Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm szépen a válaszokat, ez a funkció nagyon kellene, az biztos. Szerencsére, csak pár szó van, amit az adott leírásokban nem értek, de egy-egy szakmaibb írásnál ez a szám exponenciálisan meg tud nőni.

(#2802) z0d1@Ku$ válasza kerobi (#2777) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Köszi, közben visszaolvastam az ezzel kapcsolatos hozzászólásaid. A zártság engem is zavar, mindig is androidos voltam.
google vs apple maps nem érint, wazet használok, de a gps eldobás zavar, mert sokat navigálok.
Hangvezérlést sosem használtam, főleg vezetés közben nem.
A walletre meg megoldás lehet, hogy andoridon belül lehet az egyes appokra külön zárolást kérni. Bár nem értem miért nem kér alapból :DDD
Engem a legjobban a mérete zavar, meg hogy ilyen szögletes. Zsebben hordom a telefont, így nem tudom mennyire lenne kompromisszumos.

(#2803) -Maci-


-Maci-
addikt

Most megy fel nekem 03.01.-es frissítés.

Aki a vásárlás óta már kapott korábban frissítést, az milyen verzió volt?
Szeretném tudni, hogy azt kaptuk e meg mi is,vagy már egyel frissebbet?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2805) S e t h válasza leslien (#2804) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2806) TheMartin03 válasza -Maci- (#2803) üzenetére


TheMartin03
tag

Ez már a második, egyel frissebb.

(#2807) -Maci- válasza TheMartin03 (#2806) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2808) wong kok wah válasza -Maci- (#2807) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Majd ird meg a tapasztalatodat a frissítés után. Én kivárok a frissítéssel.

(#2809) -Maci- válasza wong kok wah (#2808) üzenetére


-Maci-
addikt

Persze, írok ha észre veszek valamit.
Addig is tudna valaki linkelni egy hivatalos change logot?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2810) kengyel válasza wong kok wah (#2808) üzenetére


kengyel
nagyúr

A mérete alapján, nem sok minden van benne. :)

kengyel

(#2811) pg1966 válasza z0d1@Ku$ (#2802) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én folyamatosan több órán át használtam GPS-t navigáláshoz, de egyszer sem találkoztam kieséssel, szerintem nagyon jó az érzékenysége, volt hogy 65 műholdat használt a 70 láthatóból.

(#2812) z0d1@Ku$ válasza pg1966 (#2811) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Ez megnyugtató. Akkor meg főleg, ha ez Bp belvárosában volt.

(#2813) kengyel


kengyel
nagyúr

Ráengedtem a frissítést, és most minden oldalt szépen betölt Wifin. Ez az ! :)

kengyel

(#2814) -Maci- válasza kengyel (#2813) üzenetére


-Maci-
addikt

Mire gondolsz? Mit nem töltött be eddig?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2815) pg1966 válasza z0d1@Ku$ (#2812) üzenetére


pg1966
aktív tag

Belvárosban nem próbáltam.

(#2816) pg1966 válasza kengyel (#2813) üzenetére


pg1966
aktív tag

Remélem a WiFi 6 problémát is javították. (Nekem még nem jött meg.)

(#2817) kengyel válasza pg1966 (#2816) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azt nem tudom tesztelni, de a Digi modemnél nálam gond volt. Ugye 10-ből 3,4 oldalt, nem akart betölteni. Mostmár ezek is mennek, idáig semmi gond.

kengyel

(#2818) -Maci- válasza pg1966 (#2816) üzenetére


-Maci-
addikt

Ezt hogyan tudnám tesztelni? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2819) pg1966 válasza -Maci- (#2818) üzenetére


pg1966
aktív tag

Hát csak WiFi 6 képes Routerrel. Pár óra után elvesztette az internet-kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

(#2820) -Maci- válasza pg1966 (#2819) üzenetére


-Maci-
addikt

Akkor azt most nem tudom kipróbálni. Nem is tudom milyen van itt, ahol vagyok.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2821) pg1966 válasza -Maci- (#2820) üzenetére


pg1966
aktív tag

Ha WiFi 6-osra csatlakozol, akkor a WiFi térerő ikon mellett ott egy "6" is.

(#2822) TheMartin03 válasza pg1966 (#2819) üzenetére


TheMartin03
tag

Igazából nekem eddig sem volt ilyen problémám, Wifi6 van otthon is, és az irodában is, sose volt semmi gond. (ellenben az előző telefonom, ott volt hogy manuálisan át kellett váltanom néhány sarokban mobilnetre, mert nem volt ott már elérhető wifi)

(#2823) ScourgeA válasza -Maci- (#2803) üzenetére


ScourgeA
tag

Model Country Date PDA Version
SM-S918B EUX 2023-02-19 S918BXXU1AWBD 13
SM-S918B EUX 2023-02-01 S918BXXU1AWA6 13

(#2824) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv mindenkinek.
Kint a márciusi frissítés, újdonság nem jött csak a szokásos samsungos információk vannak a leírásban.
(Nem tudom volt-e mar)

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#2825) Kasya válasza Gabes13 (#2824) üzenetére


Kasya
nagyúr

Annyira friss, hogy még a hivatalos honlapjukon sem látom listázva.
A security viszont fent van.

(#2826) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.
Feleségem meglepem egy 23U-van. Az én 22U-hoz van itthon gyári fólia. Gondolom van itt aki már próbálta, feltételezem jó rá.

(#2827) kengyel válasza Kasya (#2825) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó friss és most hamar meg is kaptuk. Idáig stabilnak is tűnik.

kengyel

(#2828) Lajmund válasza NY_A (#2826) üzenetére


Lajmund
senior tag

Igen jó. Sokan azt tették rá.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2829) NY_A válasza Lajmund (#2828) üzenetére


NY_A
őstag

Köszönöm. Rendelek is belőle pár dobozzal amíg lehet még kapni.

(#2830) Curtain válasza Lajmund (#2778) üzenetére


Curtain
senior tag

A Samsung böngészőhöz nem kell feltétlenül Samsung mobil.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2831) pg1966 válasza Curtain (#2830) üzenetére


pg1966
aktív tag

És a Samsung mobilhoz sem kell feltétlenül Samsung böngésző! :)

(#2832) Kasya válasza Curtain (#2830) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak kevesebb funkció érhető el benne (pl. full screen mód).

(#2833) Sgr_A válasza Kasya (#2832) üzenetére


Sgr_A
addikt

Meg a beépített fordító

(#2834) Lajmund válasza Kasya (#2832) üzenetére


Lajmund
senior tag

Pont ez keltette fel a figyelmemet. :)

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2835) Lajmund válasza Sgr_A (#2833) üzenetére


Lajmund
senior tag

Azt a Chrome is tudja hogy egyből fordít. De mivel a Samsungot még nem használtam nem tudom milyen működés közben. Ha minden igaz a héten kiderül ha megjön a Drágaság.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#2836) Gardaai


Gardaai
senior tag

5 hét, de itt van. :C

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2837) -Maci- válasza Gardaai (#2836) üzenetére


-Maci-
addikt

Gratula!

mi az a szivárvány szín a dobozon? :Y

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2838) Gardaai válasza -Maci- (#2837) üzenetére


Gardaai
senior tag

Így jelölik kombináltan az összes exkluzív színt ami kapható. Mindegyik ilyen dobozban jön.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#2839) -Maci- válasza Gardaai (#2838) üzenetére


-Maci-
addikt

Amikor én vettem, olyan színű volt a telefon a dobozon, amilyen a benne levő telefon. Ezért csodálkozom.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2840) Curtain válasza Kasya (#2832) üzenetére


Curtain
senior tag

Ezért is írtam úgy hogy nem feltétlenül.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2841) thomas92 válasza -Maci- (#2839) üzenetére


thomas92
aktív tag

Pedig az exkluzív színű készülékeknek már az értékesítés megkezdésekor ilyen volt a doboza.

(#2842) -Maci- válasza thomas92 (#2841) üzenetére


-Maci-
addikt

Akkor a zöld nem exkluzív. :-)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2843) Teal'C válasza -Maci- (#2842) üzenetére


Teal'C
addikt

Miért lenne az, már tavaly is volt zöld.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2844) XXLPC válasza Gardaai (#2836) üzenetére


XXLPC
csendes tag

sohasem láttunk még ilyen dobozt :B de csodaszép :) gratula :C

[ Szerkesztve ]

(#2845) takcslajos1 válasza Zototh64 (#1392) üzenetére


takcslajos1
tag

Még mindig Budaörsön van. :))
Átvettem volna először, kiszúrtam, hogy karcos a kamerája. Átvettem volna másodszor (tegnap), dobpergés .... kiszúrtam, hogy karcos a kijelzője! :D Az a kijelzője, amit ők cseréltek ki, és az eredeti beadás óta egyáltalán nem volt nálam a telefon, csak addig, amíg ott helyben leellenőriztem, ott meg nyilván látható volt, hogy nem nálam karcolódott. A legjobb, hogy ma jött egy email, hogy végeztek vele (én is meglepődtem, hogy ilyen gyorsan, tegnap "adtam le" harmadjára), majd másfél órával később telefonáltak hogy ja bocs véletlen mindenkinek kiment egy ilyen email de majd telefonálnak ha tényleg kész lesz. De ma már a gyártó is kereste őket, hogy mégis mit csinálnak, hogy nem sikerül újabb hiba okozása nélkül megjavítani. Elvileg ilyenkor a szerviz perkál a végén, nem a gyártó.
Amúgy az egyetlen pozitívum abban, hogy így alakult, hogy így már három garanciális javítás volt, három garanciális javítási munkalap, a negyedik automatikus csereutalvány lesz, szóval 2 év 11 hónaposan ha beég mondjuk a kijelző (gondolom, az garanciális hiba), akkor az eredetileg fizetett összeget vásárolhatom majd le.
Remélem, most már tényleg sikerül rendesen megjavítaniuk, mert nem most akarok a csereutalvánnyal vesződni (eredetileg a telefon cseréjét kértem, de ha már elkezdték javítgatni, akkor megtaláltam ennek az útnak is a pozitíviumait). Meg végül is a direkt 25k-ért agyontörötten vásárolt S10+ telefonon szép munkát végeztek, 43 ezerért lett egy "új" S10+. Amit el szerettem volna adni, most így cseretelefon lett belőle, mert az S21U-t eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#2846) thomas92 válasza -Maci- (#2842) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nem, az nem exkluzív, az alapszínek: zöld, krém, lila, fekete. Azok az exkukzív színek, amik a fórumtárs dobozán voltak rajta: kék, piros, lime, grafit.

(#2847) thomas92 válasza takcslajos1 (#2845) üzenetére


thomas92
aktív tag

A képernyőbeégésre az elmúlt időben már nem nagyon szoktak garanciális javítást biztosítani azzal a címszóval, hogy az a technológia sajátossága. :W

(#2848) TODI1111 válasza Lajmund (#2778) üzenetére


TODI1111
addikt

"Sokan dicsérik a samsung böngészőt. Ha végre lesz egy ilyen ultra telom kiprobálom azt is."

Nekem például az sem tetszik benne, hogy soha nem fog menni a sortördelés úgy mint az opera böngészőben.

(#2849) Prien


Prien
addikt

Kinek mennyi idő alatt küldték ki a Regalaxy kódot?

A kevés is több a semminél.

(#2850) Theodorci válasza Prien (#2849) üzenetére


Theodorci
junior tag

1 héten belül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.