmilyen tok. :DDD

Ugyan ilyen aramid tok volt a 21 Ultrámon is, mai napig karc mentes elől hátul oldalt. :B

TheodoriK:
Kíváncsian várom. :R

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2929) thomas92 válasza darkarthur (#2871) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én is a gyári tokokat preferálom, igaz, idén nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert elég nehéz a telóról leeszkábálni őket. :)) Plusz nem annyira könnyen lehet kivenni az S Pent belőlük, van gyári szilikon, átlátszó és bőr. A bőr és a szilikon bejött, a gyári átlátszó helyett a Spigen Air Skint használom inkább, mert az nagyon vékony és összességében jobban bejön a gyári átlátszónál.

(#2930) Gardaai válasza nVIPER (#2921) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem mindig is ilyen volt az összes Samsung telefonom.. ami középen van éles, körben meg homályos. S21U volt az első amikor már a makro kamera miatt ezt kilehetett küszöbölni, de ha főkamerával fotóztam mind ilyen. S23U-t még nem próbáltam, de gondolom ez sem lesz különb.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2931) Senser87 válasza Senser87 (#2323) üzenetére


Senser87
tag

Sziasztok!
Rájöttem a hiba okára. A Yetteles számomhoz kapcsolt netkártyát e-simként beállítottam a telefonra, hogy ha ellopnák és kivennék a simet (amit azért nem cserélnék, mert nincs e-simes cseretelefonom, ha ez kaput), akkor automatikusan átkapcsolva úgy is legyen net rajta. Ezért a rendes hangkártyámra sokszor csak a nem fogadott hívás üzenet érkezett meg,csengés nem volt, tererő rendben (napi 1-3), akkor is, ha deaktiváltam az e-simet. Amióta töröltem a simet minden rendben.
Ti használtok 2 kártyát, esetleg ilyen kombinációt? Minden rendben vele?

SAM GS23U

(#2932) Gardaai válasza TheodoriK (#2927) üzenetére


Gardaai
senior tag

Vagy csak nem vagyok elvakulva. :))

Vicces, hogy ezzel kezded: "IOS jobb hsz.", olvasd el a második sort.. de segítek:
"iPhone alázóként emlegették, így azzal állítom egy-két helyen párhuzamba, de véletlenül sem egyik vagy másik jobb alapon"

Kitértem rá, hogy zoom! Nem kamera fotó/videó. Zoom!
Sajnos rossz irányba viszik a szoftvert vagy nem tudom mi az oka, de már az S22U-nál (ahogy ezt is beleírtam) is rosszabb volt mint egy S21U-nál. Közelre szépen dolgozik, részletesebb is, de nagyon távolra "moslék" a kép amit kapok. Pedig közelieknél zoomolva még meg is dicsértem, hogy mennyire szépen tartja a vonalakat. De ki fotóz 20 centire 10-30x-el? Mert ott tényleg nagyon szuper, jobb mint az S21U.

Nem, nem döccent meg egyszer sem. De komolyan.. te olvasol egyáltalán? Nem idézgetem magam, olvasd el még egyszer amit írtam..

Az a finomság hiányzik amit egy Huawei/Google Pixel/iOS hoz. Egyáltalán nem lassú, döcög, mikrolaggol. De ha már azt harsogja mindenki, hogy iOS szinten van.. nem. Nincs iOS szinten, de 10000x jobb mint volt. Nem fizetett reviewerek tapasztalatát mondom, hanem sajátot.

S1 óta, örök Samsungos vagyok, nem tudnék más rendszerre áttérni ami fő telefont illeti, szeretem, hogy mindent meg lehet oldani, minden személyre szabható. Ezért van mellette több telefonom, többek között amivel párhuzamot húztam azok is.
Próbáltam már szinte mindenre áttérni, de ami örökösen marasztal az a zoom. Most ezért is ez egy nagyon fájó pont, hogy: nem túlzok, sokkal rosszabb lett.. egyelőre.
Remélem update megoldja.
Csatolok pár fotót majd, ami belefér a jogi keretekbe, hogy saját szemmel láthasd.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2933) AuraSync válasza Gardaai (#2932) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

"Az a finomság hiányzik amit egy Huawei/Google Pixel/iOS hoz. Egyáltalán nem lassú, döcög, mikrolaggol"

Ezek a dolgok nálam akkor jelentkeztek az S21 Ultrán amikor bezárogattam az appokat miután befejeztem a használatukat.
Mint kiderült ez tilos Androidon.
Nem tűnik el a mikrolag teljesen de sokkal jobb lesz mint bezárt appokkal.

A főnököm a cégnél van erre nagyon kiakadva, hogy milyen lassú az Android telefonon a Galériában egy képnél a megosztásra való nyomás. Van hogy 1-2mp eltelik mire felhozza a megosztás menüt és hogy ugyan ez egy iPhone 13 Pro-ban 0mp.
Nos akkor holnap lerombolom a fanboyságát mert ha a Galéria app-ot nem zárom be a háttérben akkor a megosztás opció ugyan úgy 0mp alatt felbukkan mint az ápülnél.

Ennyi az egész jé és a virtuális memót nyugodtan toljátok fel 8GB-ra így is bőszen marad tárhely.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2934) Gardaai válasza AuraSync (#2919) üzenetére


Gardaai
senior tag

Persze, érthető hogy visznek az érzelmek. Én is így indultam neki, hogy ebben minden benne amit csak kívántam az évek alatt, ha nem 5 hét lett volna a szállítás, lehet én is ömlengtem volna a nagy hévben, de most racionálisan nyers teszteket/tapasztalatokat írok le. :DDD

Egymás mellé raktad a kettőt zoom szempontjából, mert mint írtam nekem azzal van bajom? S20 óta többet használom zoom fotózásra a telefont mint simára. Sokat kirándulunk, szőlősben stb. nagyon jó képeket lehet lőni vele. Hirdetőtáblák apró betűs részeit simán leolvasod... na szóval lehet vele szórakozni. Viszont a mostani szoftver nagyon elfolyatja a dolgokat. Apró betűs részből szinte semmit nem tudsz kiolvasni. Ami amúgy is jól kivehető, azt nagyon szépen kidolgozza, elsimítja, lekerekíti, viszont az apró részleteknél is ezt próbálja, ott pedig nincs már annyi részlet, hogy ne legyen paca.
Ez sokkal jobban működik az S21U-nál.
Megpróbálkozom majd ezzel a Camera Assistant-al, de nem tudom tudok-e rajta faragni. Főleg, hogy most azóta lőttem pár normál fotót, azokhoz meg nem nyúlnék hozzá.. így most rá leszek kényszerülve, hogy váltogassam a módot?

Akku-t nem bántom, ahogy írtam, csak a korábbi tapasztalatokat nézve azt gondoltam jobban bírja (ha már battery king elvileg), de mint minden Samsungos tudja, idővel beáll a szokásaimhoz és sokkal jobban fogja bírni.

Hang is a reviewerek miatt lett megemlítve, anno amikor S20U-t cseréltem iPhone 11 ProMax-ra (1 hónapot bírtam :DDD) , olyan szinten agyba-főbe verte hangzásilag, hogy csak pislogtam.
Számomra (lehet ha most meghallgatnám akkor az se lenne már olyan intenzív) még azt a szintet sem éri el. De ettől függetlenül több mint jó, de aki azt állítja, hogy jobban szól egy 14 ProMax-nál, az nem tudom melyik moziba ül.

Továbbra sem szeretnék zenét hallgatni rajta és ezért kritizálom. Van erre berendezett felszerelésem, de ha már külön kitérnek rá az emberek, akkor gondoltam én is megemlítem, hogy jó-jó, de nem lepődsz meg, hogy ez igen.. ez már jól szól.
De ha abból indulunk ki, hogy egy Clip4 azt mondod, hogy elég, nálam meg mondjuk egy Charge5 is so-so, megint ott vagyunk, hogy elég relatív ez az egész, nem? :)

Értsd úgy, hogy ezeket leszámítva 10/10 a telefon.
Ha valaki a vásárláson töri a fejét és ez fontos neki, akkor ne lepődjön meg, hogy túl van tolva kicsit a hype. Én is megvettem, még egyszer megvenném, mert király a telefon, de ennél is jobban örültem volna, ha tudom, hogy mondjuk ne várjak el ennyit, mint amennyit vártam tőle ezeken a területeken.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2935) Gardaai válasza AuraSync (#2933) üzenetére


Gardaai
senior tag

Sose zárok be semmit. Ő tudja magának kezelni, nagy fiú már. :)

Megint csak iOS-ből tudok kiindulni, miért van, hogy androidon folyamatosan több GB szabad, amíg iOS-en párszáz MB-ok csak? Mégis fluid, nem tölt újra stb.

Az a baj ha személyesen megmutatom se érti, aki nem keresi ezt a finomságot.

Ezzel tud mindig az Apple megvenni. Élmény kibontani még egy kábelt is tőlük. :D
Ez olyan mint amikor tudsz kérni a Mercibe automata ajtó behúzó extrát, de ettől függetlenül is úgy csukódik mint egy precíz óramű (bocs nem jutott eszembe semmi frappáns). Betudom én csukni az ajtót, de amikor 20/1 nem sikerül, akkor csak ámulok, hogy ez igen, ezért fizettem ennyit. :DDD

Ha már ennyibe kerül, keresem a luxust, mivel nincs feljebb. :)
Na de befejeztem, mert itt nagyon széthúz a tábor, én a 0.1%-ba tartozom szerintem, akik az apró figyelmes/átgondolt/precíz/minőségi dolgokért vannak oda. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2936) Gardaai válasza Gardaai (#2930) üzenetére


Gardaai
senior tag

Annyit hozzátennék, hogy ha fókuszjavítóval lett fotózva, akkor viszont gáz.
De egyébként mint írtam, az összes Samsungom elég szűkre vette a fókuszt. Csak nem volt az összes hibás:F Mindegyiket zsír újan én vettem.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2937) TheodoriK


TheodoriK
csendes tag

Onnantól, hogy azzal kezded, hogy lehet csak Te és kizárólag Te nem vagy elvakulva már tovább se olvastam amit írsz. Igazi ki ha én nem hozzáállás :))

(#2938) AuraSync válasza Gardaai (#2934) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

A Clip 4-et a teló hangjához mértem nem a Partybox 1000-hez te. :DDD

Na ez már így egész pofás lenne: [link]

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2939) petymeg válasza Gardaai (#2935) üzenetére


petymeg
addikt

Nincs mese, az iphone való neked. :U

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2940) -Maci- válasza Gardaai (#2932) üzenetére


-Maci-
addikt

Akkor véleményed szerint melyik kamerával lehet a lőni a legszebb képeket?
Hogyan rangsorolnád őket?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2941) Kasya válasza AuraSync (#2919) üzenetére


Kasya
nagyúr

10Hz a legkisebb ertek, amit tud a telefon.

(#2942) gery14


gery14
senior tag

Már ott röhögtem hogy egy amcsi fostaligára irja hogy "luxus "🤣 nekem 13 pro max a cégesem de én megakasztom neked a nagy luxus szifont is. ;]
kínábol rendelted ? Cirka 3 db s23u-t.vettem 3-4 nap allat mindet leszálitották...

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2943) AuraSync válasza gery14 (#2942) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Elég komoly PC-d van grat hozzzá. :Y :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2944) Gardaai válasza TheodoriK (#2937) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az már lejött, hogy a címeknél te sem olvasol semmit. ;)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2945) Gardaai válasza AuraSync (#2938) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nyilván. De 600k-s telefonhoz, azért nem egy olyan hangcucc dukál. Gondolom én. :DDD

Pofás. :K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2946) Gardaai válasza -Maci- (#2940) üzenetére


Gardaai
senior tag

Továbbra sem a fotózás volt célpontban, de nem írom le sokadszorra. Hanem a zoom és azon belül is az algoritmus (legalábbis remélem). :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2947) Gardaai válasza gery14 (#2942) üzenetére


Gardaai
senior tag

Céges iPhone-osokon én is jókat szoktam röhögni, amikor mondják hogy: ki ad ki pénzt azért a xarért, gondolom te az 1%-ba tartozol aki nem csőlátásban szenved. :)
Luxust pont, hogy erre a telefonra értettem, mivel elvileg ez a top tier.
Kis kritikát kap a sok istenítés mellett a "legjobb telefon a földön" és már vérszemet kaptok? :U
Pedig egy szóval nem írta senki, hogy rossz lenne. De visszalépést egy 2 évvel ezelőtti modellhez hadd legyen már jogos érv felhozni.

De minek is írok bármit, fröcsögésen kívül nem tudtok mit hozzáfűzni. Gondolom a funkciók 90%-t nem is használjátok, de ez a legjobb telefon a világon és az is lesz évekig. :C

Be is fejeztem a fallal beszélgetést. Majd még bedobok pár fotót, ahogy elvérzik az S21U-hoz képest A ZOOM, A ZOOM!!!
Aztán mindenki eldönti, hogy szerinte melyik a jobb. :R

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2948) gery14 válasza Gardaai (#2947) üzenetére


gery14
senior tag

Volt s21u s22u most s23u. Én értem mit mondasz csak elég viccek az érvek kapcsold ki az animációkat szifon mester. Arról nem beszélve hogy okoskodsz ki milyen hardcore user :D
Ránézel a pc-re ez nem csak " jáccani van " dolgozik is az árát már visszakereste.(a telo is azért van)
Kit izgat a zoom-od ? 10x 30x ban használja kb mindenki .Okoskoddsz meg mondod a megmondani valót tipikus szifon user. Én leteszteltem magamnak mindegyik modellt tudom mi miben jobb. Voltam szifon user elsődleges telonak is de a note mindig ott volt a zsebben zsnikém de maradjun csak annál te használod csak ahogy kell a telefont biztos nagy ember vagy :)) :R ;]
Mintha egy mostani downsizing-elt amg merga jobb lenne mindenben mint egy 3 évvel ezelőtti modell.. kb mindig lesz amiben jobb vagy rosszabb a másik modell bármiben ;)
Az akku idő meg kb mindenkinek más kurva sok múlik a térerőn mennyit van wifin stb stb
Azt hogy valaki megmondja okosba hogy használom a dolgaimat kurvara feltud cseszni bár nemcsak nekem az egész csopornak okoskodsz :K Vegyél egy jo v10 tdi-t és nem lesz időd ide írkálni :D

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2949) pg1966


pg1966
aktív tag

Na, 2-3 nappal később, de ILO CSC-re is megjött a frissítés!

(#2950) TODI1111 válasza pg1966 (#2949) üzenetére


TODI1111
addikt

A hangrögzítős csc-k mindig pár nappal később érkeznek. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.