Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2014) -Maci- válasza vRichárd (#1999) üzenetére


-Maci-
addikt

Ha már minden hozzászólás játszik...:DDD
Gondolom specifikációkat már betéve tudod, ezért nem mennék bele. Már csak azért sem, mert én nem.:DD:DDD
Az én suta gondolataim S23+ vs S23U ügyben:
-Én (!!) úgy tudomm hogy az U-ban új kamera van, még a +-ban nem. Nem csak a 10x zoom a különbség, hanem a fő kamera lapka is.
Én nagyon örülök az S-pennek. Első ilyen telóm, mert az S22U nem nyűgözött le tavaly.
Szeretem mert
-tudok rajta angol házit csinálni. Tudok írogatni és ha egy szót épp nem értek, csak fölé viszem a ceruzát és már fordítja is. (Ez bármilyen szövegre igaz, még fotora is)
-Ugye kiemelik az éjszakai fotós képességeit a telónak. No de csodák nincsenek, (jó)éjszakai fotot csak állványról lehet készíteni. Ha már megtaláltad a megfeleő poziciót a telefonnak, nagy királyság, hogy el tudod sütni az S-pennel. Így nem mozdul be a kép.
Illetve tudsz a fő kamerával is önarcképet lőni. Vagy a pároddal közös képet állványról.
Persze van még csomó trükk az S-pennel, de csak azt írtam le, ami engem nagyon megfogott.
A méret szubjektív:Nálam minél nagyobb, annál királyabb!
Én biztosan nem küldeném vissza a helyedben!:N

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.