Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) -Maci- válasza csozsoka (#2349) üzenetére


-Maci-
addikt

Én rögtön rendeltem hozzá fóliát is.Nem akartam várni. Gondoltam jó lesz pár hétig, aztán teszek rá üveget a prémium fíling miatt. Aztán kiderült, hogy nagyon jó ez a fólia, szóval marad ameddig bírja. Márpedig ebben a tokban sokáig foja bírni. :B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2352) bigdigit válasza e.vid (#2335) üzenetére


bigdigit
addikt

Yettel sima sim és van kapcsoló.
[kép]

(#2353) Dr.FantastiK válasza Crow (#2350) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

tettem fel ,, fut az AccuBattery PRO ,, de nem mutassa a bunost !!
progikat mindet bezartam amugy este ..
gyanus viszont a Macrodroid ,, most kivagtam azt is ,, meglatom mi lessz.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#2354) e.vid válasza bigdigit (#2352) üzenetére


e.vid
senior tag

Vajon mitől függ ez a van kapcsoló, nincs kapcsoló :F

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2355) ikdvd válasza ForRedGlory (#3) üzenetére


ikdvd
csendes tag

Valóban kompromisszum nélküli az S23 U és talán többet is hoz, mint amit vártunk tőle.

(#2356) bigdigit válasza e.vid (#2354) üzenetére


bigdigit
addikt

Én nem tudom. Csak azt ez még a régi már kivezetett anno Hello data csomag korlátlan nettel. Most helló data start néven fut de kérni már nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2357) AtHoS válasza ikdvd (#2355) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aztán szerinted mitől "kompromisszum nélküli"?

Több hiányosságot is felsoroltak technikai oldalon, ami nincs/hiányzik az S23 sorozatból ezáltal nem is lehet "kompromisszum nélküli", legfeljebb egyeseknek

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#2358) Crow válasza csozsoka (#2349) üzenetére


Crow
tag

(#2359) Kasya válasza Dr.FantastiK (#2342) üzenetére


Kasya
nagyúr

Attol is fugg milyen appok vannak felteve és mik futnak a hatterben. Az Accu Battery nem biztos, hogy mindent jol mutat, mert a rendszer tobb dolgot is osszemos. Pl. Waze fogyasztasa simán megjelenhet Android Rendszer fogyasztas alatt a GPS miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2360) -Maci- válasza Crow (#2358) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen, ez. A kristály tiszta.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2361) Crow válasza -Maci- (#2360) üzenetére


Crow
tag

Pedig annál is lennie kéne egy kis kitüremkedő szegélynek a kamera-kivágások körül. A hivatalos képeken is szépen látszik:
Használtam u.ilyen tokot az előző telómhoz, ott is volt szegély. Én olyat keresek, aminél úgy oldják meg a kamerák védelmét, hogy az egész hátlap anyagának vastagságát növelik meg annyira, hogy túlérjen a kameralencsék síkján és nem bohóckodnak ezekkel a kitüremkedésekkel. A gyári bőrtok pl. ilyen, de az meg több más sebből vérzik...

[ Szerkesztve ]

Crow

(#2362) csozsoka válasza -Maci- (#2351) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Egyetértek!
Én is ugyan így voltam vele, addig nem volt használatba véve, míg meg nem jött hozzá a tok, majd nyomban mentem fóliáért is. Tök jól bírják egymást. :R

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#2363) csozsoka válasza Crow (#2358) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen!

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#2364) thomas92 válasza Crow (#2346) üzenetére


thomas92
aktív tag

Van gyári átlátszó, az nagyon merev, és a tollat is kissé nehézkes szerintem kivenni belőle. Viszont síkba helyezi a kamerákat.

Van Spigen Liquid Crystal, ez nekem nem jön annyira be, nagyon egyszerű és szerintem is illeszkedik annyira jól.

És van egy Spigen Air Skin, ez viszont baromira bejön, vékony a tok, nem lesz tőle hatalmas a telefon. Igaz, nem mondanám a legerősebb védelemnek, de én nem is szeretem a mindennapokban a protective tokokat. Bár ennek is van egy kis kamera körüli kiemelkedése.

[ Szerkesztve ]

(#2365) petymeg válasza Crow (#2346) üzenetére


petymeg
addikt

A gyári átlátszó tökéletes! A kameráknál is teljesen sík.
[link]

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2366) -Maci- válasza Crow (#2361) üzenetére


-Maci-
addikt

Ezen nincs kitüremkedés.
Pont olyan, ahogy írod:
Maga az anyag olyan vastag, hogy ne lógjanaki a kamerák.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2367) -Maci- válasza csozsoka (#2362) üzenetére


-Maci-
addikt

Nekem egy nappal korábban jött meg a tok és a fólia. :K Azt akartam, hogy rögtön fel tudjam tenni.:B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2368) Tin válasza Dr.FantastiK (#2342) üzenetére


Tin
veterán

Írtam korábban. 24 óra alatt 8-10%-ot merül. Sim kártya nélkül, wifin, minden bekapcsolva nfc Bluetooth helymeghatározás. De nincs használatban.

(#2369) kerobi


kerobi
senior tag

Appra hogy tudok kulon finegprintet hozzarendelni? Pl a google wallet csodalkozom, hogy nem keri. 3th party appis pont annak nem csinalja meg.
illetve hogy tudok appot futtatni separalt accounttal? Pl facebook 2 accoiunttal.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#2370) thomas92 válasza kerobi (#2369) üzenetére


thomas92
aktív tag

Dual Messenger néven keress rá a Beállításokban, ott lehet klónozni a Facebookot. Az appokat a Biztonságos Mappába tudod tenni, amit zárolni szeretnél, úgy, mint pl. Huawei-en, egyesével nem lehet zárolni.

(#2371) Crow válasza -Maci- (#2366) üzenetére


Crow
tag

Hm... hát, akkor grat a Spigennek, hogy pontatlan renderképeket volt képes feltölteni a hivatalos termékoldalra.
Köszi az infót, berendelek akkor egyet, aztán kiderül, hogy tetszik-e. :R
A gyári átlátszó nem annyira szimpatikus, a merev tokokat sosem csíptem.

Crow

(#2372) -Maci- válasza Crow (#2371) üzenetére


-Maci-
addikt

Innen rendeltem: link
Csak hogy korábban külföldi bolt volt linkelve. Azért írom, hogy ez talán gyorsabb.

Igen, a render képeken más van. Nem tudom miért, itt nincs kiálló gyürű a lencsék körül.
Egyébként én vettem új indexet motorra, hogy sima izzós volt, de a csonagoláson led-es volt feltüntetve. Mondja szivar: azzal ne foglalkozzak, az összes (kb 4 féle) ugyanabba van csomagolva. Kici,óccó.:DDD

Mondjuk merevnek merev. Kis túlzással alig lehet bele préselni a telót. Tehát nem az a fajta, amit hetente leveszel.
Nekem ez jön be, úgyhogy pont rá hibáztam a vásárlással.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2373) #05869952


#05869952
törölt tag

Üdvözlök mindenkit. ;) S6 edgeről váltottam S23 ultràra, nagyon elégedett vagyok a telefonnal. Új tag vagyok itt de évek óta olvasgatok itt és most Segítség kéne. Nem tudom eltűntetni a szoftver frissítés értesítèsèt sehogy, nem szeretném frissíteni soha, hogy tudom ezt megoldani jelenleg? :U

(#2374) rjg válasza Crow (#2361) üzenetére


rjg
őstag

Ne kapkodd el a rendelést. Ilyen van a telefonomon a spigen.hu -ról rendelve, így néz ki mint a renderen. Kicsi a kiemelkedés a kameráknál, de ott van.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#2375) *H* válasza Crow (#2371) üzenetére


*H*
aktív tag

A képek jók, van kiemelkedés. Ahogy a leírásban is szerepel: "Raised edges for screen and camera protection".

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#2376) Zototh64 válasza #05869952 (#2373) üzenetére


Zototh64
őstag

"sehogy, nem szeretném frissíteni soha,"
Nem tudom az okát elképzelni sem, de szerintem ezt azért gondold át.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2377) -Maci- válasza rjg (#2374) üzenetére


-Maci-
addikt

Márpedig az enyémen nincs kiemelkedés.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2378) #05869952 válasza -Maci- (#2377) üzenetére


#05869952
törölt tag

Nem gondolom át köszönöm.

(#2379) rjg válasza -Maci- (#2377) üzenetére


rjg
őstag

Akkor az vagy nem eredeti Spigen, vagy más típus, esetleg gyártási hibás.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#2380) Crow válasza *H* (#2375) üzenetére


Crow
tag

Köszi! Közben én is megnéztem két tesztvideót a tokról és valóban van kiemelkedés. Nem nagy, de van. Akkor mégiscsak más után kell néznem :(((

[ Szerkesztve ]

Crow

(#2381) *H* válasza Crow (#2380) üzenetére


*H*
aktív tag

Az Ultra Hybrid verziót nézd meg, szerintem az lesz jó neked.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#2382) -Maci- válasza rjg (#2379) üzenetére


-Maci-
addikt

Eredeti, Spigen-es dobozban jött és rajta van a felirat is. Nem tűnik utánzatnak.
Esetleg azt tudom elképzelni ezek után, hogy más típushoz valót küldtek.:F Azért ment rá ilyen nehezen?:F Nem értem.
Nem tudom, de nekem tetszik így, úgyhogy marad.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2383) Dave Crank válasza Zototh64 (#2376) üzenetére


Dave Crank
senior tag

+1 :))

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#2384) -Maci- válasza *H* (#2375) üzenetére


-Maci-
addikt

A "raised edges" mást jelent szerintem. Nálam z alján és a tetején picit kiemelkednek az élek, igazából azokon fekszik fel a teló. A hátlsp így kb nem is ér az asztalhoz.
Nálam a kamerák körül továbbra sincs semmi kiemelkedés. Lapos, mint az Alföld.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2385) soko70 válasza #05869952 (#2378) üzenetére


soko70
aktív tag

Nem lehet eltávolítani, a későbbiekben lesz rá lehetőség frissítés után. ;]

(#2386) *H* válasza -Maci- (#2384) üzenetére


*H*
aktív tag

Szerintem neked az Ultra Hybrid verzió van. Ott tényleg más a forma és az anyag is (PC + TPU). Lehet azért ment rá nehezebben. A Liquid Crystal-on biztos van a kameránál is, itt van a kezemben.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#2387) -Maci- válasza *H* (#2386) üzenetére


-Maci-
addikt

Aha, akkor az lesz. Megnéztem én is. :K
Az enyém akkor ultra Hybrid lesz.:B
Elnézést kérek az akaratlan félrevezetésért.:R

Viszont akkor ez kell Crow fórumtársnak, mert Ő sem szeretne gyűrűket.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2388) Tin válasza #05869952 (#2373) üzenetére


Tin
veterán

Sehogy. Idővel egyre gyakrabban fog csesztetni vele.

(#2389) Teal'C válasza Crow (#2380) üzenetére


Teal'C
addikt

Egy ilyet vegyél ha tudsz. [link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2390) Menor válasza Teal'C (#2389) üzenetére


Menor
csendes tag

Régóta szemezek én is ilyen mágneses tokokkal. Az lenne a kérdésem, hogy ezek kompatibilisek sima wireless töltővel is, vagy magsafe-et kell hozzá vennem? A másik kérdésem az lenne, hogy szeretnék olyan wireless töltőt s23 ultrához, ami állványos töltő, néztem, a xiaomi-nak van 20w-os ilyen töltője kb. 8000ért, az vajon vinné-e a samsung 15w-os wireless gyorstöltését? Valakinek tapasztalat erről? Előre is köszönöm!

(#2391) Teal'C válasza Menor (#2390) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem ez bevált [link]

Illetve ez [link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2392) #05869952 válasza Tin (#2388) üzenetére


#05869952
törölt tag

Az fasza. A Tab S5e egy idő után abbahagyta, soha többé nem jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#2393) Tin válasza #05869952 (#2392) üzenetére


Tin
veterán

A biztonsági öv csipogója is abbahagyja egy idő után, kérdés van-e türelmed kivárni :D

(#2394) #05869952 válasza Tin (#2393) üzenetére


#05869952
törölt tag

Van :)

(#2395) *RLaci* válasza #05869952 (#2373) üzenetére


*RLaci*
addikt

adb-vel letiltod a szoftver frissítés alkalmazást akkor nem fogja feldobálni.

(#2396) Caineevo válasza csozsoka (#2349) üzenetére


Caineevo
tag

02.22 óta hordom magammal nap mint nap a telefont, MM fóliával, már tiszta karc, úgy, hogy egy sötétebb háttérnél bekapcsolt kijelzővel is látszik szemből. Nem tudom hogy bírjátok ezeket a műanyag fóliákat :W . Ráadásul ez a tokbarát verzió (elvileg, nem kérdezték) végképp vicc, mivel a 4 oldalánál körben kb 2mm-t nem fed a kijelzőből (oldalra is bőven marad hely a Spigen Rugged rmor tokig, pedig ez akkora batár tok, hogy szinte semmi nem látszik a hajlított szélekből miatta) ott mindig beleragad a por a fólia éléhez, aztán itt törölgetem, ettől gondolom jó karcos lesz a kijelző le nem fedett része.

Crow 2346:
A Spigen Rugged armornak nagyon pici a kamera körül kiemelkedő része, nem igazán billeg az asztalon normál használat mellett, csak ha a bal tetejét erősen nyomod, akkor egy nagyon kicsit. Engem az zavar inkább, hogy az oldalán is magasabb mint a kijelző, nem csak az alján és a tetején, így teljesen elveszik a lekerekített szélek látványa, pedig az nekem mindenkivel ellentétben bejön.

(#2397) #05869952 válasza *RLaci* (#2395) üzenetére


#05869952
törölt tag

Az mi pontosan?

(#2398) TODI1111 válasza #05869952 (#2397) üzenetére


TODI1111
addikt

Például [Ennek] a programnak a segítségével letiltható.

(#2400) Lajmund


Lajmund
senior tag

Pitaka tokot használ valaki? A kijelzőre érkezést sík felületen mennyire védi meg az a kis kitüremkedés? Youtube vidiben azt momdják elég erős nem pattan le kézzel legalább is ezt bizonygatják. Mert ha tényleg erős én feleslegesnek tartom a nagy bumpszi tokot mert most is az van ringke fusion x és amikor pofára esett a telom akkor a sarkánál a védő üveg el is tört mert a tok simán lepattant a telorol ahol földet ért. Nem ultra, xiaomi. De elbizonytalandotam hogy kell e ilyen nagy batár tok. Kavicsos egyenetlen talajra érkezve meg szinte tök mindegy szerintem mi van rajta ha rosszul esik valami bereped. És amúgy jelenleg teljesen kezdőként milyen kedvezménnyel lehet elhozni az 512 ultrát?

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.