Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) shield válasza Dhampir (#30250) üzenetére


shield
Topikgazda

Bizony "Titokzatos" dolgok ezek, mert a Sniper és a Braz mentések is erre jutottak.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30252) Dhampir válasza shield (#30251) üzenetére


Dhampir
félisten

A Snipert nem siratom, mert 5-10 perc volt, amíg betöltötte a játékot. :D

(#30253) Highground válasza rétisün (#30245) üzenetére


Highground
aktív tag

Most (tegnap este) tettem föl a Stalkersoup-ot! Én is most fogom elkezdeni! :) Egy kis kedvcsináló hozzá esetleg: OcedMyToaster
Egy kis vicces összeállítás :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#30254) CJ4567 válasza Highground (#30253) üzenetére


CJ4567
veterán

OCedMyToaster sajnos rég abbahagyta a videózást, ok nélkül. Elvileg még 13'-ban tönkrement a gépe, utána már csak simán játszik, nem videózik.

Amúgy van StalkerSoup topik, itt

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#30255) Highground válasza CJ4567 (#30254) üzenetére


Highground
aktív tag

Tudom. Mikor feliratkoztam rá még nem voltunk 1000-en sem. Azóta sem találok hozzá hasonló Stalker-es videóst. :(
Tudom. Csak szóba került. :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#30256) Aarpok válasza Highground (#30255) üzenetére


Aarpok
őstag

[link] OCed - hez talán nem ér fel eme dekorativ hölgy,de rendesen csapatja a S.T.A.L.K.E.R.: - t. :D

Аарпок

(#30257) Highground válasza Aarpok (#30256) üzenetére


Highground
aktív tag

Igen, őt is ismerem :) Pont ma néztem tőle egy videót, de valahogy nem... ugyanígy vagyok Jono Krukov-al és Grimwald-al is. :/

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#30258) hubai1979 válasza shield (#30251) üzenetére


hubai1979
őstag

Itt vagyok én,figyelgetek csak hát sajna szét vagyok csúszva,nekem még az a magyarosítás van meg, amit a saját játékod fáljaiból szedtél ki.Ha emlékszel nekem ott volt gond, ahogy visszatértem a hajóra a helikopterek ellenőrzése után,mentem csöcsös szakálhoz érdeklődjek, hogy látott e erre katonákat, na nekem ott azonnal lekapcsolt a játék,na az se most volt.A mentések természetesen működnek bármikor játszok velük.

Ja igen össze szedtem már bőven ezeket a cucokat, de nem kell semmi belőle a dokinak hiába viszem el neki.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30259) shield válasza hubai1979 (#30258) üzenetére


shield
Topikgazda

Örülök, hogy itt vagy. Ha jól emlékszem egyszer te találtál egy oldalt ahol valami végigjátszás féle volt. Szerintem ennél is be kell tartani valami féle sorrendet. Sajnos nem találtam vissza arra az oldalra. A mentéseim megint visszatölthetetlenek, így most egész mással foglalkozok, már eléggé bele úntam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30260) Dhampir válasza shield (#30259) üzenetére


Dhampir
félisten

Mivel foglalkozol helyette? :)

(#30261) hubai1979 válasza shield (#30259) üzenetére


hubai1979
őstag

Úgy ahogy említed,be is linkeltem neked afféle végigjátszásos segítséget, angól volt ha jól emlékszem,de hogy merre van már nem tudom.Mihejt lesz időm rögtön szélyel nézek utána.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30262) hubai1979 válasza hubai1979 (#30261) üzenetére


hubai1979
őstag

Ez az oldal inkább képekpen segít, mi hol van,hól található.valamire biztos jó lesz.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30263) shield válasza hubai1979 (#30262) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem, nem ez az. Ez több oldalon is meg van. Ha jól emlékszem az orosz volt és ott a küldetések sorrendje volt. Csak hülye fejjel nem mentettem el és közben csináltam egy tisztogatást cleaner progival és már nem találtam vissza.

Dhampir Most egy halom elektronikai panelt bontok, amikor végeztem vele, akkor 1-2 elektronikai kütyüt készítek.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30264) Dhampir válasza shield (#30263) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint nem játék miatt.

Ismertem egy bácsit, nagyon rendes ember volt, sajnos már nem él, aki idős emberként is állandóan dolgozott valamit és ha egyéb munkát nem talált magának, akkor apró darabokra, ízekre szedett mindenféle kiselejtezett elektronikai lomot. Külön gyűjtötte a csavarokat, apróbb-nagyobb elemeket és amit csak lehetett bevitt a MÉH-be. Sohasem unatkozott. :)

(#30265) hubai1979 válasza shield (#30263) üzenetére


hubai1979
őstag

Hát bocs,minél hamarab szét fogok nézni. :R :R :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30266) shield válasza hubai1979 (#30265) üzenetére


shield
Topikgazda

Már annyiszor kerestem, de nem jártam szerencsével.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30267) Zsoxx válasza shield (#30266) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Shield, a LEGENDARY modban csak több az ellenség (egyfajta hardcore játékmód), vagy van saját története is?

(#30268) hubai1979 válasza shield (#30266) üzenetére


hubai1979
őstag

Baszús, most nézegetem sehól nem találom. :F :F

Nem adom fel. :N :N :N

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30269) hanS20


hanS20
csendes tag

Sziasztok! Nem rég vettem új gépet, újra nekiállnék a zónának, immár kompromisszumok nélkül (régi gép megkötötte a kezem). Kérdés: CoC hogy áll már? Vannak-e hozzá modok? Grafikai, weapon pack, quest, ilyesmik érdekelnének! Előre is köszönöm!

(#30270) Dhampir válasza hanS20 (#30269) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Érdekelne, hogy milyen alkatrészekből álló konfigurációt építettél? (Ház, táp, alaplap, cpu, gpu, ram, hdd, odd, monitor, szünetmentes táp) :)

(#30271) rétisün


rétisün
veterán

elkezdtem a diverzánst....másnál is ellenséges lett mindenki a szkadovszkon, miután leadtam bárónak a tatyóját? ezzel kezdődik a mod.
nem tudok beszélni senkivel, csak ami a továbbjutáshoz feltétlenül kell. gondolom, ha előbb felveszem a küldiket (bagolytól a szennyvíztelepes, a pultos csajszitól a kormánykerék a kotróhajón, megatöbbi) és utána 'pirosítok be' mindenkit, nem fogom tudni leadni a teljesített küldiket, mert nem állnak velem szóba... :F
mondjuk legalább nem lőnek rám :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30272) rétisün


rétisün
veterán

ez most komoly? :Y

a szkadovszkon vagyok, kitörés jön, és menjek a sevcsenkora menedékbe? a szkadovszk nem véd meg? csak mindenki mást? ne vicceljünk már..... :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30273) Zsoxx válasza rétisün (#30272) üzenetére


Zsoxx
senior tag

És tényleg nem védett meg?

(#30274) rétisün válasza Zsoxx (#30273) üzenetére


rétisün
veterán

nem :( vissza is kellett töltenem egy korábbi mentést, mert a gyorsmentésnél már ment a kitörés, esélyem sem volt eljutni sehova, az a bigyó,amivel meg lehet úszni a kitörést, meg nem volt nálam. elég szegényes cuccal kezdjük a modot.

a térképen is a sevcsenkot jelöli menedéknek....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30275) Dhampir válasza rétisün (#30274) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Irányító barlangjában voltál már?
Ha nem szedték ki a modból, akkor talán ott van a Kitörés ellen védő gyógyszerből.

(#30276) rétisün válasza Dhampir (#30275) üzenetére


rétisün
veterán

korábbi mentéstől folytatva, a kör antennakomplexum alatti alagútból összeszedtem a gyógyszert, szóval az már megoldódott, ami jobban bosszant, hogy a bázisokon még a távcsövet vagy a csavart sem lehet elővenni, hiába van az sgm opcióknál engedélyezve.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30277) Dhampir válasza rétisün (#30276) üzenetére


Dhampir
félisten

Tényleg, ott is van. :K

Nem féltél oda bemenni?

Megcsinálhatná valaki azt, hogy az alapjátéktól eltérően valami az ember nyakába ugrik a fenti lukból. :D

(#30278) rétisün válasza Dhampir (#30277) üzenetére


rétisün
veterán

nem, mert nem a vérszívó-fészek felől mentem, hanem a tó felől. :P

de egyre kevésbé tetszik nekem ez a mod, mióta beszéltem báróval, mindenki ellenség, a legutolsó szakadt stalker is lő rám, akárhova megyek. asszem kezdek új játékot, és kihagyom az elején a 'vidd el bárónak a cuccát' küldit. anélkül is odatalálok a szkadovszkra :D

ja, most legutóbb már elő tudtam venni mindenfélét a szkadovszkon, az más kérdés, hogy semmire se megyek egy szál pisztollyal, normálisabb fegyvert meg még nem találtam :( nem mintha nem szoktam volna meg, hogy játék eleje elég kínlódós.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30279) rétisün


rétisün
veterán

a báróval való beszélgetést nem lehet kihagyni, de ha nem úgy megyek oda, hogy viszem a cuccát (és kérem a pénzt a fuvarozásért) nem pirosodnak be a népek a szkadovszkon. érdekes.
viszont nem is érdems kihagyni, mert ad egy zsoldosruhát, ami azért az alap bőrkabátnál jobb.

vagy attól pirosodnak be, ha fel is veszem? na majd mindjárt utánajárok ennek...

mod: ha nem viszem a cuccát, nem adja a ruhát. k***g :(((

ja, az irányító barlangjában valami trutyi van, bőrkabátban esélytelen bemenni.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30280) rétisün


rétisün
veterán

na most kergült meg a mod teljesen. hiába viszem báró cuccát, az a párbeszéd nem jelenik meg, amivel átadhatnám, így se zsoldosruha, se ellenségeskedés. a fene se érti, mára elég is volt ennyi.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30281) Dhampir válasza rétisün (#30278) üzenetére


Dhampir
félisten

Én is a tó felől szoktam, de akkor is félelmetes. :)

Ha nem akarsz mindenkit lelődözni vedd elő a nyúlcipőt, töltényt is spórolsz vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#30282) hanS20 válasza Dhampir (#30270) üzenetére


hanS20
csendes tag

Szia! Gigabyte H110M-S2H, Intel core i5-6500, Gigabyte GTX960 4gb, HyperX 8gb ddr4, WD 1TB hdd, Thermaltake Hamburt 530W táp, Kolink Aviator ház.
Erre kéne akkor vmi kis modocska. :) :D

(#30283) Dhampir válasza hanS20 (#30282) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, hogy leírtad. :R

A WiP-et ismered már?

Lost Alpha? (de az ShoC-os játék)

[ Szerkesztve ]

(#30284) hanS20 válasza Dhampir (#30283) üzenetére


hanS20
csendes tag

SGM Enot és WiP anno megvolt igen. Kérdésem az lenne, hogy a CoC hogy áll? Én ott lemaradtam anno, hogy kijött, harmincakárhány map, viszont (számomra) üres volt. Vannak már questek, weapon modok, stb. hozzá? Vagy mit ajánlassz? :D AMK Devolutionnal sem játszottam, az milyen?

(#30285) rétisün válasza hanS20 (#30284) üzenetére


rétisün
veterán

hirtelen a 'szövetség ideje' jut eszembe, amit mindenképpen ajánlanék, ha eddig kimaradt volna, SaGa59 magyarításával, az aláírásában van hozzá link.
illetve ennek a korábbi, rövidebb verziója, a 'gladiator', amit szintén érdemes megcsinálni, mert nem csak rövidebb, de el is tér annyira a 'szövetség idejétől'

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30286) Dhampir válasza hanS20 (#30284) üzenetére


Dhampir
félisten

Az AMK Devolution csak egy darabig játszottam, a Mocsárban kezdődik a sztori. Jó játék, de bugos, vannak szabályok, amelyeket be kell tartani benne, például az első helyszínen Kitörés esetén nem mindegy hol tartózkodsz.

(#30287) rétisün válasza rétisün (#30279) üzenetére


rétisün
veterán

a zsoldosruha veri ki a biztosítékot mindenkinél, amíg nem veszem fel, minden oké. asszem akkor jobban járok, ha eladom, így a játék elején minden fillér rubel jól jön.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30288) Dhampir válasza hanS20 (#30284) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó még a Suttogások Völgye és a Spectrum Project is.

COP modok

[ Szerkesztve ]

(#30289) Dhampir


Dhampir
félisten

Call of Pripyat: Special Edition :Y

Ez érdekesnek feljavításnak tűnik.

(#30290) rétisün


rétisün
veterán

aki játszott a diverzánssal: csak nekem tűnik úgy, hogy a fegyverek nagyon bénára vannak konfigurálva? legalábbis amik nálam vannak, az ellenfélnél hajszálpontosan lőnek, én meg egy svd-vel se tudok egyenesen lőni...vicc. :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30291) shield válasza rétisün (#30290) üzenetére


shield
Topikgazda

Na. itt vagyok, kicsit elmentem a mamával áztatni. :D
Én is beszoptam a zsoldos ruhával, de hamar beugrott. Ilyen kitörési gondjaim nem voltak, valószínűleg a ruha felvétele miatt lehetett. A fegyver használat a bázison, sem volt gond, csak akkor amikor akartam használni a FIcsoport fordításából a beszéd feliratozást. A Szkadovszkról akartam lőni az Alfásokat, na akkor lefagyasztotta. Én nem tudtam ezt a problémát megoldani, kértem tőlük segítséget, de nem kaptam.
A fegyverek elég rosszak, de így is már lett néhány javítva. xFreex még távcső .dds-t is átjavított, mert nagyon el volt k.rva. Még vannak fegyverek amik mellé hordanak, még azokat kellene beállítani, néhányat javítottunk. Az AK modelek elég gyengék. A Saiga 12K nagyon jó társ és mellé egy SG vagy másik nato fegyver, vagy a kőkemény Groza, de azt már az utolsó patch legyengítette. Sokszor az nélkül nagyon nehéz lesz.
Én is besokalltam, ezért is hagytam abba egy időre, megint betölthetetlenek a mentéseim. Szerintem a feladatok végrehajtásának sorrendje sem mindegy, nem találtam vissza a végigjátszás oldalára, így egyenlőre nem elérhető. Hubai több oldalt is belinkelt a tárgyak helyeihez és mit érdemes már az elejétől begyűjteni. Ezt majd megfogom csinálni az oldalamon, idővel.
Te melyik alapjátékot használod? Már arra is gondoltam, hogy lehet hogy másik alapjátékot kellene használnom, talán nem lenne más modnál is a mentés vissza tölthetetlenség.

Zsoxx nem tudok jó választ adni, mert már nem igen emlékszem. Az biztos, hogy kemény. Valószínűleg van benne új cselekmény is.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30292) rétisün válasza shield (#30291) üzenetére


rétisün
veterán

(eddig) nálam nem volt 'visszatölthetetlenség', igaz még azért elégggé az elején lehetek csak.

hogy érted, hogy melyik alapjátékot használom? a mod az ez:

hogy maga az alpjáték 'eredeti' CoP, vagy valamelyik SeregA-Lus verzió, azt meg nem mondom, csak betettem a gaedata mappát a korábban a 'halál elllen' modnál használt CoP mappába.

furcsaság mondjuk van nálam is, pl. meg kéne keresnem a hajnalosokat, találkoztam is egy csapattal, de hiába beszélek velük, a feladat továbbra is marad. vagy vannak még valahol (a vasúti barlang jupiteren még lakatlan) vagy ez már valami bug.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30293) hubai1979


hubai1979
őstag

A vasúti barlangban lesznek,a tudósok küldie után rögtön megjelenek, rétisün.

. shield, valamelyik letöltő oldalon találtam meg annak ideén a végigjátszást,az oldalt három nyelvre lehet lefordítani,ha jól emlékszem.Ott találtam egy fórumot valami linket,a hozzá szólásokban,peresze angol fordításban adtam meg.És szerintam azért nem engedi a belépeést, megtaláltam,de nem tudok beképni,faszom ebbe a sok reklámba,

shield, én például nem raktam rá az utólsó javítást,nem lehet hogy a véget baszik be fojamatosan,nekem megfelel a fegyver úgy is,ha átmegyek egy másik helyre rögtön avval kezdek hogy ellenörzöm a távcsövét.

:K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30294) shield válasza rétisün (#30292) üzenetére


shield
Topikgazda

A tudósok adják a küldetést, el kell kísérned a csapatot a csatornához, kihozni a képződményt. Ekkor támad meg benneteket egy Irányító, amit gyorsan el kell intézned. Így már tiszta a terep és beköltöznek a Hajnalosok.

hubai1979 már az utolsó patch előtt is már kellett 1x újra kezdenem emiatt. Igaz, akkor sokat cseszekedtem a beszéd feliratozással. Dobd át a linket!

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30295) hubai1979 válasza shield (#30294) üzenetére


hubai1979
őstag

Nem tudom mester :O :O ,már pirossal írja hpgy az oldal nem le érhető.

A fegyverek,én szereztem a zoldosoktól egy xm8-at,gyönyörűen muzsikál.

Bocs kérdés, a magyarosítás már teljes?

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30296) shield válasza hubai1979 (#30295) üzenetére


shield
Topikgazda

Áh.. nem teljes. Kb. 80%-ra becsülöm. Ha Informátor "Tudás tárát" leveszem belőle akkor jobb a helyzet.
Persze vannak benne jó fegyverek, de volt olyan amikor távcsöves fegyverrel jó mellé lehetett durrantani vagy amikor az AKM lövedéke 40-50 méternél leesett. Néhány fegyver be lett pontosítva és a lőtáv is lett javítva, de a többi javításra vár, de ez egy későbbi terv.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30297) hubai1979 válasza shield (#30296) üzenetére


hubai1979
őstag

Oké köszi a gyors választ. :R :R :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30298) shield válasza hubai1979 (#30297) üzenetére


shield
Topikgazda

rétisün jelezte, hogy rossz a letöltő linkem, javítani fogom. :B

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30299) hubai1979 válasza shield (#30298) üzenetére


hubai1979
őstag

Nézd meg ezt ,ez egy utorrent dolgot ad.

[link]

[link]

Ahogy mondod mester, rétisün :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30300) rétisün válasza shield (#30294) üzenetére


rétisün
veterán

és hubai1979: akkor ezek szerint át kell mennem jupiterre emiatt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.