Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) Dhampir válasza hubai1979 (#30600) üzenetére


Dhampir
félisten

A gerendás ház melletti tag lemosta magáról a naptejet, és most hátát sütteti a napon, miközben azon töri a kobakját, hogyan tud majd bemászni a feje fölött lévő ablakon, mielőtt még napszúrást kapna. :D

[ Szerkesztve ]

(#30602) kekeeci válasza Dhampir (#30601) üzenetére


kekeeci
senior tag

:)) :DD :)) :C :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#30603) SaGa59 válasza hubai1979 (#30600) üzenetére


SaGa59
őstag

A kép alapján ez az egyik olyan mod, amit lefordítottam. A Szolgálat katonája (КАК ВСТУПИТЬ В ДОЛГ). Ott van a google driveomon a fordítás is meg a mod is...

A kültéri mosdó mellett ácsorgó tag a parancsnok, ha jól emlékszem. A Katonai raktárknál a nyugati oldalon lévő tanyán készült a kép.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#30604) hubai1979 válasza SaGa59 (#30603) üzenetére


hubai1979
őstag

De jó,köszi a fordítást.Van benne bőven küldi?

Mester te enyi mindent lefordítotál. :Y :Y :Y :Y :Y
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30605) Cucuska2 válasza hubai1979 (#30600) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ez a katonai raktártelepek? Ráadásul módosítatlan HUD-dal? :Y

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#30606) hubai1979 válasza Cucuska2 (#30605) üzenetére


hubai1979
őstag

Igen pontosan.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30607) Fred23 válasza kekeeci (#30585) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi! Még csak most ismerkedek a játékkal, de nagyon tetszik. Azt hiszem, ha használom a keresést ebben a topikban, minden lehetséges kérdésemre fogok választ találni.

Ha végeztem a játékkal, jöhetnek majd a modok. Nagyon meglepett, mikor azt olvastam, hogy valaki 50GB-ot szed le -kicsit soknak tűnik.

(#30608) hubai1979 válasza Fred23 (#30607) üzenetére


hubai1979
őstag

He-he 600-700Gb-ről van szó igazából.

Itt nagyon jó stalkereket találsz mindenki nagyon segítőkész,Van egy pár igazi veterán harcos közötünk megtisztelnek, nagyon örülök nekik.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30609) rétisün válasza Fred23 (#30607) üzenetére


rétisün
veterán

egy komolyabb mod akár 5-6 giga is lehet, kicsomagolva akár 10 fölött. bár ezek általában olyan verziók, amik az alapjátékot is tartalmazzák, de ilyenekből nem is kell sok, és máris megvan az 50-60 giga.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30610) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy Pripyatba indulás előtt hány embert is tudok összeszedni és merre? (Vissza kell menjek Zatonba?)

Misery 2.1-el játszom és nem emlékszem, hogy honnan lehet a csapatot összegyűjteni. A Wolf melletti bázisról 1 egész embert hoztam el, de meg nem mondom most a nevét.

Segítséget előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#30611) xFreex válasza szabog4 (#30610) üzenetére


xFreex
aktív tag

A Pilóta a kutatók bunkeréből, Vánó az állomásról, Zulu a toronyból és persze Kósza az ex monolithos, ha be tudod szerválni valamelyik frakcióba.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#30612) Aarpok válasza szabog4 (#30610) üzenetére


Aarpok
őstag

4 ember mehet veled Szokolov (tudósbunker) Vánó (janov) Zulu (janov mellett a toronyban) és Kósza (ex-monolithos)

Аарпок

(#30613) SaGa59 válasza hubai1979 (#30604) üzenetére


SaGa59
őstag

Túl sok nincs, pár óra alatt végigtolható az egész. Van benne pár ötlet, de nem vitték túlzásba.
Úgy emlékszem, meglehetősen nehéz, mert alig van gyógyszer meg lőszer, kicsit kínlódós.
Gyakorlatilag ez az egyetlen terület van benne.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#30614) szabog4 válasza Aarpok (#30612) üzenetére


szabog4
aktív tag

+xFreex

Köszönöm!

Az Ex-monolithosok hova mennek? Megcsináltam minden küldetést majdnem (kitérek rá mindjárt, mert az egy másik kérdésem lenne) ; de nem engedték be Janovba a bandát. Viszont elbuktam a küldetést, mert, amikor ki kellett menteni a Lonert, úgy gondoltam ráhúzom a Monolithos bagázsra. Ez bejött, betámadtak a konténer raktárba vagy mi az, ott pusztítottak és most nem tudom hol vannak. (Ott bújtak el, vagy visszamentek?) Nem néztem nagyon körül, mert a Loner visszavitt.

A tudósok adtak 2 küldetést, az egyik képződménygyűjtős, de nem figyeltem oda és eladtam a kellő cuccokat, szóval az várat magára illetve volt egy olyan, hogy Janov feletti résznél rádióüzeneteket fognak, hogy 2 napra elegendő élelmük és vizük van, siessünk a segítségükre. Egy anomália gömbbe vannak bezárva. Úgy rémlik speciális detektor kell, hogy megcsinálhassam, de nem tudom honnan szedjek olyat.
Mintha eredetileg a tudósok adták volna a küldetéshez, nem?

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#30615) rétisün válasza szabog4 (#30614) üzenetére


rétisün
veterán

bagollyal és/vagy szakállal kell beszélned, ad (ha jól emlékszem) artigyüjtögetős feladatot. utána kapsz tőle veles detektort, meg találhatsz kopacsiban is, 3 velesért kapsz majd svarogot, az kell a hűtőtoronynál az anomáliához. más detektor nem jó, fejlesztett veles se, csak svarog.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30616) Aarpok válasza szabog4 (#30614) üzenetére


Aarpok
őstag

Kár volt.A monolitosokat csak úgy nem fogadja be senki azért tenni kell.Valamelyik frakciónak be kell árulni Szarkát majd azt a frakciót felkérni a tudós bunker őrzésére.Akkor az a frakció befogadja a monolitosokat.A másik feladathoz swarog detektor kell legkönnyebben a Szakáll Bagoly ellentét feloldásával lehet.Bagoly megkér szállíts le 3 velest Novikovnak az után Bagoly megkér beszélj Szakállal,hogy tartsa a megállapodást és ő ad egy swarogot.

Аарпок

(#30617) rétisün


rétisün
veterán

egy kis segítség (telóról nem birok linkelni):

http://users.atw.hu/caprine/STALKER3.html

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30618) hubai1979 válasza SaGa59 (#30613) üzenetére


hubai1979
őstag

Jó lesz az, köszönöm az információt.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30619) hubai1979


hubai1979
őstag

Még 2013-ban leszedtem egy sgm1.7-sgm2,0 verziós setup exe dolgot,a lényeg az hogy szeretném megnézni benne a fegyvereket mert vannak benne ujak,újítások,de nem tudom instalálni mert a stalkerem virágboltos.Az a lényge telepítéskor lehet választani melyiket rakot,1.7vagy2.0,meg tudom hogy van benne egy pár küldi is amely egy sgm-be sem volt benne.Mivel lehetne kibontani?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30620) kekeeci válasza hubai1979 (#30619) üzenetére


kekeeci
senior tag

Próbáld ezzel.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#30621) hubai1979 válasza kekeeci (#30620) üzenetére


hubai1979
őstag

Köszi mester de sajna nem megy,megyek a médiába beszerzek egy eredeti verziót, nem fogok küszködni.

[link]

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30622) kekeeci válasza hubai1979 (#30621) üzenetére


kekeeci
senior tag

Helyes, ez a legjobb megoldás! :R

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#30623) hubai1979 válasza kekeeci (#30622) üzenetére


hubai1979
őstag

jI-há, valahogy meg let kajázva az eredeti,de mindegy hamarosan jön.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30624) Dhampir válasza hubai1979 (#30621) üzenetére


Dhampir
félisten

Annyit simán megér. :K

(#30625) Balathruin válasza hubai1979 (#30621) üzenetére


Balathruin
veterán

Én 2700 Ft-ért megvettem mind3 részt digitálisan (Steam).

(#30626) hubai1979


hubai1979
őstag

Szerintem is jó áron van, annak ideén 5-db ezrest számoltam le érte.

Balathruin az igaság az hogy a többi részre nincsen szükségem,nagyon ritka ha játszom velük.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30627) hubai1979


hubai1979
őstag

Elindul a stalker miért teszi le a tálcára?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#30628) Fred23


Fred23
nagyúr

Felszálltam a helire. Sok küldit nem csináltam meg, összesen 3 vagy 4 artit gyűjöttem csak, az X8-ban csak 3 doksit szedtem össze, de sac/kb 8-9 óra alatt végig is mentem a játékon. Azt hittem, ennél azért több lesz még így a célra törve is!

Nagyon bejött ez a játék, biztosan a Top3-ba került nálam; mégpedig megosztott első helyre.

Most betöltök egy mentést a vége felől, és nem szállok fel a helire, hogy megcsináljak mindent, ami kimaradt. Utána meg jöhetnek a mod-ok. Olyan érdekelne leginkább, ami extra területeket, fegyvereket, szörnyeket ad, de nem nagyon változtat másokon. Ha tud valaki letöltési linkeket a GOG-os változathoz is jó modokhoz, előre is köszönöm! A moddb is biztos ajánl majd párat, mindjárt meg is nézem, de nem tudom, írják -e majd, hogy jó -e az adott mod a GOG-os verzióval.

[ Szerkesztve ]

(#30629) Balathruin válasza Fred23 (#30628) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem nem lesz gond azzal, hogy GOG-os a játék, nyugodtan szedj le hozzá modokat.

(#30630) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Üdv Stalkerek!

Régen voltam már a zónában.. Shield honlapja miért nem működik? Gondoltam leszedek megint valami jó modot amihez van magyarítás is, de nem jött össze.. Van valami másik elérési út?
Végigtoltam a way in pripyat-ot, az enot-ot, meg 1-2 hasonlót.. Nincs valami új storyline-os mod mostanság?

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#30631) Dhampir válasza galaktikus (#30630) üzenetére


Dhampir
félisten

(#30632) galaktikus válasza Dhampir (#30631) üzenetére


galaktikus
aktív tag

de a linkek? nem érhető el egyik letöltés sem :(

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#30633) Dhampir válasza galaktikus (#30632) üzenetére


Dhampir
félisten

Pontosan melyik link nem működik?

(#30634) galaktikus válasza Dhampir (#30633) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Ennyire béna lennék? Ha pl. a the way in pripyat-ra nyomok, akkor csak a táhely oldal jön be, de sehol letöltés vagy hasonló.. regisztráltatni akar.. vagy valamit nem veszek észre? :))

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#30635) Dhampir válasza galaktikus (#30634) üzenetére


Dhampir
félisten

A Way in Pripyatnál nekem sem sok minden jön be, de ha a Főoldal alján lévő Letöltéseket nyitod meg, akkor annak mennie kellene.

Na, az előbb még minden bejött, most meg 404-et dobott. ... Ám most megint megy.

A http://stalker.esy.es/ is működik.

[ Szerkesztve ]

(#30636) galaktikus válasza Dhampir (#30635) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Nálam úgy néz ki még zavarosabban működik.. :((( na mind1, akkor próbálkozom, köszi a segítséget!

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#30637) shield válasza galaktikus (#30636) üzenetére


shield
Topikgazda

Az atw-s nem igen működik, engem sem enged be az ftp-re, igaz külföldről próbáltam, talán azért.
Az esy úgy látom azért még megy.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30638) Dhampir válasza shield (#30637) üzenetére


Dhampir
félisten

Te is kivándoroltál? :F

(#30639) shield válasza Dhampir (#30638) üzenetére


shield
Topikgazda

Csak 2 hétre. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30640) Dhampir válasza shield (#30639) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor jó. :))

Kellemes nyaralást!

(#30641) rétisün válasza shield (#30637) üzenetére


rétisün
veterán

csernobil vagy pripjaty? :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30642) shield válasza rétisün (#30641) üzenetére


shield
Topikgazda

Majdnem talált, Omis. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30643) Dhampir


Dhampir
félisten

(#30644) Antonius1978 válasza Dhampir (#30643) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem erosen megtetszett :C

(#30645) shield válasza Dhampir (#30643) üzenetére


shield
Topikgazda

Érdekes, ha végül is jól bele lett szőve.... :F

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#30646) Dhampir


Dhampir
félisten

(#30647) Antonius1978 válasza Dhampir (#30646) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az elso oldalt atnyalaztam, jo sok mod van ott, ezek mar kesz vannak es jatszhatoak, vagy egyesek igen, masok meg fejlesztes alatt allnak ?
Saga59 kellene atnyalazza az oldalt, merthogy tud oroszul, ha volna ra ideje...

(#30648) SaGa59 válasza Antonius1978 (#30647) üzenetére


SaGa59
őstag

Ha a Репаки на игру S.T.A.L.K.E.R | SEREGA-LUS oldalra gondolsz, azok mind komplett. befejezett modok, egybecsomagolva a szükséges alapjáték verzióval, Némelyik rajta van az idei top 10 modlistán is. Lásd a SoC topikban Dhampir sztalker hozzászólásait.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#30649) Antonius1978 válasza SaGa59 (#30648) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na es ki lehetne szedni a letoltesi hivatkozasokat, es betenni egy olyan forum elso oldalara, amit mindig lehet szerkeszteni, hogy folyamatosan frissiteni lehessen az uj mod-okkal ?
Valaki csinalhatna valahol egy forumot, vagy tarhelyet, vagy oldalt, ahol szamba lehetne venni ezeket a modokat.

(#30650) kekeeci válasza Antonius1978 (#30649) üzenetére


kekeeci
senior tag

A probléma az, hogy a Serega féle játékok, mivel tartalmazzák az alapjátékokat is, törésnek minősülnek, ezért nem biztos, hogy a fórum-téma tartós lenne itt a PH-n.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.