Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) sklopp válasza FeketePok (#31043) üzenetére


sklopp
őstag

Az Omega detektort nem Novikov készíti, ő csak tuningolni fog bármilyen detektort. Az Omega detektort jutalmul kapod, mikor a pripyat-i kikötőben felszeded a halott tudós dokumentumait és leszállítod az ügynöknek.
A tuninghoz az egyik rajzot a Volhov bázison találod, két helyen lehet, a pincében az egyik polcon (ferdén lóg a felső polc fele), vagy fent a rácsos helyiségben a padlón, ahol korábban a fegyvereket lehetett felszedni.
A másik rajz a cementgyárban lesz, ahol Nitró anyagait lehetett összeszedni, két szobában lehet, de fali polcon lesz mindkét helyen.
Ezután még szerszámot is kell szerezned neki, a Jupiter üzemben lesz amint mész a lezuhant helikopter felé, a fémrácsos hídon egy kisebb irányítópult-szerűségen.
Ha nem találod, teszek fel mentett képeket.

[ Szerkesztve ]

(#31052) RobberBaron válasza Antonius1978 (#31049) üzenetére


RobberBaron
tag

Hali,
Bangalore néven vagyok fent gsc game world fórumon és moddb-n.
A fegyók semmi extra, a vanilla CoC-ban COP vanilla fegyverek vannak. Ezenkívül 3 féle fegyver addon (STCOP 2.8, OWR3, AO3) közül lehet választani, ezek az általunk "hivatalosan" támogatottak.

(#31053) Dhampir válasza shield (#31050) üzenetére


Dhampir
félisten

A Snipert nem szerettem, mert irtó lassan töltődött be. :-(

(#31054) FeketePok válasza sklopp (#31051) üzenetére


FeketePok
tag

Koszi az infokat a detektor fejleszteshez megtalaltam a cuccokat,sajnos az en figyelmetlenegem miatt nem vettem eszre a megtalalasi helyeket,de most lenne meg 2 kerdesem lehet valahol exo rucit talalni vagy csak vasarolni lehet?masik kerdes hogy tudom visszaszerezni a bankarhoz beadott penzemet ugyanis 300k van nala .

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#31055) Antonius1978 válasza RobberBaron (#31052) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia, aham, Bangalore, lattam ezt a nevet, de nem voltam biztos, hogy te vagy-e az.
Az STCOP modot epp a tegnap szedtem le, hogy kinezzek egy nekem tetszo AK modellt belole, amibol Mp5Ing - a srac aki a Miseryhez csinalja a weapon addont - ujracsinalja a modunkhoz a magyar NGM-81-et.
Es van AMD-65 is a modunkban, szinten o csinalta, de mellso markolat nelkul, mivelhogy egyik animacio sem talal hozza, de talan majd egyszer valaki csinal hozza, hogy a mellso markolatot is visszategyuk.
A RADIUM modban is van mar egy teljesen uj AMD-65 modell, de a mi modunkbeli fegyver jobban nez ki.
Remelem majd ha lesz animacio, akkor Mp5Ing berakja az o Miserys modjaba, es talan ezt a modot is osszepaszitja valaki a CoC-el.
Asszem az OWR3-at probaltam,de az AO3 az ismeretlen a szamomra.
Kulonben a 3 fegyvermod kozul melyik a legjobb ?
Idokozonkent ra szoktam nezni a CoC-re hogy mi ujat raktok ki rola, de meg nem probaltam ki.
Hany palya van, es mik az ujabb fejlemenyek, miket szandekoztok megvalositani ?

(#31056) sklopp válasza FeketePok (#31054) üzenetére


sklopp
őstag

Én inkább vásárolni szoktam, Hajnalos Exo-t (Janovban a hűtőtorony melletti vasúti alagútban tanyáznak), alapból 160 kg. teherbírás, maximális golyóállóság stb. A többi Exo mind gyengébb valamiben, főleg a szállítható súly tekintetében. Találni is lehet ritkábban, továbbá a hulláknál is előfordul lelakottabb állapotban (feltéve ha a menűben /SGM opciók/ engedélyezted).
A bankártól pénzt felvenni minden nap este 20 - 20.45 között lehet, feltéve hogy kamatra tetted be. De érdemes inkább folyamatosan gyarapítani, naponta felvenni a kamatot, hozzátenni valamennyit és visszarakni. Meglepően gyorsan lehet gazdagodni.

(#31057) shield válasza Dhampir (#31053) üzenetére


shield
Topikgazda

Az új gépemen már nem olyan hosszú a betöltési ideje.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#31058) Dhampir válasza shield (#31057) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha jól rémlik, a Sniperben is benne maradt a korábbi SGM-ben is jelentkező zatoni lila talajszín hiba?

(#31059) rétisün válasza Dhampir (#31058) üzenetére


rétisün
veterán

én úgy emlékszem, hogy csak az enotban volt ez a zatoni lila talaj. absolute nature mod javította.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31060) Dhampir válasza rétisün (#31059) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, akkor az az Enot-ban volt, kicsit belekavarodtam.

(#31061) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Nocsak!

Call of Pripyat Anniversary Dead Souls

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#31062) Antonius1978 válasza ' Tzs , (#31061) üzenetére


Antonius1978
addikt

Haha, ez mi a fene ? Zombis mod ?
Epp ilyet javasoltam par eve RobberBaronnak :D

(#31063) Aarpok válasza Dhampir (#31060) üzenetére


Aarpok
őstag

Én csak a sniper-ben emlékszem ilyenre a többiben rendben volt a talaj. ;)

Аарпок

(#31064) Aarpok


Aarpok
őstag

[link]

Аарпок

(#31065) shield válasza Dhampir (#31058) üzenetére


shield
Topikgazda

Régen amikor játszottam vele, akkor lila volt, de most nem.
Lehet hogy most nem az orosz telepítőst használom, hanem a gamedata-st.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#31066) McTuja válasza Antonius1978 (#30846) üzenetére


McTuja
tag

Szia ez a mod elérhető ? nagyon szép gondoltam nosztalgia képpen megprobalom.

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#31067) Antonius1978 válasza McTuja (#31066) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia, hat egyelore nem nagyon terjesszuk, mivel meg nincs kesz.Irjal xFreex-nek egy uzit es kerdezd meg hogy beleegyezik-e hogy kiprobalhasd, ha igen, felteszem neked valahova, es leszeded.Lehet egybol nem fog valaszolni, de remelem tudsz varni egy kicsit :D

(#31068) McTuja válasza Antonius1978 (#31067) üzenetére


McTuja
tag

Jól van akkor várok türelmesen clearsky mód van ambibe van frakciohaboru is

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#31069) Antonius1978 válasza McTuja (#31068) üzenetére


Antonius1978
addikt

Irtal neki ? Jo. Akkor megvarjuk amig valaszol, nekem sem irt mar jo ideje.

(#31070) McTuja válasza Antonius1978 (#31069) üzenetére


McTuja
tag

Nem írtam neki várok míg teljesen kész nnem lessz.

Clearsky vala brutál mód van?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#31071) Antonius1978 válasza McTuja (#31070) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat akkor arra varhatsz, ugyanis nem tudom hogy mikorra fog elkeszulni, ujabban nem foglalkozunk vele, azaz az egyik srac a dinamikus sisak modellt csinalja, a masik meg szkriptet ir, elvileg, de nem beszeltem veluk 1-2 honapja, ugyhogy nem tudom mik a fejlemenyek, ami engem illet, meg gyujtottem jo par zenet, de nincsenek atalakitva a jatekhoz, es kulonben is meg gyujtom oket.

(#31072) Dhampir válasza Antonius1978 (#31071) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt egy jó zene a gyűjteménybe. :D

(#31073) Antonius1978 válasza Dhampir (#31072) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aham, ez valamikor nekem is eszembe jutott.
A Rakoci hadnagy cimu filmbol szeretnem kivenni az elejen levo notat, de meg nem tudom hogyan.
Kulonben mar van gyujtve 3 Hajdutanc, az egyik belole bent is van mar, Lugosi Tibor tarogatos notaja.
Es meg van par kuruc nota, meg 48-as is.Csak meg gyujtom oket, de mar sok jo notat kineztem a Youtube-rol.
Valami egyeb ?

Annyit elarulok, hogy ezt a darabot tettem be az intro-hoz, azaz a videohoz, amiben meselnek :C
[link]

(#31074) Dhampir válasza Antonius1978 (#31073) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint jó felé kapiskáltam a koncepciót. :)

Eddig még nem gondolkodtam ilyesmin.

Sándorfalvi citerazenekar- Esik eső

"Veresenyen" kívül ezt csak érdekességképpen, mivel inkább világzene műfajú (ez volt az Üvegtigris 2-ben a Királylányos mese háttérzenéje :D)

[ Szerkesztve ]

(#31075) Antonius1978 válasza Dhampir (#31074) üzenetére


Antonius1978
addikt

[link]
En ezt a valtozatot tettem be :K

Ilyen citeras dolog meg egy van amire gondoltam, a Klapka indulora, meg az egyik Hajdutanc is citeraval van ha jol emlekszem.

Ezt az uvegtigris zenet epp most hallgatom, de ez nem illik bele az elkepzeleseimbe :N
Ez valahogy inkabb :DD
[link]

(#31077) McTuja válasza Dhampir (#31076) üzenetére


McTuja
tag

A végén össze dovjatok urak biztos ütni fog.

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#31078) Antonius1978 válasza Dhampir (#31076) üzenetére


Antonius1978
addikt

Biztos hogy ormeny nota ? Inkabb kazaknak, vagy uzbegnek tunik :)
Az Amuri partizanok is jo nota, de kellene akkor 3iknak meg egy utos komcsi nota, a Zengjuk a dalt es Aamuri melle, mert 3 palya van.Ezert van 3 kuruc nota, es lesz 3 48-as.

(#31080) FeketePok


FeketePok
tag

Sracok ha jol emlekszem van az enot,sniper modban egy Vasilisk nevu artifact azt hol a feneben lehet megtalalani?Ha jol emlekszem Suni stalker baratunk mondott egyszer talan valamit rola de 4 ev tavlataban mar nagyon halovanyak az emlekeim :-(

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#31081) sklopp válasza FeketePok (#31080) üzenetére


sklopp
őstag

Agropromban kell némi dokumentumot megtalálni és átadni az ügynöknek, ő ad egyet jutalmul.

(#31082) Antonius1978 válasza Dhampir (#31079) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az enekben ö és ü betut hallok, epp ezert nem lehet maga az enek ormeny nyelven, mert a hivatkozas szerint amit adtal, az ormeny nyelvben ez a ket betu nincs.De ha te ormeny vagy, es azt mondod hogy ez ormeny nyelvu enek, akkor beletorodom :D
Azt hiszem lattam az altalad emlitett 2 komcsi zeneanyagot...
Amugy most jut eszembe, hogy valaki most nemreg toltott fel sok ilyen anyagot, es ugy emlekszem, hogy a Zengjuk a dalt 3 fele valtozatban is megtalaltam kozottuk, lehet hogy ez a 3 valtozat megy majd a 3 palyara, hacsak meg nem gondolom magam, mert nem illenek a modba, csupan annyira, hogy Csernobilban a kommunizmusban tortent a baleset, meg hogy orosz/ukran jatek, orosz iro muve nyoman.
Mert maskulonben nem illik ossze a magyar nepzenevel es egyebekkel :D

(#31083) Antonius1978 válasza Dhampir (#31076) üzenetére


Antonius1978
addikt

En pedig az ormeny notaert cserebe kuldok neked egy tatart :D
[link]

(#31084) Dhampir válasza Antonius1978 (#31083) üzenetére


Dhampir
félisten

Szép dal. :K

(#31082) Antonius1978

Majd egy örmény fórumozó megmondja a tutit. :)

"A Vidróczki hírös nyája" kezdetű dal az egyik kedvencem az általános oskolai énekórákról. :D
Balogh Béni róla szóló könyve is jó volt, de rég volt.

[ Szerkesztve ]

(#31085) Dhampir válasza Dhampir (#31084) üzenetére


Dhampir
félisten

(#31086) ' Tzs , válasza Vladi (#50) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Kis érdekesség: [S.T.A.L.K.E.R]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#31087) Dhampir válasza ' Tzs , (#31086) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

Csak el ne rontsák az oroszok, mint a Viy 2014-ben elkészült történetét (Gogol műve alapján készült, volt egy 1967-es filmverziója is, a Mirgorod című kötetben olvasható), amelyből sokkal-sokkal többet ki lehetett volna hozni a 3D látványmozit kevésbé hangsúlyozva.

[ Szerkesztve ]

(#31088) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek AF3 merge pack SGM 2.2-höz? Gyaníthatóan az hiányzik, mert ilyen a játék:

Ezek vannak feltéve:
1 SGM 2.2.exe
2 2.2 fix 19.03
5 Absolute nature 3 lite/absolute structures 1.0( külön külön mindkettővel kipróbáltam a játékot,stabil. Állítólag együtt is mennek.)
6 Atmosfear 3
7 Athmosfear 3 skyfix
SGM magyarítás a la PeL & Leodelux
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#31089) sklopp válasza intensa_man (#31088) üzenetére


sklopp
őstag

Ezt kihagytad, a 2.2fix19.03 után kell feltenni:

Add_Fix_SGM_2_2 <http://www.mediafire.com/?xk7csh510045a4u>

(#31090) Antonius1978 válasza Dhampir (#31085) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na bocs hogy ilyen kesore valaszolok.
Belehallgattam a notakba, nem igazan jonnek be, kivetel a Varsanyi Egyuttes, amugy gondolkodtam azon, hogy lecsereljem a gitar es harmonika zeneket, de aztan elvetettem az otletet, mert nincs annyi magyar zene, amennyi eleg volna, hogy mindet lecsereljem...
Ezt az 1 notat talaltam erdemesnek ehhez a dologhoz egyelore : [link]

A Vidroczki hires nyajat asszem Kadlott Karcsi eloadasaban hallottam 20 evvel ezelott egy kazettan, az sokkal jobb volt mint amiket te tettel be...

(#31091) Dhampir válasza Antonius1978 (#31090) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, nyilván létezik más előadásban is.

Szép. :K

[ Szerkesztve ]

(#31092) Aino


Aino
tag

Szép estét Urak.
4 hónap kihagyás után úgy döntöttem, hogy újra előveszem a játékot. Örömmel láttam, hogy kijött a Call of Chernobyl 1.4 és még Arsenal mod is van hozzá. El is indult úgy, ahogy kell. Az ötödik töltés crash után sikerült rájönni, hogy egy-két beállítás nem szeret, de végül sikerült működésre bírni. Rá is raktam az Arsenal modot, de indításnál exe hibával leállt a játék. Kitöröltem a gamedata mappát, de ugyan úgy meghalt az exe indításnál. A log file teljesen üres volt. Újra raktam a CoC 1.4-et, de újfent X-Ray 1.6 Engine hiba üzenet fogadott és már a user.ltx-et se tudta megcsinálni az appdata mappában...Ekkor kíváncsiságból leszedtem az összes stalker-t steam-ről, de ezek se indulnak el. Szintén exe crash, appdata mappa teljesen üres.
Sose találkoztam még ilyen hibával. Remélem Ti tudtok rá valami megoldást. :R

(#31093) Balathruin válasza Aino (#31092) üzenetére


Balathruin
veterán

A VGA driver legyen friss, ha nem az akkor előtte DDU-val töröld le.
Biztonság kedvéért frissítsd a directx-et (STALKER-hez a régiek is kellenek, az alapból még a W10-ben sincs meg)
Rakd fel a visual c++, .net cuccokat, nem tudom pontosan melyik kell a játéknak.

(#31094) Aino válasza Balathruin (#31093) üzenetére


Aino
tag

Köszönöm a gyors választ!
Directx-el volt probléma...Nem is értem hogy történhetett ez, hisz már régebben is ezen az os-en játszottam és akkor nem akadékoskodott a játék. Ezer köszönet!! :R

(#31095) FeketePok


FeketePok
tag

ja es a torrent verziot szedtem le ami repack
Sziasztok letoltottem a a TZS oldalan megadott linkrol a [COP] Spectrum Project: Út a homályba mdot de sajnos amilor inditom a stup.exe-t a kovetkezo hibaablakot adja :The file name,name or volume label syntax is incorrect mar mindent elkovettem vele de nem megyek semmire valaki tudna segiteni? ja es a torrent verziot szedtem le ami egy repack

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#31096) rétisün válasza FeketePok (#31095) üzenetére


rétisün
veterán

valószínűleg az a baj, hogy a letöltött fájl neve, vagy a mappa neve, amibe a torrent kliensed rakta a fájlt, cirill karaktert tartalmaz.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31097) SaGa59 válasza FeketePok (#31095) üzenetére


SaGa59
őstag

Igen, ahogy rétisün is írta, a ciril betűs könyvtárak gondot okoznak, ahogy egy beragadt cirill betűs fájlnév is, de az már a játék indításakor. Olvasd el az aláírásomban lévő megosztáson a magyarítás mellé tett olvass-el.txt-t, abban benne van, mit kell lecserélni a telepítés után, hogy ezt elkerüld.

Vigyázz, két verzió is van a modból.. A "sima" az 1.07-es, a hardcore az 1.05-ös. A magyarítások mindkét verzióhoz ott vannak, de nem szabad összekeverbi a verziókat, mert bizonyos szövegek nem fognak megjelenni.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#31098) FeketePok


FeketePok
tag

Koszi a segitseget megoldodott, a mappa neveben voltak ciril karakterek,ami a masik problemat illeti elso inditasnal el is szallt X-ray engine hibaval es azt orvosoltam a txt fajlban lert modon

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#31099) Vladi válasza Antonius1978 (#31078) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az "adj ki korán, adj ki gyakran" elvet ismered?

Egyébként komcsi nótának ez stílszerű.

magyar stalker mod.... :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#31100) kekeeci


kekeeci
senior tag

Arra azért kíváncsi lennék, mi módon lesz magyar ez a magyar mod?
Csak fegyverek, vagy netán magyar történetszál?
Például magyarok a zónában, vagy a zóna Magyarországon (Paksi zóna)? :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.