Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Antonius1978 válasza Balathruin (#31650) üzenetére


Antonius1978
addikt

Valami lua/LUA hibaja volt,a log a masik gepen van sajnos, remelem hogy nem fog sokszor osszeomlani, Zatonon nagyon stabilan mukodott, asszem csak 1x omlott meg.

(#31652) Dhampir válasza Erdő (#31648) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem tudom, hogy a játszott modban miképpen van megoldva, de az alapjátékban a "vérszopó-szigetes" mérések megkezdése előtt érdemes volt kitisztogatni a környéket.

(#31653) Sensut válasza Erdő (#31648) üzenetére


Sensut
őstag

Én meg azt a fejlesztést nem találom az Informátornak, ami a Fűrésztelepnél van (?), a páncél fejlesztést. Felkutattam mindent a fűrésztelep környékén, de sehol se találom. A konténereknél levőt keresd a kis oldaltetőn annál a legbelső garázsnál, amiben a bandita boss van. Arra a tetőre a párkány mentén tudsz eljutni a csöveken.

Itt van 2 másik gránátvetős fegyver, amiken a gránátvetőt nem lehet használni:

(#31654) Erdő válasza Antonius1978 (#31649) üzenetére


Erdő
tag

Beszéltem már Zlatával, nem maradt ki, ennek ellenére nem találtam, de negyedik átnézésre megvan!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31655) Erdő válasza Sensut (#31653) üzenetére


Erdő
tag

Kösz, közben megtaláltam!
A Fűrésztelepen lévő is nagyon ratyi! Nekem a teherautó mellett volt a földön, de simán el lehet menni mellette, úgyhogy érdemes F nyomogatással pásztázni a környéket, hogy felvillanjon a megnevezése.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31656) Erdő válasza Sensut (#31653) üzenetére


Erdő
tag

Gránátvető: a grenade_launcher_status állítása nem segít?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31657) shield válasza Sensut (#31653) üzenetére


shield
Topikgazda

Ezt érdemes letöltenetek, benne a Segítség.
Valószínűleg a fenti nagy épület Savastó felőli ajtó mellett lesz a fal és a polcok között (nálam eddig mindig oda rakta), érdemes F nyomkodásával keresni, mert már volt olyan hogy nem látszott a pendrive.

Erdő ahogy múltkor írtam, belehet kapcsolni a gránátvetőt, amit próbáltam működött, csak nincs hozzá animáció.

Én meg szívom a fauszt, Zatonon nem mindenhol lesz jó a mentés, most pl. nem tudok átmenni Jupiterre. :W
A bandita kereskedőnek vittem vissza a lámpáját, ott mentettem, már nem is lehetett visszatölteni. Ugyanígy jártam az Alállomáson és a Fűrésztelepen is.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#31658) Riot Gin válasza Sensut (#31653) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Ez még csak a fekete leves kezdete, van ennél mélyebb is a fegyverek között.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#31659) Sensut válasza Erdő (#31656) üzenetére


Sensut
őstag

Engem nem érdekel, nem használom egyiket se, csak jeleztem Shieldnek, ha javítani akarja a fegyvereket. Ez a mod engem egyáltalán nem győzött meg :N Amint befejeztem - delete.

shield: nekem is mindig odarakta az eredeti SGM-ben, gondoltam, hogy ezen is változtattak a Diverzánsban. Csakhogy sehol se találom itt. Egyébként én le se veszem az ujjam az F-ről, szinte mindenhova már úgy megyek :D

[ Szerkesztve ]

(#31660) kekeeci


kekeeci
senior tag

Egy kis segítség (csalás) az 'F' nyomogatáshoz:
az actor.ltx-ben a pickup_info_radius változót átírni nagyobbra (pl. 30), akkor távolabbi cuccokat is észre lehet venni. Eredetileg ez csak 2 - 5 szokott lenni.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#31661) Balathruin


Balathruin
veterán



:D

(#31662) Riot Gin válasza Balathruin (#31661) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

COC? Sima COP? MISERY?

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#31663) Balathruin válasza Riot Gin (#31662) üzenetére


Balathruin
veterán

CoC jele más, sima CoP nem fog ennyit enni, Miseryt nem jászom.
Ez 64 bit. ;]

(#31664) Sensut válasza kekeeci (#31660) üzenetére


Sensut
őstag

Megtaláltam a fejlesztési sticket, ezek szerint egy harmadik helyen a Fűrésztelepnél :) A rönktelep szélén a drótkerítés mellett:

(#31665) Riot Gin


Riot Gin
aktív tag

Hogyan lehetséges az, hogy a jegyzet fájlokban(.txt) a ciril betűket is láthassam?

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#31666) Balathruin válasza Riot Gin (#31665) üzenetére


Balathruin
veterán

Normális programmal kell megnyitni, pl. Notepad++

(#31667) borovi


borovi
aktív tag

Most találtam, érdemes megnézni, nagyon érdekes!

(#31668) Erdő


Erdő
tag

Shield, Kekeeci: ezek nagyon jól jöttek!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31669) Sensut


Sensut
őstag

Hermannak vajon még mi kell ezeken kívül a bioradarhoz?

Nekem a leírtak szerint megvan minden trofea.

Ormányos lábból 2 féle is van, de még így se fogadja el :F

(#31670) Dhampir válasza Sensut (#31669) üzenetére


Dhampir
félisten

Ormányos lábból 2 féle is van, de még így se fogadja el :F

Meg kell találni hozzájuk a zoknit is. :D

(#31671) agojozsef válasza Sensut (#31669) üzenetére


agojozsef
csendes tag

ijen kell neki 5 db Ezek csak rejtekhelyeken találhatók pl Bölény zsákja stb

[ Szerkesztve ]

(#31672) Antonius1978 válasza Sensut (#31669) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehet hogy voros verszivo csap kell neki, vagy masfele, amibol 3-at talalsz az elejen valami relytekhelyen, de az feheres szinu, szoval vagy a voros szinu, vagy a feher szinu kell esetleg, de az is lehet, hogy masfele testresz... :W

Agojozsef mutatta kozben, igen, akkor a feher kell, azt nem tudom hol lehet talalni, szerintem csak SGM relytekhelyeken vagy fene tudja...a megolt verszopok vagy feketet vagy voroset adnak.

Amugy bealltam Csapajevhez, az baj ? 2 kuldetest kaptam, 1 zsoldos kinyiras, 2 tavcso, most meg mas mar nincs.

[ Szerkesztve ]

(#31673) Physicist03


Physicist03
senior tag

Üdv Sztalkerek

Jó rég nem jártam errefelé. Mi újság? Ahogy látom már nem pörög annyira a topic mint régen. Van valami új érdekes mod amit érdemes kipróbálni? Most az SGM 2.2-őt kezdtem el újra grafikai modokkal, jó rég nem játszottam azzal sem.

(#31674) Riot Gin válasza Balathruin (#31666) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Köszi, műkszik a dolog :)

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#31675) Riot Gin válasza agojozsef (#31671) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

329 kiló teherbírás? Atya úr isten öcsém!.... Az már valami! Én ennél kevesebbről tudok, ami a max, csak a Dawn Exonál.

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#31676) Sensut válasza agojozsef (#31671) üzenetére


Sensut
őstag

Akkor rossz a szöveg, mert "fekete vérszopó csápot" ír és azok a nagyok csak "vérszopó csápok".

[ Szerkesztve ]

(#31677) kekeeci válasza kekeeci (#31660) üzenetére


kekeeci
senior tag

Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy ez az összes stalker verzióban működik, kivéve a fájlvédelemmel ellátottak (pl. NS), vagy actor.ltx-et nem (vagy nem úgy) használók.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#31678) Dhampir válasza Physicist03 (#31673) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezerrel pörög, és itt vannak a S.T.A.L.K.E.R. - StalkerSoup és Narodnaya Solyanka és a S.T.A.L.K.E.R - Lost Alpha topikok is.

Érdemes kipróbálni a ShoC-os Hullócsillagot is.

(#31679) shield válasza Physicist03 (#31673) üzenetére


shield
Topikgazda

Üdv újra itt! Van néhány jó mod, nézd meg SaGa59 tárhelyét (aláírásában), jó néhány fordítást készített, és igen jók.

Antonius1978 én is csinálnám a távcsöves küldetést, de nem tudok át menni Jupiterre, megáll, a mentést sem tölti be. A ku.va anyját! :W

Riot Gin nálam 2.5t a teherbírás, a franc se fogja állandóan pakolgatni a cuccot. Így is sok időt visz el a pakolgatás és javítgatás. Alapjárat 1t. :B

Sensut majd megnézem a vérszopó csáp témát, ha valahogy át tudok jutni Jupiterre.

kekeeci köszi az F kereső tanácsot, jól fog jönni.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#31680) Antonius1978 válasza shield (#31679) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez akkor tortenik, ha a banditaval mesz Janovra, vagy azt kihagytad, es Navigatorral mennel ?
Ha nem a banditaval mesz, akkor lehet hogy az az oka ? Nem tudom, csak 1 otlet.
En ujabban nagyon ovatosan jatszom, eloszor az alapjatekbeli kuldiket csinalom, csak utanna vallalom el a tobbit, ugyanis egyszer elvallaltam Novikovnak a fejlett detektoros kuldit, es lehet meg masokat is, es osszeomlott, nem tudtam atmenni Zatonba.Aztan visszatoltottem egy regebbi allast, ahol nem mentem Novikov cucca utan, es helyrejott, azota sem omlott ossze, pedig ma jatszodtam kb 10-12 orat osszesen.
Most en is a bioradar dolgai utan koslatok, meg kell asszem 3 torpe kez, es van 2 feher verszivo csap is, valamelyik fontosabb karakter szajreja kozott talaltam, talan Csapajev Sakalos kuldetesekor Sakal cuccai kozott, mar fene tudja.

A pokokat imadom, adnak egy jo kis + adrenalint, amikor meghallod a cserregesuket, az elejen duplacsovu vadaszpuskaval szikla tetejerol, esetleg masfajta soretessel, aztan a kezdo Grozaval (felfejlesztve minden rajta), ujabban meg - Sensut mester utmutatasai nyoman :DD - mar PKM-el irtom oket, allatira elvezem a hangjukat, kb olyan mint a visitas es lonyerites kevereke, amikor kipurcannak, akkor ugy nyeritenek mint egy lenyilazott csatamen (ezt a kifejezest valami regenyben olvastam) :DDD

Amugy a zsoldosoknal is van 1 hiba, amikor kajat kernek, tulajdonkeppen nem egyszeru kajat, hanem 5 db olyan talcara csomagolt abrakot (2 fele van, mind1 melyik tipusut), es egy doktortaskat kernek, mar nem emlekszem milyen fajta, valami Autodoc es mustarsarga szinu, valamelyik rejtekben talaltam.

(#31681) Sensut válasza shield (#31679) üzenetére


Sensut
őstag

A hibajelentések, amiket korábban írtál volt, azok mintha az alpha csapatokra vonatkoznak, talán azokkal lehet valami gond. Próbáld meg kikapcsolni az SGM beállításokban. Én az elején vagy 2 hullám után kikapcsoltam, mert az agyamra mentek és semmiféle crash nem volt eddig. Nem akarom elkotyogni, de már nagyjából kivégeztem a 3 nagy pályát és most kell átmennem Sötét Völgybe, de még egy összeomlás vagy fagyás sem volt eddig ebben a modban, pedig sokszor elég nehezen találtam fel magam benne és sokszor kóboroltam el-vissza a pályák közt potyára. Ilyen szempontból stabil a játék, bár Janovnál eléggé laggol néha. Kíváncsi leszek Sötét Völgyre. Úgy látom ez nem az az SGM, amelyikben a Raktárakhoz is át kell majd menni, csak Sötét Völgy van benne. De mondom, az alpha csapatok nálam kikapcs már az elején.

(#31682) Erdő válasza shield (#31679) üzenetére


Erdő
tag

A vérszopó csáp megnevezését a feladat leírásánál szerintem is javítani kellene, mert nem a "fekete" kell (nekem abból már van vagy 30, de nem veszi át Hermann), hanem a sima, jelző nélküli.
És ha már belenyúlsz, azt is érdemes lenne átírni, amit Antonius mond: a zsoldosok kajakérésénél: amikor a zsoldos mondja, akkor jól van a szövegben, hogy kajacsomag, eü. csomag, de amikor később a feladatlistában nézi az ember, akkor ott kenyér, kolbász stb. szerepel. Ez utóbbit kellene javítani.
Kiakadások: csak tipp, de ha másnál nincs ilyen pályaváltás probléma, akkor talán a túl sok felszerelés játszik be... Próbáltad úgy, hogy leteszed a ládába, és úgy váltasz pályát?
(Én bekapcsolt alpha csapattal játszok, és nem volt ilyen jelenségem.)

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31683) Sensut válasza Erdő (#31682) üzenetére


Sensut
őstag

Az biza! Ezt a Soupban már megtanultuk, hogy max 200 kiló után lehet várni a crasht az inventory miatt. Ez pályaváltáskor, visszatöltéskor - minden betöltéskor jelentkezhet!

(#31684) agojozsef


agojozsef
csendes tag

Lehet barátkozni a zsoldosokkal is. Jupiteren a betonkád anomália melletti zsoldos tábor vezetője Molfar jó kis küldiket ad.Egy zsoldos ruha meg sötét PDA-ja kell.

(#31685) Riot Gin válasza shield (#31679) üzenetére


Riot Gin
aktív tag

Te kis zóna tevéje / kamionja :D (Viccelek, remélem nem sértettelek meg.)

Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

(#31686) Erdő válasza agojozsef (#31684) üzenetére


Erdő
tag

Igen, csak arra kell vigyázni, hogy mikor veszi föl az ember a zsoldosruhát :)
És be is lehet lépni hozzájuk, de kipróbáltam, és nem adott újabb küldetést a belépés után. Ráadásul az sgm 2.2-ből úgy rémlik, hogy ha belépek hozzájuk, akkor a Hajnal-tagságomat törli. (Bár épp ők sem adnak küldetést.)
Kószát valaki át tudta vinni Pripjatyba? Nálam a nagy, kupolás terembe érve meghalt úgy, hogy csak lövések hallatszottak, és összeesett, pedig nem volt sehol senki sem. Talán a Monolit szólította magához. De ez törvényszerű, vagy kezdjem elölről az átkelést?

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31687) Erdő válasza shield (#31679) üzenetére


Erdő
tag

A Diverzáns_cuccokban, a Mit kell gyűjteni előre mappában lévő fájlban az utolsó négy képződmény:
3 Húscafat
2 bengáli tűz ?
2
1 Szem
Nekem a következőket kell Ozerszkijnek vinnem (bár lehet, hogy ezt nem mindig ugyanígy adja):
3 Húscafat
2 Szikrancs
2 Facsarék
1 Szem
(És a "fekete" vérszívó csápot itt is érdemes lenne javítani.)
Kösz!

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31688) agojozsef válasza Erdő (#31686) üzenetére


agojozsef
csendes tag

Csak addig vagy zsoldos ameddig rajtad van a zsoldos ruha. Nekem lehet hogy szerencsém volt Molfarral .A kereskedő mögötti épületben találod.Küldije a következő:Molfar zsoldosaival aJupiter gyár területén mutánsokat kell kiirtani na én itt találkoztam a Stalkerjátékok legerősebb irányítójával csak menekülni lehet elöle,és ez a feladat............első megoldása.Egy kicsit emeli az adrenalin szintet "ez a lényeg " Zombivá válást is láthatsz.A kereskedőnél az előőző képen látható mesterlövész puskát rendelhetsz csutkára tuningolva aránylag jó. Mellesleg Mennykő vintarja egy lövéssel a legerősebb exóst is leszedi 3-400-méteren belül.úgy hogy nem is kell pixell pontosan céloznod Kószával nem sokat veszítesz, de ha meg akarod menteni mielőtt a nagytermben a kapcsolókat felkapcsolod a mutánsokat le kell vadászni.Egy tipp amikor visszakapcsoltam az áramot ott a konténereknél a zsoldosokat láng szóróval sec -pec elintéztem, és közülünk mindenki életben maradt. Mennykőnek odaadom a vintarját a játék végén

[ Szerkesztve ]

(#31690) Erdő válasza agojozsef (#31688) üzenetére


Erdő
tag

Kösz! Az üzem kipucolása a zsoldosokkal - megvolt. Úgy értettem, hogy ha utána belépek hozzájuk, akkor felszerelést ugyan adnak, de újabb küldetést nem. Legalábbis rögtön, aztán ki tudja, mi van később.
Szerintem érdemes újra végigjárni a pripjatyi átjárót, noha nem muszáj, mert lehet Garikkal utazni. De tök izgi, más sztalkerek is mászkálnak benne, és újra tele van mutánsokkal.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31691) Sensut


Sensut
őstag

Áááááhá! Szóval ő ...

Ez érdekes fordulat :K

(#31692) Antonius1978 válasza Erdő (#31682) üzenetére


Antonius1978
addikt

Egesz pontosan nincs teljesen jol, ugyanis kisse felre is ertelmezheto, ugyanis azt mondja a zsoldos, hogy vigyel 6 etelcsomagot es egeszsegugyi taskat, valahogy igy.Namarmost ez ertelmezheto ugy, hogy 6 kaja+6 taska, vagy ugy is, hogy 6 kaja+1 taska, de a helyes valasz 5 kaja es 1 taska, ennyit vettek el tolem.

Kifagyas sok ladaban tarolt cucc miatt : nekem is jo sok mindent el kellene adnom, csak az az idegesito ebben a modban, hogy elore nem lehet tudni, hogy mire lesz kesobb szukseg.Shield leirasaiban valami olyasmit olvastam, hogy kell majd 5-6 valamilyen fegyver, es 5 Veles detektor, valahol majd, kerdes hogy milyen fegyver kell, es egyaltalan meg hany ilyen kuldetes van, ahova valamilyen fajta fegyver kell, mert amint ezt megtudtam, azonnal adom is el az osszes tobbit.

Erdo : jo akkor tudni ezeket a kepzodmenyes dolgokat is, akkor gyujtom majd ezeket a kepzodmenyeket.

En eloszor beleptem Csapajevhez, 2 kuldi, vege, utanna a Hajnalosokhoz, a mutans kuldik utan vege - ha meg visszamegyek Csapajevhez, akkor szoba sem all, lehet azert, hogy beleptem a Hajnalba ? tuti, kerdes, ha kilepek a Hajnalbol, akkor ujra szoba all-e velem, a zsoldosokhoz meg nem leptem be, jol is tettem ha utanna ok sem adnak kuldit, marmint a gyar kipucolos kuldiken kivul.

En mar 1400 hirnevnel tartok, nem tudom ez mennyire befolyasolja a kuldetest adokat...
Jelenleg 2 dolgot csinalok/csinalnek, van 750 ezrem, es ha jol lattam, akkor egy AgoJozsef kepen levo Exo-t tudok venni a tudosoknal belole, egyelore csak tesztkent, mert a zsozsot berakom kamatra, es amikor lesz osszvissz vagy 2 millam akkor megveszem, addig nem, de ki tudja.
A masik, hogy meg kell szerezzem az Iranytu/Compass kepzodmenyt, fel is megyek a fennsikra a orrmanyosok feszkepe a helikopterhez egyenesen, mert oda mutat a nyil, de se a kopter tetejen, se alatta nincs semmi, fejlesztett Svaroggal is pasztaztam, semmi, hol a fenebe lehet az a kepzodmeny ?!

(#31693) agojozsef válasza Antonius1978 (#31692) üzenetére


agojozsef
csendes tag

A fensíkon bent a barlangban a helikopterrel szemben Az exo kb 200000-rubel a pripyati kereskedőnél

(#31694) Antonius1978 válasza agojozsef (#31693) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom, kozben bementem a barlangba, es meglattam, viszont a meglepi is jol jott, mert meglett a 3 torpe mancs, mar csak 1 feher verszivo csap hianyzik, es minden mutans testreszt leszallitok.

Viszont az Exot nem vettem meg, ugyanis gyengebb mint amit Furgevel hozattam, 150 teherbiras, ennek meg csak 100, es a Hajnalnak jobb a golyoallosaga is, megfejelve 2 aranyhallal, es 2 eletko-vel, az osszesen +70% golyo, es 40% utesallosag, plusz a 2 eletko 46 regeneraciot ad, gyakorlatilag fegyverrel csak a Gauss vagy raketaveto tudna elpusztitani, a macska es kimerakarmolastol viszont szinte azonnal kimulok :DDD
Azt hittem, hogy 300 kg a teherbirasa, de mostmar sejtem, hogy te matattal bele :)

1 tanacs : a kontenerraktar es a Monolitosok kozotti dombocskan van egy kis hatizsak, benne egy Sarkany nevu kovecskevel, igy mar nem sok gondja van az embernek a tuzre,vegyi tamadasra,es elmetamadasra :C
Es fejlesztetni is lehet, en + kilokat tetettem ra, mert en nem szoktam csalni a jatekban :P

(#31695) Erdő válasza Antonius1978 (#31692) üzenetére


Erdő
tag

A szörnytestrészek begyűjtése (bioradar) utáni képződmények összegyűjtése feladat nem olyan nagy gáz, mert zsoldosoknál és anomáliákban is lehet olyanokat találni.
Én sajnos Csapajevet buktam, mert Sakáltól úgy vittem vissza a pisztolyt, hogy előbb elfogadtam a kenőpénzt, majd utána kinyírtam Sakált (és a többi zsoldost). Azt hittem, hogy így is jó lesz, de sajnos így árulónak érzékeltek. Nem életszerű, de nyilván így van bedrótozva. Visszamenteni meg nem tudtam, mert egy csomó mindent megcsináltam közben. Szívás...
(Ja, és én megvettem a "Rák" ruhát 700 sokezerért, de lesz majd egy ilyen egy pripjatyi rejtekhelyen. Vagy legalábbis nekem volt.)

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#31696) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Még, hogy nem pörög a topic. Kicsit nem nézek be máris 2 oldalnyi hsz van :D
A sárkányt én pripyatban találtam először meg, a tudós hátizsákjában a Rák1 Exoval együtt.
Ez a több száz kiló cipelhető megoldás hogy van? Amúgy az ilyen kekeeci féle trükközéseket lehetne publikálni valamilyen formában (mit hol mire kell átírni), kipróbálnék párat :)

Amúgy asszem nekem vége a játéknak egyenlőre. A helikopterek rég elmentek már, ott maradtam. Kemény a helyzet :D 400 zombi kiirtása majdnem meg is volt (76 volt vissza), és egy pár küldetés még volt, lettek újak is. Például beálltam a Monolithoz még vezekeltem is, hogy bevegyenek. A Monolith főnök elküld az Élet vizéért először Zatonba. Ott megoldom amit meg kell, de Jupiterre visszamenni már nem lehet. Kilép a játék, és a korábbi mentések sem tölthetők vissza. Nem tudom mi történt, semmihez nem nyúltam. A helikopterek felszállása után többször kilépked a játék van hogy szó nélkül, van hogy a "szokásos" hibát észlelt táblával+log.
Szerintem újra teszek mindent, majd az eddig mentések visszamásolása, aztán újra próba...

Amúgy nekem csak a helikopterek felszállása után sikerült megcsinálnom a Szkadovszk védelme küldetést. Az elhelyezett bombák nem robbantak, hanem lelövöldöztem mindenkit szépen több hullámban. Akinek sikerül a játék vége előtt írja majd meg, valszeg én rontottam el valamit.

A Monolith-os Kharon iratai hol vannak? Sehol nem találom. Átnéztem a területet fent is, lent is :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#31697) Sensut válasza ' Tzs , (#31696) üzenetére


Sensut
őstag

Tehát, néhány alapbeállítás, de figyelem - EZ CSALÁS!

- a cipelhető súly növelése (két fájlban kell átírni adatokat). Például, hogy 250 kilót tudjál vinni, de 260 legyen a maximum:

1. gamedata / configs / system.ltx

max_weight = 250

2. gamedata / configs / creatures / actor.ltx

max_item_mass = 250

max_walk_weight = 260 ;ez adja meg a maximum kilót, ami általában 10-zel több.

- hogy ne fáradjál cipekedés közben:

gamedata / configs / creatures / actor.ltx

jump_power = 0.01 ; minél több 0 az 1-es előtt annál kevesebb erőt veszítesz ugráskor - pld: 0.00001

jump_weight_power = 0.05 ; minél több 0 az 5-ös előtt annál kevesebb erőt veszítesz ugráskor túlsúllyal - pld: 0.00005

stand_power = -0.005 ; minél kevesebb 0 az 5-ös előtt annál hamarabb nyered vissza az erődet amikor megállsz - pld: -0.5

walk_power = 0.000008 ; minél több 0 a 8-as előtt annál kevésbé fáradsz menés/futás közben - pld: 0.000000008

walk_weight_power = 0.0001 ; minél több 0 a 8-as előtt annál kevésbé fáradsz menés/futás közben túlsúllyal - pld: 0.00000001

- a játékos alap mozgási sebességei:

gamedata / configs / creatures / actor.ltx

jump_speed = 7.6 ; minél nagyobb szám annál nagyobb az ugrás magassága.

climb_coef = 0.7 ; minél nagyobb szám annál magasabbra kapaszkodik.

run_coef = 2.1 ; minél nagyobb szám annál gyorsabban megy.

sprint_koef = 2.6 ; minél nagyobb szám annál gyorsabban fut.

run_back_coef = 1.8 ; minél nagyobb szám annál gyorsabban fut hátrafelé.

walk_back_coef = 0.8 ; minél nagyobb szám annál gyorsabban sétál hátrafelé.

- tárgyak / szereplők elérési távolságának növelése (pld. párbeszédkor vagy zsákok dézsmálásakor és kereséskor):

gamedata / configs / system.ltx

take_dist = 2 ; minél nagyobb a szám, annál távolabbról ered el a célt, de 3-nál nagyobb már sokat ront a játékmeneten!

gamedata / configs / creatures / actor.ltx

pickup_info_radius = 5 ; minél nagyobb szám annál távolabbra "látsz" kereséskor (a "használ" gomb).

[ Szerkesztve ]

(#31698) Sensut válasza Sensut (#31697) üzenetére


Sensut
őstag

Még valami. Ha valaki úgy jár, mint én, hogy elveszti a zsoldos ruháját és már nincs honnan szerezni egyet ahhoz, hogy bejusson a zsoldosok közé, akkor szóljon, mert küldök egy ideiglenes fájlt, amivel a janovi csapos csajszitól 15500-ért vehet egyet. Én nem tudom hova lett, pedig egyet őriztem a ládában direkt erre a célra. Most meg nézem és sehol sincs és már az sincs ahonnan zsákmányolhatnék egyet :F

(#31699) Antonius1978 válasza Sensut (#31698) üzenetére


Antonius1978
addikt

A kuldetesek elvegzese utan en mar a Hajnalos pancelban is be tudtam setalni, habar lehet hogy a kesobbi - ha lesz egyaltalan - kuldetesekhez kelleni fog, nem tudom...

(#31700) Erdő válasza Sensut (#31698) üzenetére


Erdő
tag

A szennyvíztisztítónál, a Kör antennáknál stb. szoktak lenni zsoldosok, tőlük lehet zsákmányolni zsoldosruhát.
Én meg most ebbe futottam bele: rádiózavarásos küldetés Pripjatyban: odamegyek, ahol az osztag eltűnt, kiírja, hogy vizsgáljam meg a holttestet, de nincs egy sem. ???

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.