Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) Antonius1978 válasza emre (#30700) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia Emre, udv itt is :D
[link]
Itt nezd meg, hogy mi az, amit nem ismersz,es probald ki.
Irok egy rovid osszefoglalot cimenkent.
The way in Pripyat - egy egyedulallo tortenettel rendelkezik, egy kepzodmenyvadaszt alakitunk, aki a tarsait keresi, hogy veluk egyutt eljusson a Szarkofaghoz, es megkeressen egy egyedi kepzodmenyt - kedvenc modom, csak sajnos nem tokeletes, de egyedi a hangulata.

AMK 2.0 Devolution tobbe-kevesbe olyan mint az Enot, de mas kuldetesekkel, es vannak + palyak is ha jol emlekszem.A tortenet szerint valami vadaszt alakitunk, aki ha jol emlekszem a Tiszta Egbol maradvanyait segiti bizonyos kituzott celok elereseben.Ha valami nem klappol a leirasomban, az azert van, mert en is vagy 3 evvel ezelott jatszodtam vele kb.

Sigerous (SGM) 2.2 mod + Enot Edition errol nem tudok mit mondani, nem ismerem.

Spectrum Project: Út a homályba teljesen uj tortenet, szerintem ezzel kezdd a jatekot, valami ilyesminek kepzeltem volna el a Lost Alphat.

GLADIATOR II & A Szövetség Ideje 2.0 erdekes mod, kulonfele palyakkal es tortenettel, mar nem emlekszem mi a lenyeg, de nem rossz.Lenyegeben mintha a Szolgalatot kellene segitsd, vagy oket is, van egy rakas Lost Alphas palya benne.

Remelhetoleg minden le van forditva, Saga59 es masok jovoltabol.Szoval elsokent a Spectrum Projectet vidd vegig,masodikra a Way in Pripyat-ot, a vegere hagyd a hosszabb modokat.

(#30702) Dhampir válasza emre (#30700) üzenetére


Dhampir
félisten

Shield gyűjteménye:

[link]

[link]

SaGa59 gyűjteménye:

[link]

tzs182 gyűjteménye:

[link]

A The Way in Pripyat és A Sóhajok völgye modokat ajánlom leginkább. :)

[ Szerkesztve ]

(#30703) emre


emre
veterán

Köszönöm! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30704) Dhampir válasza emre (#30703) üzenetére


Dhampir
félisten

Esetleg érdemes lehet ellátogatni a StalkerSoup fórumára is, de még csiszolják a patcheket, és hozzá a fordítást.

Ott van a Lost Alpha is, amit végig lehet vinni.

Ám előtte mindenképpen a The Way in Pripyat és A Sóhajok völgye javallott, persze csak szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#30705) ' Tzs , válasza Dhampir (#30704) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi! Egy ideje szemezek ezzel is, lehet nemsokára ki is próbálom. :)
Majd valszeg kérek is egy kis segítséget hozzá, ha van aki már tesztelte.

Más.

Elnézést kérek, hogy megkésve, de nem elfelejtve most pótolom dodopek AMK 2.0 Devolution-os oldalát, amit ezen a linken értek el mostantól:

AMK 2.0 Devolution | TzsWeb

(Ha bármelyik linkel probléma van jelezzétek itt, vagy privátban igyekszem hamar javítani! :) )

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#30706) Dhampir válasza ' Tzs , (#30705) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönjük szépen!

Felhívom a figyelmedet, hogy az AMK 2.0 Devolution-höz Shield honlapján még két kiegészítés található xFreex-től:

Teljes fejlesztés

Lőszer a hulláknál

Az Infó-nál Amkdevolutionhun tartalma helyett csak a http://www.1freehosting.com/ honlapja jött be.

[ Szerkesztve ]

(#30707) ' Tzs , válasza Dhampir (#30706) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Nincs mit! :)

A linkeket javítottam és bővítettem!

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#30708) Dhampir válasza ' Tzs , (#30707) üzenetére


Dhampir
félisten

Szuper! :)

(#30709) xFreex


xFreex
aktív tag

(#30706) Dhampir és (#30707) tzs182

Nincs mit javítani részemről. Az úgy van ahogy Dodopek csinálta. Ott van a letöltési lehetőségek között.

Letöltések>>Direkt letöltési linkek Menüpont alatt.

Azért köszönöm a gondoskodást :R

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#30710) Dhampir válasza xFreex (#30709) üzenetére


Dhampir
félisten

Kösz, ezt jó tudni. :)

(#30711) Antonius1978 válasza xFreex (#30709) üzenetére


Antonius1978
addikt

Figyu, irnal majd egy rovid privit, hogy mi van veled es a masik sraccal ? Te 1 honapja, o 1,5 honapja nem valaszol...

(#30712) Habugi


Habugi
addikt

Üdv Stalkerek,

A segítségteket kérném.., az utóbbi 2-3évben hozzá sem nyúltam más Stalker játékokhoz csak a LostAlphát pörgettem ki párszor. Előtte természetesen megvolt a többi is, azok sem egyszer.. :N

Gondoltam belekezdek megint egy CoP-ba, viszont.., szóval így két LostAlpha végigjátszás után elég lehangolóan buta a grafika, LA után konkrétan nagyon gáz.
Olvasgattam a topicban, az utóbbi időben volt jó pár mod ajánlás, továbbá az összefoglalót is átnyálaztam, ennek ellenére tanácstalan vagyok.

Graf modot keresek, ami elsősorban a látványvilágon dob.
Látóhatár, fű árnyék stb.., esetleg fegyver textúrák.

Tudnátok esetleg ajánlani nekem valamit?
Nem kell se új pályarész, sem új sztory sem semmi egyelőre. A natúr CoP-ot tolnám végig de lényegesen pofásabb köntösben. Steames verzió van meg, pontos ver. számot hirtelen nem tudok mondani.. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30713) Balathruin válasza Habugi (#30712) üzenetére


Balathruin
veterán

Nézz rá erre, viszont előre szólok hogy olyan magas felbontású textúrák vannak benne, hogy az engine összeszarhatja magát tőle.
Találtam linket újabb verzióhoz is.

[ Szerkesztve ]

(#30714) Habugi válasza Balathruin (#30713) üzenetére


Habugi
addikt

Kösz Pabu! :R

Ez egy fokkal élhetőbbnek tűnik most, még mindig nem LA de egyelőre alig láttam belőle valamit, lehet csak az kezdő map ilyen.
Magyar felirat boldogított, graf beállításokban a DepthofField = látószög.. :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30715) Balathruin válasza Habugi (#30714) üzenetére


Balathruin
veterán

Beraktad az összes textúrát? Asszem van hozzá Reshade is.
Magyart pont ezért nem használok, nagyon béna a legtöbb helyen.

(#30716) Habugi válasza Balathruin (#30715) üzenetére


Habugi
addikt

Elég hintaló volt hozzá leírás, kicsomagolva ~6GB lett, elvileg az összes létező textúrát felülírtam egyből.
Reshade mappát megtaláltam, az is ment a helyére de semmit nem írt felül. Elvileg minden megy.., elvileg.

Baromi jó egyébként, próbálgattam az előző post után még cirka negyed órát, Zatonban feloszlott a köd és kisütött a nap, már láthattam is belőle valamit, eddig állati klassz! :C
FPS 80+, egyelőre..., itt, rosszabbra számítottam. vRamot eszi rendesen.

Nem tudod véletlen a Steames COP-ban már javítva van hogy 3GB-nál több RAM-ot is kezelni tudjon vagy még mindig hax/mod kell hozzá? Amennyiben utóbbi, az még akkor hátra van.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30717) Balathruin válasza Habugi (#30716) üzenetére


Balathruin
veterán

Nagyon jó kérdés hogy javítva van-e, szerintem patcheld az exe-t, veszíteni nem veszítesz vele. Ami még fontos hogy pályaváltásnál számíts out of memoryra, az szinte biztos lesz, főleg hogy Jupiter a legnagyobb pálya a nagy textúrákkal.

(#30718) CJ4567 válasza Habugi (#30714) üzenetére


CJ4567
veterán

Miért játszol magyarul? ;]

DoF Stalkerben eléggé jól meg van csinálva, Remakehez kapcsold be mivel AF3(Atmosfear 3) használja eléggé jól.

4GB patchet használd szerintem, nem árt ha van.
Erre a tűzmenyét leírta... :(

CoP nálam amikor 16:9 monitor volt teszteltem a kókány VSR-rel, alapjáték alap maximum presettel elment 1440p-ben 35-40FPS-sel. Más kérdés hogy azt 1280x1024-ben alul tudtam múlni a fullgraffal, de az más kérdés :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#30719) Habugi válasza Balathruin (#30717) üzenetére


Habugi
addikt

Rendben, így teszek.

(#30718) CJ4567:

Igazából fogalmam sincs, megszokás.
Nem-nem, semmiféle DoF.. :DDD :N

RAM.., ugye elvileg a híres Stalkerek féle egy-egy pillanatig tartó beakadásokért ez a felelős, még nem tapasztaltam de Pabu erősen érvelt szóval megkapja.
A mod ellenére is elég szépen fut, ettől persze még más pályákon simán lehet majd belőle 15fps.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30720) CJ4567 válasza Habugi (#30719) üzenetére


CJ4567
veterán

SSD-n van a játék? Nálam az segített rengeteget, még CoC+AO3.4.4+Warfareval se láttam pillanatnyi beakadásokat.
Én orosz hangnak örülnék, csak nem emlékszem hogy káromkodnának csatában az NPC-k. (Mekkora lenne ha csatában annyit hallanál hogy cyka blyat majd jön egy gránát :DDD)

Pedig a DoF jó ha jól van megcsinálva, Stalker az egyik ilyen játék.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#30721) Dhampir válasza Habugi (#30719) üzenetére


Dhampir
félisten

A CoP elfutott NVS 3100M-el is, 1600*900 kijelzőfelbontással, 4 GB memóriával.

(#30722) Tekagi


Tekagi
tag

Sziasztok, én miután végig vittem StalkerCoP-ot elkezdtem mod-al probálgatni. Kezdetnek Sniper moddal játszom, hááát..az alapjáték van összekalapálva moddal :) De tetszik eddig, talán 2x ha kidobott (még csak most mentem át mocsárba) szóval aki játszott vele, megirhatná hogy végig ilyen jól működik e :) Azt hiszem sgm alapjára készitették, jópár extrával.

[ Szerkesztve ]

(#30723) Habugi válasza CJ4567 (#30720) üzenetére


Habugi
addikt

SSD-n persze, Stalkert nem rakunk máshova.. :N :D

Visszatérve kicsit a graf modra.., szép lenne, jó lenne, viszont tiszta egy merő bug! :(
Próbálgattam a Pabu által először majd másodjára linkelt verziót is, tiszta telepítésekkel.., az indításnál betöltödő MasterEffects ami az SMAA-ért és egyebekért felelős sajnos random kikapcsol.
Ott kezdődik hogy bármilyen Presettel csinálok egy mentés, majd ingame menüben valami minimális beállítást változtatok, pl DoF On/oFF vagy vsync On/oFF, nos akkor a mentés onnantól kuka, nem bírja a mod és XRengine hibával elszáll..

Nem lenne gond egyébként.., beállít & nem babrál szinten sima ügy, viszont random kikapcsol a MasterEffects.., hol F5-re (quicksave), hol attól ha éppen vállhoz emelem az AK-t.., nincs hotkey amivel vissza lehetne kapcsolni..
Ha ilyenkor mentek, mondván majd újraindítom akkor restart után is kakukk, úgy tudom újra működésre bírni ha az egész modot újra rátolom a játékmappára..

Ami azért nem gégé (azon felül hogy röhej lenne.. :DDD ) mert a nélküle készült mentés betöltése = crash.

Olvasgattam kicsit, a készítő bármilyen crash esetén a beállítások visszábbvételét javasolja..a nagy textúrákra hivatkozva.., cirka ~3GB vRamot eszik amúgy amikor fullosan működik, nekem van 8GB a VGA-n de gondoltam teszek egy próbát ezzel, mondanom sem kell semmit nem ér sajnos.. :(

user.ltx-et is próbáltam a hibátlan működés állapotában írásvédetté tenni, nem hozott eredményt.

Szóval ez így egyelőre kuka és kereshetek valami mást/köztes megoldást..

Btw.., megnéztem OSD/RTSS nélkül hátha arra háklis/amiatt kapcsol ki a ME, nem nyert.
Továbbá VGA OC nélkül, saját parancsikonnal rendszergizdaként, utána WinXP & 7 kompatibilitással, semmit nem értek. Avastot kilőttem, kivételekhez/nem buzera részleghez hozzáadtam az egész COP mappát, semmi eredmény..
Kiszedtem Programfilesból hátha jogosultság hiányban szenved, semmi eredmény..

Steam Offline mode.., esetleges felhőben tárolt beállítások/mentések.., Gizinéni bozontos szemöldöke se kavarhasson be, zéró eredmény.

Most így hirtelen meguntam.. :DDD

Szerintem nem is a mod/ME hibás, hanem szokás szerint ez a sz@rkupac Win10 boldogít.. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30724) Balathruin válasza Habugi (#30723) üzenetére


Balathruin
veterán

Nyugi, én is megszenvedtem, mert egy modra húztam rá (Braz), egy rakás textúrát fele vagy negyede méretűre kellett konvertálnom mert megtelt a játék memóriája.
A random kikapcsolás fixálható, le kell tölteni az új reshade verziót és beállítani hozzá azt.

Amit még tudok ajánlani az ez a kombó: absolute | atmosfear | OWR3 vagy AO3.1 Ha nem megy akkor az OWR3/AO3.1 felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#30725) rétisün válasza Tekagi (#30722) üzenetére


rétisün
veterán

jó régen játszottam már vele, de azért az rémlik, hogy (nálam, mert ugye mindenkinél más) egész jól ment, amúgy sztem a legjobb sgm 2.2 lapú mod.

azért az simán előfordulhat, hogy régebbi mentést kell visszatölteni, illetve a modoknál ajánlott jó sok mentést csinálni. nem quicksave-t, hanem menüből, illetve nem árt az automatikus mentést kikapcsolni. ezt most így hirtelen nem tudom, miért, de van, hogy a játék nem szereti az auto-mentést.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30726) Habugi válasza Balathruin (#30724) üzenetére


Habugi
addikt

Egy 2016 áprilisi verzió van most rajta.., ennél újabb?

Eszembe jutott még pár dolog, azokat még kipróbálom és ha egyik sem segít akkor ez a mod kuka és csekkolom azokat amiket linkeltél. Ezek egyébként elvileg részét képzik a mostaninak..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30727) Balathruin válasza Habugi (#30726) üzenetére


Balathruin
veterán

1.1.0f1 van a hivatalos oldalon.

Ha sehogyan se megy akkor (akár a linkelt modokra) dobd rá csak a textúrákat, persze figyelmesen mert pl. a ruhákét nem kell (más modell miatt)

(#30728) Tekagi


Tekagi
tag

Letöröltem sniper moddal való játékot, nagyon könnyitett verzió. Forumon olvasgattam, sgm mellett döntöttem hogy feltelepittem, dicséritek :) Még elején bogarászok az elfoglalt falúba, rejtekhelyeket keresgetem :) Az mondjuk nem hátrány hogy nincs 800féle fegyver.Az már inkább h nem találok jó páncélt, nah de majd kialakul)

[ Szerkesztve ]

(#30729) Habugi válasza Balathruin (#30727) üzenetére


Habugi
addikt

Phejj, na ezért nem modoltam kb 5éve Stalkert.., egy ideje elfelejtettem már de most újra világos lett micsoda móka ez.. :DDD ;]

Pepitában laza egy nap után..

Remake aka EnhancedEnvironment minden verziója ha a ReShadet is használjuk belőle.., KUKA. Miért? ... Erről szólt a #30723.., sajnos.

Mélytöröltem az egész hóbelevancot, Steam újrainstall (+szűz COP biztonsági másolat..) és ráment az Absolute + AtmosFear.., nem fagy nincs CTD. Oké.., cserébe csúnya a Remakehez képest, gagyi AA, régi alap Armor/Weapon/NPC skinek.
Gondoltam egyet és kaptak harmadiknak egy SweetFX-et.., ollé, SMAA powa! :)

Viszont.., textúrák ugye rosszabbak, a fegyó/armor/npc textúrák pedig még mindig gagyik..
Na gondoltam egyet és rátoltam a Remake aka EE textúráit.., itt egy csodálatos dolog történt, kín szenvedéses betöltés után olyan szintű hangrobbanással egybekötött CTD-t kaptam, hogy féltem h gajra ment a fejhallgatóm..

Oké, ez így nem lesz jó konstatáltam..

Mélytörlés #2.., óóó nemgáz van mentésem..
Csavartam egyet a történeten.., elsőnek ráment a Remake aka EE de ReShadet töröltem belőle.
Próba megvolt szépen futott, zéró CTD viszont ReShade híján nuku AA, textúrák ugye pengék/újak különös tekintettel a feljebb többször kiemelt trióra de az egész játék színe valahogy totál vérszegény volt.

Na.., nagylevegő, Remakere elsőnek ráment a SweetFX, SMAA powa #2 ( :DDD ), szín még mindig viselhetetlen.., tesztelgetés, mentés/betöltés stb.., már elég jól tudtam mivel lehet kinyírni/CTD-be hajszolni, hibátlan, ok..

Harmadiknak Remake & SweetFX nyakába oda tettem az AtmosFeart is..
Annak valószínűségét valószínűtlenségét hogy ezt hosszútávon túléli a játék, még tetéztem egy FOV Switcherrel is..

Most tettem bele egy órát és teljesen hibátlan.., megvannak az UHD textúrák, SweetFX nyomja az SMAA-t, minden másért pedig az AtmosFear felel.. :C

Meg kell mondjam eszelősen jól néz most ki a játék, kíváncsi vagyok ezzel a hibrid megoldással/modolással meddig tudok játszani mire rámköszön egy megkerülhetetlen CTD, ami kinyírja a storyline folytatásának lehetőségét.. ;]

Jah igen.., így a végére egy slusszpoén.., a végtermék valami csoda folytán rámászik 3magra is amikor az első elér a 100%-ot. Nem tudom, meg se kérdezd, viszont ezalatt az egy óra alatt nem láttam az első magot 100%-on, 90-95%ig felmászik és ott felébred téli álmából a második ill. a harmadik, egyszerre.
Ha tippelnem kéne a SweetFX/AtmosFear valamelyike váltja ki/bírja ilymódon működésre a CPU-t..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#30730) Balathruin válasza Habugi (#30729) üzenetére


Balathruin
veterán

Szokásos Hablaty hosszúság. :D Nyugi én is tudnék mesélni sokat a rengeteg STALKER modolós szenvedésekről, a legutóbbi a CoC + Warfare + AO + Absolute + Autumn + Misery AF + outfit addon + Б.А.П + nanocell együttes működésének megoldása volt, de sikerült helyretenni és terjesztem a cheeki breekit a zónában a banditákkal. :D

(#30731) CJ4567 válasza Habugi (#30729) üzenetére


CJ4567
veterán

Hangrobbanás az alap, maxra tekert fejhallgatóval (mert halk alapból) szerinted milyen volt amikor random elkezd sisteregni a játék mindennél hangosabban? :D

No Sana No Life

(#30732) Tekagi válasza rétisün (#30725) üzenetére


Tekagi
tag

Letöröltem, elöször sgm-t probálom ki, volt egy kis gikszer vele de újratelepités után megy remekül :) Egy szovjet oldalrol szedtem le, install exe-s sok szovjet nyelvű pakk-al (gamedata-k) csomagban.Mindet fel se tettem, sgm-t, 2 nem tudom mit :DD meg a fixet de remekül műkszik.Fegyverekel is elégedett vagyok, a kinálattal. Nagyon vicces volt mondjuk h falu megtámadásánál egy stalkert követtem akinél nagyon jó sörétes volt) Most az a kedvenc fegyó, snipert szeretnék mellé szerezni.Páncélt meg passz honnan szerzek. Utolag is kösz a forditást és a forumon lévő sok hasznos infot :)

[ Szerkesztve ]

(#30733) rétisün válasza Tekagi (#30732) üzenetére


rétisün
veterán

"snipert szeretnék mellé szerezni"

a sniper verzióban azzal kezdesz. utána egy géppiszolyt vagy sörétest könnyebb szerezni (elvenni a hulláktól) mint ebben a verzióban sniperhez jutni.

amúgy ha előbb nem, jupiteren a mozdony tetején (ami a keleti alagúttól induló sínen áll) szokott lenni egy, bár úgy emlékszem csak mosin-nagant.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30734) Tekagi válasza rétisün (#30733) üzenetére


Tekagi
tag

Igen, eleinte tetszett is de túlságosan leegyszerűsitette dolgokat :) Technikai kérdésem lenne, betöltésnél sniper kezdett vacakolni engine hibával, olvasgattam forumot de nem találtam megoldást rá. A sniper a szovjet ami az alapjátékba van épitve 1.00 verzio.

(#30735) emre


emre
veterán

Mivel ez a látogatottabb topik ide linkelem:

[link]

(katt a nagybetűs szövegre)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#30736) Tekagi válasza Habugi (#30726) üzenetére


Tekagi
tag

illetve nem árt az automatikus mentést kikapcsolni....

Köszi, de hol tudom kikapcsolni? Snipert visszatetem, elvégre elfér, atm bázisnál elkezdte hogy betöltésnél hibát talál,kilép, feltettem egy fix-et aztán el se indult, még szerencse hogy nem később csináltam ezt a zseniális megoldást :D Most telepittem újra :)

(#30737) Balathruin


Balathruin
veterán

Banditaként nem egyszerű. :D

Már annyira sok volt a halott hogy kifogyott a memóriából a játék és le kellett venni a grafikát. :DDD De még úgy is szarakodott.

(#30738) Tekagi


Tekagi
tag

Nahát... a 3-ik képen mennyi fehér pötty van térképeden :R Ez mod? Melyik ha nem titok? Csak ne azt ird h Sniper :D kikapcsoltam automentést is mégis dobál ki betöltésnél.

(#30739) Balathruin válasza Tekagi (#30738) üzenetére


Balathruin
veterán

Call of Chernobyl + Warfare (nekem a 07.13-mas van meg, 3 napja frissült)

(#30740) Tekagi válasza Balathruin (#30739) üzenetére


Tekagi
tag

Köszönöm szépen :) most sgm 2.2-vel játszom, az hiba benne h kikapcsoltam aknákat és mocsárba mégis bekovályogtam valami aknamezőre? Kicsit utána olvasok ennek a mocsár pályának, jó lenne az az égbolt brigád bent lenne, alig van már mentőládám :D

(#30741) xFreex válasza Tekagi (#30740) üzenetére


xFreex
aktív tag

Nem. A mocsárban az aknák küldetés miatt vannak. Kell szerezned aknakeresőt. Küldetés része az is. Utána jelöli majd a minimapon az aknák helyét, ha elég közel mész hozzájuk akkor pedig hatástalanítod őket automata, csak kis időbe telik.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#30742) Tekagi válasza xFreex (#30741) üzenetére


Tekagi
tag

Köszi :) este már aknakereső miatt rohangáltam, találtam egy rpg-t is, cipelem lelkesen, de asszem megy majd ládába vagy eladom. Viszont megvan egyik kedvenc szovjet gépkarabély,Obokaan asszem a neve,mocsárba minden csöves bandita ezzel rohangál :) Azokra alfásokra leszek kiváncsi, mostmár jöhetnek, igy ez jó fegyverzet ami van)

(#30743) rétisün válasza Tekagi (#30742) üzenetére


rétisün
veterán

"igy ez jó fegyverzet ami van"

alfások ellen? majd meglátod ;]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30744) Tekagi válasza rétisün (#30743) üzenetére


Tekagi
tag

Abakan a fegyver neve, már távcsőves :) ehh most mocsárba mászkálok azt a katonai csomagot keresem, kerestem. Meglesz csak türelmetlen vagyok :) Már van bulat páncélom is :) Úgy értem hogy a fém detektoral mászkálok, a 6 katonát megtaláltam :) Jó kis mod ez eddig :) A pályák között mászkálhatok? Kordonba sok sok lőszert tettem el, későbbi fegyverhez.

(#30745) xFreex válasza Tekagi (#30744) üzenetére


xFreex
aktív tag

Igen mászkálhatsz területek között. Visszatérthetsz korábbi helyszínekre.

Tipp: Clear Sky intro.

Valamint érdemes ellátogatni a ingoványnál a barlangba is a Veles detektorért.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#30746) Tekagi válasza xFreex (#30745) üzenetére


Tekagi
tag

Köszi, ilyen infok aranyat érnek :) Közben nézegettem modokat amk-t leszedtem de asszem még hetekig elleszek sgm-el.RétiSün nem aggodok alfások miatt...Műkszik a gyors betöltés mostanábban :D

[ Szerkesztve ]

(#30747) rétisün válasza Tekagi (#30746) üzenetére


rétisün
veterán

az elszórt fegyvereket is gyűjtögetheted valami ládába. igaz elég macerás kordonról szállítgatni, de ha 80-at belepakolsz a szerelő melletti nagy zöld dobozokba, sokkal olcsóbb lesz a javítás. az elején, amíg csóró stalkerként sétafikál az ember, ez jól tud jönni.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30748) Balathruin válasza rétisün (#30747) üzenetére


Balathruin
veterán

Még régen rájöttem a pontos működésére, csak ez kifejezetten Nitro-ra vonatkozik. De többnyire az összes fejlesztősnél 80-90 közt van a legolcsóbb pont, kis teszteléssel megtalálható.

(#30749) Tekagi


Tekagi
tag

Csak fegyver,páncél játszik azoknál ládáknál? Lőszer,gránát nem?

(#30750) Balathruin válasza Tekagi (#30749) üzenetére


Balathruin
veterán

Fegyver, páncél és képződmény.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.